Dodaj do ulubionych

Galeria tych, ktore "moga wiecej":

06.07.12, 13:44

www.heise.de/autos/artikel/Tempo-Tempo-Diese-Autos-schaffen-mindestens-300-km-h-1577731.html?view=bildergalerie
PS
Jeszcze raz: nie ma przymusu zakupu.
Edytor zaawansowany
  • rekrut1 06.07.12, 14:46
    Osobiście stawiał bym na nr 5 ! Połączenie "przyjemności z jazdy" i wygody.Trójka co prawda legenda ale............ po 300-400 km "traci na komforcie".
    Pozdr.
  • nazimno 06.07.12, 15:02
    Tego w dni parzyste, tamtego we wtorki, tego w sobote, tamtego w ...

...pomarzyc dobra rzecz.

• tiges_wiz 06.07.12, 16:35
    a mnie zawsze sie podobal countach :>
    tak milo kwadratowy ;)

--
    Lepiej mieć owsiki niż żadne życie wewnętrzne!
  • jureek 06.07.12, 17:11
    rekrut1 napisał:

> Osobiście stawiał bym na nr 5 ! Połączenie "przyjemności z jazdy" i wygody.

A trzynastka nie wygodniejsza? No i z wyglądu bardziej mi się podoba.
    Jura
  • edek40 06.07.12, 19:49
    Moj pojazd nie kosztuje tyle, pali mniej, nie jest piekny, ale ma dla mnie niezaprzeczalna zalete. Ominal razem ze mna dzisiejszy korek weekendowy. Przez las rozmiekniety po ostatnich ulewach. Nie powisil sie na "fachowo" wykonanym zjezdzie z nowowykostkowanej drogi publicznej w droge publiczna niewykostkowana, a prowadzaca prosto do mojej rezydencji. "Fachowcy" podniesli poziom jednej drogi, a mojej nie. Cos tam sypneli i pojechali.

Byc moze podniecalbym sie tymi bibelotami, gdybym zamieszkiwal wyasfaltowana czesc swiata. Ja jednak, sila rzeczy i pieknego spiewu ptakow, podniecam sie przeswitem, katem rampowym czy skrzyzowaniem osi. I nie placze, jak porysuje auto o licznie wystepujace krzaki.
    --
    Po ptokach. Beret sie sfilcowal... ZNOWU :))))
    I niech tak juz zostanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka