• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

II LO w Białymstoku

• IP: *.chello.pl 25.02.02, 22:41
    Czy są na tym forum absolwenci z 1993 r. II LO ? Jeżeli tak to proszę o odzew.
    Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • Gość: emka IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 25.02.02, 23:03
      Gość portalu: Ulka napisał(a):

> Czy są na tym forum absolwenci z 1993 r. II LO ? Jeżeli tak to proszę o odzew.
      > Pozdrawiam

A ja jestem absolwentką z 1991r. (IV d), pewnie się mijałyśmy na szkolnym
      korytarzu :)

• Gość: sopx IP: 2.4.STABLE* / 10.0.0.* 26.02.02, 12:11
      Znacie Pawła Tura
      taki wysoki i troche głupi
      • Gość: Ulka IP: *.chello.pl 26.02.02, 22:06
        Nie znam. Żałować?
        • 05.03.02, 14:11
          Żałuj go to dobry gość
          Jest w klasie II a
          • Gość: Oka IP: *.17.79.204.lifespan.org 05.03.02, 22:37
            A w czym jest dobry?
            • Gość: sopx IP: 2.4.STABLE* / 10.0.0.* 11.03.02, 12:08
              jest dobry we wszystkim
              ale najlepszy w ty sprawach
              jest dobry także w laniu swojego młodszego brata
    • 06.03.02, 08:46
      Czy ktoś tu wpada z klasy B mat.-fiz.?
      Pozdrowienia.
      • Gość: Anna IP: *.NYCM.splitrock.net 09.03.02, 05:16
        klasa "h" zenska
        • 09.03.02, 20:17
          Byc moze znamy sie tylko z widzenia... :)
          Pozdrawiam.
        • 11.03.02, 13:23
          Jeszcze pare takich postow-wszyscy sie znaja z lat szkolnych :)
        • 11.03.02, 15:46
          same baby?
    • 17.03.02, 06:49
      Mat-fiz z 86go roku.
      Pozdrawiam z Toronto.
      Czy Zackiewicz dalej uczy?
    • Gość: ja IP: 192.168.2.* 25.03.02, 17:06
      Pozdrowionka dla najlepszejszych ludzi z ex 4 d...
      • Gość: Stasiek IP: *.biaman.pl 27.03.02, 18:50
        Ludzie nie wiem jak było kiedyś w II L.O. ( ja skończyłem je dosyć niedawno ),
        teraz naprawde nie ma do czego wracac. Ta szkoła nie nauczyła mnie niczego
        dobrego, chyba że dobre jest kombinowanie, ściemnianie, łganie, kręcenie jak
        się da i kogo się da. Sory jeśli macie inne zdanie ale ja nie mam do czego
        wracać i wielu moich znajomych także.
        Naszczęcie, ponoć nalepsze wspomnienia zachowuje sie ze studiów. Naszczęcie.

podrowienia.
        • Gość: Oka IP: *.17.79.204.lifespan.org 27.03.02, 18:53
          Stasiu, przyszly studencie, "na szczescie" pisze sie oddzielnie.
          Oka
          • Gość: Stasiek IP: *.biaman.pl 27.03.02, 22:58
            dzięki OKA. co ja bym bez Ciebie zrobił, ale mam nadzieje że zrozumiałaś
            kontekst mej wypowiedzi, jeżeli tak to się bardzo ciesze.pa
            • Gość: Oka IP: *.17.79.204.lifespan.org 29.03.02, 01:44
              Oczywiscie, Stasiu, ze zrozumialam. I doskonale rozumiem o czym mowisz. Ja
              skonczylam V LO i mnie rowniez nauczono tam jak byc cwanym.
              Oka
      • Gość: najprzód IP: *.tkb.pl / 10.0.64.* 03.04.02, 22:05
        i pozdrowienia dla jeszcze lepszych z byłej 4h
        • Gość: Stasiek IP: *.biaman.pl 03.04.02, 22:31
          serdecznie witam kogoś kto zna gwarę szkolną typu najsmaprzód lub najsampierw,
          Powiedzonka naszej matematyczki p.Jadzi D.
          Miło jest usłyszeć pozdrowienia dla 4H, tylko szkoda że nie podałeś rocznika.
          Narazie!!!
          • Gość: najprzód IP: *.tkb.pl / 10.0.64.* 03.04.02, 23:15
            rocznik 2001
        • Gość: xxx IP: *.csk.pl 04.04.02, 22:23
          podaj rocznik
    • Gość: ana IP: *.szeptel.net.pl 14.05.02, 18:22
      ja teraz ucze sie w II LO.
      • Gość: Oka IP: *.17.79.204.lifespan.org 14.05.02, 21:03
        <Moja przyjaciolka skonczyla II LO w '90. Czy nadal uczy tam Kondak? (zdaje
        sie, ze tak mial na nazwisko ten przesmieszny facet. Uczyl chyba historii).
        • Gość: Janusz IP: *.home.intelcom.pl 13.06.02, 16:49
          Super szkoła.
          Szkołę tworzą uczniowie. Pisząc żle o szkole - piszcie o sobie. Mój syn - po II
          LO zalicza II rok anglistyki. Bez problemów w LO i na studiach. W ramach
          wymiany młodzieży był w Szwecji. Poczytajcie co piszą o I LO. Jabole w kiblach
          i na Magdalence - coś mocniejszego. Korki z każdego przedmiotu.
          Pozdrawiam - rodzic.
          • 13.06.02, 16:58
            Nie wyciągałbym wniosków idących daleko na podstawie kilku wypowiedzi
            forumowiczów, które wcale nie muszą (i pewnie nie są reprezentatywne dla szkoły)
            Kończyłem I LO i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że wtedy była to
            bardzo dobra szkoła. Ale i wtedy, gdyby zebrać kilka przypadkowych wypowiedzi,
            to mógłby się wyłonić bardzo podobny obrazek do dzisiejszego, tego z jabolami i
            korepetycjami. Dlatego daleki jestem od wyciągania wniosków o upadku czy to I
            LO, czy II, czy jakiegokolwiek innego...
            • Gość: Janusz IP: *.home.intelcom.pl 13.06.02, 18:10
              Pełna racja.
              Znamy się z portalu Ełk. Tak się obecnie składa, że mieszkam w Białymstoku przy
              ul. Brukowej. Na wprost I LO . Nie ma dnia aby za blokiem / przy garażach /
              ktoś z mieszkańców nie znalazł strzykawki . Piwo pite jest niemal na kazdej
              przerwie. "Magdalenaka" to nie jest wymysł kogoś jednego z piszących.
              Nie piszę, że wszyscy uczniowie.
              W I LO uczyli się mlodszego syna koledzy z podstawówki. Tak jak Pan uczyli się
              na pamięć podręcznika z biologii. Aktualnie - na studiach nikt z nich nie ma
              kontaktu z tym przedmiotem.
              Pisał Pan jaka szkoła / w Białymstoku ? / jest dobra. Uważam, że III, II i IV
              LO. Starszy syn / pracuje w New Yorku / uczył się w Technikum Elektrycznym przy
              ul. Grottgera / obecnie na Białostoczku / i nasza Politechnika Białostocka. O
              ile mi wiadomo - nikt z absolwentów tego rocznika nie szuka pracy.
              W USA jest duże zapotrzebowanie na inżynierów obsługi sterownia procesami
              produkcji / oczywiście język angielski /. Syn ukończył inny wydział.
              Pozdrawiam Janusz
              • 13.06.02, 18:29
                Naoczne obserwacje, to na pewno cos więcej niż poleganie na czyichś relacjach,
                ale ciągle mam nadzieję, że mówimy o pewnym marginesie (swoją drogą byłem
                przekonany, że pokolenie narkomanów ze strzykawkami już wymarło, mają dziś
                zdaje się mniej kłopotliwe środki) który ćpa i pije piwko niedaleko szkoły.
                Jeśli jest inaczej, byłby to znak że bardzo niedobrze dzieje się z młodymi
                ludźmi...
                • Gość: Janusz IP: *.home.intelcom.pl 13.06.02, 19:00
                  Zgadzam się, że to jest margines. Jednak wypowiedż gościa yyy / o spędzaniu
                  okienek na magdalence / - i ktoś dodał że nie tylko okienek.
                  O zakupach przy Lipowej...to są fakty.
                  Z pewnością do I LO / tradycyjnie /- rodzice wpychają swoje pociechy. Dyrekcja
                  ma wybór najlepszych. To właśnie i ogromne obciążenie nauką - daje efekt w
                  postaci dużego procentu absolwentów którzy dostają się na studia.
                  Pozdrawiam Janusz
                  • 14.06.02, 17:00
                    Gość portalu: Janusz napisał(a):

> Zgadzam się, że to jest margines. Jednak wypowiedż gościa yyy / o spędzaniu
                    > okienek na magdalence / - i ktoś dodał że nie tylko okienek.
                    > O zakupach przy Lipowej...to są fakty.
                    > Z pewnością do I LO / tradycyjnie /- rodzice wpychają swoje pociechy. Dyrekcja
                    > ma wybór najlepszych. To właśnie i ogromne obciążenie nauką - daje efekt w
                    > postaci dużego procentu absolwentów którzy dostają się na studia.
                    > Pozdrawiam Janusz

Wydaje mi się, że po każdym liceum można się dostać na wymarzone studia. Jest to
                    często kwestia własnego zaangażowania i wiary wswoje siły i w swój sukces. Dobra
                    szkoła może w tym pomóc, bez wątpienia ale to nie wszystko. Ja kończyłem jedną z
                    najsłabszych podstawówek w Białymstoku, a mimo to dostałem się do I LO bez
                    korepetycji, potem bez korepetycji z liceum na studia...
                    Cieszę się jednak, że to co na Magdalence i na zakupach na Lipowej, to nie
                    większość I LO.
                    Pozdrawiam,
                    Ralston
                    • Gość: Janusz IP: *.home.intelcom.pl 15.06.02, 08:41
                      Coś mi się wydaje, że była to Szkoła Podstawowa Nr 4 . Państwowa - a dobra.
                      Jeżeli tak - muzyki mogła uczyć moja koleżanka z-ca dyrektora p. K.T. Też
                      absolwentka SN w Ełku.
                      Pozdrawiam Janusz
                      P.S. W I LO będzie mieć praktykę /anglistyka / mój młodszy syn.
                      • 16.06.02, 22:20
                        Była to SP 16 w Bacieczkach...
                        • Gość: Janusz IP: *.irc.pl / *.home.intelcom.pl 17.06.02, 09:35
                          Też dobra szkoła.
                          Wszyscy się znają - więc rodzice i młodzież starają się nie zasłużyć na
                          negatywną opinię.
                          Ludzie ze Swobdnej i innych blokowisk nie przestrzegają tego.
                          Teraz budowana jest nowa szkoła podstawowa / od strony Fast /. Mieszkańcy mają
                          w tym swój wkład.
                          Bywam tam w warsztacie Kochańskiego.
                          Pozdrawiam Janusz
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.