Dodaj do ulubionych

chrzciny w Białymstoku, gdzie?

05.11.11, 09:37
Witam wszystkich, zbliżam się do przygotowań do chrzcin i chciałabym się poradzić gdzie są jakieś fajne miejsca i przystępne ceny w lokalach w Białymstoku, jeśli macie jakieś doświadczenia w tej kwestii to piszcie proszę
Edytor zaawansowany
  • krejzimama 05.11.11, 09:40
    Ja tam jestem ateistką, ale chrzci dzieci się w kościele.
    Coś się zmieniło u was katolików?
  • gryzelda71 05.11.11, 09:59
    Chrzciny to impreza po sakramencie jakim jest chrzest.
    I chrzest nadal w kościele,nic się nie zmieniło:)
  • sarah_black38 05.11.11, 10:35
    krejzimama napisał:

> Ja tam jestem ateistką, ale chrzci dzieci się w kościele.
    > Coś się zmieniło u was katolików?

,,Słownik języka polskiego" powiada ;) , że chrzciny to przyjęcie wydane w związku z uroczystością chrztu. Ewentualnie żartobliwie ,, lanie , cięgi, baty, chłosta". Chrzest z kolei to jeden z sakramentów chrześcijańskich.

Jeżeli już chcesz kogoś zdyskredytować to zajrzyj proszę do literatury fachowej, a potem nabijaj się do woli.
    --
    Poddasze...

:brawo:
  • krejzimama 05.11.11, 10:39
    Aaaa czyli ochlaj i wyżerka pod pretekstem pokropku.
    OK, jasne.
    --
    [IMG]http://i922.photobucket.com/albums/ad70/kmkonto/logopis_mae.jpg[/IMG]
  • sarah_black38 05.11.11, 10:42
    krejzimama napisał:

> Aaaa czyli ochlaj i wyżerka pod pretekstem pokropku.
    > OK, jasne.

Jeżeli sądzisz wszystkich swoją miarką to tak!
    --
    Poddasze...

:brawo:
  • klubgogo 05.11.11, 09:52
    To w lokalu się teraz chrzci? Co łaska, nie mniej niż 500?
  • angazetka 05.11.11, 10:56
    Najpierw sprawdź różnicę między chrztem a chrzcinami ;)
    --
    To jest moje zdanie i ja je podzielam.
  • poezja86 06.11.11, 08:30
    mam nadzieję że na wsze sprawy inne kobiety odpowiadają tak samo, bawi mnie wasza głupota ale jakie odpowiedzi takie czytelniczki
  • attiya 05.11.11, 10:45
    Polecam Mozarta ale w miarę przystępne ceny na pewno będą w Kręgu przy Wierzbowej,mają tam sporo salek
    z jedzeniem różnie w Kręgu, bo jedni chwalą, inni narzekają
    zależy gdzie mniej więcej chciałabyś zrobić te chrzciny, w jakiej części Białego
    --
    Ale ksiądz powiedział: "Ula, takie jest życie. Do budowy hospicjum wrócimy, teraz mamy przed sobą budowę Chrystusa Króla".
  • erba 05.11.11, 10:49
    W Venessie ceny są ok, jedzenie też. Koszt na pewno poniżej 100zł/os (rok temu).
    --
    Bachor
  • inez21 06.11.11, 10:19
    Fajne miejsce i dobre jedzenie to napewno w sali Lecha na Elewatorskiej, ale ceny to tam nie są pewnie zbyt tanie:( Jard odradzam zdecydownie, byliśmy jakiś czas temu na Sylewestra i niestety tak sobie. Żarcie niezbyt atrakcyjne i toalety jak za czasów komuny. O Venessie słyszałam,że ok to może tam . Niezła jest też Gracja na Fabrycznej. Dobre jedzenie i ceny chyba ok.
    --
    "Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto..."
  • inez21 06.11.11, 10:21
    Gracja na Towarowej jest:) Przepraszam:) Niedawno koleżanka miała tam weselne przyjęcie i byli bardzo zadowoleni
    --
    "Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto..."
  • krejzimama 06.11.11, 10:23
    ale ceny to tam nie są pewnie zbyt tanie
    Polska jenzyk trudna jenzyk.
    --
    [IMG]http://i922.photobucket.com/albums/ad70/kmkonto/biedronka_ubogi.jpg[/IMG]
  • shiva772 06.11.11, 19:47
    Trzy po trzy, Venessa, Santana. Jeżeli masz spore mieszkanie to warto zamówić catering.
    --
    Purysto językowy! Piszę 60 słów na minutę i zdarzają mi się błędy. Rzeczowych nie popełniam ;)
  • mama_amelii 11.11.11, 13:58
    Polecam Restaurację Savilla na ul. Kleberga(w zeszłym roku płaciłam 85zł od osoby dorosłej,dzieci 50%,a maluchy do 3 lat za darmo).Wliczone były ciasta i owoce.Jedzenie bardzo smaczne.Restauracja przeniosła się z byłych Uchwytów.No i nie było ograniczenia do 4 godz,jak w innych restauracjach.
    www.savilla.pl/
    --
    Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
    nie obleka tego faktu w słowa.
  • foqsica1 06.02.12, 08:27
    Witam,
    Ja powoli tez myślę o chrzcinach, u mnie będzie około 20 osób i biorę pod uwagę:
    1. Dąbrówkę na Warszawskiej - byliśmy niedawno na komunii u mojego chrześniaka jedzenie było smaczne, sala przyjemna, ceny podobno przystępne
    2. Cechowa na Warszawskiej - z podobnych pobudek, byliśmy na weselu;
    3. Elida (spodki) - tu mielismy nasze wesele, duzy plus to że chrzcić będziemy na 90% w Rocha więc bardzo blisko, tylko zejść na dół, jedyny minus to pewnie będzie trzeba siedzieć na małej sali kawiarnianej, a to mi się nie bardzo podoba.
    4. Czarny Bocian na Antoniukowskiej - nowy lokal, na stronie internetowej bardzo pozytywnie, cenowo też wydaje się przystępnie
    5. Stołówka szkolna - jezeli jedzenie będzie bardzo dobre to kto wie...
    Tak czy inaczej, wcześniej mamy zamiar pochodzić po tych lokalach, które bierzemy pod uwagę, popróbować jedzonko i wybrać według nas najlepszy. Oczywiście jeżeli ktoś ma juz jakieś konkretne doświadczenia to tez czekam na relacje!
  • agas-30 07.02.12, 09:01
    zobaczcie Turkus i ich nowe sale - byłam w maju na przyjęciu komunijnym i nie kryłam zdziwienia jak je wyremontowali. Jedzenie też było dobre.

--
    Moje szczęścia dwa: Nikola i Pola
  • ulamm 11.02.12, 15:28
    ja chrzciny robiłam w 2009 roku w Mozarcie i nikomu go nie polecam, było okropnie, mało jedzenia i było nie świeże, w tym roku bawiłam się na chrzcinach w sali Chopin na ul Marczukowskiej 8 a. (właściciel ma jeszcze jedna salkę na ul Radzyminskiej, nazywa się Stylowa).
    chopina naprawdę polecam, jedzenie świetne, klimat kameralny, miła obsługa, naprawdę byłam pod wrażeniem. szczegółów co do cen niestety nie znam.
  • dzela123 25.09.12, 14:50
    byłam ostatnio na chrzcinach w dworku Czarnieckiego - to jest klasa - fakt był tylko obiad podany dla każdego na talerzu, potem ciacho i kawa, a i tak spędziliśmy tam z 5 godzin.
  • adrian99 10.07.19, 08:40
    Organizowałam w tym lokalu chrzcinyikomunie.pl/obiekt/2113-bobrowa-dolina/
    jestem bardzo zadowolona! Polecam, wszystko na najwyzszym poziomie.
  • darmaz 31.07.19, 15:00
    Witam.
    Z mojej strony polecam ten oto lokal chrzcinyikomunie.pl/obiekt/1993-restauracja-kawelin/
    Polecam:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka