Dodaj do ulubionych

Pozwac waaadze do sadu? ;-)

01.04.10, 10:49
Oni ze wszsytkich sil probuja mnie zabic!

LINK

--
Optymisci wierza, ze swiat stoi przed nimi otworem. Pesymisci wiedza, gdzie ma ten otwor.
Edytor zaawansowany
  • 01.04.10, 11:05
    Strzel sobie jakis dobry koniaczek i popatrz w kalendarz (1 kwiecien).

• 01.04.10, 11:08
    Tekst jest z 31 marca ;-)

--
    Optymisci wierza, ze swiat stoi przed nimi otworem. Pesymisci wiedza, gdzie ma
    ten otwor.
  • 01.04.10, 11:10
  • 01.04.10, 11:12
    Prawde prawisz :-)

--
    ten otwor.
  • 01.04.10, 11:15
    Za to dłużej zachowasz włosy ;)
  • 01.04.10, 11:20
    wojtek33 napisał:

> Za to dłużej zachowasz włosy ;)

A co mi po nich jak juz zabije mnie atak serca lub depresja? ;-)

--
    ten otwor.
  • 01.04.10, 11:34
    emes-nju napisał:

> Oni ze wszsytkich sil probuja mnie zabic!

Władza zabrania budowania torów wyscigowych?
    Jura
  • 01.04.10, 21:46
    Nie. Ile juz wybudowales ?
  • 02.04.10, 11:10
    bimota napisał:

> Nie. Ile juz wybudowales ?

Żadnego. Nie mam takiej potrzeby.
    Jura
  • 02.04.10, 15:34
    To musisz znosci obcowanie z takimi, ktorzy maja... prawo jazdy tez, a na tor
    ich nie stac. Gawronikow nie ma wielu...
  • 02.04.10, 21:09
    bimota napisał:

> To musisz znosci obcowanie z takimi, ktorzy maja... prawo jazdy tez, a na tor
    > ich nie stac. Gawronikow nie ma wielu...

A dlatego, że niektórych nie stać na ipoda czy inny reklamowany gadżet, muszę
    unikać pewnych dzielnic nocą, tak? To ma być tłumaczenie aspołecznych zachowań?
    Mnie nauczyli, że za przyjemności się płaci, teraz taka moda, że wszystko ma być
    na krzywy ryj?
    Jura
  • 02.04.10, 11:43
    jureek napisał:

> emes-nju napisał:
    >
    > > Oni ze wszsytkich sil probuja mnie zabic!
    >
    > Władza zabrania budowania torów wyscigowych?

Zabrania. Niedawno czytalem o takim jednym, ktory na wlasnej ziemi wyznaczyl sobie tor ziemny (!) i go skazali. Bo cos zdewastowal. Na wlasnej ziemi...

--
    Optymisci wierza, ze swiat stoi przed nimi otworem. Pesymisci wiedza, gdzie ma ten otwor.
  • 02.04.10, 12:30
    emes-nju napisał:

> jureek napisał:
    >
    > > emes-nju napisał:
    > >
    > > > Oni ze wszsytkich sil probuja mnie zabic!
    > >
    > > Władza zabrania budowania torów wyscigowych?
    >
    > Zabrania.

To jakim cudem znalazły się w Polsce te nieliczne tory wyścigowe, które są?
    Wszystkie wybudowane nielegalnie?

> Niedawno czytalem o takim jednym, ktory na wlasnej ziemi wyznaczyl so
    > bie tor ziemny (!) i go skazali. Bo cos zdewastowal. Na wlasnej ziemi...

Chyba w żadnym kraju (no może poza Somalią) nie jest tak, że na własnej ziemi
    możesz wybudować sobie, co chcesz, bez uzyskiwania żadnych pozwoleń. Wyobrażasz
    sobie w środku osiedla mieszkaniowego zakład utylizacji padłych zwierząt? Chodzi
    o to, że budowanie torów wyścigowych nie jest zasadniczo zabronione, ale
    oczywiście pewne warunki muszą być spełnione.
    Jura
  • 02.04.10, 12:47
    jureek napisał:

> emes-nju napisał:
    >
    > > jureek napisał:
    > >
    > > > emes-nju napisał:
    > > >
    > > > > Oni ze wszsytkich sil probuja mnie zabic!
    > > >
    > > > Władza zabrania budowania torów wyscigowych?
    > >
    > > Zabrania.
    >
    > To jakim cudem znalazły się w Polsce te nieliczne tory wyścigowe,
    > które są?
    > Wszystkie wybudowane nielegalnie?

Legalnie. I miedzy innymi dlatego sa niedostepne FINANSOWO (komunikacyjnie tez nie bardzo, bo kolo Warszawy nic nie ma) dla takich drogowych chamow jak ja. Z powodu wszechogarniajacej biurokracji, braku planow zagospodarowania przestrzennego itd. itp. koszty WSZELKICH inwestycji w Polsce sa wysokie. Ryzyko tez. Bo jak zepne sie, utworze stowarzyszenie chamow drogowych, ktorzy chca wybudowac tor dla siebie, zbiore kase i papiery, to nawet jak rozpoczne inwestycje, moge pasc, bo przepisy sa tak skonstruowane, ze KAZDY i ZAWSZE moze mnie powstrzymac nawet na etapie malowania ostatniej kreski. Bo np. farba byla nieekologiczna, mimo ze przedtem uzgodniona.

Ile inwestycji drogowych w Poslce padlo (lapalo opoznienia) z tego powodu?! DROGOWYCH - sluzacych dobru wspolnemu, a nie dobru chamow takich jak ja! To Polska wlasnie :-/

I nie pisz mi o tym, ze moge zadecydowac o tym kto bedzie mna rzadzil, bo to nieprawda. Dzis czytalem artykul Zakowskiego i bardzo mi sie tam spodobal fragment o naszym wplywie na wynik wyborow do sejmu. Wyborca przypomina nawalonego jak szpadel goscia, ktory usiluje strzelac na cyrkowej strzelnicy do dzikow. Generalnie chodzi o to, zeby trafic w strzelnice (w odpowiednia partie)... O probach celowania w dziki ("swoich" wybrancow) nawet nie ma co marzyc. Chyba, ze trafi sie przypadkiem, co i tak nie zapewnia "sukcesu", bo politycy, ktorzy juz przeszli przez sito wyborow jakos dziwnie szybko zapominaja o tym, co obiecywali wyborcom.

--
  • 01.04.10, 12:21
    Niedługo kanadyjscy naukowcy udowodnią, że im szybszy i droższy samochód - tym
    zdrowszy. To tylko kwestia czasu. A napisze o tym 'Daily Express'.
  • 01.04.10, 23:28
    No to już wiem, dlaczego mam za wysoki cukier... ;-)

Panie kierowco - noga na gaz!
    --
    Pozdrawiam,
    Mejson

Łapy precz od Trójki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.