Fotoradar przy DK1 w Kamienicy Polskiej Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jeżdże tą trasą bardzo często i niestety udało mi się zarobić już 2 fotki.
    Pierwszą przyjęłam ze spkojem, zdaża się, ale druga mnie zastanowiła.
    Za każdym razem mam przekroczenie dokładnie o 21 km/h. Popytałam znajomych,
    poszperałam w necie i zadziwiająco często właśnie te 21
    figuruje na fotkach. Podzielcie się swoimi przekroczeniami z tego miejsca,
    bo zaczynam być podejrzliwa co jest tu grane.
    Maja
    • Skoro dałeś sie uwiecznić dwa razy w tym samym miejscu to wybacz, jesteś
      idiotką, nie szukaj dziury w całym tylko strzel trzecia fotke <lol>
      • Mundralinski!?

Mnie niedawno zlapali na 70 km/h na gierkowce. Wiem, ze jechalem za szybko - mialem ok. 80 km/h. Ale radar pokazywal 112 km/h... Byla noc i mgla - ani razu w czasie tej podrozy nie przekroczylem, nawet LICZNIKOWO (!), 110 km/h. Jak zaczalem sie grzecznie stawiac, mandat z 500 zl (8 pkt.) zmalal do 100 zl (2 pkt.). Magia, czy naciaganie?

--
        Mezczyzna rozwija sie do trzeciego roku zycia. Potem tylko rosnie.
        • Gość: prawdziwy tebe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 13:21

zamiast gadac na forum zglos wyludzenie wyzej!

zlodziejska banda bolszewickich psow robi co chce, a ty tak spokojnie opisujesz, ze wysokosc rozbojniczego wyludzenia "zmalala o tyle i tyle"?
          • Ja przekroczylem predkosc. Co prawda o "kwote" (ok.10-15 km/h ponad limit) za jaka nasza dzielna policja nie lapie, ale jednak. Mandat odpowiadal faktyczemu przekroczeniu - naprawde nie mialbym szans na jakiekolwiek zgloszenie. A nawet jakbym musial zaplacic tyle ile kazali? Przeciez radar nie klamie :-P :-/

--
            • Gość: prawdziwy tebe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 14:31

miales 80 a kazali placic za 112 - to proba zlodziejskiego wyludzenia.

jak sie "postawiles", wykroczenie nagle cudownie zmalalo - i w tym momencie nieudana probe wyludzenia trzeba bylo zglosic do prokuratury.

i trzeba bylo sie stawiac, az mandat zmaleje do 0 - psy sie juz baly wpadki. mieczak jestes i tyle.
              • Ich jest dwoch, ja jeden. Oni maja radar z odczytem - najprawdopodobniej namierzyli wyprzedzajacy mnie akurat samochod, ale nie da sie tego udowodnic. Jak sobie wyobrazasz doniesienie do prokuratury? Do tego jezdze samochodem, w ktorym w zasadzie tylko ja widze zegary - nawet jakbym mial swiadka, to jego zeznania zostalyby natychmiast, slusznie podwazone.

--
        • Gość: majus111 IP: *.chello.pl 12.01.07, 22:42
          tylko jak tu dyskutowac z maszyną? a wyzywanie od idiotek niczego nie wnosi do
          dyskusji (to do kierofcy). Nie zdziwi mnie chyba jak dostane jeszcze kilka
          stamtad, bo Straz Gminna jest bardzo aktywna. Jak prawie kazda baba za
          kierownica zwalniam przed fotoradarem a mimo to stalo sie. Moje pytanie
          dotyczylo tego jaką prędkość mieli inni kierowcy od Strazy w Kamienicy Polskiej
    • Może tak masz ustawiony tempomat?
      Jura

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.