Dodaj do ulubionych

mutige Deutsche - Teil 2

28.04.11, 09:00

Heidi wyjasnia:
Die Auseinandersetzung auf dem Video entstand dadurch, dass ich muslimischen Mädchen, die vorher lauthals verkündigten: „Das ist unsere Religion…“ erklären wollte, wie verschieden Jesus und Mohammed mit einer Sünderin, also einer Frau, umgegangen sind:
1. Jesus
Die Religiösen bringen eine beim Ehebruch ertappte Frau und wollen sie steinigen. Jesus antwortet diesen religiösen Menschen: „Wer ohne Sünde ist, werfe den ersten Stein.“ Die Sünderin hingegen entlässt er mit den Worten: „Sündige hinfort nicht mehr.“ (Die Bibel, Neues Testament)
2. Mohammed
Eine ähnliche Szene: Eine Frau, wieder ohne schuldigen Mann, wird beim Ehebruch ertappt. Sie ist inzwischen schwanger und wird Mohammed vorgeführt. Er entlässt sie, bis sie das Kind geboren hat. Sie kommt wieder und er entlässt sie noch einmal bis das Kind entwöhnt ist. Jetzt wird ihr das Kind weggenommen und sie wird gesteinigt.
Das Verhalten von Jesus und Mohammed in diesen sich ähnelnden Geschichten zeigen sehr deutlich den grundlegenden Unterschied der beiden Glaubensrichtungen. Das habe ich versucht diesen Mädchen zu erzählen.
Ein Moslem, rechts neben mir im Bild, konnte dieses Gespräch nicht ertragen und mischte sich aggressiv ein. Er war der Anlass, dass das Feuer in mir durchbrach, anders kann ich es nicht erklären.

Dla zainteresowanych:
Interview

A pod tym podpisuje sie "obydwoma recami".

Aber ich weiß, dass wir neben einer politischen Antwort auf den Islam auch eine geistliche haben müssen. Die Christen in Deutschland und Europe müssen aufwachen!

--
My w Niemczech

M. Palemy D. Palem C. Palemom B. Palemy N. Palemami
Msc. Palemach W Palemy
Obserwuj wątek
    • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 09:22
      Nic dodac, nic ujac.

Nalezy zwrocic szczegolna uwage na "muslimische Mädchen die lauthals verkündigten:"Das ist unsere Religion" i na "Ein Moslem.... konnte dieses Gespräch nicht ertragen und
      mischte sich aggressiv ein"

Czy ktos mi moze przypomniec kiedy ostatnio niemieccy muzulmanie tak zdecydowanie i masowo protestowali przeciw islamskiemu terroryzmowi? Przeciw przesladowaniu chrzescijan w krajach islamskich? Przeciw dyskryminacji kobiet w islamie?
        • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 09:48
          ja.nusz napisał:

> Mario ona wyznaje tylko swoją wiarę - ze wszystkimi konsekwencjami, które są z
          > tym związane.
          > Dokładnie tak jak ty.

Swietnie. Moze w koncu zauwazysz roznice miedzy islamem a chrzescijanstwem, dobrze zreszta przedstawiona w porownaniu podejscia Jezusa i Mahometa do ukamieniowania.
          • ja.nusz Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 10:43
            Ośmieszasz się poraz kolejny Mario. Chcesz tu robić wykład na temat różnic między islamem a chrześcijaństwem? Dla kokogo ten wykład miałby niby być? Nie masz tu do czynienia z samymi ciemniakami pokroju asieka czy gadupy.
            Ta rozlazła dyskusja nie dotyczy przecież islamu tylko wydzierającej się na ulicy kobicie.
            Oczywiście zwróciła na siebie uwagę i z całą pewnością będzie zaniedługo miała okazję wypowiedzieć się na temat w jakimś tokszole - chętnie posłucham - pod warunkiem, że nie będzie darła ryja.
            • folksdojczer4kategorji Blondyka i czytelniczka BILD-ZEITUNG! 28.04.11, 11:03
              ja.nusz napisał:

> Ośmieszasz się poraz kolejny Mario. Chcesz tu robić wykład na temat różnic międ
              > zy islamem a chrześcijaństwem? Dla kokogo ten wykład miałby niby być? Nie masz
              > tu do czynienia z samymi ciemniakami pokroju asieka czy gadupy.
              > Ta rozlazła dyskusja nie dotyczy przecież islamu tylko wydzierającej się na uli
              > cy kobicie.
              > Oczywiście zwróciła na siebie uwagę i z całą pewnością będzie zaniedługo miała
              > okazję wypowiedzieć się na temat w jakimś tokszole - chętnie posłucham - pod wa
              > runkiem, że nie będzie darła ryja.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cytat tej krzykliwej blondyneczki:
              ====================================================
              Die Bildzeitung hatte vor einigen Monaten einen Slogan: „Die Wahrheit braucht immer einen Mutigen, der sie ausspricht.“ Das habe ich getan.
              ====================================================

Nu, wszystko jasne!

Blondynka i czytelniczka BILD-ZEITUNG!

Nic dodać, nic ująć!

--
              Dzisiejsze Niemcy definiują się przez tak zwany negatywny nacjonalizm. Niemcy nie utożsamiają się z pozytywnymi wartościami narodowymi, lecz z negatywnymi („My byliśmy największymi zbrodniarzami“ ). 
              niniwa2.cba.pl/historiografia_mityczna.htm
              • folksdojczer4kategorji Re: Blondyka i czytelniczka BILD-ZEITUNG! 28.04.11, 11:07
                Zapomniałem dodać:

Bardzo prawdopodobne, że jest zarażona Syfilisem!

Nieprawdaż Januszku?

--
                Dzisiejsze Niemcy definiują się przez tak zwany negatywny nacjonalizm. Niemcy nie utożsamiają się z pozytywnymi wartościami narodowymi, lecz z negatywnymi („My byliśmy największymi zbrodniarzami“ ). 
            • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 11:07
              ja.nusz napisał:

> Ośmieszasz się poraz kolejny Mario. Chcesz tu robić wykład na temat różnic międ
              > zy islamem a chrześcijaństwem? Dla kokogo ten wykład miałby niby być? Nie masz

Mam do czynienia z Toba i Jureekiem.

> Ta rozlazła dyskusja nie dotyczy przecież islamu tylko wydzierającej się na uli
              > cy kobicie.
              > Oczywiście zwróciła na siebie uwagę i z całą pewnością będzie zaniedługo miała
              > okazję wypowiedzieć się na temat w jakimś tokszole - chętnie posłucham - pod wa
              > runkiem, że nie będzie darła ryja.

Ta dyskusja dotyczy ODWAGI do powiedzenia prawdy, a Ty sie uczepiles ze kobieta krzyczy. Gdyby jej dano mikrofon to by nie krzyczala.
              • folksdojczer4kategorji Mam do czynienia z Toba i Jureekiem 28.04.11, 11:22
                maria421 napisała:
                Mam do czynienia z Toba i Jureekiem.
                ===================================

Nu patrz Pan Panie!

Nawet słabej niewieście to podpadło! (Blondynka? Jeśli wolno zapytać...´)

--
                  • folksdojczer4kategorji I znowu stoisz Januszku samotnie jak olany pudel! 28.04.11, 11:48
                    ja.nusz napisał:

> Nie szukaj w Marii sojuszniczki ciemniaku, ona kocha Izrael i wszystkich Zydów
                    > - nie mata szans się dogadać, bo ty stara pierdoło, widzisz zagrożenie z każdeg
                    > o kierunku.
                    > Maria jest pod tym względem precyzyjniejsza.
                    ==========================================

My tu wszyscy kochamy Żydów ( z kropką nad Z)

Jest tu ktoś, kto nie kocha Żydów ?

Brak odpowiedzi...

I znowu stoisz Januszku samotnie jak olany pudel!

Ja tu tylko podaję do wiadomości, od jakich portali ja się dystansuję...

--
                  • maria421 Re: Mam do czynienia z Toba i Jureekiem 28.04.11, 12:04
                    ja.nusz napisał:

> Nie szukaj w Marii sojuszniczki ciemniaku, ona kocha Izrael i wszystkich Zydów
                    > - nie mata szans się dogadać, bo ty stara pierdoło, widzisz zagrożenie z każdeg
                    > o kierunku.
                    > Maria jest pod tym względem precyzyjniejsza.

No wlasnie.
                  • folksdojczer4kategorji Re: Mam do czynienia z Toba i Jureekiem 28.04.11, 12:05
                    maria421 napisała:

> folksdojczer4kategorji napisała:
                    >
                    >
                    > > Nawet słabej niewieście to podpadło! (Blondynka? Jeśli wolno zapytać...´)
                    >
                    > Szatynka smile
                    ===============================================

Donner Balken aus Germany, European Union
                    Donnerstag, 28-04-11 10:16

www.pi-news.net/2011/04/pi-interview-mit-heidi-der-mutigen-deutschen/#more-187338 
                    Wer „A” sagt, solte auch den Mut haben „B” zu sagen! 

Bitte nicht unter den Teppich kehren! 

Donner Balken aus Germany, European Union
                    Dienstag, 26-04-11 11:50
                    www.youtube.com/watch?v=u-ELZk_X6_k&feature=player_embedded
                    Diese Frau ist viel schlimmer als 100 Thilo Sarrazine... 

(Quelle)

--
              • ja.nusz Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 11:27
                Mario, ty chyba cierpisz na jakąś pomroczność jasną albo jeszcze jaśniejszą.
                Pokaż mi jedno miejsce, w którym poparłem cokolwiek z tego, co głosił ten pierdolnięty kaznodzieja.
                I powtórzę jeszcze, że rosnące w siłę ugrupowania skrajnie prawicowe bardziej szkodzą Niemcom niż twoja rzekoma galopująca islamizacja.
                Przeciwko łysym pałom nie wypowiesz się, bo oni są przecież sojusznikami w twojej bezkompromisowej kampanii antyislamskiej.

PS.
                Czekam już z utęsknieniem na następną dyskusję na temat państwa Izrael i jego polityki.
                Tam Marysieńka też będzie dyskutować bezkompromisowo - ciekawe dlaczego?
                • folksdojczer4kategorji Ja odchodzę na drugi krąg! 28.04.11, 11:37
                  ja.nusz napisał:

> PS.
                  > Czekam już z utęsknieniem na następną dyskusję na temat państwa Izrael i jego
                  > polityki.
                  > Tam Marysieńka też będzie dyskutować bezkompromisowo - ciekawe dlaczego?
                  =============================================
                  Ja odchodzę na drugi krąg!

Bardzo nie lubię, gdy się deportacje w Izraelu porównuje z deportacjami rodziny Grynszpanów!

--
                • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 12:01
                  ja.nusz napisał:

> Mario, ty chyba cierpisz na jakąś pomroczność jasną albo jeszcze jaśniejszą.
                  > Pokaż mi jedno miejsce, w którym poparłem cokolwiek z tego, co głosił ten pierd
                  > olnięty kaznodzieja.

Nie poparles Vogla, ale atakujac te odwazna kobiete zachowlas sie tak, jakbys go bronil.

> I powtórzę jeszcze, że rosnące w siłę ugrupowania skrajnie prawicowe bardziej s
                  > zkodzą Niemcom niż twoja rzekoma galopująca islamizacja.

Widzisz to, co chcesz widziec, a fakty sa faktami.

> Przeciwko łysym pałom nie wypowiesz się, bo oni są przecież sojusznikami w twoj
                  > ej bezkompromisowej kampanii antyislamskiej.

Przeciwko lysym palom napewno sie wypowiem jezeli ktorys z nich dostanie pozwolenie na publiczne gloszenie nazizmu tak jak Vogel dostal pozwolenie na publiczne gloszenie salafickiego islamu.

> PS.
                  > Czekam już z utęsknieniem na następną dyskusję na temat państwa Izrael i jego
                  > polityki.
                  > Tam Marysieńka też będzie dyskutować bezkompromisowo - ciekawe dlaczego?

Dlatego ze inni tez dyskutuja bezkompromisowo.
                  • ja.nusz Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 12:27
                    maria421 napisała:

> Nie poparles Vogla, ale atakujac te odwazna kobiete zachowlas sie tak, jakbys g
                    > o bronil.

Nie świruj Marysiu - zaaktakowałem jej wydzieranie się - teraz zaczynam jednak przypuszczać, że babsztyl chciał się wyprofilować (nie wyklucza to, że może być całkiem kumata) - zobaczysz, że już niedługo wystąpi umalowana przed kamerami - typuję, że jej pierwszy występ nastąpi u Lanza.

> Przeciwko lysym palom napewno sie wypowiem jezeli ktorys z nich dostanie pozwol
                    > enie na publiczne gloszenie nazizmu tak jak Vogel dostal pozwolenie na publiczn
                    > e gloszenie salafickiego islamu.
                    >

Kpisz, czy o drogę pytasz?
                    Przy byle wyborach, przy byle rocznicy śmierci lub urodzin jakiegoś hitlerowca, organizują publiczne spędy (pod pełną ochroną państwowej policji), podczas których jadą z koksem niegorzej niż Adolf w Hofbräuhaus w najlepszych czasach.
                    A ich plakaty wyborcze chyba pozasłaniały ci minarety - innego wytłumaczenia nie widzę.
                    Wyjaśnijmy sobie jedno: nie mam najmnieszego zamiaru przekonywać cię, abyś zmieniała swoje zdanie (nie wolno zdradzać swoich ideałów) - mam tylko jedną prośbę: nie siej paniki.

• maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 12:34
                      ja.nusz napisał:

> Nie świruj Marysiu - zaaktakowałem jej wydzieranie się - teraz zaczynam jednak
                      > przypuszczać, że babsztyl chciał się wyprofilować (nie wyklucza to, że może być
                      > całkiem kumata) - zobaczysz, że już niedługo wystąpi umalowana przed kamerami
                      > - typuję, że jej pierwszy występ nastąpi u Lanza.

Wlasnie potwierdziles to co napisalam.

> Kpisz, czy o drogę pytasz?
                      > Przy byle wyborach, przy byle rocznicy śmierci lub urodzin jakiegoś hitlerowca,
                      > organizują publiczne spędy (pod pełną ochroną państwowej policji), podczas któ
                      > rych jadą z koksem niegorzej niż Adolf w Hofbräuhaus w najlepszych czasach.
                      > A ich plakaty wyborcze chyba pozasłaniały ci minarety - innego wytłumaczenia ni
                      > e widzę.

Pytam o konkretne publiczne wypowiedzi zebym mogla je porownac z wypowiedziami Vogla.
                      Przy okazji zaznaczam , ze w przeciwienstwie do neonazistow, Pierre Vogel jest mile widzianym gosciem roznych talk shows w niemieckiej telewizji panstwowej.

> Wyjaśnijmy sobie jedno: nie mam najmnieszego zamiaru przekonywać cię, abyś zmie
                      > niała swoje zdanie (nie wolno zdradzać swoich ideałów) - mam tylko jedną prośbę
                      > : nie siej paniki.

Ostrzeganie przed islamizacja nie jest sianiem paniki.
                    • folksdojczer4kategorji Niemce są takie głośne! 28.04.11, 12:36
                      ja.nusz napisał:
                      zaaktakowałem jej wydzieranie się
                      -------------------------------------------------

Niemce są takie głośne!

Zawsze byli...

--
                        • folksdojczer4kategorji Re: Niemce są takie głośne! 28.04.11, 13:58
                          ja.nusz napisał:

> Zapomniałeś, że był Austriakiem - albo, jak niejednokrotnie tu próbowałeś twiedrdzić Czechem.
                          ======================

Austriak/Niemiec = dwa bratanki...

--
                    • folksdojczer4kategorji zaaktakowałem jej wydzieranie się... 28.04.11, 15:19
                      ja.nusz napisał:
                      zaaktakowałem jej wydzieranie się
                      =============================

Kochany Januszku!

Ja od przeszło dziesięciu lat z rosnącym zainteresowanie śledzę Twoje wypowiedzi.

Jeszcze nigdy nie słyszałem, abyś się normalnym głosem wyrażał...

My tu nie jesteśmy na Bliskim Wschodzie...

--
                        • ja.nusz Re: zaaktakowałem jej wydzieranie się... 28.04.11, 15:33
                          > > ja.nusz napisał:
                          > > zaaktakowałem jej wydzieranie się
                          > > =============================
                          >
                          > Zupelnie jak ten muzulmanski kulturysta ktory na video prze na nia ze slowami "
                          > Hör auf damit".

Nie, ten też się wydzierał - też pojeb i ty też pojeb - poniał?
                        • folksdojczer4kategorji Re: zaaktakowałem jej wydzieranie się... 28.04.11, 15:53
                          maria421 napisała:

> folksdojczer4kategorji napisała:
                          >
                          > > ja.nusz napisał:
                          > > zaaktakowałem jej wydzieranie się
                          > > =============================
                          >
                          > Zupelnie jak ten muzulmanski kulturysta ktory na video prze na nia ze slowami "
                          > Hör auf damit".

W angielskich podtekstach:

"Stop the provocations, Stop the provocations..."

--
                • jessi_a Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 12:04
                  Spojrz troche uwazneij na prawa strone. Prawa strona, to nie tylko lyse paly.

Ale w rakingu to lewactwo i tak wygrywa. /moim rakingu

--
                  My w Niemczech

M. Palemy D. Palem C. Palemom B. Palemy N. Palemami
                  Msc. Palemach W Palemy
                • folksdojczer4kategorji Najciemniej jest pod latarnią! 28.04.11, 13:10
                  ja.nusz napisał:

> I powtórzę jeszcze, że rosnące w siłę ugrupowania skrajnie prawicowe bardziej szkodzą Niemcom niż twoja rzekoma galopująca islamizacja.

Najciemniej jest pod latarnią!

Januszek troszczy się o dobro Niemiec! (Rozpłakałem się...)

A kto troszczy się o dobro Polski? (Rozpłakałem się powtórnie...)

Kochany Januszku!

Nie byłoby logiczniej na własnym podwórku pozamiatać?

Ale znam Twój problem, ty masz własnego podwórka!

Ot co!

PS

Podobnie Róża Luxemburg uszczęśliwiała Niemcy a przedtem Polskę a przedtem Rosję...
                  (Także nie miała własnego podwórka...)

--
                  • ja.nusz Re: Najciemniej jest pod latarnią! 28.04.11, 13:16
                    Czy ty misusz permanentnie powtarzać, że jesteś pierdolnięty?
                    Przecież wszyscy już dawno o tym wiedzą.

Może powiesz, o czyje dobro ty się troszszysz swoim kretyńskim pierdoleniem stary pierdzielu - chodzi ci chyba jednak wyłącznie o samogwałt - bez gwarancji orgazmu.
                    Samotna starość rzuca się jednak na czerep.
                    • folksdojczer4kategorji Re: Najciemniej jest pod latarnią! 28.04.11, 13:52
                      ja.nusz napisał:

> Czy ty misusz permanentnie powtarzać, że jesteś pierdolnięty?
                      > Przecież wszyscy już dawno o tym wiedzą.
                      >
                      > Może powiesz, o czyje dobro ty się troszszysz swoim kretyńskim pierdoleniem sta
                      > ry pierdzielu - chodzi ci chyba jednak wyłącznie o samogwałt - bez gwarancji or
                      > gazmu.
                      > Samotna starość rzuca się jednak na czerep.

Ja troszczę się o dobro Izraela...

I dystansuję się zdecydowanie od takich portali...

--
              • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 13:21
                maria421 napisała:

> ja.nusz napisał:
                >
                > > Ośmieszasz się poraz kolejny Mario. Chcesz tu robić wykład na temat różni
                > c międ
                > > zy islamem a chrześcijaństwem? Dla kokogo ten wykład miałby niby być? Nie
                > masz
                > > tu do czynienia z samymi ciemniakami pokroju asieka czy gadupy.
                >
                > Mam do czynienia z Toba i Jureekiem.

Nie potrzebuję Twoich wykładów. I bez nich wybrałem chrześcijaństwo, a nie islam. Troje dzieci też wychowaliśmy na chrześcijan, są ministrantami, angażują się w parafii. Dlatego nie mam najmniejszych obaw, że jakiś Vogel zawróci im w głowie. Ty masz takie obawy?
                Jura
                • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 13:50
                  jureek napisał:

> Nie potrzebuję Twoich wykładów. I bez nich wybrałem chrześcijaństwo, a nie isla
                  > m. Troje dzieci też wychowaliśmy na chrześcijan, są ministrantami, angażują się
                  > w parafii. Dlatego nie mam najmniejszych obaw, że jakiś Vogel zawróci im w gło
                  > wie. Ty masz takie obawy?
                  > Jura

Jureek, najwyrazniej jednak masz obawy ze Twoim dzieciom jakies NPD czy Pro Köln w glowie zawroci, bo tutaj dzielnie przeciw nim protestujesz.

P.S. Ciagle czekam na to, ze mnie przeprosisz za porownanie mnie do Vogla.
                  • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 14:09
                    maria421 napisała:

> Jureek, najwyrazniej jednak masz obawy ze Twoim dzieciom jakies NPD czy Pro Köl
                    > n w glowie zawroci, bo tutaj dzielnie przeciw nim protestujesz.

Wyrażam po prostu swoje zdanie o tych organizacjach, które mi się nie podobają, bo szczują ludzi przeciw sobie. To samo zresztą robi Vogel, dlatego wbrew temu co usiłujesz wciskać, też mam o nim jak najgorsze zdanie.

> P.S. Ciagle czekam na to, ze mnie przeprosisz za porownanie mnie do Vogla.

Stwierdziłem, że masz z Voglem wiele wspólnego i to nie jest żadne obrażanie, lecz zwykłe stwierdzenie faktu. Nie zamierzam za to ani przepraszać, ani wycofywać się z tego. Jeżeli chciałabyś pozwać mnie za tę rzekomą obrazę do sądu, służę na priva moimi danymi adresowymi.
                    Jura
                    • folksdojczer4kategorji Najważniejsze jest realizacja Planu Morgentałera! 28.04.11, 14:26
                      Pan Mecenas pisze:
                      Jeżeli chciałabyś pozwać mnie za tę rzekomą obrazę do sądu, służę na priva moimi danymi adresowymi.

A ja mogę być świadkiem.

PS

Najważniejsze jest realizacja Planu Morgentałera!

Kohlemu prawie się udało:

Wszędzie Grüne Landschaften...

I koniec Epoki Chłopa Pańszczyźnianego ...

--
                    • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 14:31
                      jureek napisał:

> Wyrażam po prostu swoje zdanie o tych organizacjach, które mi się nie podobają,
                      > bo szczują ludzi przeciw sobie. To samo zresztą robi Vogel, dlatego wbrew temu
                      > co usiłujesz wciskać, też mam o nim jak najgorsze zdanie.

Ale boisz sie o wplyw NPD na Twoje dzieci, a nie o wplyw Vogla na nie.

> Stwierdziłem, że masz z Voglem wiele wspólnego i to nie jest żadne obrażanie, l
                      > ecz zwykłe stwierdzenie faktu. Nie zamierzam za to ani przepraszać, ani wycofyw
                      > ać się z tego. Jeżeli chciałabyś pozwać mnie za tę rzekomą obrazę do sądu, służ
                      > ę na priva moimi danymi adresowymi.
                      > Jura

Jureek, nie jestes az tak wazny zeby Cie do sadu podawac.
                      Ty jestes tylko glupi.
                      • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 14:44
                        maria421 napisała:

> Ale boisz sie o wplyw NPD na Twoje dzieci, a nie o wplyw Vogla na nie.

Skąd taki głupi wniosek, że boję się o wpływ NPD na moje dzieci? Nie wystarczy Ci, że mnie obrażasz, musisz jeszcze obrażać moje dzieci?

> Jureek, nie jestes az tak wazny zeby Cie do sadu podawac.
                        > Ty jestes tylko glupi.

O właśnie, to też masz z Voglem wspólnego. I jemu, i Tobie wydaje się, że wszystkie rozumy pozjadaliście i tylko Wy jesteście w posiadaniu prawdy objawionej.
                        A kto Waszej prawdy nie podziela, ten jest głupi albo ślepy.
                        Jura
                        • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 15:05
                          jureek napisał:

> Skąd taki głupi wniosek, że boję się o wpływ NPD na moje dzieci?

Z lektury Twoich postow.

Nie wystarczy
                          > Ci, że mnie obrażasz, musisz jeszcze obrażać moje dzieci?

Sam wprowadziles dzieci do dyskusji, panie obrazalski ktory mysli ze tylko jemu wolno obrazac.

> O właśnie, to też masz z Voglem wspólnego. I jemu, i Tobie wydaje się, że wszys
                          > tkie rozumy pozjadaliście i tylko Wy jesteście w posiadaniu prawdy objawionej.

Nie wiedzialam ze tak dobrze znasz Vogla.

> A kto Waszej prawdy nie podziela, ten jest głupi albo ślepy.
                          > Jura

Na dodatek jeszcze manipulant jestes.
                          Glupi jestes dlatego ze uwazasz ze kto sie z Toba nie zgadza, jest jak Vogel.
                          • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 15:21
                            maria421 napisała:

> > Skąd taki głupi wniosek, że boję się o wpływ NPD na moje dzieci?
                            >
                            > Z lektury Twoich postow.

Których postów? Nigdzie nie nie pisałem, że obawiam się wpływu NPD na moje dzieci. Po prostu kłamiesz w żywe oczy. No ale Ty masz słuszny cel i ten cel uświęca każde środki.

> Sam wprowadziles dzieci do dyskusji, panie obrazalski ktory mysli ze tylko jemu
                            > wolno obrazac.

Wprowadziłem dzieci do dyskusji nie po to, żeby jakaś Maria, która ich nie zna, obrażała je sugestiami, że mogą być podatne na wpływy NPD.

>
                            > > O właśnie, to też masz z Voglem wspólnego. I jemu, i Tobie wydaje się, że
                            > wszys
                            > > tkie rozumy pozjadaliście i tylko Wy jesteście w posiadaniu prawdy objawi
                            > onej.
                            >
                            > Nie wiedzialam ze tak dobrze znasz Vogla.

Niesamowite wydarzenie - Maria przyznała się, że czegoś nie wiedziała!

> > A kto Waszej prawdy nie podziela, ten jest głupi albo ślepy.

> Na dodatek jeszcze manipulant jestes.

Manipulant? Mało to razy pisałaś tym, którzy nie zgadzali się z Twoją wizją, że są ślepi, czy głupi, albo tylko koniec własnego nosa widzą.

> Glupi jestes dlatego ze uwazasz ze kto sie z Toba nie zgadza, jest jak Vogel.

Wcale tak nie uważam. Wielu jest takich, którzy się ze mną nie zgadzają w wielu kwestiach, ale jakoś nie pisałem, że są jak Vogel. A więc wcale nie dlatego, że się ze mną nie zgadzasz, napisałem, że masz z Voglem dużo wspólnego.
                            Jura
                            • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 16:14
                              jureek napisał:

> Których postów? Nigdzie nie nie pisałem, że obawiam się wpływu NPD na moje dzie
                              > ci. Po prostu kłamiesz w żywe oczy. No ale Ty masz słuszny cel i ten cel uświęc
                              > a każde środki.

Sam klamiesz jakbys nie pamietal Twoich licznych antynazistowskich i proislamskich tyrad.
                              A ja tylko dedukuje.

> Wprowadziłem dzieci do dyskusji nie po to, żeby jakaś Maria, która ich nie zna,
                              > obrażała je sugestiami, że mogą być podatne na wpływy NPD.

No wiec dlaczego Ty sie boisz NPD a nie boisz sie organizacji islamistycznych?

> Niesamowite wydarzenie - Maria przyznała się, że czegoś nie wiedziała!

Maria jak czegos nie wie, to nie mowi. Ale jak mowi, to znaczy ze wie co mowi.
                              >
                              > Manipulant? Mało to razy pisałaś tym, którzy nie zgadzali się z Twoją wizją, że
                              > są ślepi, czy głupi, albo tylko koniec własnego nosa widzą.

To nie jest moja wizja, tylko FAKTY na ktore Ty i Twoj syjamski brat Janusu jestescie slepi.

> Wcale tak nie uważam. Wielu jest takich, którzy się ze mną nie zgadzają w wielu
                              > kwestiach, ale jakoś nie pisałem, że są jak Vogel. A więc wcale nie dlatego, ż
                              > e się ze mną nie zgadzasz, napisałem, że masz z Voglem dużo wspólnego.
                              > Jura

Ty masz tez duzo z Voglem wspolnego: narcyzm.
                              • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 16:28
                                maria421 napisała:

> Sam klamiesz jakbys nie pamietal Twoich licznych antynazistowskich i proislamsk
                                > ich tyrad.

Proszę przykład proislamskiej tyrady. Widzę, że kłamstwo Ci już weszło w krew.

> A ja tylko dedukuje.

Jeżeli tak dedukujesz jak poniżej, to może lepiej zajmij się czymś innym, bo dedukcja Ci najwyraźniej nie wychodzi.

> No wiec dlaczego Ty sie boisz NPD a nie boisz sie organizacji islamistycznych?

A skąd znowu wniosek, że boję się NPD? Aha, dedukcja. Bo wg Marii tylko i wyłącznie strach może być motywem działania.

> Maria jak czegos nie wie, to nie mowi. Ale jak mowi, to znaczy ze wie co mowi.

WOW! Jestem pod wrażeniem tego narcystycznego wyznania.

> To nie jest moja wizja, tylko FAKTY na ktore Ty i Twoj syjamski brat Janusu jes
                                > tescie slepi.

No proszę i znowu potwierdzasz, jakie jest Twoje podejście do ludzi nie podzielających Twojej wizji. Tylko Ty znasz prawdę objawioną, a jak ktoś Ci nie przytakuje, to jest ślepy albo głupi.

> Ty masz tez duzo z Voglem wspolnego: narcyzm.

Wiesz, jak to się nazywa w psychologii? Projekcja.
                                Jura
                                • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 17:01
                                  jureek napisał:

> Proszę przykład proislamskiej tyrady. Widzę, że kłamstwo Ci już weszło w krew.

Sam klamiiesz jak najety udajac ze nie pamietasz naszych wczesniejszych rozmow w ktorych ZAWSZE broniles islamu.

> Jeżeli tak dedukujesz jak poniżej, to może lepiej zajmij się czymś innym, bo de
                                  > dukcja Ci najwyraźniej nie wychodzi.

Nudzisz.

> A skąd znowu wniosek, że boję się NPD? Aha, dedukcja. Bo wg Marii tylko i wyłąc
                                  > znie strach może być motywem działania.

Jezeli sie nie boisz to dlaczego przeciw nim agitujesz?

> WOW! Jestem pod wrażeniem tego narcystycznego wyznania.

Miales okazje ze mna rzeczowo dyskutowac na temat islamu . To tez Ci nie pasowalo.
                                  >
                                  > No proszę i znowu potwierdzasz, jakie jest Twoje podejście do ludzi nie podziel
                                  > ających Twojej wizji. Tylko Ty znasz prawdę objawioną, a jak ktoś Ci nie przyta
                                  > kuje, to jest ślepy albo głupi.

FAKTY!!!! FAKTY!!! FAKTY!!!

> Wiesz, jak to się nazywa w psychologii? Projekcja.
                                  > Jura

Mowisz o sobie?
                                  • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 17:32
                                    maria421 napisała:

> Sam klamiiesz jak najety udajac ze nie pamietasz naszych wczesniejszych rozmow
                                    > w ktorych ZAWSZE broniles islamu.

Prosiłem o przykład proislamskiej tyrady mojego autorstwa. Obrona to nie to samo co proislamska tyrada.
                                    Protestowałem na forum, gdy w Austrii zamknięto do więzienia Irvinga. W Twoim prostym czarno-białym świecie zinterpretowałabyś to pewnie jako pronegacjonistyczną tyradę.

> Nudzisz.

A Ty w swoim narcyzmie myślałaś, że piszę tu dla Twojej rozrywki?

> > A skąd znowu wniosek, że boję się NPD? Aha, dedukcja. Bo wg Marii tylko i
                                    > wyłąc
                                    > > znie strach może być motywem działania.
                                    >
                                    > Jezeli sie nie boisz to dlaczego przeciw nim agitujesz?

Nie wyobrażasz sobie innych motywów działania, niż strach?

> FAKTY!!!! FAKTY!!! FAKTY!!!

Trzykrotne powtórzenie jednego słowa, namnożenie wykrzykników, wielkie litery - to wszystko bardziej wskazuje na retorykę niż na zwykłe fakty. Faktem, który Ty np. ignorujesz jest to, że zdecydowana większość ludzi występujących z kościoła nie robi tego ze względu na to, że przechodzą na islam, lecz z innych powodów. To też jest fakt, ale dla Ciebie niewygodny, więc go ignorujesz.

> Mowisz o sobie?

Nie, to było o Tobie. Ale to akurat najmniej istotne jest.
                                    Jura
                                    • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 17:51
                                      jureek napisał:

> Prosiłem o przykład proislamskiej tyrady mojego autorstwa. Obrona to nie to sam
                                      > o co proislamska tyrada.

Jak zwal, tak zwal, najwazniejsze ze przyznales sie wlasnie ze bronisz islamu.

> Protestowałem na forum, gdy w Austrii zamknięto do więzienia Irvinga. W Twoim p
                                      > rostym czarno-białym świecie zinterpretowałabyś to pewnie jako pronegacjonistyc
                                      > zną tyradę.

Podobno nie lubisz gdybania.

> A Ty w swoim narcyzmie myślałaś, że piszę tu dla Twojej rozrywki?

Nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz.

> Nie wyobrażasz sobie innych motywów działania, niż strach?

Znow sie wijesz jak piskorz.

> Trzykrotne powtórzenie jednego słowa, namnożenie wykrzykników, wielkie litery -
                                      > to wszystko bardziej wskazuje na retorykę niż na zwykłe fakty. Faktem, który T
                                      > y np. ignorujesz jest to, że zdecydowana większość ludzi występujących z kościo
                                      > ła nie robi tego ze względu na to, że przechodzą na islam, lecz z innych powodó
                                      > w. To też jest fakt, ale dla Ciebie niewygodny, więc go ignorujesz.

Jureek, podalam FAKTY dotyczace islamizacji. Ty uwazasz ze to nie sa fakty, tylko moja wizja. Tak jakby gwaltowny przyrost muzulmanow w Europie, gwaltowny przyrost liczby meczetow byl tylko moja wizja , a nie faktem.

> Nie, to było o Tobie. Ale to akurat najmniej istotne jest.
                                      > Jura

Wiem, dla Ciebie najwazniejsze jest zeby nie mowic na temat.
                                      • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 18:10
                                        maria421 napisała:

> jureek napisał:
                                        >
                                        > > Prosiłem o przykład proislamskiej tyrady mojego autorstwa. Obrona to nie
                                        > to sam
                                        > > o co proislamska tyrada.
                                        >
                                        > Jak zwal, tak zwal, najwazniejsze ze przyznales sie wlasnie ze bronisz islamu.

Ach, jak szybko uciekasz od tego, co wcześniej napisałaś o proislamskich tyradach. Taka jest z Tobą dyskusja. Coś chlapniesz, a jak poproszę o konkrety, to wycofujesz się rakiem. Poza tym znowu nadinterpretujesz. Nie przyznałem, że bronię islamu, ja bronię prawa do wyznawania tej religii. Tak samo nie bronię negacjonizmu Irvinga, ale bronię prawa do głoszenia nawet takich głupot, jakie on głosi (dopóki nie jest to oczywiście nawoływaniem do przemocy).
                                        Jura
                                        • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 18:17
                                          jureek napisał:
                                          >
                                          > Ach, jak szybko uciekasz od tego, co wcześniej napisałaś o proislamskich tyrada
                                          > ch. Taka jest z Tobą dyskusja. Coś chlapniesz, a jak poproszę o konkrety, to wy
                                          > cofujesz się rakiem.

Czepiasz sie slow i kazesz mi szukac w archiwum, wszystko po to zeby nie rozmawiac na temat.

Poza tym znowu nadinterpretujesz. Nie przyznałem, że broni
                                          > ę islamu, ja bronię prawa do wyznawania tej religii.

Czyli bronisz islamu.
                                          Podobnie jak ktos kto broni prawa do wyznawania ideologii nazizmu broni nazizmu.

Tak samo nie bronię negacj
                                          > onizmu Irvinga, ale bronię prawa do głoszenia nawet takich głupot, jakie on gło
                                          > si (dopóki nie jest to oczywiście nawoływaniem do przemocy).
                                          > Jura

Zostaw Irvinga w spokoju, nie zmieniaj tematu.
                                          • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 18:30
                                            Niech Ci będzie. Bronię nazizmu, bo jestem przeciwny zamykaniu do więzień za głoszenie poglądów nazistowskich (o ile nie jest to konkretne nawoływanie do przemocy). Teraz czekam tylko, kiedy ogłosisz, że jestem nazistą.
                                            Jaki prosty jest Twój świat. Kto nie z nami, ten przeciw nam. A kto nie z Mieciem, tego zmieciem.
                                            Jura
                                            • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 19:10
                                              jureek napisał:

> Niech Ci będzie. Bronię nazizmu, bo jestem przeciwny zamykaniu do więzień za gł
                                              > oszenie poglądów nazistowskich (o ile nie jest to konkretne nawoływanie do prze
                                              > mocy). Teraz czekam tylko, kiedy ogłosisz, że jestem nazistą.
                                              > Jaki prosty jest Twój świat. Kto nie z nami, ten przeciw nam. A kto nie z Mieci
                                              > em, tego zmieciem.
                                              > Jura

W kwestii nazizmu nie mozna byc "troche za" albo "troche przeciw". Kto w tej kwestii nie jest zdecydowanie przeciw nazizmowi, jest "przeciw nam".
                                              • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 19:40
                                                maria421 napisała:

> W kwestii nazizmu nie mozna byc "troche za" albo "troche przeciw". Kto w tej kw
                                                > estii nie jest zdecydowanie przeciw nazizmowi, jest "przeciw nam".

I w ten sposób zostałem mianowany na nazistę.
                                                Czarno-biały świat wg Marii. No i jeszcze jedna charakterystyczna sprawa, dla Marii ważniejsze jest bycie przeciw, niż za.
                                                Jura
                      • folksdojczer4kategorji Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 14:52
                        maria421 napisała:
                        Jureek, nie jestes az tak wazny zeby Cie do sadu podawac.
                        Ty jestes tylko glupi.

Nu, jakby nie było, skończył matematykę i zyskał miejsce pracy w Niemczech...

--
            • folksdojczer4kategorji Dla kokogo ten wykład miałby niby być? 28.04.11, 11:16
              ja.nusz napisał:

Dla kokogo ten wykład miałby niby być? Nie masz
              ==========================================

Folksdojczer dystansuje się od takich portali zdecydowanie!

Plan Morgenthauera jest najważniejszy!

Musimy Niemcy podminowywać, gdzie się da!

Nieprawdaż Januszku/Jureczku?

--
    • folksdojczer4kategorji Folksdojczer dystansuje się od takich portali ... 28.04.11, 10:00
      Nu,

jessi_a!

A Ty się nie wstydzisz linkować do tak rasistowskiego portalu?

To może i do takich portali będziemy linkować?

Folksdojczer dystansuje się od takich portali zdecydowanie!

Ot co...

--
        • folksdojczer4kategorji Zło musimy wspólnie piętnować... 28.04.11, 12:24
          jessi_a napisała:

> nastepnym razem linkujac , zaznacze: "Asiek wchodzisz tylko na wlasna odpowiedz
          > ialnos, nie odpowiadam za ewentualne szkody na mozgu" wink
          >
          ----------------------------------------------------------------------->
          Po prostu chciałem zaznaczyć, jak ja takie portale nienawidzę!

Dlatego je piętnuję!

To prawda, że od tego mózg się psuje...

Patrz Januszek/Jureczek...

Są zrośnięci główkami.

Bliźniaczki syjamskie...

--
    • fan.club A ja uważam, że... 28.04.11, 12:30
      wszystkich voglów i najlepiej co drugiego muzułmana należy odesłać, gdzie pieprz rośnie.
      I nie będę dyskutował, nie dam sobie wciskać, bo szkoda nerwów.

Aha, jakby się ktoś pytał, to jestem dzieciaty, ale nie za bardzo.
      • maria421 Re: A ja uważam, że... 28.04.11, 13:52
        fan.club napisał:

> wszystkich voglów i najlepiej co drugiego muzułmana należy odesłać, gdzie piepr
        > z rośnie.

Vogla do Arabii Saudyjskiej ktora go wyksztalcila i finansuje. Ale poniewaz to jest niewykonalne, nalezaloby chociaz zrobic to, co jest wykonalne- zdelegalizowac organizacje Vogla, bedaca juz na celowniku Verfassungsschutz.

Muzulmanom nalezaloby dac szanse wyboru- albo nasza konstytucja, albo islam.
    • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 15:13
      Podczas kiedy Janusz-Jureek robia z niej histeryczke , Heidi staje sie slawna w swiecie:

barenakedislam.wordpress.com/2011/04/28/meet-heidi-the-gutsy-little-german-woman-who-caused-a-worldwide-sensation-for-getting-in-the-faces-of-a-gang-of-muslim-thugs/
      • ja.nusz Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 15:32
        Zgadza się Mario, staje sławną w świecie histeryczką.

Ty się tu wprawdzie nie wydzierasz, ale histeryzujesz nie mniej iż ona.

Dzięki twojem bezwarunkowemu, antyislamskiemu zacietrzewieniu jesteś gorszym demagogiem ot tego Figla , Vogla czy jak mu tam. Amen
        • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 16:02
          ja.nusz napisał:

> Zgadza się Mario, staje sławną w świecie histeryczką.
          >
          > Ty się tu wprawdzie nie wydzierasz, ale histeryzujesz nie mniej iż ona.
          >
          > Dzięki twojem bezwarunkowemu, antyislamskiemu zacietrzewieniu jesteś gorszym de
          > magogiem ot tego Figla , Vogla czy jak mu tam. Amen

Powiedzialbys to samo gdyby zamiast Vogla chodzilo o jakiegos naziste? Powiedzialbys ze w moim antynazistowskim zacietwierzeniu jestem gorszym demagogiem niz np. Hasselbach???
          • ja.nusz Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 16:31
            maria421 napisała:

> Powiedzialbys to samo gdyby zamiast Vogla chodzilo o jakiegos naziste? Powiedzi
            > albys ze w moim antynazistowskim zacietwierzeniu jestem gorszym demagogiem niz
            > np. Hasselbach???

Muszę z przykrością stwierdzić, że nie stwierdziłem tu jeszcze twojego antynazistowkiego zacietrzewienia (cichych protestów też nie) - byłoby bardziej na miejscu.

Mario, ty nie potępiasz tylko tego Vogla i jego ferajny - ty potępiasz i negujesz z nożem w zębach cały islam - nigdy na tym forum nie było inaczej.
            Masz prawo do takiego podejście - zapewnia ci to konstytucja - agitujesz jednak agresywnie
            i stawiasz się w ten sposób na równi z Voglem.

PS.
            Brakuje jeszcze na tym forum twojego idola Wolniewicza - może zaproś go - pamiętaj jednak, że może ci zepsuć przedstawienie.
            • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 16:57
              ja.nusz napisał:

> Muszę z przykrością stwierdzić, że nie stwierdziłem tu jeszcze twojego antynazi
              > stowkiego zacietrzewienia (cichych protestów też nie) - byłoby bardziej na miej
              > scu.

Bo nie bylo okazji.

> Mario, ty nie potępiasz tylko tego Vogla i jego ferajny - ty potępiasz i neguje
              > sz z nożem w zębach cały islam - nigdy na tym forum nie było inaczej.

Siedziec przy kompie z nozem w zebach byloby bardzo niewygodniesmile
              Tak, potepiam caly islam bo islam to jest wlasnie to, co Vogel propaguje.

> Masz prawo do takiego podejście - zapewnia ci to konstytucja - agitujesz jednak
              > agresywnie
              > i stawiasz się w ten sposób na równi z Voglem.

Jasne. Podobnie jak Vogel stworzylam organizacje, jestem na etacie , mam srodki na organizowanie wiecow, na wydawanie broszur i tak jak Vogla zapraszaja mnie do panstwowej telewizji.

> PS.
              > Brakuje jeszcze na tym forum twojego idola Wolniewicza - może zaproś go - pamię
              > taj jednak, że może ci zepsuć przedstawienie.

On wie wiecej niz Ty.
              • ja.nusz Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 17:22
                maria421 napisała:

> Bo nie bylo okazji.

Marysiuu, an tym forum nie było okazji pomarudzić na nazioli - nie rozśmieszaj mnie.

> Jasne. Podobnie jak Vogel stworzylam organizacje, jestem na etacie , mam srodki
                > na organizowanie wiecow, na wydawanie broszur i tak jak Vogla zapraszaja mnie
                > do panstwowej telewizji.

Nie stoisz na równi z nim pod względem organizacyjnym ani gospodarczym.

> On wie wiecej niz Ty.

Raz zalinkowałaś tu jego występ w TVP - to wystarczyło mi, aby wyrobić sobie o nim opinię - kretyn demagog - Vogel to mały pikuś przy nim.

A ja wierzę w wersję "fromme friedliche moslems" - zaprzecz, że tacy istnieją i zwijamy klocki.

• maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 17:59
                  ja.nusz napisał:

>
                  > Marysiuu, an tym forum nie było okazji pomarudzić na nazioli - nie rozśmieszaj
                  > mnie.

A, owszem, na Lepiana i Aska zawsze masz Ty i Jureek okazje pomarudzic, ale mnie to nie bawi.

> Nie stoisz na równi z nim pod względem organizacyjnym ani gospodarczym.

Pod innym wzgeledm tez nie. Vogel jest sprzedawczykiem, ja nie.

> Raz zalinkowałaś tu jego występ w TVP - to wystarczyło mi, aby wyrobić sobie o
                  > nim opinię - kretyn demagog - Vogel to mały pikuś przy nim.

Bardzo malo potrzebujesz do wyrobienia sobie opinii o kims. To swiadczy gorzej o Tobie niz o tym o kim wydajesz opinie.

> A ja wierzę w wersję "fromme friedliche moslems" - zaprzecz, że tacy istnieją i
                  > zwijamy klocki.

Nie zaprzecze ze tacy istnieja, ale co z tego??? Czy fakt ze neonazisci to na codzien mile , uczynne chlopaki co moze babcie przez ulice przeprowadza, robi z ideologi nazizmu ideologie pokoju???
                  • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 18:14
                    maria421 napisała:

> Pod innym wzgeledm tez nie. Vogel jest sprzedawczykiem, ja nie.

Mogłabyś rozwinąć tę tezę?
                    Czy sprzedawczykiem nazwiesz też Araba, który przeszedł z islamu na chrześcijaństwo?
                    Jura
                    • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 18:18
                      jureek napisał:

> Mogłabyś rozwinąć tę tezę?
                      > Czy sprzedawczykiem nazwiesz też Araba, który przeszedł z islamu na chrześcijań
                      > stwo?
                      > Jura

Vogel zostal wyksztalcony przez Arabie Saudyjska i jest przez nia utrzymywany. Sprzedawczyk!
                      • jureek Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 19:06
                        maria421 napisała:

> Vogel zostal wyksztalcony przez Arabie Saudyjska i jest przez nia utrzymywany.
                        > Sprzedawczyk!

Aha, czyli nie powinniśmy zbierać w naszej parafii pieniądzy na kościół katolicki w diasporze, żeby nie produkować sprzedawczyków.
                        Jura
                        • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 19:12
                          jureek napisał:

> Aha, czyli nie powinniśmy zbierać w naszej parafii pieniądzy na kościół katolic
                          > ki w diasporze, żeby nie produkować sprzedawczyków.
                          > Jura

Jureek, zastanawiam sie jak nisko jeszcze zejdziesz....
      • folksdojczer4kategorji Naszych syjamskich bliźniaczków szlag trafi... 28.04.11, 15:38
        maria421 napisała:

> Podczas kiedy Janusz-Jureek robia z niej histeryczke , Heidi staje sie slawna w
        > swiecie:
        >
        > barenakedislam.wordpress.com/2011/04/28/meet-heidi-the-gutsy-little-german-woman-who-caused-a-worldwide-sensation-for-getting-in-the-faces-of-a-gang-of-muslim-thugs/
        =============================

http://barenakedislam.files.wordpress.com/2011/03/cropped-unknown-1.jpg

Naszych syjamskich bliźniaczków szlag trafi...

--
        • maria421 Re: mutige Deutsche - Teil 2 28.04.11, 18:08
          jessi_a napisała:

> Juz wczoraj obieglo to Video swiat.
          > Jak myslisz, swiat islamski zapamietal juz te twarz. Ma sie czego bac?

Raczej nie. Sa inni ktorzy bardziej sie w Niemczech "religii pokoju" narazaja.
      • folksdojczer4kategorji It isn't Islamophobia ... 28.04.11, 22:57
        maria421 napisała:

> Podczas kiedy Janusz-Jureek robia z niej histeryczke , Heidi staje sie slawna w
        > swiecie:
        >
        > barenakedislam.wordpress.com/2011/04/28/meet-heidi-the-gutsy-little-german-woman-who-caused-a-worldwide-sensation-for-getting-in-the-faces-of-a-gang-of-muslim-thugs/
        =================================

It isnt Islamophobia when they really ARE trying to kill you.

Zginęło także kilku turystów z Zachodu, chyba wyznawców pokojowego islamu...

Nu, cóż! Moich porad i tak by nie wysłuchali...

By mnie najwyżej zakrzyczeli od naziołków i rasistów...

--
              • jureek Re: Nic innego nie przyszło ci do głowy? 28.04.11, 20:40
                maria421 napisała:

> jureek napisał:
                >
                >
                > > Obciąć forsę komu? Według jakich kryteriów? Religijnych?
                > > Jura
                >
                > Wedlug paszportu.

Czyli ja mój pochodzący z Turcji kolega z niemieckim paszportem mógłby nadal pobierać Kindergeld, a straciłby to prawo Robert z Warszazwy, który nawet więcej płacił podatków i na rzecz kas socjalnych.
                Jura

• maria421 Re: Nic innego nie przyszło ci do głowy? 28.04.11, 21:33
                  jureek napisał:

> Czyli ja mój pochodzący z Turcji kolega z niemieckim paszportem mógłby nadal po
                  > bierać Kindergeld, a straciłby to prawo Robert z Warszazwy, który nawet więcej
                  > płacił podatków i na rzecz kas socjalnych.
                  > Jura

Jureek, Ty nie czytales zalinkowanego artykulu ze Spiegla, prawda?
                  Ciebie nie obchodza fakty, Ty sie znow czepiasz komentarza Fan Cluba.
                  • jureek Re: Nic innego nie przyszło ci do głowy? 28.04.11, 21:47
                    maria421 napisała:

> Jureek, Ty nie czytales zalinkowanego artykulu ze Spiegla, prawda?

Owszem, przeczytałem. Nie bardzo widzę co prawda związek z tym wątkiem, ale niech tam.
                    Artykuł dotyczy ograniczenia imigracji, co akurat w Niemczech nie jest problemem. Bo w Niemczech problemem są ci, którzy już tu są, a imigracja jest per saldo ujemna.

> Ciebie nie obchodza fakty, Ty sie znow czepiasz komentarza Fan Cluba.

Może odniosłabyś się do faktów, o których napisałem post wyżej? Bo to są też fakty, że ten islamski kolega ma niemiecki paszport, a polski kolega tego paszportu nie ma.
                    Jura
                    • maria421 Re: Nic innego nie przyszło ci do głowy? 28.04.11, 21:52
                      jureek napisał:

> Owszem, przeczytałem. Nie bardzo widzę co prawda związek z tym wątkiem, ale nie
                      > ch tam.
                      > Artykuł dotyczy ograniczenia imigracji, co akurat w Niemczech nie jest probleme
                      > m. Bo w Niemczech problemem są ci, którzy już tu są, a imigracja jest per saldo
                      > ujemna.

Gdyby w Niemczech wczesniej ograniczono imigracje, nie byloby dzisiaj az tylu problemow.

> Może odniosłabyś się do faktów, o których napisałem post wyżej? Bo to są też fa
                      > kty, że ten islamski kolega ma niemiecki paszport, a polski kolega tego paszpor
                      > tu nie ma.
                      > Jura

Jureek, a moze bys ruszyl glowa i pomyslal ze nie chodzi o tych ktorzy maja prace bo ci nie siadza na garnuszku panstwa?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka