Dodaj do ulubionych

Kiedy policja zajmie sie tym bydłem na motorach???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.05, 20:59
obserwuje tych bydlakow jezdzacych na jednym kole, smigajacych miedzy
samochodami, palacymi opony.Ta cholota kwalifikuje sie na dozywotnie
odebranie prawa jazdy.Zabojcy ktorzy zanim sie sami wybija pozabijaja innych
niewinnych uzytkownikow drog.
Jak widze polska policja nawet dupy nie rusza w tym temacie, im to po prostu
wisi.Czy tych szczeniakow nie obowiazuja znaki ograniczenia predkosci??
Z autopsji widac ze to bydlo jest ponad prawem bo palanty w mundurach
drogowki nekaja kierowcow samochodow a mordercow motocyklowych "nie widza".
Kiedy wreszcie kierownictwo polskiej policji ruszy dupe i zacznie egzekwowac
prawo drogowe wobec tej choloty, ktora jest coraz bardziej niebezpieczna.
Szczeniaki maja kase i sadza ze tylko oni rzadza na drogach.
A drogowka dobrze sie czuje bo ma wyniki-oszustwo i ignorancja w mundurach i
w majestacie prawa.
Obserwuj wątek
    • mejson.e Wyluzuj, Marcus! 06.07.05, 00:28
      Albo żółć Cię zaleje, albo serce wyskoczy, nie zachowuj się jak postać z "Dnia
      Świra";-)

Jak ktoś zagra niebezpiecznie, to zgłoś się na policję, nie każdy motocyklista
      to bandzior.

Nie rób im złośliwości, przepuść w korku, ułatw jazdę w deszczu a zobaczysz, ze
      podziękują i że wielu z nich to całkiem sympatyczny naród.

A jak im będziesz zajeżdżał, utrudniał i pyszczył, to nie tylko zdrowie stracisz
      ale może np. i lusterko, a nawet i kaskiem możesz w maskę albo w dach zarobić.

Droga to nie pole bitwy.

Pozdrawiam,
      Mejson
      --
      Automobil
      Forum pozytywnie zakręconych automaniaków.
      • pietnacha40 Re: Wyluzuj, Marcus! 06.07.05, 07:40
        mejson.e napisał:

> Albo żółć Cię zaleje, albo serce wyskoczy, nie zachowuj się jak postać z "Dnia
        > Świra";-)
        >
        > Jak ktoś zagra niebezpiecznie, to zgłoś się na policję, nie każdy motocyklista
        > to bandzior.
        > Wprawdzie sprawa nie dotyczyła motocyklisty,tylko bandyty w ciężarówce,ale
        zgłosiłam się na policję,bo idiota niemal mnie zabił.I była to jedna wielka
        kpina.Podałam nr telefonu firmy do której samochód należał,markę i
        kolor,niestety niepełną rejestrację(zabrakło ostatniej cyfry),policja znalazła
        gościa w innym samochodzie,z innego miasta i nie mającego nic wspólnego z firmą
        przewozową.Mnie się wydawało,że namiar na firmę to już dużo,bo sama tam
        dzwoniłam i rozmawiałam z jakimś gościem na temat zaistniałej sytuacji.Jednak
        nie dla policji.Szkoda nerwów,a motocyklistę jeszcze trudniej zidentyfikować.W
        prasie były zdjęcia motocyklisty naśmiewajacego się z fotoradaru.
        > Nie rób im złośliwości, przepuść w korku, ułatw jazdę w deszczu a zobaczysz,
        ze
        > podziękują i że wielu z nich to całkiem sympatyczny naród.
        >
        > A jak im będziesz zajeżdżał, utrudniał i pyszczył, to nie tylko zdrowie
        stracis
        > z
        > ale może np. i lusterko, a nawet i kaskiem możesz w maskę albo w dach zarobić.
        >
        > Droga to nie pole bitwy.
        >
        > Pozdrawiam,
        > Mejson
        > --
        > Automobil
        > Forum pozytywnie zakręconych automaniaków.
      • zbig72 Re: Wyluzuj, Marcus! 06.07.05, 08:40
        jak to jest że denerwują mnie tylko goście na ścigaczach? że człowiek na
        czoperku potrafi zachować się normalnie na jezdni i jest w przeważającej części
        (tak jak to napisałeś) "całkiem sympatycznym narodem"...

natomiast co do gróźb typu "w lusterko albo w maskę" to pamiętaj że choć motor
        szybszy to i on może się zatkać w jakimś korku, przed światłami itp. a wtedy
        kierujący nim chojrak ma więcej do stracenia :)
    • Gość: Roberto Re: Kiedy policja zajmie sie tym bydłem na motora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.05, 10:18
      Gość portalu: Marcus napisał(a):

> obserwuje tych bydlakow jezdzacych na jednym kole, smigajacych miedzy
      > samochodami, palacymi opony.Ta cholota kwalifikuje sie na dozywotnie
      > odebranie prawa jazdy.

A niby dlaczego? Przeciez oni zachowuja sie dokladnie tak samo jak ich bracia
      na 4 kolach.

> Zabojcy ktorzy zanim sie sami wybija pozabijaja innych
      > niewinnych uzytkownikow drog.

Wygadujesz brednie. Motocyklisci jezdza o wiele uwazniej niz kierowcy gdyz
      podczas kolizji z samochodami to oni gina a kierowcy zza kolka tylko otrzepuja
      talk z nosa.

>>Czy tych szczeniakow nie obowiazuja znaki ograniczenia predkosci??

Ich obowiazuje dokladnie ten sam kodeks co kierowcow a jesli kierowcy nagminnie
      lamia prawo to dlaczego motocylkisci maja byc swieci? Policja powinna w rowny
      sposob karac wszystkich.

> Z autopsji widac ze to bydlo jest ponad prawem bo palanty w mundurach
      > drogowki nekaja kierowcow samochodow a mordercow motocyklowych "nie widza".

Bo biedni kierowcy sieja spustoszenia:
      - na drogach spychajac niewinnych rowerzystow do rowow
      - na chodnikach jezdzac po nich i parkujac na nich
      - na sciezkach rowerowych uniemozliwiajac rowerzystom bezpieczna jazde
      - na trawnikach komletnie je dewastujac

> Kiedy wreszcie kierownictwo polskiej policji ruszy dupe i zacznie egzekwowac
      > prawo drogowe wobec tej choloty, ktora jest coraz bardziej niebezpieczna.

Czyli od w stosunku do kierowcow, nieprawdaz?

> Szczeniaki maja kase i sadza ze tylko oni rzadza na drogach.

Nadal mowisz przede wszystkim o kierowcach.

• callafior Re: Kiedy policja zajmie sie tym bydłem na motora 10.07.05, 17:43
      Zgadzam się. Policja rusza tłuste tyłki dopiero jak taki moto-szajbus komuś
      krzywdę zrobi. I jak mu ktoś wyjedzie z podporządkowanej, do której ma jeszcze
      kilometr (który pokonuje w kilka sekund) będzie masakra to orzekną winę kierowcy
      samochodu, który "wymusił pierwszeństwo". TO KOMPLETNY ABSURD! Taki debil nie ma
      prawa jechać 200km/h gdziekolwiek!
      ---------
      Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego...
    • necara Re: Kiedy policja zajmie sie tym bydłem na motora 27.07.05, 01:26
      zobowiazuje sie do wyrwania nog z d*** kazdemu, ktory stanie na kole, lub
      przejedzie korek poboczem lub miedzy autami (hehe, zazdrosc cie zzera,
      marcusie), pod warunkiem, ze kierowcy aut (z reszta sama jezdze tym i tym;)
      przestana wymuszac pierwszenstwo, trabic, migac i uprawiac inne podobne
      idiotyzmy...
    • Gość: NYorker szanowna osobo, IP: *.nycmny.east.verizon.net 27.07.05, 02:10
      pokornie zabiegam o zarzucenie prostackiej semantyki.
      nikogo w zyciu nie zabilem, nigdy nie narazilem nikogo na niebezpieczenstwo.
      nie mam na to czasu, gdyz jestem zajety codziennym ratowaniem wlasnego zycia.
      odsylam do statystyk i do leksykonu. polecam hasla: empatia i nieskwapliwosc.

motocyklista
    • okrutny_mariuszek Re: też jestem motocyklistom 27.07.05, 13:11
      choć w moim przypadku pasowałoby powiedzieć, że jeżdżę na motocyklu
      (motocyklach) - nie dopisuję do tego religii, mam ochotę to jadę i już.

Chciałbym do Was zaapelować:
      Bracia! Koledzy! Zastanówcie się co na Waszym miejscu zrobiłby Jezus!
      to Wam/Nam pomoże w bezpiecznym podróżowaniu po naszych drogaach
      --
      ref="http://www.pajacyk.pl"target="_blank">Pomóż dzieciom KLIKNIJ_TU!!!!</a>
    • vader_24 Re: Kiedy policja zajmie sie tym bydłem na motora 29.07.05, 13:23
      Wszyscy jak dają radę o się przeciskają.
      Samochody jeżdżą po poboczach, po częściach jezdni wyłączonych z ruchu (takie
      paskowate), po pasach dla autobusów. Jeżdzą też prosto z pasów dla skręcających
      i odwrotnie. Samochody palą opony, wjeżdżją szusem w zakręty.
      Kierowcy wsiadając do samochodu myślą, że są mistrzami kierownicy i pchają się
      na chama wszędzie gdzie mogą i jak szybko mogą.
      Też pewnie jakbyś się mógł zmieścić pomiędzy samochodami w korku, to byś się
      przeciskał i ku..wica cie bierze, że ktoś może a ty nie.
      W końcu masz się za najlepszego na drodze.

Jesteś podatny na tanie sensacje Fucktu? - Smutne
      Czep się swej baby
    • Gość: thor's hammer Re: Kiedy policja zajmie sie tym bydłem na motora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.05, 13:46
      Bydło jest bydłem niezależnie od tego czy jedzie rowerem, motorem czy
      samochodem. Bydło to agresja i lekceważenie innych. Bydło to naśmiewanie się z
      jeżdżących inaczej. Bydło to np. lżenie kierowców daewoo i logana. Tak samo
      bydło to ordynarne pierdzenie z uciętej rury wydechowej co robi większość
      rozczulających starszych panów na HD. Dużo bydła jest wśród tych co uważają się
      za jeżdżących lepiej. Bo ci co po prostu normalnie jeżdżą, chcą jedynie dojechać
      na miejsce. Bydło to fanatyzm.
      • kojotkurier Re: Kiedy policja zajmie sie tym bydłem na motora 29.07.05, 20:09
        i dalej idac tym torem bydlo to burole z przewieszonym lokciem w golfach z
        urwanym tumikiem lub z dospawana pytunia wielkosci popularnej rynny w drechach
        z picioma paskami i wlasnie to bydlo jak widzi ze koles smignol kolo nich do
        samego poczotku niekaczacej sie kolejki przy swiatlach dostaja tak zwanego
        kompleksu malego fiuta bo mysla -niedosc ze wydech mial glosniejszy i byl
        szybszy i jest juz pod swiatlami to ma napewno wiekszego fiuta odemnie
        nie pozdrawiam kojot
    • maybe_cbr Re: Kiedy policja zajmie sie tym bydłem na motora 02.08.05, 11:59
      Jakim prawem wydajesz taką ocene!!! chołota??szczeniaki?? dlaczego wszystkich
      dajesz do jednego worka?? widać jesteś tak tępy dlatego nie masz pojęcia że
      duża grupa motocyklistów to ludzie z pasją, którzy kochają to co robią!! pytas
      zczemu dobrze czujemy sie na drogach?? nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale
      drogi to właśnie "domy" motocyklistów..
      poza tym nie każdy dostał swoj motocykl od bogatych rodziców!! duża część osób
      musiała sobie na nie zarobić ciężką pracą.. z Twojego postu bije ogromna
      zazdrość - ile byś dał żeby móc jeździć tak jak my.. ale niestety Ty jestes
      skrzywdzonym przez życie zwykłym "czterokołowcem"..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka