• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

nowy sklep centro w galerii alfa Białystok Dodaj do ulubionych

• IP: *.internetia.net.pl 18.01.12, 19:08
    Chciałabym wyrazić swoją opinię jak i przedstawić Wam kilka niemiłych przygód z nowo powstałym sklepem obuwniczym "centro" w Alfie.Ceny są owszem przystępne ale koleżance po 1 dniu w bucie odpadł obcas! Ja sama kupiłam torebkę z "nowej kolekcji" za 60zł w domu stwierdziłam że jest słabo wykonana i chciałam ją zwrócić z metką paragonem itd 3 sprzedawczynie na mnie naskoczyły że towaru z wyprzedaży nie ma zwrotów tylko że nigdzie nie było napisane że to wyprzedaż tylko nowy towar.Kręcą jak mogą aby coś sprzedać klient traktowany jest okropnie obsługa nie miła wyszłam z tamtąd przerażona nie polecam więcej nigdy tam nie pójde
    Zaawansowany formularz
    • 09.02.12, 22:46
      Gość portalu: mauaa napisał(a):

> Chciałabym wyrazić swoją opinię jak i przedstawić Wam kilka niemiłych przygód z
      > nowo powstałym sklepem obuwniczym "centro" w Alfie.Ceny są owszem przystępne a
      > le koleżance po 1 dniu w bucie odpadł obcas! Ja sama kupiłam torebkę z "nowej k
      > olekcji" za 60zł w domu stwierdziłam że jest słabo wykonana i chciałam ją zwróc
      > ić z metką paragonem itd 3 sprzedawczynie na mnie naskoczyły że towaru z wyprze
      > daży nie ma zwrotów tylko że nigdzie nie było napisane że to wyprzedaż tylko no
      > wy towar.Kręcą jak mogą aby coś sprzedać klient traktowany jest okropnie obsług
      > a nie miła wyszłam z tamtąd przerażona nie polecam więcej nigdy tam nie pójde
      Widać na pierwszy rzut oka, że w sklepie raczej nie znajdziesz dobrych jakościowo rzeczy. Radziłabym traktować towar z Centro jako jedno- (no może dwurazowego) użytku. Np. jakieś buty do sukienki, które założysz tylko do niej.
    • 18.07.12, 18:34
      ja też raczej tam więcej nie zajdę - i nie chodzi tu o jakość towaru, tylko o atmosferę w sklepie, kompletnie nie sprzyjającą zakupom
      oni chyba wcale tego towaru nie chcą sprzedawać, skoro odstraszają klientów?
      - koszmarny jazgot z głośników, niedający się podobno ściszyć
      - panienki obsługujące są nieuprzejme, olewają osoby próbujące coś u nich kupić,
      - poproszone o znalezienie buta od pary, albo w innym rozmiarze, niż te wystawione, wskazują niedbałym gestem - "tam sobie pani znajdzie"
      jeśli nadal nie jestem w stanie "tam znaleźć" i proszę po raz kolejny o pomoc, podają poszukiwane pudełko z obrażoną miną, jakby wyświadczały wielką łaskę
      - cen na większości opakowań nie widać, może są tajne?

--
      o, tu, o - to moje, własnymi ręcyma robione - nowe notki są nawet:)
      ---
      gg 925295, jakby się kto pytał
      • Gość: Lipa IP: *.play-internet.pl 04.08.12, 14:39
        Fakt, lipa tam niesamowita.
        • 01.10.12, 18:43
          wlasnie wróciłam z tego idiotycznego sklepu,jestem zniesmaczona ,rozgoryczona, ODRADZAM zakupy w tym "sklepie".Buty kupione w kwietniu (buty sportowe) rozerwały się z tyłu , popękały po bokach po 2 i pół miesiącach chodzenie (nie codziennnego) po zaniesieniu do reklamacji okazało się ze cytuje " WSZELKIE USZKODZENIA BUTA SĄ WYNIKIEM NATURALNEGO ZUŻYCIA BUTA.......POWSTAŁA DEFORMACJA (pęknięcia po bokach) WYNIKA Z OCZYWISTYCH ZACHOWAŃ SUROWCOWYCH PODCZAS ZGINANIA.......REKLAMACJA ODDALONA) ja się pytam czy normalne buty (kosztowały 69zł) rozpadają się po tak krótkim czasie , czy to jest normalne czy ja jestem wariatka ,a może to nowy tręd w obuwnictwie FIRMY CENTRO. DRADZAM WSZYSTKIM ZAKUPY W TYM SKLEPIE
      • Gość: Paweł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.12, 19:47
        Zgadza się, ja mam takie same doświadczenia z tym sklepem, z tymże w Toruniu w Plazie, dla mnie masakra totalna, nie dość ze nie mogłem zwrócić butów które były nieużywane i z metką (2 dni po zakupie) to panie tam pracujące sa bardzo niemiłe i nieuprzejme, olewają klientów na maksa, luz totalny i wszystkie mają wszystko gdzies, o kierownictwie zapomnij - tragedia i generalnie nie polecam.
        • Gość: monikarmf IP: *.devs.futuro.pl 12.01.14, 17:36
          W listopadzie kupiłam w Centro kozaki, które rozkleiły się po 2 tygodniach. Zareklamowałam- naprawiono mi je. Super. Po kolejnych 2 tygodniach odpadło pół podeszwy od jednego buta. Zareklamowałam reklamacja uznana ale zamiast zwrotu gotówki mogę sobie wymienić buty na nowe!
          Jest to 2 reklamacja tej samej wady a Pani mi mówi, że nie oddadzą mi pieniędzy " BO nie"! i że " ich firma nie przewiduje zwrotów gotówki" pomimo tego że jest to zaznaczone w reklamacji!!!
          Łamią podstawowe prawa konsumenta! Oszuści i Naciągacze
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.