Dodaj do ulubionych

Allahu Akbar !!! Amok w Bremen !!!

05.09.18, 23:00

Spokojnie! Spokojnie! Spokojnie

Wszyscy żyją! Nikt nie zginął!

To tylko próba teatralna w jednej z bremeńskich szkół średnich. Z ponadprzeciętnym udziałem uczni z imigranckim tłem. Rozchodziło się o uwspółcześnioną wersję "Zbójców" niejakiego Friedricha Schillera. Między rekwizytami teatralnymi znajdował się także uwspółcześniony Kalashnikov z plastiku. 14 latek z oliwkową cerą ( o narodowości nic nie piszą) w czasie przerwy zaczął z okna dla żartu " strzelać" i wołać Allahu Akbar! Jakaś zastraszona Niemkinia nie znająca się na żartach, zadzwoniła na policją. Squadron antyterrorystyczny się pojawił.
Najciekawiej było, gdy w odsiecz 14 latkowi pojawił się Zaścianek z Anatolii/Grossfamilie po naszemu. Zaczęli wyzywać korpus nauczycielski i wygrażać. Policja musiała przyjechać po raz drugi, tym razem aby rodzinkę z tłem imigracyjnym utrzymać w szachu.
Koszty wydarzenia policja szacuje na 10 000 Euro. Rachunek zapłaci prawdopodobnie podatnik.
Czym byliby Niemce bez Ausladerów? Ja nie mam nic przeciwko zaściankom z Anatolii, chętnie bym ich miał jako sąsiadów... Ja zawsze jestem po stronie silniejszych batalionów...

=====================================================
Es wurde offenkundig seitens der Familie kein sachliches Gespräch gesucht. Dass hier bei dem "Besuch" mehrerer Angehöriger des Jungen die Polizei erneut gerufen werden musste, um Lehrkörper vor möglichen Übergriffen zu schützen, ist schon sehr viel sagend. Vielmehr ging es hier um Schuldabweisung und Beleidigung. Und mit eben sowas müssen unsere Lehrer leider heute tagtäglich kämpfen.
======================================================
Fragment jednego z licznych, dobrze przefiltrowanych komentarzy. źródło: "Weser Kurier"

--
www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk Inschallah! 06.09.18, 11:11
      Wesoło tu u nas w Bremen jest

Biją nie tylko Niemców, biją się także między sobą.

Fajnie i wesoło będzie, gdy się kiedyś znajdziecie w niemieckim szpitalu wśród wielkiej rodzinki z Anatolii Wschodniej...

Kulturalne wzbogacenie...

Ot, co...

--
      www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
      wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka