Dodaj do ulubionych

Byłem tam

07.08.17, 15:43
Nie widzieliście?

Piwo kupiłem.

--
Pustelnia
Edytor zaawansowany
  • 08.08.17, 18:06
    Można ładnie pobawić się. Stajemy przed kamerą "miejską" w umówionym czasie i pozdrawiamy oglądającą nas rodzinę
    np. w Australii.

--
    Pijany pilot we mgle. U władzy w Polsce jest szaleniec, który prowadzi konsekwentnie Polskę do katastrofy.Do tej pory zginęło blisko 100 ludzi przez lądowanie we mgle na małym lotnisku. Teraz w samolocie lądującym na lotnisku o nazwie "Polskie Mocarstwo" jest nowo zdobyty dobrobyt Polski i Polaków i ich pozycja w Europie i w świecie. Pytanie jest czy samolot będzie próbował lądować czy poleci na inne lotnisko? polski_francuz 02.08.17, 22:13
  • 08.08.17, 20:47
    Tę zabawę wymyślono już ładnych parę lat temu, m.in. kiedy zainstalowano ławeczkę internetową w Gdańsku. Telefony komórkowe też już oczywiście były, więc się ludzie umawiali na "wizję". I robią tak do dzisiaj zapewne. Na przykład lookcam.com/kamerki/mNQeePQW/ciechocinek-fontanna-grzybek

--
    Pustelnia
  • 08.08.17, 21:08
    Na forum ROZTOCZE w 2005 toku byliśmy wczesnymi prekursorami podobnej zabawy. Było spotkanie forumowiczów w realu. Nie mogła przyjechać osoba zagraniczna. O określonej godzinie pozdrawialiśmy ją , machając rękoma... do kamery umieszczonej na Rynku. Spotkanie się udało. "Pozdrowiliśmy" ją również przy ognisku.

W Zakopanem, na Krupówkach, krąg który objęty jest zasięgiem ulicznej kamery .... jest odmiennie wybrukowany.
  • 23.08.17, 15:04
    na starym mieście na Herrngasse, w tle gotycka 60-metrowa wieża ratusza, w Rothenburg ob der Tauber w Niemczech, marzec '16

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/md/hc/7fwo/AgkR55DVrG5PV0w62B.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.