a prawoslawny partyzant na to Dodaj do ulubionych


prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2012/01/27/abp-jeremiasz-o-wspolnym-meczenstwie-zydow-i-chrzescijan-dzien-judaizmu-we-wroclawiu/
Czy to czasem nie tak zwani „nasi bracia żydzi” wprowadzali nam krwawym terrorem komunizm, w potokach krwi i milionach zamęczonych moich najlepszych rodaków?
Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” wyzwolili od Boga prawosławne narody Imperium Rosyjskiego a ziemię rosyjską zasłali całunem dziesiątków milionów chrześcijańskich trupów? Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” zorganizowali piekielny głód na Ukrainie chrześcijanom kiedy w męczarniach głodowych zmarło parę milionów niewinnych Rusinów?
Czy to nie ci „nasi bracia żydzi” masowo mordowali katolickich Węgrów, prawosławnych Rumunów i Serbów? Czy to czasem nie ci „nasi bracia żydzi” walczą zażarcie o legalizację dzieciobójstwa, nazywając je przewrotnie „aborcją”?

Czy to nie ci „nasi starsi bracia” w bestialski sposób zamęczyli sześcioletniego chłopczyka – świętego Gabriela Zabłudowskiego, którego relikwie w cudowny sposób pozostały nietknięte i nierozłożone spoczywają w Białymstoku ?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-134
(101-134)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.