Dodaj do ulubionych

Po operacji - gdzie odpoczac?

29.10.09, 13:20
Witam!
Pilnie potrzeba mi sensowna rada. Potrzebuje znalezc miejsce gdzie moja Mama
moglaby dojsc do siebie po operacji serca. Pytalysmy sie o jakies sanatorium
pooperacyjne czy co, ale niestety nic z tego.
W gruncie rzeczy chodzi o to zeby Mama, ktora nie ma CIERPLIWOSCI do
cierpliwego odpoczywania, byla na tyle daleko od domu zeby sie nim nie
przejmowac, a na tyle blisko,zeby mozna do niej wpadac - czyli okolice
Warszawy. Zadnego sprzatania, gotowania , nic. Ma czytac, odpoczywac,
wzglednie pozniej chodzic na spacery. Spokojne!Okolice Warszawy? Chodzi o
druga polowe listopada i pierwsza polowe grudnia.Czy cos sensownego wtedy w
ogole mozna wynajac? Wielkie dzieki za rady!
Edytor zaawansowany
  • 29.10.09, 18:37
    moze Busko zdrój? w którymś z sanatoriów prowadzą gimnastyke kardiologiczną, sesje muzykoterapii i relaksacji. nie jest to oze tak blisko jak ciehcocinek ale ponoć (nie byłam, znam z opowieści) atrakcyjnie pod każdym względem. a jak nie to Prabuty tyle ze tam profil płucny. Warto jednak sprawdzić. No a jesli chodzi o same spacery i nadzór lekarski jest zbędny to chyb jeednak Kazimierz. I blisko i atrakcyjnie nawet o tej trudnej porze roku.
    --
    kotofilia jest jedną z najpiękniejszych patologii.
  • 02.11.09, 20:11
    Wielkie dzieki. Najprawdopodobniej to bedzie Naleczow!
  • 15.11.13, 14:50
    Dzien dobry.
    Niby takie nic. Watek sprzed kilku lat. To mile, ze sie Ktos tak troszczy o swoja Mame. Tak mysle, ze mojej Mamie tez przydaloby sie jakies sanatorium. Tylko czy Babcia zgodzilaby sie? Jak to usiedziec w miejscu nie potrafi.
  • 01.04.14, 22:10
    najlepsze byłoby - jeżeli babcia sprawna ruchowo i "ruchoma" sanatorium w ciekawej okolicy np. Kotlina Kłodzka, lub organizujące wycieczki np. Pieniny

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.