Dodaj do ulubionych

gruzy zdrowego myslenia...

29.06.13, 19:14
Fragment z:
warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14181875,Mistrzowie_odgadywania_zdjec__Blogerzy_lepsi_od_ekspertow.html#MT
"Jak rozpoznał, gdzie powstało zdjęcie?

- Czasem trzeba wyjść poza schemat i oszukać własną percepcję. Gdyby to był budynek szkoły czy szpitala, przecież już dawno ktoś by na to wpadł - tłumaczy.

Trzeba było znaleźć jakieś zagubione miejsce wciśnięte w gęstą zabudowę Śródmieścia, sprawiające wrażenie parku, gdzieś z dala od głównych miejskich arterii. Trzy godziny szperał po zdjęciach lotniczych z czasów wojny. W końcu wytypował właściwą kamienicę. Fotograf zrobił zdjęcie z niezabudowanego podwórka przy ul. Noakowskiego, stąd tyle tu drzew.

- Koniec końców okazało się, że choć to kamienica, przed wojną mieściła się w niej szkoła. Za to w czasie okupacji działał tu szpital polowy - podsumowuje Piotr".

Trzeba cos dodawac?

vpr

--
"The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence."
Ch. Bukowski
Edytor zaawansowany
  • chief-denunciator 29.06.13, 19:31
    vampirr napisał: Trzeba cos dodawac?

===============================

Ja, osobiście myślę, że nie trzeba...

Choć nie bardzo wiem o co Tobie chodzi...

Ot, co...
    --
    Нет фашизму, расовой нетерпимости, коллаборационизму
    Долой ксенофобию, расизм и антисемитизм!
    Gość w dom, Bóg w dom
    SHEMA YISRAEL
  • vampirr 29.06.13, 20:43
    "Nie dziwota", jak mawiala guwernantka mojej mamy. (Jej francuski byl, oczywiscie, bardziej literacki).

vpr

chief-denunciator napisała:

Choć nie bardzo wiem o co Tobie chodzi...
    Ot, co...

--
    "The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence."
    Ch. Bukowski
  • ja.nusz 29.06.13, 22:09
    Nie, żebym się czepiał, ale mógłbyś rzeczywiście choć zwięźle nakreślić, o co Ciebie biega.
  • vampirr 29.06.13, 22:35
    Fakt, moglbym. Ale wtedy zdrowe myslenie staloby sie zbedne, czyz nie?
    vpr

ja.nusz napisał:

> Nie, żebym się czepiał, ale mógłbyś rzeczywiście choć zwięźle nakreślić, o co C
    > iebie biega.

--
    Ch. Bukowski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka