Dodaj do ulubionych

fotelik czy nie?

16.06.18, 19:54
witam wybieram sie do chorwacji z dzieckiem 6 lat busem 6 osobowym czy w takim wypadku musi dzieckoo miec fotelik podporke? czy nic?
Edytor zaawansowany
  • nazimno 16.06.18, 20:24
    www.infor.pl/prawo/wykroczenia/wykroczenia-drogowe/760627,Jak-przewozic-dziecko-w-samochodzie-w-2018-r.html
  • qqbek 20.06.18, 00:43
    6-latek powyżej 135cm wzrostu?
    Chyba tylko syn koszykarki i siatkarza z zaburzeniami wydzielania hormonu wzrostu...

Do tego zaczynanie czegokolwiek (maila/sms-a/postu na forum) od chamskiego "witam" to już wyjątkowy przejaw ignorancji i braku szacunku dla interlokutorów. Mi się nóż w kieszeni otwiera na "witam".

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • madziora14 22.06.18, 11:12
    qqbek napisał:

> Do tego zaczynanie czegokolwiek (maila/sms-a/postu na forum) od chamskiego "wit
    > am" to już wyjątkowy przejaw ignorancji i braku szacunku dla interlokutorów. Mi
    > się nóż w kieszeni otwiera na "witam

nie widze nic złego w słowie witam

a tego typu komentarze nie bede próbowała nawet komentowac
  • qqbek 22.06.18, 11:29

Proszę pani to, że pani nie widzi i nie zamierza komentować nie znaczy, że nie uczynił tego wcześniej profesor Bralczyk.
    --
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • nazimno 22.06.18, 13:20
    Ten jest typowym nudziarzem.
    Markowski jest zupelnie inny.
  • djproti12 25.06.18, 20:38
    Wydaje mi się, że z fotelikiem zawsze bezpieczniej... Ja moje dziecko długo woziłem w foteliku, nie ufam innym kierowcom kiedy widzę te kampanie społeczne, na przykład ta ostatnia
    ręce opadają na tłumaczenia
  • zzsot2zz 28.09.18, 21:44
    Jak i tak masz fotelik, to nie zaszkodzi go wziąć, choćby tylko dla świętego spokoju...
  • kha1 07.11.18, 16:51
    Cóż to za pytanie? Oczywiście, że tak.
    Jeśli wciąż nie masz, polecam wyprzedaż AliExpress przewidzianą na 11.11 i powstałą przy współpracy z polskimi blogerami: s.click.aliexpress.com/e/bL3v6ebl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.