Dodaj do ulubionych

Pas kierunkowy

13.09.18, 14:19
Jade jezdnia rowerem, dojezdzam do skrzyzowania, wjezdzam na pas do skretu w prawo, z tego pasa wjezdzam na sciezke rowerowa po prawej stronie. Nie skrecilem, tylko zjechalem na sciezke. Popelnilem wykroczenie ?

--
NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
Edytor zaawansowany
  • tbernard 28.09.18, 13:28
    Jeśli ścieżka dopiero się zaczyna to nie popełniłeś wykroczenia. Jeśli była wcześniej i mimo to jechałeś jezdnią, to popełniałeś wykroczenie, ale w momencie wjazdu na ścieżkę przestałeś popełniać wykroczenie.
  • bimota 28.09.18, 15:08
    ZNOW TE SAME BREDNIE, NIE WIEM ILE RAZY MAM TLUMACZYC... I, OCZYWISCIE, NIE NA TEMAT...

ALE WYJASNIE... ZJEZDZALEM Z WIADUKTU, NA KTORYM NIE BYLO ZADNEJ SCIEZKI, SCIEZKA BIEGLA POD WIADUKTEM, A POZNIEJ ZBIEGLA SIE Z MOJA JEZDNIA, PRZED RZECZONYM SKRZYZOWANIEM BYLA ODDZIELONA TRAWA I KRAWEZNIKIEM.

A POTRAFISZ WYJASNIC KWESTIE O KTORA PYTALEM ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.