Dodaj do ulubionych

Nu i zapomnieli, że kolaborowa z faszystami niem.

31.08.13, 13:58
twu... chciałem powiedzieć argentyńskimi...

Ot, co...
--
Нет фашизму, расовой нетерпимости, коллаборационизму
Долой ксенофобию, расизм и антисемитизм!
Gość w dom, Bóg w dom
SHEMA YISRAEL
Obserwuj wątek
    • zawszekacperek Re: Nu i zapomnieli, że kolaborowa z faszystami 31.08.13, 20:38
      Nu Chief, zastanawiające jest, że ani Januszek ani Maria nie zająknęli się choćby jednym słówkiem o trzewiczkach papieża. A to jest takie signifikant.smile

Kacperek
      chief-denunciator napisała:

> twu...
      > chciałem powiedzieć argentyńskimi...

>
      > Ot, co...

--
      t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRbVVFsflAiqHjMOs5ih-3VgBfZGtn-uq2gNjKaXGjxhT_yOlwOw
      • chief-denunciator Re: Nu i zapomnieli, że kolaborował z faszystami 31.08.13, 21:21
        zawsze kacperek napisał:

> Nu Chief, zastanawiające jest, że ani Januszek ani Maria nie zająknęli się choć
        > by jednym słówkiem o trzewiczkach papieża. A to jest takie signifikant
        > ]

==================================
        Nu,

Ja by powiedział: значимый...

Ot, co...
        --
        Gość w dom, Bóg w dom
        SHEMA YISRAEL
    • chief-denunciator Re: Nu i zapomnieli, że kolaborowa z faszystami 01.09.13, 06:54
      zawszekacperek pisze o skutecznej strategii...

Wypróbowana i skuteczna metoda.

W podobny sposób J. Stalin uratował Moskwę przed hordami niemieckimi.

Kazał w samolocie wozić wokół Moskwy Ikonę z Niepokalaną Panienką.

Niemce wciągnęli ogon i spierdolili w popłochu...

Ot, co...
      --
      Gość w dom, Bóg w dom
      SHEMA YISRAEL
      • zawszekacperek Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 09:31
        Niepokalana Panienka ma od 966 roku obywatelstwo polskie i jest Królową Polski. Nie widzę więc nic dziwnego w tym, że przepędziła faszystowskie gnidy spod Moskwy i dalej hen... aż nad Ren. Kacperka zastanawia tylko, dlaczego tacy patrioci jak Gadupa, Lunatyk, Wizytor, Artur666 nie wspominając paru innych też spierdolili w okolice Renu miast cieszyć się życiem w wyzwolonej od faszystów Polsce.
        Może Ty orientujesz się, dlaczego oni to zrobili?smile

Kacperek
        --
        t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRbVVFsflAiqHjMOs5ih-3VgBfZGtn-uq2gNjKaXGjxhT_yOlwOw
        • ja.nusz Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 09:48
          Kacper, chyba wpierdoliłeś na niedzielne śniadanie zgniłe jaja z chowu klatkowego.
          Jesteś już tak perwersyjnie monotematyczny jak gadupa-zwo.
          "Małorolny", jak zwykł nazywać cię vampirr,
          traktuj jako komplement.
          • zawszekacperek Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 10:08
            Twoja opinia co do treści mojego niedzielnego śniadania jest wysoce nietrafna. Konsumuję jedynie jaja z certyfikatem. Mój certyfikatorsmile (zdjęcie poniżej) jest nieomylnysmile

https://bi.im-g.pl/im/8a/50/c8/z13127818Q,Szalom-Ber-Stambler-rabin-pokazuje-jak-jego-wspolp.jpg

smile
            Kacperek

ja.nusz napisał:

> Kacper, chyba wpierdoliłeś na niedzielne śniadanie zgniłe jaja z chowu klatkowe
            > go.
            > Jesteś już tak perwersyjnie monotematyczny jak gadupa-zwo.
            > "Małorolny", jak zwykł nazywać cię vampirr,
            > traktuj jako komplement.

--
              • chief-denunciator Stereotematyczność: Coś o jamnikach... 01.09.13, 11:09
                ja.nusz napisał:

> Jak już wspominałem - jesteś monotematyczny kutas.
                ====================================

Kochany Januszku!

Nie uważasz, że takie ewenementy po prostu narzucają światu monotematyczność?

Nie jamnik merda ogonem!

Ogon merda jamnikiem!

Ot, co...

Postscriptum

Prośba do Pana Barona w sprawie poprawnej gramatyki polskiej!

>>jesteś monotematyczny kutas.<<

Ma to powyższe wyrażenie właściwe przypadki?

Jakie uzupełnienie powinien mieć czasownik >>jesteś<< w języku polskim?

--
                Gość w dom, Bóg w dom
                SHEMA YISRAEL
                • vampirr Re: Stereotematyczność: Coś o jamnikach... 01.09.13, 18:57
                  Osobiscie nie widzem tu zadnego barona... Nie ujawnil sie?!
                  Czekam na denuncjacje!
                  vpr

> Postscriptum
                  >
                  > Prośba do Pana Barona w sprawie poprawnej gramatyki polskiej!
                  >
                  > >>jesteś monotematyczny kutas.<<
                  >
                  > Ma to powyższe wyrażenie właściwe przypadki?
                  >
                  > Jakie uzupełnienie powinien mieć czasownik >>jesteś<< w języku
                  > polskim?
                  >

--
                  Invasive Arten stellen für die einheimische Fauna immer eine goße Bedrohung dar. Zählt der Mensch eigentlich nicht auch zur Fauna?
                  • chief-denunciator Re: Stereotematyczność: Coś o jamnikach... 02.09.13, 09:46
                    vampirr napisał:

> Osobiscie nie widzem tu zadnego barona... Nie ujawnil sie?!
                    > Czekam na denuncjacje!
                    ==============================

Połóż się znowu....

Nie przemęczaj się za mocno...

Odpocznij sobie nieco...

Ot, co...
                    --
                    Gość w dom, Bóg w dom
                    SHEMA YISRAEL
              • vampirr Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 14:22
                Quod erat demonstrandum, powiedzieliby starozytni sarmaci...

vpr

PS do ja.nusza:

Zauwaz, ze od pewnego czasu sklaniam sie raczej do "bezrolnego". I mam ku temu powody...
                smile

ja.nusz napisał:

--
                Invasive Arten stellen für die einheimische Fauna immer eine goße Bedrohung dar. Zählt der Mensch eigentlich nicht auch zur Fauna?
                • zawszekacperek Re: Pan Baron się skłania 01.09.13, 15:41
                  http://tinyurl.com/nqpc9lk

smile
                  Kacperek

vampirr napisał:

> Quod erat demonstrandum, powiedzieliby starozytni sarmaci...
                  >
                  > vpr
                  >
                  > PS do ja.nusza:
                  >
                  > Zauwaz, ze od pewnego czasu sklaniam sie raczej do "bezrolnego". I mam ku temu
                  > powody...
                  > smile
                  >
                  >
                  >
                  > ja.nusz napisał:
                  >
                  > > Jak już wspominałem - jesteś monotematyczny kutas.
                  >
                  >

--
              • zawszekacperek Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 15:33

Lepiej być monotematycznym kutasem (links), niż smutnym kutasem (rechts):

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0RqVsZGN6yWpNYBlu_WC73pXN_czwxd1Gnv2GNX9xnirjqN5d

smile

Kacperek
                ja.nusz napisał:

--
                • ja.nusz Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 17:32
                  zawszekacperek napisał:

>
                  > Lepiej być monotematycznym kutasem (links), niż smutnym kutasem (rechts):

To twoja prywatna sprawa, jakim chujem jesteś, ale tę bliznę po wyrostku mogłeś sobie darować - kogo interesują twoje przebyte zabiegi.
                  • zawszekacperek Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 20:36
                    W rzeczy samej masz odrobinę racji. Jest tylko jedno małe ale. Ziomy z bliznami jak na prawej fotografii uzurpują sobie więcej i to chuj wie dlaczego.

Kacperek
                    ja.nusz napisał:

> zawszekacperek napisał:
                    >
                    > >
                    > > Lepiej być monotematycznym kutasem (links), niż smutnym kutasem (rechts):
                    >
                    > To twoja prywatna sprawa, jakim chujem jesteś, ale tę bliznę po wyrostku mogłeś
                    > sobie darować - kogo interesują twoje przebyte zabiegi.

--
            • chief-denunciator Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 10:35
              Zawszekacperek napisał:

> Twoja opinia co do treści mojego niedzielnego śniadania jest wysoce nietrafna.
              > Konsumuję jedynie jaja z certyfikatem. Mój certyfikatorsmile (zdjęcie poniżej) jes
              > t nieomylnysmile
              ===============================

Kiedy ostatnio podałem link do kilku Panów w ciemnych ubraniach, zostałem zabanowany...

Panowie ubrani na czarno są absolutnie TABU!

Ot, co...
              --
              Gość w dom, Bóg w dom
              SHEMA YISRAEL
        • chief-denunciator Re: A Ty Chief zapomniałeś, że 01.09.13, 10:29
          zawszekacperek napisał:

> Niepokalana Panienka ma od 966 roku obywatelstwo polskie i jest Królową Polski.
          > Nie widzę więc nic dziwnego w tym, że przepędziła faszystowskie gnidy spod Mos
          > kwy i dalej hen... aż nad Ren. Kacperka zastanawia tylko, dlaczego tacy patrioc
          > i jak Gadupa, Lunatyk, Wizytor, Artur666 nie wspominając paru innych też spierd
          > olili w okolice Renu miast cieszyć się życiem w wyzwolonej od faszystów Polsce.
          > Może Ty orientujesz się, dlaczego oni to zrobili?smile
          ==============================================

Już kilka razy ten problem wyjaśniałem!

Życie bez faszystów to nie życie!

Jako standardowy przykład zapodawałem Pana Absztyfikanta z Radia Szczecin.

Pan Absztyfikant dostał osobiste zaproszenie od Marychy.

Marycha zapewniła go, że na jej forum nie ma żadnych Trollów ani innych gadup.

Pan Absztyfikant z Radia Szczecin pobył tam kilka tygodni i z braku faszystów już tam więcej nie zagląda.

Identyczne motywy kierują naszym Januszkiem, gdy odwiedza Diasporę...

Pan Absztyfikant najlepiej czuł się na forum Aquanet, ale jego Pani Szefowa zarządziła powrót do Ojczyzny, do Jeruzalajem. (Za co Panią Danę bardzo szanuję i podziwiam Jej bardzo piękne córki...)

Od tego czasu Pan Absztyfikant z Radia Szczecin cierpi na poważną depresję.

Bo jak każde dziecko na świecie wie, w Jeruzalajem brak całkowicie faszystów oraz innych brunatnych gnid...

I na tamtejszym forum można się tylko zaziewać na śmierć...

I Pana Absztykanta tam coraz rzadziej widać.

Coraz częściej Pani Dana musi sama przejmować obowiązki adminki...

Z braku personelu (kadry po naszemu) ...

Namawiałem Bandę Czworga, Januszka oraz Pana Zbyfaucha, aby tam publikowali, ale jakoś olali moją sugestię...

Nie wiem dlaczego....

Ot, co...

--
          Gość w dom, Bóg w dom
          SHEMA YISRAEL
        • chief-denunciator Jakiś dziwny, zakompleksiały, introwertyczny naród 01.09.13, 17:23
          zawszekacperek napisał:
          Niepokalana Panienka ma od 966 roku obywatelstwo polskie
          =========================

Zgodnie z polskim ustawodawstwem należy podawać także narodowość...

A ja bym Niepokalanej Panienki nie chciał obrażać...

Jak rozwiązać mój dylemat?

Problemem obrażania zajmuje się Komenda Wojewódzka Milicji w Łodzi...

Ot, co...

Postscriptum

Ja przepraszam za monotematyczność mego wpisu, ale nic nie mogłem znaleźć na temat Eskimosów nawołujących do bojkotu wydarzeń kulturalnych w Niemczech.

Jakiś dziwny, zakompleksiały, introwertyczny naród, te Eskimosy...
          --
          Gość w dom, Bóg w dom
          SHEMA YISRAEL
          • chief-denunciator Re: Jakiś dziwny, zakompleksiały, introwertyczny 01.09.13, 17:49
            Zgodnie z polskim ustawodawstwem należy podawać także narodowość...
            >
            > A ja bym Niepokalanej Panienki nie chciał obrażać...
            >
            > Jak rozwiązać mój dylemat?
            >
            > Problemem obrażania zajmuje się Komenda Wojewódzka Milicji w Łodzi...

Było już tu omawiane, ale pragnę jeszcze raz podziękować Panu Absztyfikantowi za przekazanie mi tego linku...

Ot, co....

Postscriptum

>>Przyznaję, że kiedy mój syn wrócił ze szkoły i zapytał, dlaczego rozzłoszczeni koledzy podczas jednej z uczniowskich sprzeczek wyzwali go od Żydów, miałam problem. Gdybym zaczęła pocieszać strapionego, podkreślając, że ma blond włosy, krótki nos, po aryjsku skrojony podbródek i marzycielską słowiańską duszę, weszłabym w nie swoje buty.
            Zaczęłam więc tłumaczyć Antkowi, że słowo Żyd to komplement. W 1954 roku podczas badań w nowojorskich szkołach okazało się przecież, że 24 na 28 dzieci z ilorazem inteligencji powyżej 170 punktów to Żydzi. <<

--
            Gość w dom, Bóg w dom
            SHEMA YISRAEL
            • vampirr Re: Jakiś dziwny, zakompleksiały, introwertyczny 01.09.13, 20:17
              Uwazaj. Za "gen inteligencji" juz niejaki Sarrazin wzial pare razy w leb...
              vpr

> Postscriptum
              >
              > >>Przyznaję, że kiedy mój syn wrócił ze szkoły i zapytał, dlaczego rozz
              > łoszczeni koledzy podczas jednej z uczniowskich sprzeczek wyzwali go od Żydów,
              > miałam problem. Gdybym zaczęła pocieszać strapionego, podkreślając, że ma blond
              > włosy, krótki nos, po aryjsku skrojony podbródek i marzycielską słowiańską dus
              > zę, weszłabym w nie swoje buty.
              > Zaczęłam więc tłumaczyć Antkowi, że słowo Żyd to komplement. W 1954 roku podcza
              > s badań w nowojorskich szkołach okazało się przecież, że 24 na 28 dzieci z ilor
              > azem inteligencji powyżej 170 punktów to Żydzi. <<
              >
              >

--
              • zawszekacperek Re: Jakiś dziwny, zakompleksiały, introwertyczny 01.09.13, 20:29
                Co Waść prawisz? Nie może być? smile

Kacperek

vampirr napisał:

> Uwazaj. Za "gen inteligencji" juz niejaki Sarrazin wzial pare razy w leb...
                > vpr
                >
                > chief-denunciator napisała:
                >
                > > Postscriptum
                > >
                > > >>Przyznaję, że kiedy mój syn wrócił ze szkoły i zapytał, dlaczeg
                > o rozz
                > > łoszczeni koledzy podczas jednej z uczniowskich sprzeczek wyzwali go od Ż
                > ydów,
                > > miałam problem. Gdybym zaczęła pocieszać strapionego, podkreślając, że ma
                > blond
                > > włosy, krótki nos, po aryjsku skrojony podbródek i marzycielską słowiańs
                > ką dus
                > > zę, weszłabym w nie swoje buty.
                > > Zaczęłam więc tłumaczyć Antkowi, że słowo Żyd to komplement. W 1954 roku
                > podcza
                > > s badań w nowojorskich szkołach okazało się przecież, że 24 na 28 dzieci
                > z ilor
                > > azem inteligencji powyżej 170 punktów to Żydzi. <<
                > >
                > >
                >
                >

--
              • zawszekacperek Re: Jaśnie Wielmożny Panie Baronie 01.09.13, 20:47

w Kacperkowych badziewnych mebelkach z Ikei poszły się jebać oryginalne gałki. W związku z powyższym Kacperek zwraca się do Pana Barona jako niekwestionowanego fachowca w dziedzinie okuć meblowych o sugestię w sprawie doboru nowych gałek. Czy gałki z kryształem Svarowskiego będą się dobrze komponowały z drzwiczkami szafki wykonanej z płyty pilśniowej. Który z poniższych modeli gałek jest wg Pana Barona odpowiedni do zdezelowanych mebelków Kacperka?
                www.dacter.pl/exclusive.htm
                smile
                Kacperek

vampirr napisał:

> Uwazaj. Za "gen inteligencji" juz niejaki Sarrazin wzial pare razy w leb...
                > vpr
                >
                > chief-denunciator napisała:
                >
                > > Postscriptum
                > >
                > > >>Przyznaję, że kiedy mój syn wrócił ze szkoły i zapytał, dlaczeg
                > o rozz
                > > łoszczeni koledzy podczas jednej z uczniowskich sprzeczek wyzwali go od Ż
                > ydów,
                > > miałam problem. Gdybym zaczęła pocieszać strapionego, podkreślając, że ma
                > blond
                > > włosy, krótki nos, po aryjsku skrojony podbródek i marzycielską słowiańs
                > ką dus
                > > zę, weszłabym w nie swoje buty.
                > > Zaczęłam więc tłumaczyć Antkowi, że słowo Żyd to komplement. W 1954 roku
                > podcza
                > > s badań w nowojorskich szkołach okazało się przecież, że 24 na 28 dzieci
                > z ilor
                > > azem inteligencji powyżej 170 punktów to Żydzi. <<
                > >
                > >
                >
                >

--
                • vampirr Re: Jaśnie Wielmożny Panie Baronie 01.09.13, 21:25
                  Ciesz sie, jesli masz palenisko (moze nawet piec?!) i barlog. Patelnie zawies na gwozdziu w scianie lepianki. Wiecej ci do szczescia nie potrzeba.

vpr

PS
                  "Jasnie Wielmozny Panie" bylo juz calkiem poprawnie, gdybys na koniec znowu nie spieprzyl...

zawszekacperek napisał:

bla bla bla

--
                  • zawszekacperek Re: Jaśnie Wielmożny Panie Baronie 01.09.13, 21:57

Nu, dobra. Ale co z okuciami do mebelków?smile

Kacperek
                    P.S.

Kwestii Waści tytułu poświęcimy jedną z kolejnych akademii smile
                    vampirr napisał:

> Ciesz sie, jesli masz palenisko (moze nawet piec?!) i barlog. Patelnie zawies n
                    > a gwozdziu w scianie lepianki. Wiecej ci do szczescia nie potrzeba.
                    >
                    > vpr
                    >
                    > PS
                    > "Jasnie Wielmozny Panie" bylo juz calkiem poprawnie, gdybys na koniec znowu nie
                    > spieprzyl...
                    >
                    > zawszekacperek napisał:
                    >
                    > bla bla bla
                    >

--
                    • vampirr Re: Jaśnie Wielmożny Panie Baronie 01.09.13, 22:39
                      Z okuciami jak wyzej: nie sa ci do niczego potrzebne.

vpr

zawszekacperek napisał:

>
                      > Nu, dobra. Ale co z okuciami do mebelków?smile
                      >
                      > Kacperek
                      > P.S.
                      >
                      > Kwestii Waści tytułu poświęcimy jedną z kolejnych akademii smile
                      > vampirr napisał:
                      >
                      > > Ciesz sie, jesli masz palenisko (moze nawet piec?!) i barlog. Patelnie za
                      > wies n
                      > > a gwozdziu w scianie lepianki. Wiecej ci do szczescia nie potrzeba.
                      > >
                      > > vpr
                      > >
                      > > PS
                      > > "Jasnie Wielmozny Panie" bylo juz calkiem poprawnie, gdybys na koniec zno
                      > wu nie
                      > > spieprzyl...
                      > >
                      > > zawszekacperek napisał:
                      > >
                      > > bla bla bla
                      > >
                      >
                      >

--
    • chief-denunciator kogo Helmuty mają wybierać na Kanclerza? 02.09.13, 07:57
      Ja bardzo przepraszam, że ja tu wczoraj wieczorem nie mogłem być między wami...
      Bardzo mi przykro.

Byłem zajęty wyborami do Reichstagu ...
      Myślałem, że się dowiem jakie są dyrektywy Centralnego Zarządu Innuitów w Niemczech odnoście wyborów do Reichstagu, ale niczego konkretnego się nie dowiedziałem.

Orientuje się może kto, co postanowił Centralny Zarząd Innuitów w Niemczech kogo Helmuty mają wybierać na Kanclerza?

Ja bardzo przepraszam za monotematyczność mego zapytania...
      Oddam mój głos na niewłaściwego i oskarżą mnie bydłem faszystowskim, ksenofobem i szmatą rasistowską.

A chciałbym się koniecznie Innuitom w Niemczech przypodobać...

Ot, co...

--
      Gość w dom, Bóg w dom
      SHEMA YISRAEL
      • zawszekacperek Re: kogo Helmuty mają wybierać na Kanclerza? 02.09.13, 08:56
        Idą nowe czasy, a Ty nic nie rozumiesz.

Niemcy - gut, tolerancja, nie ma antysemityzmu.

Polska - schlecht, brak tolerancji, jest antysemityzm.

Ile razy, pierona, wiederholen müssen?!

smile
        Kacperek
        P.S.
        Dziadek H. Schmidta był Żydem i wcale to H. Schmitdowi nie przeszkadzało zostać najpierw hauptmannem w Wehrmachcie a potem kanclerzem.

> Ja bardzo przepraszam, że ja tu wczoraj wieczorem nie mogłem być między wami...
        >
        > Bardzo mi przykro.
        >
        > Byłem zajęty wyborami do Reichstagu ...
        > Myślałem, że się dowiem jakie są dyrektywy Centralnego Zarządu Innuitów w Niemc
        > zech odnoście wyborów do Reichstagu, ale niczego konkretnego się nie dowiedział
        > em.
        >
        > Orientuje się może kto, co postanowił Centralny Zarząd Innuitów w Niemczech kog
        > o Helmuty mają wybierać na Kanclerza?
        >
        > Ja bardzo przepraszam za monotematyczność mego zapytania...
        > Oddam mój głos na niewłaściwego i oskarżą mnie bydłem faszystowskim, ksenofobem
        > i szmatą rasistowską.
        >
        > A chciałbym się koniecznie Innuitom w Niemczech przypodobać...
        >
        > Ot, co...
        >

--
    • chief-denunciator Komentarzy 56... Większość anty... 03.09.13, 15:29
      I judzimy wesoło dalej...

Toczka w toczkę jak Banda Czworga na Polskich Forach ....

Ot, co...
      --
      Gość w dom, Bóg w dom
      SHEMA YISRAEL

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka