Dodaj do ulubionych

Cieszysz się, że jest bezpiecznie? Raczej było...

22.04.11, 09:17
Jak zwykle - urzędnicy robią wszystko na opak - skoro policjanci są skuteczni, to trzeba dać im premie i wysyłać innych do nich na szkolenia, a nie zwalniać!
Edytor zaawansowany
 • rafal.kosno11 23.04.11, 14:11
  policjanci czują się bezkarni przekraczają prędkość mogą zabić okraść zgwałcić biorą łapówki likwidują konkurencyjne gangi które im nie płacą a chronią tych przestępców którzy im płacą, handlują narkotykami, kradzionym towarem, chronią zbrodniczy reżim a nie obywateli

  Agent Tomek jadąc po mieście służbowym autem 150 km/h zabił kobietę-nie na sygnale po służbie w prywatnym celu ze swoją dziewczyną która ledwo przeżyła i go zostawiła po tym wypadku -zdarzenie opisane w jego biograficznej książce lecz m.in. dzieki wujkowi policjantowi nie wyrzucono go dyscyplinarnie z policji i nie poszedł za to do więzienia itp itd.


  A osądzeni policjanci którzy gazem zabili Niemca którego auto ulęgło awarii w Kleosinie k/Białegostoku

  jeśli za postój auta które uległo awarii w Polsce można zginać z rąk policji= Polska to faktycznie dziki kraj

  zamiast mu pomóc zabili człowieka!= powinni odpowiadać jak za zabójstwo! A dzięki mundurom mordercy POzostaną bezkarni?

  w totalitarnych reżimach policja (w PRL milicja/ ZOMO/ ORMO) też są bezkarni mogą zabić okraść zgwałcić biorą łapówki od cinkciarzy/mafii, likwidują konkurencyjne gangi które im nie płacą a chronią tych przestępców którzy im płacą, handlują narkotykami, kradzionym towarem, chronią zbrodniczy reżim a nie obywateli

  www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081114/BIALYSTOK/933538642 „Dzięki wsparciu samorządów lokalnych do jednostek policji w województwie [PODLASKIM] trafiły trzy terenowe kia i osiem nieoznakowanych fiatów
  W zakupie sprzętu podlaskich policjantów wsparli: Prezydent Miasta Białegostoku, Starosta Powiatu Białostockiego, Burmistrz Czarnej Białostockiej, Burmistrz Wasilkowa, Burmistrz Zabłudowa, Burmistrz Łap, Burmistrz Suraża, Wójt Gminy Michałowo, Wójt Gminy Gródek, Wójt Gminy Poświętne,Wójt Gminy Turośń Kościelna.”

  NIC DZIWNEGO ŻE ZA TE ŁA=PO=WKI PO=TEM PO=LICJA GWARANTUJE BEZKARNOŚC RZADZĄCEJ WŁADZY I NIE ŚCIGA ICH ZA ZŁODZIEJSTWA PRZEKRETY I OSZUSTWA (np. umarza postepowania przeciwko największemu oszustwi TUR+TUSK+OLASKIEMU i trzeba spraw przenosic np. do Rzeszowa by PO=stawiono zarzuty i PO=dwładni jak np. Ostrowski trafili na ławę oskarżonych za np. aferę śmieciową

  problem w tym że policja finansowana przez polityków nie ściga ich za przestępstwa a chroni przed gniewem ludzi

  POLICJA OPŁACANA PRZEZ PAŃSTWO I WIELKIE GANGI/MAFIE WYŁAPUJE MAŁE PŁOTKI LIKWIDUJĄC ICH KONKURENCJĘ?

  WIĘZIENIA TO SZKOŁY PRZESTĘPCÓW ZAMIAST RESOCJALIZACJI PRZERABIAJĄ ZŁODZEI NA ZBRODNIARZY BY PODWYŻSZAĆ PODATKI NA POLICJĘ OD WYSTRASZONYCH OBYWATELI

  skoro zamyka się alimenciarzy i pijanych rowerzystów wiezienia są przepełnione i brakuje pieniędzy -utrzymanie każdego więźnia to 1800 zł/miesiecznie!

  przynajmniej normą powinny być pojedyncze cele:( ale pracownicy wiezienia popierają grypserę trzyma za nich "porządek" daje im dodatkowo zarobić na handlu narkotykami, przemycie itp.

  Najciekawsze jest ze już od kilku lat wnioskuje by np. służbowe samochody urzędów/ autobusy /samochody policji jeździły na autogaz lpg/ cng = taniej o 50% i chroni się środowisko www.zieloni.bo.pl/samochod-na-gaz.htm są instalacje firmowe wiec nie traci się gwarancji i ciągle jest opór

  instalacja gazowa jest tańsza niż np. klimatyzacja i szybko się zwraca i zarabia wobec dużych przebiegów

  czyżby kradli na lewo paliwo do swoich prywatnych samochodów ? autogazu/ CNG ukraść się nie da tak jak benzyny czy ropy do prywatnych samochodów ?

  skoro nie chcą oszczędzać naszych pieniędzy z podatków musi być jakiś powód - jak nie wiadomo o co chodzi =chodzi o pieniądze?

  prędzej zamówią klimatyzacje niż instalację gazową, nie mają pieniędzy na długopisy (policjanci kupują je za własne pieniądze) ale przepłacają za benzynę zamiast jeździć na tańszym gazie(szastając naszymi, podatników pieniędzmi).

  np. tylko ok. 7 % policyjnych samochodów ma instalacje gazowe, bo "brakuje pieniędzy" na montaż instalacji gazowych wydają więc krocie na benzynę zamiast oszczędzić 50% jeżdżąc na autogazie i skarżą się ze brakuje pieniędzy na papier i długopisy (zbiornik na gaz trudniej uszkodzić niż na benzynę wiec nie chodzi o też bezpieczeństwo)

  lpg to redukcja co2,no,i rakotwórczych węglowodorów nawet o 80% w stosunku do benzyny-dlatego inne rządy popierają lpg, a także jeszcze bardziej ekologiczny cng. w Polsce największy postęp w ekologii to liczniki na wodę, ciepło i lpg w samochodach...oraz kryzys ekonomiczny, który doprowadził do upadku przestarzałych, energochłonnych i nieekonomicznych zakładów.

  --
  --
  „Dysydent (łac. dissidens - niezgadzający się) - osoba, która przeciwstawia się obowiązującej w swoim państwie ideologii lub reżimowi i jest z tego powodu represjonowana. Inaczej - opozycjonista.”
  Każdy wpis przeciwko zielonym to wpis złodzieja oszustwa łapówkarza kogoś komu zieloni przeszkodzili niszczyć środowisko, ustawiać przetargi zawyżać koszty itp. itd.
  www.zieloni.blox.pl
 • stach.konwa 23.04.11, 16:56
  Policja w Polsce jest faktycznie nieudolna. Dowodem jest fakt, że nadal jesteś na wolności.
 • haryjesion 24.04.11, 15:27
  stach, ośmielę się z Tobą nie zgodzić. To służba zdrowia jest nieudolna, że on jest na wolności.
 • irekur 25.04.11, 13:06
  ale to nie jest przypadek dla policji prędzej dla Tworek lub Kobierzyna
 • irekur 25.04.11, 13:17
  nowe osiedle, nowo oddany dom, supermarket, Biedronka, parking itd. to przecież dodatkowe zdarzenia i to nie jednorazowe o charakterze kryminalnym które trzeba będzie obsłużyć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka