Re: Dwa auta na zdjeciu z fotoradaru? Dodaj do ulubionych

> Podałeś wiele informacji, zapomniałeś tylko o najistotniejszej, czyli czy ten
> znajomy naprawdę przekroczył prędkość.

Moja polowica dostala fotke. Wg. niej jechala blisko 70 km/h na 50 km/h. Z jednej strony ona, i ja oczywiscie rowniez, wiemy ze to ulubione miejsce polowan w naszym rejonie - standard: dluga prosta bez przeszkod terenowych za to z niewielka gorka. Z drugiej strony zdjecie zamazane (niestety mandat uiszczony - wyrok sadu pojawil sie dopiero na dniach). I teraz, Jura, mamy dylemat - slowo i wzglednie zdrowy rozsadek zony, znajacej realia tego odcinka, kontra cyferki na zamazanym zdjeciu. Zona twiedzi, ze widziala radar, dla pewnosci spojrzaja na predkosciomierz (dla zabawy kilka razy sprawdzony GPSem) i dostrzegla cos kolo 55 km/h. Na pewno nie spojrzaja na skale wycechowana w milach, bo taka predkosc odpowiadalaby prawie 90 km/h, nie wspominajac o tym, ze po tylu latach jazdy amerykanskimi autami, zewnetrznej skali juz sie nie zauwaza. Dosc mocna wiec ja zdziwila ta fotka. Tzw. uczciwy obywatel, wychowany w surowych realiach socjalizmu, z zalozenia przyjmuje nieomylnosc wladzy, slusznie przyjmujac wlasna ulomnosc i gapowatosc za pewnik. Niestety zaplacila. Ale czy naprawde przekroczyla, to do dzis nie wie....
--
Po ptokach. Beret sie sfilcowal...
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.