Dodaj do ulubionych

wysokie libido

15.11.13, 12:53
Zawsze było tak, że jak mężowi chciało się kochać to to robiliśmy bez względu, że miałam gorszy dzień i seks mnie nie kręcił. Po latach jak się nauczyłam z seksu czerpać przyjemność to teraz sie zmieniło i zazwyczaj z sypialni wychodzę z kwitkiem, ponieważ moj maż nie ma tak często potrzeb jak ja. Zazwyczaj jest tak: gra wstepna oczywiście rozpoczęta prze zemnie i słysze nie dziś jutro to zrobimy ok? a jeśli już coś wychodzi to mówi wskakuj na mnie. Maż tłumaczy mi, że musi się do tego przygotować i abym mowiła wcześniej, że będę chciała się kochać. Ale zkąd do cholery ja to mam wcześniej wiedzieć, że dzis i co mam jeszcze podać mu dokładna godzine! Czasami czuje sie jak szmata, prostytutka która błaga o seks. Nie raz pytalam czy coś ze mną jest nie tak bo mam chęć 3razy w tygodniu. On najchętniej robił by to w sobotę lub w niedziele jeden raz i aby mu bylo dobrze, a ja to już nie ważne. Dodam, że kochanki napewno nie ma. Wiec ja aby nie zwariować kupiłam sobie zabawke z rzeczy dla dorosłych, ale to nie spełnia swojej roli bo potrzebuje przytulenia, czułego słowka i dotyku. Od paru dni przestałam nalegać chociaż nadal chce i potrzebuje zbliżenia, on zaczoł się zastanawiać nad tym co się dzieje bo się o to dopytuje, twierdzę że jestem zmęczona po pracy. On pierwszy nie robi żadnego kroku aby doszło do zbliżenia. Zaczynam się zastanawiac co dalej robić, czy moje życie zawszę tak będzie wyglądało? Nie chcę nikogo innego bo kocham go, ale już nie daje rady. Seks jest dla mnie bardzo istotna rzeczą w moim życiu i nie chcę z niego rezygnować!
Edytor zaawansowany
  • 23.12.16, 11:41
    Wygląda na to że powinnaś zacząć go uwodzić, strój 👙, bielizna, powinnaś już wiedzieć jak go podniecać. Jak to robiłaś gdy zaczynaliscie?
    Jeśli pidejdziesz i powiesz " chcę się pokochać " to niestety to działać nie będzie. Zwłaszcza jeśli jesteście z sobą od pewnego czasu.
    Spróbuj wypad intymny, uwiedz go, wzbudz jego wyobraźnię.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.