Zaplace czy nie zaplace? Dodaj do ulubionych

Tu sprawa jest prosta, bo dotyczy bliskich okolic mojego domu. Nawet jak przysla za pol roku i bez zdjecia, kaze im sie wypchac. O co chodzi?

Otoz w pobliskiej wsi stoi fotoradar. Potrzebny czy nie - stoi. Oczywiscie w obszarze zabudowanym. Mam jednak daleko idace watpliwosci na jaka jest ustawiony predkosc. Obszar zabudowany, co oczywiste, wyznaczaja biale tablice. Problemem jest znak ograniczajacy predkosc. Z jednej strony ustawiony okolo 10 m przed tablica, a z drugiej okolo 20 m przed druga tablica. Ciekaw jestem jakie intencje mial znakolog? Przeciez ograniczenie predkosci do 40 km/h na 10 m jest tak glupie, ze az noz sie w kieszeni otwiera - szkoda blachy. A moze znakolog chcial ograniczyc predkosc w calym obszarze zabudowanym tylko cos mu nie wyszlo? A ze to ten sam miszcz, ktory ustanowil strefe zamieszkania (juz na obu wjazdach), nie zdjal znakow podnoszacych predkosc przed progiem zwalniajacym oraz nie wyznaczyl zadnych miejsc postojowych...

Hm...
--
Po ptokach. Beret sie sfilcowal... ZNOWU :))))
I niech tak juz zostanie.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.