Dodaj do ulubionych

police males

07.06.06, 13:42
co to może znaczyć (nie chodzi o policjantów)
Obserwuj wątek
        • tess77 Re: 08.06.06, 13:14
          Masz rację.
          To jest raport policyjny.
          Konteks: " XX bookmakers confirmed they have a group of police males who
          regulary bet on the football results and one of them put a bet..."
          " body of a man lying on his bach, in a reverse recovery position"
          " situated just behind a wooden barrier off revetment walkway"
          Pomożesz?
          • kasiasmom Re: 08.06.06, 21:35
            Dlaczego z gory wykluczasz policjantow? Czyz oni nie sa ludzmi, ktorzy czasem
            tez chca postawic zaklady? Co do reszty, przyznaje sie, ze nie wiem - sprawdz
            sobie w googlu "recovery position" - moze ta reverse to podobna, tylko na
            plecach, ale rowniez z glowa przerecona na bok i ramionami przerzuconymi na
            jedna strone? Ale to tylko moje spekulacje...
            • hanula Re: 09.06.06, 00:37
              > Dlaczego z gory wykluczasz policjantow? Czyz oni nie sa ludzmi, ktorzy czasem
              > tez chca postawic zaklady?

Popieram.

> Co do reszty, przyznaje sie, ze nie wiem - sprawdz
              > sobie w googlu "recovery position" - moze ta reverse to podobna, tylko na
              > plecach, ale rowniez z glowa przerecona na bok i ramionami przerzuconymi na
              > jedna strone? Ale to tylko moje spekulacje...

Tu jest obrazek:
              www.backcare.org.uk/jpegs/p-zoo2a.jpg
              Revetment to umocnienie brzegu rzeki; revetment walkway to będzie dróżka/ścieżka/chodnik idący po takim umocnieniu lub wzdłuż niego.
              • blueboy Re: 09.06.06, 09:27
                hanula napisała:

> > Dlaczego z gory wykluczasz policjantow? Czyz oni nie sa ludzmi, ktorzy cz
                > asem
                > > tez chca postawic zaklady?
                >
                > Popieram.
                >
                > > Co do reszty, przyznaje sie, ze nie wiem - sprawdz
                > > sobie w googlu "recovery position" - moze ta reverse to podobna, tylko na
                >
                > > plecach, ale rowniez z glowa przerecona na bok i ramionami przerzuconymi
                > na
                > > jedna strone? Ale to tylko moje spekulacje...
                >
                > Tu jest obrazek:
                > www.backcare.org.uk/jpegs/p-zoo2a.jpg
                > Revetment to umocnienie brzegu rzeki; revetment walkway to będzie
                dróżka/ścieżk
                > a/chodnik idący po takim umocnieniu lub wzdłuż niego.

to także w wojsku (policji) rodzaj barykady (osłony np. antyterrorystycznej).
                "revetment walkway" to będzie dojście do tego obiektu.
                A z tymi zakładami to jest tak, że są niby zabronione, ale wszyscy i tak grają
                w pracy, jak się okazuje, także policjanci, do czasu, aż ktoś podkabluje i
                powstanie z tego, jak w tym przypadku, raport..
                • tess77 Re: 09.06.06, 10:32
                  Wiem, że nie chodzi o policjantów. Raport dot. śmierci chłopaka, który
                  policjantem nie był i to on obstawiał zakłady, więc potwierdzenie od
                  bukmachera, że robili to jacyś policjanci nie ma sensu.Jeśli "police" nie ma
                  żadnych nieznanych mi (ani nikomu) znaczeń, myślę, że to błąd osoby piszącej
                  raport (może chciał napisać "Polish males"- to by pasowało, ale w sumie dziwny
                  taki błąd)
                  Recover position to słownikowo " Pozycja bezpieczna" . Ale co z "reverse" i z
                  tym, że wcześniej wspomniano o pozycji na plecach. Może jakiś medyk pomoże, bo
                  google nic mi nie da- muszę wiedzieć jak to jest po polsku.
                  Revetment- już wiem, umocnienie brzegu morza (w tym wypadku).
                  Proszę o szybką pomoc, bo sprawa pilna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka