Dodaj do ulubionych

native speaker Warszawa - szukam

06.11.10, 09:20
Cześć,
poszukuję DOBREGO native speaker'a (angielski). Czy możecie kogoś polecić? Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie? Zależy mi na znalezieniu osoby potrafiącej dobrze uczyć / efektywnie wykorzystać czas zajęć.
Ps. poziom zaawansowany - głównie konwersacje, preferowany dojazd do ucznia.
Mój e-mail: bsosna0@o2.pl
Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdr
Basia
Edytor zaawansowany
  • baba67 07.11.10, 12:43
    Mozesz dlugo czekac na odpowiedz, bo osob korzystajacych z uslug dobrych nativow nie ma wiele. Jest to usluga kosztowna zatem niewiele osob na to stac. Po nadto to co odpowiada jednej osobie nie musi odpowiadac innej poniewaz oczekiwania i osobowosci sa rozne.Najlepiej zajrzec na gumtree lub ang.pl , wybrac kilka ofert i wyprobowac. Niektorzy nativi maja pierwsza lekcje free albo po obnizonej cenie.
    Nie warto inwestowac w lekcje z kims kto jest tylko nativem nawet jesli cena jest niewysoka.Powodzenia
    --
    Jest jedna rzecz, którą lubię u Polaków-ich język(...) Nigdy nie wiedziałem o czym mówili, ale zawsze wydawało mi się że uprzejmie kogoś mordują. Wszyscy byli wyposażeni w pałasze i szable, które trzymali w zębach lub obnażali z wściekłości w błyskawicznych cięciach.
    Henry Miller
  • pizmaczeq 27.09.11, 13:29
    W szkole HappyHours prowadzone są zajęcia z native speakerami, i to zarówno indywidualnie jak i grupowo. Także odsyłam Cię do ich strony po więcej szczegółów: www.happyhours.edu.pl
  • venon34 21.11.11, 15:47
    Proponował by ci poszukać na-jezykach.pl sa tam ludzie ktorych szukasz
  • venon34 21.11.11, 15:52
    Dużo z nich udziela się na-jezykach.pl
    Mysle ze tam powinnaś spróbować kogoś znalesc
    qawser napisała:

> Cześć,
    > poszukuję DOBREGO native speaker'a (angielski). Czy możecie kogoś polecić? Maci
    > e jakieś doświadczenia w tej sprawie? Zależy mi na znalezieniu osoby potrafiące
    > j dobrze uczyć / efektywnie wykorzystać czas zajęć.
    > Ps. poziom zaawansowany - głównie konwersacje, preferowany dojazd do ucznia.
    > Mój e-mail: bsosna0@o2.pl
    > Z góry dziękuję za pomoc!
    >
    > Pozdr
    > Basia
  • yennefer111 11.03.12, 23:30
    Nie wiem czy pytanie o native speakera jest nadal aktualne ale jeśli tak to polecam Pana Cormaka z firmy Trainwell (www.trainwell.com.pl-)- ma łatwy do zrozumienia akcent (jest Irlandczykiem), skutecznie wyjaśnia gramatykę i inne zawiłości językowe a do tego przygotowuje ciekawe materiały na lekcje. Od paru m-cy przygotowuje mnie do egzaminu CAE i muszę powiedzieć że jestem zadowolony. Ceny mają też w miarę przystępne jak dla mnie, bo za 90 min lekcji z nativem płacę poniżej stówy.
  • misskola 29.05.12, 19:50
    Polecam Katrin native speakera w warszawie. Chodzę do niej od ponad roku a to dla mnie długo bo mi się zawsze odechciewało wcześniej a tu jakoś chodzę i chodzę :) dużo gadamy i coś sie dzieje a nie tak jak było w szkole ze tylko gramatyka w kolko i pisanie. jej tel 69 000 98 96
  • lizlis 27.03.13, 12:11
    Cześć. Mam doświadczenia z różnymi lektorami ( potrzebuję angielskiego w pracy), ale z ręka na sercu mogę Ci polecić wyłącznie jedną osobę. Jest to native speaker z którym miałem lekcję prywatne w centrum w mieszkaniu. swietnie poczucie humoru i duże doświadczenie. Mam jego e-mail : nolanwarsaw@gmail.com Napisz do niego i się przekonaj. Pozdrawiam, życzę powodzenia
  • 4kargulek 23.06.13, 22:29
    Pewnie już kogoś znalazłaś ale może innym też się przyda. Ja polecam Andrew Jenkinsa:
    www.ajenkins.pl/‎
    Jest na prawdę dobry! Chodzę do niego od roku i widzę zdecydowaną poprawę.

Pozdrawiam, Karol
  • 0diament 22.08.13, 03:03
    Szkoły to zmarnowany czas i pieniądz. Uczą wyłącznie gramatyki aż do znudzenia. ZERO konwersacji. Najlepszy Native Speaker w Polsce to Adrian (662341451) - Warszawa. Piękna, wyraźna wymowa. Absolwent uniwersytetu Cambridge. W ciągu kilku miesięcy znacznie lepiej mówię po angielsku. Adrian uczy przez ciągłą konwersację a nie jak te szkoły - wieczna gramatyka !!! POLECAM !!!
  • 1zaripel2 02.01.14, 11:35
    Polecam zapoznać się ze stroną www.myspeakshop.pl wybieracie lektora, datę rozmowy, godzinę i w dogodnym dla siebie terminie szlifujecie język nie wychodząc z domu. Świetna oferta dla młodych mam, osób z mniejszych miejscowości czy ludzi którzy po prostu wolą spędzać czas w domu.
  • 1shyshka 31.08.14, 15:49
    sprobuj: paulranger74@gmail.com
    www.facebook.com/pages/Angielski-z-Anglikiem-w-Warszawie/795957867096264?ref=hl
    :)

--
    angielskieksiazeczki.blogspot.com/
  • monia1plus 12.09.14, 12:46
    Hej calkiem przez przypadek znalazlam ten post. A moze ktos bylby zainteresowany lekcjami online? Znam bardzo fajna nauczycielke Angielke-(szerokie doswiadczenei w nauce studentow zroznych czesci swiata- wiem ze uczyla rowniez w Chinach I Hiszpani, na codzien udziela lekcji obcokrajowcomw Angli)- mieszkajaca w Anglii udzielajaca lekcji przez skypa. Super sposob nauki dla osob ktore sa zajete, nie chca tracic czasu na dojazdy. NIe konsultowalam z nia tego postu (I nie wiem czy obecnie ma wolne miejsca) ale jesli ktos bylby zainteresowany to prosze pisac a przekaze jej ta wiadomosc.
    pozdrawiam
  • olakowal5 26.01.16, 12:07
    Ja polecam Adriana - native speaker, brytyjczyk. Ciekawa osoba - absolwent Uniwersytetu Cambridge. Bardzo poważnie podchodzi do kursantów. Angażuje się i prowadzi w sposób arcyciekawy zajęcia. Przy nim nawet najmniej konsekwentna osoba staje się bardzo systematyczna i szybko widać efekty :). Wiem to z własnego doświadczenia oraz moich znajomych. Ma super głos. Posłuchajcie w tym nagraniu. www.youtube.com/watch?v=cOyJQlYLa0U
    tel. 662 341451
    www.british.pl
  • topclass 28.01.16, 05:48
    NAJLEPSZY NATIVE SPEAKER TO ADRIAN (662341451) !!
  • 0diament 01.02.16, 13:41
    Szkoły to zmarnowany czas i pieniądz. Uczą wyłącznie gramatyki aż do znudzenia. ZERO konwersacji. Najlepszy Native Speaker w Polsce to Adrian (662341451) - Warszawa. Piękna, wyraźna wymowa. Absolwent uniwersytetu Cambridge. W ciągu kilku miesięcy znacznie lepiej mówię po angielsku. Adrian uczy przez ciągłą konwersację a nie jak te szkoły - wieczna gramatyka !!! POLECAM !!!
  • warszawa334455 15.04.19, 17:11
    Adrian jest jedyny w swoim rodzaju jeżeli chodzi o naukę poprzez konwersacje. Dzięki swojemu szerokiemu wachlarzowi zainteresowań oraz kwalifikacji, w szczególności tych dotyczących prawa oraz księgowości i finansów, można z nim porozmawiać na dosłownie każdy temat w bardzo interesujący a przede wszystkim angażujący sposób. Wybierając Adriana trzeba mieć jednak na uwadze, że jest to nauczyciel bardzo wymagający, lecz jako uczniowie szukający wiedzy właśnie na takich ludzi powinniśmy stawiać. 662341451
  • warszawa334455 15.04.19, 17:14
    Adrian jest jedyny w swoim rodzaju jeżeli chodzi o naukę poprzez konwersacje. Dzięki swojemu szerokiemu wachlarzowi zainteresowań oraz kwalifikacji, w szczególności tych dotyczących prawa oraz księgowości i finansów, można z nim porozmawiać na dosłownie każdy temat w bardzo interesujący a przede wszystkim angażujący sposób. Wybierając Adriana trzeba mieć jednak na uwadze, że jest to nauczyciel bardzo wymagający, lecz jako uczniowie szukający wiedzy właśnie na takich ludzi powinniśmy stawiać. britishnative@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka