Dodaj do ulubionych

tanie rozmowy Polska-Albania

08.12.08, 16:02
witam wszystkich. dzisiaj zgłębiałam wasze forum w poszukiwaniu jakiś informacji na temat tanich rozmów telefonicznych na telefony komórkowe do Albanii- nic nie znalazlam niestety. Dowiedzialam się właśnie wczoraj że mój przyjaciel został deportowany z UK do Albanii bardzo chciałabym z nim porozmawiac ale za bardzo nie mam jak bo internetu nie maja a najtansze polaczenie jakie znalazlam na necie wynosi 2.06zl za minute. Nie znam albańskiego także nie mam pojęcia czy sa jakies darmowe bramki sms(numer jest z sieci Eagle Mobile sh.a.). Proszę o pomoc...
Edytor zaawansowany
  • 08.12.08, 19:23
    hej, radze zapytac na sasiednim forum "Albania/Shqiperia" - tam
    wiekszy ruch i wiecej zorientowanych osob.
    Jedyne co ja moge poradzic - darmowe SMS z Multi Box na stronie
    internetowej sieci Orange - pod warunkiem ze masz numer w tej sieci
    i masz tam konto (albo ktos z rodziny, znajomych Ci udostepni).
    Wtedy mozesz wysylac 30 dlugich SMSow na wszystkie, rowniez
    albanskie sieci.
    Pozdrawiam
  • 08.12.08, 19:39
    hmm..sprawdzilam sama to co polecalam - bo mam tez nr w Eagle
    Mobile - i niestety nie dostalam SMSa z Orange Multi Box. Na
    pozostale sieci na pewno dziala. Eagle to nowy operator i moze
    jeszcze nie wszystko dziala jak trzeba...
    Ale mozesz sprawdzic - moze sie uda :)
  • 09.12.08, 00:20
    szkoda... mam konto w multi boxie... ale dziekuje za pomoc, moze ta informacja
    bedzie przydatna dla innych urzytkownikow forum;)pisalas cos abym zamiescila
    posta na sasiednim forum ALBANIA/SHQIPERIA... a czy nie na tym wlasnie
    zamiescilam swojego posta???przepraszam ale jestem tu absolutnie nowa.
  • 09.12.08, 00:30
    juz pojelam roznice. jeszcze raz dziekuje;)pozdrawiam
  • 17.12.08, 19:49
    Mozna korzystac z roznych VOIP-ow.Wtedy do komorek sie dzwoni za
    maximum 0,10EUR/min
  • 17.05.17, 11:21
    Fajnym rozwiązaniem są połączenia przez aplikację mobilną Smart Call smartcall.com.pl/public_html/pl/. Jest prosta w obsłudze, po prostu sciągasz na komórkę, logujesz się i można dzwonić i to naprawdę tanio.
  • 09.06.17, 11:52
    Tanio, łatwo i wygodnie można rozmawiać nawet z odległymi krajami dzięki specjalnym aplikacjom, które można ściągnąć na telefon. Miałam okazję zetknąć się z aplikacją Smart Call dzięki której za niewielkie pieniądze można dzwonić nawet do najbardziej odległych krajów
    smartcall.com.pl/public_html/pl/
  • 14.06.17, 11:35
    Podpisuję się obiema rękami. Rzeczywiście Smart Call to bardzo fajne rozwiązanie na połączenia międzynarodowe.
  • 11.07.17, 11:02
    Znalezienie rozwiązanie na tanie połączenia do Albanii rzeczywiście nie jest łatwe, ale według mnie idealnym rozwiązaniem będzie tutaj skorzystanie z aplikacji Smart Call dzięki której można bardzo tanio dzwonić i jakość połączeń nawet z odległymi krajami jest dobra. Warto się zainteresować i zajrzeć na stronę smartcall.com.pl/public_html/pl/ gdzie jest wszystko jasno opisane.
  • 07.08.17, 09:52
    Ja również mogę dołączyć do gron zwolenników aplikacji Smart Call. Na prawdę jest to aplikacja godna polecenia jeżeli chcemy wykonywać tanie połączenia do nawet bardzo odległych krajów świata.
  • 25.09.17, 23:34
    Hejka. Latem byłam z chłopakiem na wakacjach w Tiranie i było super. wtedy testowaliśmy smartcall, żeby nie przepłacać za pogaduchy z rodziną w kraju. bardzo szybko połapaliśmy się jak to działa i byliśmy zaskoczeni naprawdę niskim kosztem połączeń i bardzo dobrą jakością połączenia głosowego. aplikacja mobilna się nie zacinała i chodziła bez zarzutu i na przyszłe wakacje znów zamerzamy skorzystać z tej możliwości, świetna sprawa. polecamy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.