Dodaj do ulubionych

Bezpieczeństwo ruchu drogowego

11.04.19, 19:04
Proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, której wyniki pomogą mi napisać pracę magisterską. Dziękuję za każdą odpowiedź :)
Ankieta
Obserwuj wątek
    • staekon Re: Bezpieczeństwo ruchu drogowego 12.04.19, 06:42
      ANALIZA STATYSTYCZNA - SPSS, STATISTICA, RSTUDIO, EXCEL - ANKIETY, BADANIA

Oferuję pomoc w analizie statystycznej wyników badań (ankietowych, kwestionariuszowych) do prac magisterskich, licencjackich, prezentacji graficznej, weryfikacji hipotez.

Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 12 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 / globmistrz@interia.pl
      analiza-statystyczna.prv.pl/
      • agnesix Re: Bezpieczeństwo ruchu drogowego 16.04.19, 23:26
        hmm, dlaczego bez sensu? Nie została założona żadna teza a dotychczasowe odpowiedzi ankietowanych są skrajnie różne. Co prawda ankieta została ukierunkowana bardziej przez promotora, co oznacza ten zwrot również nie wiem, inwencja promotora. Niestety tak teraz wyglądają studia... a ankieta ma na celu poznanie opinii na temat kilku rozwiązań stosowanych na drogach, zupełnie inaczej postrzegają je piesi i kierowcy.
    • engine8 Re: Bezpieczeństwo ruchu drogowego 14.05.19, 20:46
      Wez najpierw poraw ta ankiete bo jak tylko jest jedna mozliwosc to wcel nie odwierciedla rzeczywostoci...
      Np uczestniczylem w ypadku i jako sprawca i jako poszkodowany a wypadki byly wynikiem wielu przyczyn.
      W obecnej formie wkurzylem sie po pary stronach i wyszedlem...bo nie ma sensu wypelniac glupich ankiet

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka