Dodaj do ulubionych

Najtańsze TAXI?

• zuzudanslemetro 27.12.17, 20:56
    Zdecydowanie NIE polecam Opti taxi. Zostało nam polecone. Dwa razy było fajnie - przyjechał kierowca, zabrał nas i ok. Nawet byli mili. Sęk w tym, że już samą nazwą wprowadzają w błąd, bo nie są żadną taksówką tylko przewozem osób, czyli jesli z nimi jedziemy nie jesteśmy ubezpieczeni, mogą nas okraść albo pobić i nikogo to nie obejdzie oraz nie mają uprawnień, żeby przewieźć dziecko bez fotelika. Jasne, fotelik jest ważny, ale czasem w sytuacjach mega awaryjnych zamawiamy taksówkę do jazdy z dzieckiem (i mówię tu o sytuacjach, kiedy natychmiast trzeba jechać do lekarza). No i zdarzyło się, że facet przyjechał i w bardzo wulgarny sposób odmówił nam jazdy z dzieckiem. Miał prawo odmówić, nie miał prawa być wulgarny. Mało tego! Wzięliśmy normalną taksówkę, okazało się, że wychodzi taniej niż Opti. Niedawno, jechaliśmy Opti w święta. Kierowca skasował nas na jakąś tam sumę, która nas dosyć zgięła, bo wiedzieliśmy, że nawet w święto na tej trasie taksa wynosi 10-12 złotych. Dzień później, również święta, wzięliśmy jedyną prawdziwą taksówkę z postoju, jedną z droższych w Warszawie, cena o 50 groszy niższa niż w Opti. Ja Opti szansy już na pewno nie dam i jedyne co wyciągnęłam z tej lekcji to przeświadczenie, że należy korzystać z taksówek a nie przewozu osób.
  • grzegorz123456789123456789 02.03.18, 20:30
    Nie mam pojęcia.
  • Gość: maja IP: *.play-internet.pl 18.06.18, 17:07
    Ja korzystam z firmy Maxspeed, są tańsi niż taksówki i nie zdarzyło się, żeby kierowca był niemily. fajnie się z nimi też jeździ z lotniska, bo monitorują lot i są na czas. jeżdżę z nimi od dwóch lat mniej więcej co pół roku i jest fantastycznie.
  • agatka453 09.07.18, 14:01
    Kierowca to nie prywatny szofer, ma prawo mieć gorszy dzień, a jak ktoś mnie nie zagaduje to nie rozpaczam z tego powodu. Różnie bywa, ale ostatnio kilka kursów robiłam z opti taxi bo wychodziło u nich najtaniej
  • radoslawpasik 06.04.19, 01:46
    Tanie Taxi 666 666 651 mają 1,50zł/km nowe auta z 2019r
    Super ofertę na stronie tanie-taxi.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.