Dodaj do ulubionych

I wszystko sie popieprzylo...

30.08.17, 20:22
epoznan.pl/news-news-79011-Fatalny_poziom_bezpieczenstwa_na_polskich_drogach._Szczegolnie_niebezpieczne_sa_autostrady

--
NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
Edytor zaawansowany
  • 31.08.17, 09:46
    Ile razy poruszalem temat idiotow za kierownica i tego, co wyprawiaja oni na autostradach?
    To glupole powoduja wypadki.
    Glupoli jest duzo.
    Wiec i statystyki to pokazuja.
  • 31.08.17, 11:01
    A JA ILE RAZY SKUR... ZA KIEROWNICA PANSTWA CELOWO MORDUJACYCH LUDZI....

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 31.08.17, 13:23
    Liczba wypadków i ich ofiar na autostradach i drogach ekspresowych, w przeliczeniu na 1 000 km długości, jest znacznie (w 2016 r. nawet pięciokrotnie ) większa niż ogólnie na drogach publicznych. Tak duża różnica jest zaskakująca, nawet przy uwzględnieniu dysproporcji w długości dróg i autostrad - przyznaje w swoim raporcie NIK.

Trochę mało przekonujące to z przeliczeniem na 1000 km długości. Ja bym przed porównaniem podzielił jeszcze przez średnią ilość pojazdów które przetacza się przez 1000 km dróg jednej i drugiej kategorii. Wtedy otrzymalibyśmy liczby cos mówiące o tym gdzie jedzie się bezpieczniej. Bo tak bezrefleksyjne porównania to mogą doprowadzić do wniosku, że najbezpieczniej to jest na kompletnie bezludnych obszarach Sahary lub Antarktydy.
  • 31.08.17, 14:57
    NO MOGOLI PRZYNAJMNIEJ POROWNAC Z DK, A NIE WSZYSTKIMI...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.