Dodaj do ulubionych

Austriackie Ksenofoby Q,M!

16.06.13, 21:11

Jak Austriacy niemieckich emigrantów w Austrii gnębią...

Austriackie Ksenofoby Q,M!

Ot, co...

PS

W prawej kolumnie jest możliwość skopiowania audycji...
--
Нет фашизму, расовой нетерпимости, коллаборационизму
Долой ксенофобию, расизм и антисемитизм!
Gość w dom, Bóg w dom
SHEMA YISRAEL
Obserwuj wątek
      • chief-denunciator Niemce w Austrii są aroganckie i bardzo roszczenio 17.06.13, 09:27
        lepian4 napisał:

> Regie: der Autor
        > ORF 2010
        ========================

No i?

Że, Austriacy mają własną rozgłośnię radiową, wie każde dziecko na świecie.

Że, powtórka? Nie lubisz powtórek? Ja oglądałem >>Przeminęło z Wiatrem<< w mojej młodości ze 20 razy. Zawsze na Boże Narodzenie w ZDF...

Że, powtórka? A co to akademii z okazji martyrologi niektórych etni nie powtarzamy przy każdej okazji? Takie powtórki są bardzo ważne...

W moim linku chodzi o to, że Niemce zabierają Austriakom miejsca pracy i miejsca na uniwersytetach. Nawet studenci z Hamburga studiują nad modrym Dunajem we Wiedniu..

I Niemce w Austrii są aroganckie i bardzo roszczeniowe...

Twierdzą, że miejsca na uniwersytetach im się należą...

Jak Hartz 4 Ojcu Lunatykowi i Gadupie..

Ot, co..

--
        Нет фашизму, расовой нетерпимости, коллаборационизму
        Долой ксенофобию, расизм и антисемитизм!
        Gość w dom, Bóg w dom
        SHEMA YISRAEL
        • lepian4 Re: Niemce w Austrii są aroganckie i bardzo roszc 17.06.13, 12:12

Od powstania tej audycji minely juz 4 lata!!!!
          My w Kolonii mamy austriackiego trenera, ktorego pieszczotliwie nazywamy juz Wiener Schnitzel. W Austrii jest tez DSDS gwiazdeczka, odznaczona przez Dietera za brawurowe wykonanaia Schlagermusik
          Niemiecko- austriackie Friede, Freude, Eierkuchen, moze nie dotarlo jeszcze do Bremen, ale coz, potwierdza sie stara regula, ze Menschen mit Fischgesichtern sa odrobine tepi na .... Jak to bylo?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka