Dodaj do ulubionych

Bandyci na drogach

30.12.17, 19:51
W krótkim czasie na drogach zginęło wielu pieszych i jeszcze więcej kierowców. Komentarze na temat przyczyn wypadków jakoś na specjalistycznym forum się nie ukazują. Co Wy na to, fachowcy od bezpieczeństwa?
Edytor zaawansowany
  • tbernard 02.01.18, 10:56
    Może to ci fachowcy od bezpieczeństwa poginęli w tych wypadkach i dlatego ich komentarze nie ukazują się.
  • bimota 02.01.18, 12:31
    A CO TY NA TO ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • kokosowy15 02.01.18, 20:59
    Ja nie jestem fachowcem od spraw bezpieczeństwa, nie jestem też bandyta drogowym (nie jestem zmotoryzowany, więc nie dysponuje narzędziem zbrodni) więc czekam na opinie kierowców.
  • bimota 04.01.18, 13:06
    to ja tez spytam "ekspertow"...

W jaki sposob predkosc powoduje wypadki ? PRzychodzi mi na mysl jedynie wypadniecie z drogi na luku. Czekam na inne przyklady...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • kokosowy15 04.01.18, 21:01
    Może za mało czasu na reakcję w razie nagłego zdarzenia? Utrata panowania nad samochodem po najechaniu na plamę oleju lub kałuże?
  • klemens1 09.01.18, 15:32
    Pewnie dlatego nie ma komentarzy, bo wyjaśnienie jest od lat takie samo.

--
    www.sprawdzpodatki.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.