II LO w Białymstoku Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy są na tym forum absolwenci z 1993 r. II LO ? Jeżeli tak to proszę o odzew.
    Pozdrawiam
    • Gość: emka IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 25.02.02, 23:03
      Gość portalu: Ulka napisał(a):

> Czy są na tym forum absolwenci z 1993 r. II LO ? Jeżeli tak to proszę o odzew.
      > Pozdrawiam

A ja jestem absolwentką z 1991r. (IV d), pewnie się mijałyśmy na szkolnym
      korytarzu :)

• Gość: sopx IP: 2.4.STABLE* / 10.0.0.* 26.02.02, 12:11
      Znacie Pawła Tura
      taki wysoki i troche głupi
    • Czy ktoś tu wpada z klasy B mat.-fiz.?
      Pozdrowienia.
    • Mat-fiz z 86go roku.
      Pozdrawiam z Toronto.
      Czy Zackiewicz dalej uczy?
    • Gość: ja IP: 192.168.2.* 25.03.02, 17:06
      Pozdrowionka dla najlepszejszych ludzi z ex 4 d...
    • Gość: ana IP: *.szeptel.net.pl 14.05.02, 18:22
      ja teraz ucze sie w II LO.
      • Gość: Oka IP: *.17.79.204.lifespan.org 14.05.02, 21:03
        <Moja przyjaciolka skonczyla II LO w '90. Czy nadal uczy tam Kondak? (zdaje
        sie, ze tak mial na nazwisko ten przesmieszny facet. Uczyl chyba historii).
        • Gość: Janusz IP: *.home.intelcom.pl 13.06.02, 16:49
          Super szkoła.
          Szkołę tworzą uczniowie. Pisząc żle o szkole - piszcie o sobie. Mój syn - po II
          LO zalicza II rok anglistyki. Bez problemów w LO i na studiach. W ramach
          wymiany młodzieży był w Szwecji. Poczytajcie co piszą o I LO. Jabole w kiblach
          i na Magdalence - coś mocniejszego. Korki z każdego przedmiotu.
          Pozdrawiam - rodzic.
          • Nie wyciągałbym wniosków idących daleko na podstawie kilku wypowiedzi
            forumowiczów, które wcale nie muszą (i pewnie nie są reprezentatywne dla szkoły)
            Kończyłem I LO i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że wtedy była to
            bardzo dobra szkoła. Ale i wtedy, gdyby zebrać kilka przypadkowych wypowiedzi,
            to mógłby się wyłonić bardzo podobny obrazek do dzisiejszego, tego z jabolami i
            korepetycjami. Dlatego daleki jestem od wyciągania wniosków o upadku czy to I
            LO, czy II, czy jakiegokolwiek innego...
            • Gość: Janusz IP: *.home.intelcom.pl 13.06.02, 18:10
              Pełna racja.
              Znamy się z portalu Ełk. Tak się obecnie składa, że mieszkam w Białymstoku przy
              ul. Brukowej. Na wprost I LO . Nie ma dnia aby za blokiem / przy garażach /
              ktoś z mieszkańców nie znalazł strzykawki . Piwo pite jest niemal na kazdej
              przerwie. "Magdalenaka" to nie jest wymysł kogoś jednego z piszących.
              Nie piszę, że wszyscy uczniowie.
              W I LO uczyli się mlodszego syna koledzy z podstawówki. Tak jak Pan uczyli się
              na pamięć podręcznika z biologii. Aktualnie - na studiach nikt z nich nie ma
              kontaktu z tym przedmiotem.
              Pisał Pan jaka szkoła / w Białymstoku ? / jest dobra. Uważam, że III, II i IV
              LO. Starszy syn / pracuje w New Yorku / uczył się w Technikum Elektrycznym przy
              ul. Grottgera / obecnie na Białostoczku / i nasza Politechnika Białostocka. O
              ile mi wiadomo - nikt z absolwentów tego rocznika nie szuka pracy.
              W USA jest duże zapotrzebowanie na inżynierów obsługi sterownia procesami
              produkcji / oczywiście język angielski /. Syn ukończył inny wydział.
              Pozdrawiam Janusz
              • Naoczne obserwacje, to na pewno cos więcej niż poleganie na czyichś relacjach,
                ale ciągle mam nadzieję, że mówimy o pewnym marginesie (swoją drogą byłem
                przekonany, że pokolenie narkomanów ze strzykawkami już wymarło, mają dziś
                zdaje się mniej kłopotliwe środki) który ćpa i pije piwko niedaleko szkoły.
                Jeśli jest inaczej, byłby to znak że bardzo niedobrze dzieje się z młodymi
                ludźmi...
                • Gość: Janusz IP: *.home.intelcom.pl 13.06.02, 19:00
                  Zgadzam się, że to jest margines. Jednak wypowiedż gościa yyy / o spędzaniu
                  okienek na magdalence / - i ktoś dodał że nie tylko okienek.
                  O zakupach przy Lipowej...to są fakty.
                  Z pewnością do I LO / tradycyjnie /- rodzice wpychają swoje pociechy. Dyrekcja
                  ma wybór najlepszych. To właśnie i ogromne obciążenie nauką - daje efekt w
                  postaci dużego procentu absolwentów którzy dostają się na studia.
                  Pozdrawiam Janusz
                  • Gość portalu: Janusz napisał(a):

> Zgadzam się, że to jest margines. Jednak wypowiedż gościa yyy / o spędzaniu
                    > okienek na magdalence / - i ktoś dodał że nie tylko okienek.
                    > O zakupach przy Lipowej...to są fakty.
                    > Z pewnością do I LO / tradycyjnie /- rodzice wpychają swoje pociechy. Dyrekcja
                    > ma wybór najlepszych. To właśnie i ogromne obciążenie nauką - daje efekt w
                    > postaci dużego procentu absolwentów którzy dostają się na studia.
                    > Pozdrawiam Janusz

Wydaje mi się, że po każdym liceum można się dostać na wymarzone studia. Jest to
                    często kwestia własnego zaangażowania i wiary wswoje siły i w swój sukces. Dobra
                    szkoła może w tym pomóc, bez wątpienia ale to nie wszystko. Ja kończyłem jedną z
                    najsłabszych podstawówek w Białymstoku, a mimo to dostałem się do I LO bez
                    korepetycji, potem bez korepetycji z liceum na studia...
                    Cieszę się jednak, że to co na Magdalence i na zakupach na Lipowej, to nie
                    większość I LO.
                    Pozdrawiam,
                    Ralston

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.