Dodaj do ulubionych

Niewinna ofiara

08.10.10, 09:01
V. Kolumny Niemieckiej w Polsce, a Mecenas Jureczek udaje, że nic nie widzi...

Ot co...

--
All Rights Reserved
Reproduction only allowed with the permission of folksdojczer4kategorji
Edytor zaawansowany
  • gaarsch 08.10.10, 09:33
    dlatego taplasz sie tutaj w gownie.
    buahahahahahaha
  • gadupa 08.10.10, 19:04
    Lepianka twoje IQ zmienilo sie w czarna dziure. hehe
  • jureek 08.10.10, 10:13
    folksdojczer4kategorji napisała:

> V. Kolumny Niemieckiej w Polsce, a
    > Mecenas Jureczek udaje, że nic nie widzi...
    >
    > Ot co...

Paranoicy wszystkich krajów, łączcie się!
    Pasujesz doskonale do Fotygi i innych pisowskich paranoików.
    Jura

• zawszekacperek 08.10.10, 18:20
    Mówisz Jura,
    że nasz kochany Asiek pasuje doskonale do pisowskich paranoików.
    Jesteś w błędzie. Nasz Asiek w porównaniu z nimi jest nieprzyzwoicie trzeźwym r a c j o n a l i s t ą!
    Analizując jego "rzekome brednie" musimy niestety stwierdzić, że nie jest on w stanie przebić niektórych polskich polityków.

Pozdrawiam
    Kacperek
    P.S.
    Kto jako pierwszy nazwał naszego przyjaciela Asiekiem? I dlaczego?
  • jureek 08.10.10, 18:37
    zawszekacperek napisał:

> Mówisz Jura,
    > że nasz kochany Asiek pasuje doskonale do pisowskich paranoików.
    > Jesteś w błędzie. Nasz Asiek w porównaniu z nimi jest nieprzyzwoicie trzeźwy
    > m r a c j o n a l i s t ą!

> Analizując jego "rzekome brednie" musimy niestety stwierdzić, że nie jest on w
    > stanie przebić niektórych polskich polityków.

Pozostanę przy swoim zdaniu - Asiek i pisowscy paranoicy z ich teoriami spiskowymi pasują do siebie doskonale. Sam wiem najlepiej, że sugerowanie przez niego, jakobym dla Mossadu pracował nie jest rzekomą brednią, lecz normalną brednią bez cudzysłowiu.

> Kto jako pierwszy nazwał naszego przyjaciela Asiekiem? I dlaczego?

Hahaha. Dobre pytanie. A odpowiedź bardzo prosta. Sam się tak nazwał. Asiek, to pierwszy znany mi nick tego osobnika na forum gazety. Od tego czasu zdążył zmienić go już wiele razy, ze strachu, żeby go Mossad nie dopadł big_grin
    Tutaj masz przykład jego twórczości pod nickiem "Asiek":
    forum.gazeta.pl/forum/w,516,48263528,48296983,Wir_leben_im_Globalismus_.html
    Jak widzisz, od lat nudzi o tym samym w kółko.
    Jura
  • maria421 08.10.10, 18:51
    W przeciwienstwie do Fotygi i Kaczynskiego "Asiek" ma polot i poczucie humoru.
  • ja.nusz 08.10.10, 19:08
    Polot i poczucie humoru asieka są porównywalne z polotem i poczuciem humoru Jerzego Urbana - jeden i drugi są wyjątkowymi kanaliami - przy czym asiek w wielu punktach przerasta tego bydlaka z odstającymi uszami. Ten forumowy podpalacz jest największym skurwielem z jakim miałem kiedykolwiek styczność - dzięki Bogu tylko wirtualną.

PS.
    Gratuluję polotu Mario - najwyraźniej jesteś minimalistką.

--
    Der größte Lump im ganzen Land, das ist und bleibt der Denunziant*

*asiek z przydupasem lepianem
    --
  • maria421 08.10.10, 19:25
    ja.nusz napisał:

> Gratuluję polotu Mario - najwyraźniej jesteś minimalistką.

Dopasowuje moje wymagania do ogolnego poziomu forum.

• folksdojczer4kategorji 09.10.10, 07:18
    ja.nusz napisał:

> Polot i poczucie humoru asieka są porównywalne z polotem i poczuciem humoru Jer
    > zego Urbana - jeden i drugi są wyjątkowymi kanaliami - przy czym asiek w wielu
    > punktach przerasta tego bydlaka z odstającymi uszami. Ten forumowy podpalacz je
    > st największym skurwielem z jakim miałem kiedykolwiek styczność - dzięki Bogu t
    > ylko wirtualną.
    >
    > PS.
    > Gratuluję polotu Mario - najwyraźniej jesteś minimalistką.

Dzięki Allahowi miłosiernemu Januszek powrócił na forum. Jedyna osobowość, którą spotkałem w życiu, z którą można na wszelkie intelektualne tematy podyskutować...

Ot co...

Allahu Akbar!
    --
    All Rights Reserved
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 08:12
    maria421 napisała:

> W przeciwienstwie do Fotygi i Kaczynskiego "Asiek" ma polot i poczucie humoru.

Nu,

Nic wielkiego...

Między nami, absolwentami MIT, do minimalny standard...

Ot co..

Ja się tym nie afiszuję...

--
    All Rights Reserved
  • zawszekacperek 09.10.10, 19:19
    Nu to tera Kacperek fersztejn.

Asiek ty jesteś jedna wielki M I T o m a n !
    Nu, zazdroszczę Ci ekstra notki w kiwikiwi. Tu link:
    pl.wikipedia.org/wiki/Pseudologia

> Nu,
    >
    > Nic wielkiego...
    >
    > Między nami, absolwentami MIT, do minimalny standard...
    >
    > Ot co..
    >
    > Ja się tym nie afiszuję...
    >
  • ja.nusz 09.10.10, 19:25
    Tu nie mam najmniejszych wąpliwości - asiek jest posiadaczem dyplomu MIT.
    Jak jednak jeden mądry człowiek powiedział - każda uczelnia musi się liczyć z tym, że przez sita egzaminów przeciśnie się zawsze jakiś procent idiotów.

PS.
    Proszę zliczyć, ile uczelni "zaszczycili" swą obecnością bracia Kaczyńscy....
    --

--
  • folksdojczer4kategorji 11.10.10, 08:18
    ja.nusz napisał:
    Proszę zliczyć, ile uczelni "zaszczycili" swą obecnością bracia Kaczyńscy....

Oto prawdziwe oblicze innego "polskiego" patrioty:

Tu wyraża się z nieukrywanym przekąsem o intelekcie Kaczyńskich, kilka miesięcy temu opisywał na niniejszym forum jak to ze swoją rosyjską drugą żoną składał kwiatki przed Konsulatem Polskim w Hamburgu.

Oto typowa dwulicowość "polskich" patriotów na wygnaniu za chlebem...

--
    All Rights Reserved
  • ja.nusz 11.10.10, 09:10
    Stary matołku, do emerytury zawodowej doszła ci teraz umysłowa.
    W katastrofie pod Smoleńskiem zginęło teże sporo osób zasługujących na szacunek.

Twoje nieudolne analizy Jurka, Annyjustyny, Icha i kogokolwiek jeszcze, nie zmienią faktu, że jesteś siejącym zamęt skurwielem. Zmień więc pampersa stary ośle i morda w kubeł.
    --

--
  • zawszekacperek 08.10.10, 19:01
    Dla mnie ludzie tego pokroju są nieszkodliwymi plebejskimi prowokatorami. Kiedyś pisałem (I jeśli mnie pamięć nie myli do Ciebie), że najtrafniej charakteryzował ludzi tego pokroju nieśmiertelny Szwejk, nazywając ich... wicepierdołami. Dlatego na Asiekowe "inseminacje" patrzę z przymrużeniem oka. (Chociaż i jemu przytrafiają się od czasu do czasu zdrowe sądy.)

A co do nicku "Asiek" uważam , że jest przedni. Szkoda, że go zmienił.
    A poza tym podoba mi się jego specyficzne jęczenie. Dlatego Twoje "jęczybuła" pasuje do Niego jak ulał.

Kacperek
    P.S.
    Asiek to już legenda tego forum. Wyobrażacie sobie Diasporę bez niego i Lepiana4?

jureek napisał:

Pozostanę przy swoim zdaniu - Asiek i pisowscy paranoicy z ich teoriami spiskow
    > ymi pasują do siebie doskonale. Sam wiem najlepiej, że sugerowanie przez niego,
    > jakobym dla Mossadu pracował nie jest rzekomą brednią, lecz normalną brednią b
    > ez cudzysłowiu.
  • jureek 08.10.10, 19:36
    zawszekacperek napisał:

> Dla mnie ludzie tego pokroju są nieszkodliwymi plebejskimi prowokatorami.
    > ]

Też tak na początku go oceniałem. Aż nie zauważyłem kilku akcji, gdzie pokazał swoją zawziętość i mściwość, np. wobec Annyjustyny. To nie była twarz błazna, to była twarz polskiego chłopa, co to "zywemu nie przepuści".
    Jura
  • zawszekacperek 08.10.10, 20:01
    No, nie wiem.
    Może jakaś kobieta go w życiu skrzywdziła albo bardzo upokorzyła. I stąd jego paroksyzm pod adresem skądinąd bardzo sympatycznej annyjustyny. Ale to tylko gdybanie.
    Zresztą, zapytam się go przy nadarzającej okazji osobiście.

Kacperek

jureek napisał:

> zawszekacperek napisał:
    >
    > > Dla mnie ludzie tego pokroju są nieszkodliwymi plebejskimi prowokatora
    > mi.

> > ]
    >
    > Też tak na początku go oceniałem. Aż nie zauważyłem kilku akcji, gdzie pokazał
    > swoją zawziętość i mściwość, np. wobec Annyjustyny. To nie była twarz błazna, t
    > o była twarz polskiego chłopa, co to "zywemu nie przepuści".
    > Jura
  • ja.nusz 08.10.10, 20:19
    zawszekacperek napisał:

> No, nie wiem.
    > Może jakaś kobieta go w życiu skrzywdziła albo bardzo upokorzyła.

Z całą pewnością - uczyniła to jego własna matka - gdyba zamiast na porodówkę poszła do klozetu, nie byłoby dziś tego smrodu. Mam nadzieję, że powyższy wpis zostanie oceniony przez asiekowych przyjaciół (i nie tylko) zadostatecznie obrzydliwy.
    --

--
  • zawszekacperek 08.10.10, 20:43
    Obowiązkiem (!!!) każdej matki jest kochać własne dzieci miłością b e z w a r u n k o w ą .
    Nie przekraczajmy granic przyzwoitości, bo każdego z nas też może kiedyś ustrzelić jakiś wartownik stojący tam na straży.

Kacperek
  • fan.club 09.10.10, 10:55
    pogratulować Ci matki, która - jak widać - nad takim wyborem się nie zastanawiała.
  • ja.nusz 09.10.10, 11:35
    fan.club napisał:

> pogratulować Ci matki, która - jak widać - nad takim wyborem się nie zastanawia
    > ła.

Cieszy mnie, że zrozumiałeś głęboki sens zagadnienia.
    --

--
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 07:39
    zawszekacperek napisał:
    skądinąd bardzo sympatycznej annyjustyny.

Genał majne majnung!

Ot co...

Trochę tragiczny życiorys... Po mamie odziedziczyła nieco niewłaściwy gen.
    W jedynej "Demokracji" na Bliskim Wschodzie uważają to za manko...

Nota bene! Nie ja tak uważam! To jest 6000 letnie ustawodawstwo tej "Biblijnej Demokracji"

--
    All Rights Reserved
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 07:27
    jureek napisał:
    Też tak na początku go oceniałem. Aż nie zauważyłem kilku akcji, gdzie pokazał swoją zawziętość i mściwość, np. wobec Annyjustyny.

Aus welcher Mottenkiste ist das schon wieder?

Erlogen und erstunken!

Z Annąjustyną łączą nas wspólne plemienne korzenie. Oboje wyhodowaliśmy się na Niebuszewie...

Ot co...
    --
    All Rights Reserved
  • jureek 09.10.10, 09:26

> Aus welcher Mottenkiste ist das schon wieder?
    >
    > Erlogen und erstunken!

Nie mam sklerozy. Doskonale pamiętam, że bluzgałeś jej za to, że Cię wycięła i zaraz po tym zacząłeś używać kolejnego nicka. Niczego sobie nie wymyśliłem.
    Jura
  • folksdojczer4kategorji 11.10.10, 08:01
    Nasz kochany Jureczek napisał:

zawszekacperek napisał:

Też tak na początku go oceniałem. Aż nie zauważyłem kilku akcji, gdzie pokazał swoją zawziętość i mściwość, np. wobec Annyjustyny. To nie była twarz błazna, to była twarz polskiego chłopa, co to "zywemu nie przepuści".
    Jura

Po wyłączeniu w ustawieniach mało sympatycznych forumowiczów, można ich udział w dyskusji jedynie na wyświetlanych odpowiedziach innych uczestników wywnioskować.

Tak było swego czasu z AnnąJustyną. AnnaJustyna wyłączyła swego długoletniego adoratora, Ichego.

Gdy zobaczyła jego wpis w moim cytacie, dostała obłąkańczego szału i za karę mnie zbanowała. (Prawniczka z Bożej Łaski Uniwersytetu Słubice /Odra)

Nasz kochany Jureczek zrobił z tego Horror-story w którym Folksdojczer pokazuje swe prawdziwe oblicze ze swą prawdziwą zawziętością i mściwością...

Tak działają propagandyści słynnej szkoły jezuickiej.

Oto prawdziwe oblicze naszego Wielkiego Katolika!

Wielkiego demaskatora propagandy Folksdojczego.

Gdybym nie wystąpił z tego zakłamanego Zakonu Jezuitów przed 40-tu laty, to teraz bym miał niezbity argument ten akt publicznie wyegzekwować...

Nie dziwota, że antykleryk Palikot w Polsce ma taką popularność, jaką ma.

>>Ciemny lud<<, wcale nie jest taki ciemny, jak nasz bigoteryjny Jureczek myśli...

Ot co...

--
    All Rights Reserved
  • jureek 09.10.10, 09:34
    zawszekacperek napisał:

> ]

Sorry, ale to co Asiek wypisuje o tym, że ojciec Janusza stracił zdrowie na przymusowych robotach w Niemczech w czasie wojny i to, że wypomina mu odszkodowanie, które i tak nie zrekompensowało jego pracy, to nie jest dla mnie żadna nieszkodliwa prowokacja tylko chamstwo. Gdyby takie rzeczy pisał o moim ojcu, odnalazłbym squrwysyna, dał mu w ryja a każdy sąd by mnie uniewinnił.
    Jura
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 09:47
    jureek napisał:

> zawszekacperek napisał:
    >
    > > Dla mnie ludzie tego pokroju są nieszkodliwymi plebejskimi prowokatora
    > mi.

> > ]
    >
    > Sorry, ale to co Asiek wypisuje o tym, że ojciec Janusza stracił zdrowie na prz
    > ymusowych robotach w Niemczech w czasie wojny i to, że wypomina mu odszkodowani
    > e, które i tak nie zrekompensowało jego pracy, to nie jest dla mnie żadna niesz
    > kodliwa prowokacja tylko chamstwo. Gdyby takie rzeczy pisał o moim ojcu, odnala
    > złbym squrwysyna, dał mu w ryja a każdy sąd by mnie uniewinnił.
    > Jura

Nu! Q!M!

Niech mi proszę ktoś wytłumaczy!

Niemiaszki katorżą tatę Januszka a synalek jakby nigdy nic osiedla się między synami i wnukami katorżników...

To trza mieć coś pomieszane w głowie...

Armie Radziecka Czerwona oswobodziła tatę, to na zdrowy rozsądek poprosiłbym o azyl w Związku Radzieckim...

Skoro z antysemitą Gomułką nie mogłem wytrzymać...

Ot co...

--
    All Rights Reserved
  • jureek 09.10.10, 09:54
    Jeżeli ktoś nie stosuje tak jak Ty odpowiedzialności zbiorowej (plemiennej), to nie znaczy to wcale, że ma pomieszane w głowie.
    Ja natomiast zastanawiam się, dlaczego ktoś dobrowolnie osiedla się w kraju, na którego rząd pluje i uważa go za quislingowski. Czemu nie wyjechałeś do Korei Północnej, kraju o systemie politycznym bliskim Twojemu sercu?
    Jura
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 10:20
    jureek napisał:
    Jeżeli ktoś nie stosuje tak jak Ty odpowiedzialności zbiorowej (plemiennej)
    --------------------------------------------------

Jak Twój pupilek, wspominający cały czas moją SS-owską familię i zapasy cyklonu C ...

Ot co...

Tylko Twój pupilek za każdy razem zapomina z szlachetnej rycerskości podać dowodowy link..
    --
    All Rights Reserved
  • jureek 09.10.10, 10:48

> Jak Twój pupilek, wspominający cały czas moją SS-owską familię i zapasy cyklonu
    > C ...

Wspomina on to wszystkim Niemcom, czy Tobie? Jeżeli Tobie to wspomina, to dlatego, że prezentujesz takie, a nie inne poglądy, a nie dlatego, że należysz do jakiegoś plemienia.
    Jura
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 11:00
    jureek napisał:

> folksdojczer4kategorji napisała:
    >
    > > Jak Twój pupilek, wspominający cały czas moją SS-owską familię i zapasy c
    > yklonu
    > > C ...
    >
    > Wspomina on to wszystkim Niemcom, czy Tobie? Jeżeli Tobie to wspomina, to dlate
    > go, że prezentujesz takie, a nie inne poglądy, a nie dlatego, że należysz do ja
    > kiegoś plemienia.
    > Jura
    ---------------------------------------------------

Moje poglądy są oparte na faktach, faktach, faktach, faktach, faktach, faktach,

a nie na ciągłym powtarzaniu obrzydliwych inwektyw, oszczerstw, paszkwilów i ... bezpodstawnych pomówieniach o antysemityzm

Ot co...

--
    All Rights Reserved
  • jureek 09.10.10, 11:34

> Moje poglądy są oparte na faktach, faktach, faktach, faktach, faktach,
    > faktach,

Daj se siana z tym powtarzaniem, choćbyś 50 razy napisał słowo fakty, to i tak nie zmieni to tego, co dla każdego widoczne jest gołym okiem, czyli że Twoje poglądy opierasz nie na faktach lecz na urojeniach paranoicznego umysłu.
    Jura
  • jureek 09.10.10, 11:36
    jureek napisał:

> Wspomina on to wszystkim Niemcom, czy Tobie? Jeżeli Tobie to wspomina, to dlate
    > go, że prezentujesz takie, a nie inne poglądy, a nie dlatego, że należysz do ja
    > kiegoś plemienia.

Dodam jeszcze, że Janusz w ogóle za Niemca Cię nie uważa, tylko za folksdojcza czwartej kategorii, a folksdojcz to jak qurwa, nie plemię tylko charakter.
    Jura
  • ja.nusz 09.10.10, 09:59

> Niech mi proszę ktoś wytłumaczy!
    >
    > Niemiaszki katorżą tatę Januszka a synalek jakby nigdy nic osiedla się między s
    > ynami i wnukami katorżników...
    >
    > To trza mieć coś pomieszane w głowie...

I to jest właśnie twój problem stary ośle - ty tego nigdy nie pojmiesz, bo masz gówno we łbie zamiast mózgu.

--

--
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 10:10
    Nareszcie sprawa się wyjaśniła!

Silnik miał wyciek! (Skrzynia biegów...)

Nikt nie wyląduje w gęstej mgle, gdy silnik cieknie!

Przecież logiczne!

Jak polityka osiedleńcza Pana Mecenasa ze swoim pupilkiem

--
    All Rights Reserved
  • maria421 09.10.10, 10:20
    Jezeli Asiek jest taki straszny, to po co Wy jeszcze z nim dyskutujecie? Juz dawno powinniscie go ignorowac.
    A moze Wy jednak potrzebujecie Asieka? Szczegolnie Janusz z jego kompulsywna potrzeba skatologicznej ekspresji wink
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 10:26
    maria421 napisała:

> Jezeli Asiek jest taki straszny, to po co Wy jeszcze z nim dyskutujecie? Juz da
    > wno powinniscie go ignorowac.
    > A moze Wy jednak potrzebujecie Asieka? Szczegolnie Janusz z jego kompulsywna po
    > trzeba skatologicznej ekspresji wink
    -------------------------------------
    Asiek może być przykładem...

Asiek wczoraj wyłączył był infantylnych forumowiczów.

Szkoda mi czasu compjutorowego na czytanie infantylnych wpisów...

Ot co...

--
    All Rights Reserved
  • jureek 09.10.10, 10:28
    maria421 napisała:

> Jezeli Asiek jest taki straszny, to po co Wy jeszcze z nim dyskutujecie? Juz da
    > wno powinniscie go ignorowac.

Dziękuję za troskę, ale mam swoje lata i sam wiem, co powinienem, a czego nie powinienem.
    Asiek bardzo chciałby, żeby bez przeszkód mógł uprawiać swoją propagandę i nikt nie wykazywał, jakie bzdury pisze i jakie manipulacje stosuje. Nie ma tak dobrze.
    Jura
  • maria421 09.10.10, 11:50
    jureek napisał:

> Dziękuję za troskę, ale mam swoje lata i sam wiem, co powinienem, a czego nie p
    > owinienem.
    > Asiek bardzo chciałby, żeby bez przeszkód mógł uprawiać swoją propagandę i nikt
    > nie wykazywał, jakie bzdury pisze i jakie manipulacje stosuje. Nie ma tak dobr
    > ze.
    > Jura

Jakby nie mial do kogo pisac, to by nie pisal.
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 11:59
    maria421 napisała:
    Jakby nie mial do kogo pisac, to by nie pisal.
    -------------------------------------------

Jak to nie?

Do Ducha świętego by pisał...

Z braku argumentów organizują O----Naloty Dywanowe----O

Ot co..
    --
    All Rights Reserved
  • ja.nusz 09.10.10, 12:12
    Niestety taką mendoweszkę trudno trafić nawet nalotem dywanowym.

A argumenty to były kilka lat temu stary baranie - i co to dało? - pierdolisz dalej bez sensu w oparach samouwielbienia.
    Idź dziadek do parku i głoś tam te swoje chore teorie - może jakiś wiewórki ora śpiący w krzakach menele cię wysłuchają.
    --

--
  • jureek 09.10.10, 15:25
    maria421 napisała:

> Jakby nie mial do kogo pisac, to by nie pisal.

Takie sposoby mogą być dobre na forumowiczów, którzy przychodzą na forum dyskutowąć, ale nie na narcystycznych bloggersów jak Asiek, którzy traktują forum jak blog i przychodzą tu nie po to, żeby dyskutować, tylko żeby siać propagandę, licząc na to, że zawsze coś z tych kłamstw zostanie w świadomości czytelnika. Zobacz sama, jak Asiek rozkwita i ile tworzy, gdy nikt mu nie przeszkadza w sianiu propagandy.
    Jura
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 19:48
    jureek napisał:
    Dziękuję za troskę, ale mam swoje lata i sam wiem, co powinienem, a czego nie powinienem.
    Asiek bardzo chciałby, żeby bez przeszkód mógł uprawiać swoją propagandę i nikt nie wykazywał, jakie bzdury pisze i jakie manipulacje stosuje. Nie ma tak dobrze.

Bardzo słusznie!

Ciemny naród tu obcuje, bez pomocy Pana Mecenasa nic by ciemny naród nie zrozumiał...

Ot co...
    --
    All Rights Reserved
  • jureek 09.10.10, 20:24

> Ciemny naród tu obcuje, bez pomocy Pana Mecenasa nic by [b]ciemny naród[
    > /b] nie zrozumiał...

Hahaha, kolejny chwyt z podręcznika propagandysty. Pozowanie na przyjaciela ludu i przedstawianie przeciwników jako wywyższających się arogantów.
    Tymczasem to nie ja wciskam propagandę "ciemnemu ludowi", propagandę wciska Asiek, a ja tylko demaskuję jego propagandowe manipulacje. Ja daję czytelnikowi wybór, może przeczytać argumenty propagandysty i moje. Asiek natomiast wolałby, żeby czytelnik tego wyboru nie miał. Nie ze mną te numery, Brunner.
    Jura

P.S. Przy okazji wyszło kolejne podobieństwo Asieka do pisowców. PiS także kreuje sobie wizerunek partii bliskiej ludowi, a przeciwników z PO próbuje przedstawiać jako jajogłowych intelektualistów oderwanych od problemów zwykłego Kowalskiego. Tymczasem czołowemu propagandyście PiS-u Jackowi Kurskiemu wypsnęło się nieopatrznie, co ten rzekomy przyjaciel ludu myśli o wyborcach: "Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi." Tacy to są "przyjaciele ludu".
  • ja.nusz 09.10.10, 10:31
    Masz rację Mario, ale tylko częściowo.
    Z asiekiem jest jak z gównem leżącym na trotuarze - najczęściej omijam je z daleka - czasem odczuwam jednak potrzebę zwalczania gówien na trotuarze.

--

--
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 10:51
    ja.nusz napisał:

> Masz rację Mario, ale tylko częściowo.
    > Z asiekiem jest jak z gównem leżącym na trotuarze - najczęściej omijam je z dal
    > eka - czasem odczuwam jednak potrzebę zwalczania gówien na trotuarze.
    ---------------------------------------------------------------->

W Związku Radzieckim trotuary są bez wydzielin końcowego odcinka przewodu pokarmowego...

Ot co...

PS

Co Wy tylko macie przeciw Krajowi Rad?

Jakieś stare zakorzenione uprzedzenia?

Amerykanie są zmuszeni korzystać z ich knoff hoff aby dostać się na orbitę...

A ich ruski Pan Prezydent nadal będzie latał z TU 154 na pohybel Polakom...

--
    All Rights Reserved
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 11:15
    Co Wy tylko macie przeciw Krajowi Rad?
    ---------------------------------------

Ja rozumię...

To ze względu na obie Zbrodnie Katyńskie?

To o wiele gorsze od puszek z C...

Nu, że ja na to wcześniej nie wpadłem...

Moja wina...

--
    All Rights Reserved
  • zawszekacperek 09.10.10, 16:10
    Przyznaję Ci Mario rację. W każdym z nas drzemie jakiś Feindbild. Bez niego nie możemy się obyć. Tylko dlaczego od razu mitologizować poczynania jednego osobnika, który głosi niekoniecznie zdrowe i racjonalne poglądy.
    Asiek się nimi nakręca. Wybiera sobie ofiary np, jureeka albo ja.nusza i syci się rolą "sprawiedliwego kata". Obaj są " kompulsywni na swój sposób" i nie chcą pozostać mu dłużni. Tak samo jak ja z jeckim. Tylko, że ja jeckiego bardzo lubię i chętnie robię sobie z nim kabaret. ( jecki ciao!)

Kacperek
  • lepian4 09.10.10, 17:57
    Asiek jest jednym z nielicznych forowiczow, ktorzy pisza jasno i precyzyjnie. Ba, jest to tutaj ewenementem, posiada olbrzymia wiedze. Mamy wpradzie innych wybitnych fachowcow, ale zaden nie dorosl Asiekowi! Ot, co!
    Wspomne chocby tylko januszka. Jest znakomitym kaprologiem antyfaszyzmu. Na tym sie jego wiedza konczy. Dodatkowo jest niezdyscyplinowany. Pomimo usilnych prob i blagan ze strony coraz liczniejszego grona fanow nie pofatuguje sie, by wydac "Reminescencje Wedrowniczka"! Innym slowy jest leniem. Uznal, ze zna sie na gownie, to wiecej do szczescia juz nie potrzebuje.

Drugi wybitny forowicz, to nasza habilitowana dupa ga. Specjalistka z zakresu jezykoznastwa i kulturoznastwa. Buahahahahahahahahahaha!

Sumieniem naszego forowego narodu jest oczywiscie Jureeka, ktory wykryje wszystkie niesprawiedliwosci dziejowe.

O walory homorystyczne faktycznie dbasz tutaj z Jeckim. Taki Kabaret Starszych Panow. Teksty sa dla mnie niestety zbyt skomplikowane i zbyt czesto wrzucacie opracowania do waszych wczesniejszych humorystycznych wystepow.Tych zwykle ich nie znam, wiec nie bede sie na temat opracowan wypowiadal.

• zawszekacperek 09.10.10, 18:40
    Nie kwestionuję wiedzy Asieka. Na pewno posiada też spore doświadczenie życiowe.
    Ale jedno jest pewne. Jura rozgryzł go znakomicie. Asiek jest m a n i p u l a t o r e m!
    Niestety, nie zawsze zręcznym. Jego metoda jest bardzo prosta. Posługuje się mieszanką sylogizmu i antylogizmu. Poza tym stosuje chwyty erystyczne, na które bystrzy "czytacze" jego epistoł nie powinni dać się nabrać. A mimo to bardzo lubię Asieka. Ot, wesoły staruszek z odrobiną gorzkiego ale fajnego humoru. I co mi zrobisz, że mam takie zdanie o nimsmile Hehehehe
    natomiast zagadką dla mnie jest gaarsch. Kto to jest? Typuję: Lunatix albo Artur. A Ty jak sądzisz?
    Jeckiego wykluczam, chociaż kto wie? Niezbadane są ...

Kacperek

Lepian4 wrote:

Asiek jest jednym z nielicznych forowiczow, ktorzy pisza jasno i precyzyjnie. Ba, jest to tutaj ewenementem, posiada olbrzymia wiedze. Mamy wpradzie innych wybitnych fachowcow, ale zaden nie dorosl Asiekowi! Ot, co
  • jureek 09.10.10, 18:50
    zawszekacperek napisał:

> natomiast zagadką dla mnie jest gaarsch. Kto to jest? Typuję: Lunatix albo Artu
    > r. A Ty jak sądzisz?

Gadupa to Lunatix lub Artur. Natomiast Gaarsch to nie Gadupa, ani nikt z wyżej wymienionych. Na 99% wiem, kto to jest, ale nie powiem big_grin
    Jura
  • zawszekacperek 10.10.10, 06:49
    W takim razie gaarsch to jecki vel koelscher! Rozpoznaję go na podstawie "retoryki".
    Trafiłem?Zatopiłem?

smile
    Kacperek

P.S.
    Ze swoją niekwestionowaną miłością do anal .... izy zasługuje na tytuł:Arschäologe.
  • jureek 10.10.10, 09:11
    zawszekacperek napisał:

> W takim razie gaarsch to jecki vel koelscher! Rozpoznaję go na podstawie "retor
    > yki".
    > Trafiłem?Zatopiłem?

Ganz daneben! Za nickiem Gaarsch kryje się osoba, która Jeckiego często docina.
    Jura
  • gaarsch 10.10.10, 09:24
    idz lepiej na msze sw.
    Musisz sie pospieszyc, juz pozno!
  • jureek 10.10.10, 09:34
    gaarsch napisał:

> idz lepiej na msze sw.
    > Musisz sie pospieszyc, juz pozno!

U nas o 11 jest suma. Zdążę spokojnie.
    Jura

• gaarsch 10.10.10, 11:56
    buahahahahahahaha
    wink
  • zawszekacperek 10.10.10, 12:13
    drugiich???

Oszqrfa! Dzisiaj już po raz trzeci wypieram się samego siebie. Jak ten w... Ogrójcu.

smile
    Kacperek
  • gaarsch 10.10.10, 12:29
    nie myślę oczywiście o bezmózgowcach.
  • zawszekacperek 09.10.10, 19:02
    Chyba nie doceniam jeckiego. Po namyśle sklonny jestem sądzić, że to on wcielił się w skórę gadupy vel gaarscha. Przemawiają za tym następujące fakty:
    1. pomyka nagelnowym merolem.
    2. pomieszkuje w Euskirchen (oczywiście w zamczysku)[Regierungsbezirk Koeln]
    3. poczytuje lub poczytywał Nietzschego
    4. potrzebuje bardzo dowartościowania

czyli:
    popo i tylko popo smilesmilesmile

Kacperek
  • ja.nusz 09.10.10, 19:11
    zawszekacperek napisał:

> Nie kwestionuję wiedzy Asieka. Na pewno posiada też spore doświadczenie życiowe.

Jeżeli można tu coś zakwestionować, to z całą pewnością asiekową wiedzę. Nie mogę wykluczyć, że posiada może nieprawdopodobnie wielką - szkopuł w tym, że tutaj jej nie ujawnił. Jak na jednokomórkowca jest niezwykle elokwentny - Goebbels i Urban też byli (Urban nadal jest).
    Analiza psychy asieka przeprowadzona przez Kacpra i Jurka zgadza się w 100%-ach.
    Powodem moich niewybrednych ataków na tego starca nie była nigdy jego elokwncja lb jego ewentualna wiedza - ten baran ma po prostu chore poglądy.

--

--
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 19:35
    ja.nusz napisał:
    Powodem moich niewybrednych ataków na tego starca nie była nigdy jego elokwncja lb jego ewentualna wiedza - ten baran ma po prostu chore poglądy.

Januszek jest rusofobem!
    (Prawdopodobnie dlatego, że jego II żona jest Rosjanką...)

--
    All Rights Reserved
  • zawszekacperek 09.10.10, 19:42
    Nie bierzesz pod uwagę takiej możliwości, że Asiek jest tak na prawdę po prostu nieszczęsnym mitomanem. Specyficznie nieszczęsnym mitomanem, bo swą mitomanię karmi wulgarnym antysemityzmem, ubierając ten antysemityzm w ciasną "pseudonaukową" koszulinkę.

Kacperek

ja.nusz napisał:

> Powodem moich niewybrednych ataków na tego starca nie była nigdy jego elokwncja
    > lb jego ewentualna wiedza - ten baran ma po prostu chore poglądy.
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 09:55
    zawszekacperek napisał:

bo swą mitomanię
    karmi wulgarnym antysemityzmem, ubierając ten antysemityzm w ciasną
    "pseudonau kową" koszulinkę.

A to dlatego, że Folksdojczer czytuje pisma H. Forda i W. Gomułki?

I na każdym kroku znajduje codziennie 1000-krotne potwierdzenie ich tez?

Ot co...

PS

Poczytajcie także komentarze....

Skąd tyle nienawiści?

--
    All Rights Reserved
  • lepian4 10.10.10, 10:06
    Asieku, tak miedzy nami. Moglbys czasem podac kilka aktualnych wydarzen
    Ten pan, dla przykladu, jest Polakiem i od wczoraj wicemistrzem swiata! Ot, co!!
    http://foto.scigacz.pl/cache/imgs/_w750/gallery/sport/zuzel/konferencja-polska-2009/jaroslaw-hampel.jpg
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 10:15
    A gdzie dowody?
    --
    All Rights Reserved
  • lepian4 10.10.10, 10:21
    Dostal srebrny medal. Po co ci inne dowody?
    Wczoraj mogles to nawet obejrzec na zywo!
    Ale masz racje, wiki o tym nie donosi.
    Jak, dobrze, ze januszek nauczyl mnie traktowac powaznie to zrodlo wiedzy!
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 10:43
    Ja także miałem za młodych lat motocykel.

Tylko żużla u nas było brak..

Ot co...

Ale nie uważasz, że oddalamy się od tematu tego wątka?
    --
    All Rights Reserved
  • lepian4 10.10.10, 10:55
    Wiem, ze sie oddalilem od mysli przewodnie. A ona brzmi, asiek jest mitomanem, prowodyrem, oszustem...
    Jako jedyny nie boje sie powiedziec, zes poczciwy gosciu: mondry i otczytany. Nie boje sie jednak odejsc od tej mysli przewodniej
  • ja.nusz 10.10.10, 10:53

> A to dlatego, że Folksdojczer czytuje pisma H. Forda i W. Gomułki?
    >
    > I na każdym kroku znajduje codz
    > iennie 1000-krotne potwierdzenie ich tez?

>
    > Ot co...

I to jest właśnie ta cała "wiedza", którą asiek lśni tu na forum od lat.
    Lśni tym samym zawsze - niezależnie od tematu wątku.
    --

--
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 11:28
    ja.nusz napisał:

> folksdojczer4kategorji napisała:
    >
    > > A to dlatego, że Folksdojczer czytuje pisma H. Forda i W. Gomułki?
    > >
    > > I na każdym kroku znajduje codziennie 1000-krotne potwierdzenie ich tez?
    > >
    > > Ot co...
    >
    > I to jest właśnie ta cała "wiedza", którą asiek lśni tu na forum od lat.
    > Lśni tym samym zawsze - niezależnie od tematu wątku.
    -----------------------------------

Nie zaszkodzi wiedzieć, kto jest naszym miłosiernym dobroczyńcą...

Ewangelia święta jest także powtarzana od 2000 lat...

Dzisiaj na Mszy świętej opowiadali o tych 10 zadżumionych, z których tylko jeden podziękował Panu za wyzdrowienie...

Nasz Wielki Katolik z otwartą buzią wysłuchiwał tej dobrej nowiny.

Nigdy przedtem jej nie słyszał...

--
    All Rights Reserved
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 11:06
    zawszekacperek napisał:
    Specyficznie nieszczęsnym mitomanem, bo swą mitomanię karmi wulgarnym antysemityzmem, ubierając ten antysemityzm w ciasną "pseudonaukową" koszulinkę.
    ------------------------------------------------------
    ===========================

A tu 8 310 000 dalszych wrednych rasistów ze swą>>pseudonaukową<< koszulinką

Folksdojczer dystansuje się od tych pseudonaukowych ekskrementów z całego serca swego i duszy swej nieśmiertelnej.

Ot co...

--
    All Rights Reserved
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 12:44
    Faszystowskie gnidy podbiły pokój miłującą Holandię...

Co wy na to?

Zbombardować Amsterdam albo Den Haag ?

Doświadczenia zbieraliśmy w czasie wojny na Bałkanach...

Serbowie dostali porządnie po nosie...

Za swych Tito-Partyzantów...którzy mego SS-tatę katorzyli...

Ot co...

--
    All Rights Reserved
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 13:18
    (1) Rozumie ktoś dlaczego Amerykanie tak się podniecają?

(2) A wiedzą oni co ich inwazyjne gatunki obce w naszym Polskim Bałtyku wyrabiają?

Copyright 2010 The Associated Press. All rights reserved. This material may not be published, broadcast, rewritten or redistributed.
    (Blady strach mnie ogarnął był, gdy to przeczytałem. Wymazałem kilka cytowanych linijek. Każdy se może w oryginale poczytać. Podawanie linków jest chyba niekaralne...)

--
    All Rights Reserved
  • lepian4 10.10.10, 06:57
    Asiek swa wiedze wielokrotnie tu ujawnil, ale to ty jestes za glupi, bo cos z tego zrozumiec.
    Zyjemy w kraju, w ktorym wolnosc slowa jest niekwestionowana wartoscia. I w tym przypadku to tylko ty m,asz z tym ptroblemy.

P.S. Januszku, dopisz lepiej do swych reminescencji, jak minal ci urlop na Ukrainie, pozniej w Sopocie?
  • ja.nusz 10.10.10, 08:23
    Jasna sprawa - asiek błyszczy tu dokładnie tą samą wiedzą co ty. Znacie się obaj na rasistowskiej i antysemickiej propagandzie jak mało kto.
    Jeżeli posiadacie jeszcze jakąkolwiek inną wiedzę, to jest ona na tle waszych poglądów gówno warta.
    --

--
  • lepian4 10.10.10, 08:33
    My sie namy na antysemityzmie? Powiedz, lepiej czy twoj synek juz odbyl sluzbe wojskowa na semickim poligonie w Palestynie, zasrany antysemito z Azji! Ilu ten twoj sprawiedliwy Semita zamordowal niesprawiedliwych Semitow?
  • ja.nusz 10.10.10, 08:38
    ...twojego stanu posiadania wiedzy - ty kurwa niuniek nawet przy niedzieli masz niedoltlenioną czachę. Wyśpij się w końcu jak człowiek baranie.
    --

--
  • lepian4 10.10.10, 09:07
    Januschki, na tym swiecie oprocz anonimowych alkoholikow, ktorych tak ochoczo reprezentujesz, sa jeszcze normalni ludzie. Cwaniaczku, myslisz, ze skoro jest juz po szabcie, to mozesz sobie pierdolic o niedzieli?
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 09:24
    ja.nusz napisał:

> Jasna sprawa - asiek błyszczy tu dokładnie tą samą wiedzą co ty. Znacie się oba
    > j na rasistowskiej i antysemickiej propagandzie jak mało kto.
    > Jeżeli posiadacie jeszcze jakąkolwiek inną wiedzę, to jest ona na tle waszych p
    > oglądów gówno warta.

"We are the lawmakers...We create courts..."
    (Henry Ford)

--
    All Rights Reserved
  • folksdojczer4kategorji 10.10.10, 13:39
    ja.nusz napisał:
    Jeżeli posiadacie jeszcze jakąkolwiek inną wiedzę, to jest ona na tle waszych poglądów gówno warta.

Nu i wreszcie Januszek wypuścił szydło z worka:

Najsampierw WŁAŚCIWA IDEOLOGIA a dopiero na samym końcu odrobinkę merytorycznej zawartości...i naturalnie w służbie właściwej ideologii...

Nawet Januszkowi się czasami zdarzy, że powie coś sensownego...
    --
    All Rights Reserved
  • gadupa 11.10.10, 16:06
    A tabletki dzisia bralo? Nie! ot co!
  • lepian4 10.10.10, 07:01
    Co ci zrobie, ze masz takie poglady?
    A wrzuce cie do tej samej szufladki, w ktorej egzystuje juz januschek i gaarschyk pospolity! Ot, co!
  • maria421 09.10.10, 20:43
    zawszekacperek napisał:

> Przyznaję Ci Mario rację. W każdym z nas drzemie jakiś Feindbild. Bez ni
    > ego nie możemy się obyć. Tylko dlaczego od razu mitologizować poczynania jedneg
    > o osobnika, który głosi niekoniecznie zdrowe i racjonalne poglądy.
    > Asiek się nimi nakręca. Wybiera sobie ofiary np, jureeka albo ja.nusza i syci s
    > ię rolą "sprawiedliwego kata". Obaj są " kompulsywni na swój sposób" i nie chcą
    > pozostać mu dłużni. Tak samo jak ja z jeckim. Tylko, że ja jeckiego bardzo lub
    > ię i chętnie robię sobie z nim kabaret. ( jecki ciao!)
    >
    > Kacperek

Jak juz tu wczesniej ustalilismy z samym zainteresowanym, "czym Stanczyk na dworach, tym Asiek na forach". Asiek wchodzi na arene forum po to zeby sobie poigrac i pewno sam sie zasmiewa z tego z tego jaka powaga Janusz i Jureek rzucaja sie na jego prowokacje.

Ja mam czesto duzy ubaw czytajac jego niektore teksty, facet ma poczucie humoru czego o naszym smiertelnie powazny " zdrowym sumieniu forum" powiedziec nie mozna wink
  • jureek 09.10.10, 21:14
    maria421 napisała:

> Ja mam czesto duzy ubaw czytajac jego niektore teksty, facet ma poczucie humoru
    > czego o naszym smiertelnie powazny " zdrowym sumieniu forum" powiedziec nie mo
    > zna wink

No faktycznie, nie jest dla mnie śmieszne naigrywanie się z tego, że ktoś stracił zdrowie wywleczony na roboty przymusowe.
    Przyznaję jednak rację, że gdy Asiek nie jest cyniczny, to bywa i śmieszny.
    Jura

P.S. Podczas konferencji prasowych Urbana też zaśmiewałaś się do łez?
  • maria421 09.10.10, 21:42
    jureek napisał:

> No faktycznie, nie jest dla mnie śmieszne naigrywanie się z tego, że ktoś strac
    > ił zdrowie wywleczony na roboty przymusowe.

Dla mnie tez nie, wiec sie z tego nie smieje. W czym problem?

> Przyznaję jednak rację, że gdy Asiek nie jest cyniczny, to bywa i śmieszny.
    > Jura
    >
    > P.S. Podczas konferencji prasowych Urbana też zaśmiewałaś się do łez?

Nie, Urban mnie nigdy nie smieszyl.
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 11:21
    trade brand: >>folksdojczer4kat<<

To:
    opiniotwórcze posty polityczne o satyrycznym charakterze. Ujawnia negatywne zjawiska polityczne, afery gospodarcze, patologie społeczne. Antyklerykalny i antyprawicowy. Adresowany do wszystkich, bez względu na płeć, rasę, wiek, wykształcenie.

Ot co...
    --
    All Rights Reserved
  • folksdojczer4kategorji 09.10.10, 12:11
    Szczególnie ciężki przypadek rasizmu...

O wiele gorzej, aniżeli u Folksdojczera...

Ot co...

Cytat:
    Laut CSU-Chef tun sich Türken und Araber bei der Integration besonders schwer. Sie sollten besser nicht nach Deutschland einwandern.

--
    All Rights Reserved
  • gadupa 11.10.10, 16:07
    forum.gazeta.pl/forum/w,51283,117334622,117440304,Wszedzie_weszysz_jakies_szydlo_buahaha.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka