Dodaj do ulubionych

Ugo, jesteśmy z tobą! Klub, prezydent, wojewoda...

01.10.12, 15:22
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Edytor zaawansowany
  • maurycyzulicy 01.10.12, 15:23
    a czym się różni twoja pogarda dla mnie Medeku od pogardy tamtych? Napisałeś ze nie jestem Polakiem. A pamietasz transparent" Olisadebe nigdy nie bedziesz Polakiem"? To ty jesteś mentalnie bliski opluwaczom, nie ja. Ty tylko nie opluwasz czarnych. Opluwasz mnie. Ja nikogo na tym forum nie obraziłem. Ale jesteście dla mnie zbyt ciency w dyskusji.
  • wwredny 01.10.12, 17:51
    maurycyzulicy napisała:

> a czym się różni twoja pogarda dla mnie Medeku od pogardy tamtych?
    Ty na tą pogardę zasluzyles.
  • azp11 01.10.12, 19:41
    Jednak ta gazeta robi wszystko, co tylko może, by utwierdzić czytelników w przekonaniu, że jest wybiórcza. Jeden (mam nadzieję, że jeden) człowiek zachował się jak ostatni cham, a redaktorzy, jakby im rozum odjęło, działają według zasady odpowiedzialności zbiorowej i wieszają psy na pozostałych kibicach. To tak, jakby np. jeden redaktor GW wpadł za jazdę "na gazie", a wszystkim pracownikom gazety odebrali prawko. Czy wy tam w redakcji zastanawiacie się czasem, że obrażacie wielu uczciwych ludzi?
    --
    Nie do wiary:
    www.krytykapolityczna.pl/Aktualnosci/YaelBartanabedziereprezentowacPolskenaBiennaleSztukiwWenecji/menuid-48.html
    www.aspektpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4030&Itemid=1
  • Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 20:31
    Ty się zastanów nad skalą efektu jaki wywołał ten incydent. I do twojej wiadomości, sam klub twierdzi że to nie była jedna osoba. Wyborczą się tak nie przejmuj. Trąbią dzisiaj o tym wszystkie media. Wg ciebie pewnie również wybiórcze, ale kiedy ty byłeś zadowolony? Chyba sam na sam w łazience....
  • azp11 01.10.12, 22:01
    Jak można sądzić po stopniu twego zgorzknienia, pewnie nigdy nie jesteś zadowolony. Ale to już twoje zmartwienie.
    --
    Nie do wiary:
    www.krytykapolityczna.pl/Aktualnosci/YaelBartanabedziereprezentowacPolskenaBiennaleSztukiwWenecji/menuid-48.html
  • Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 22:30
    Tym nie jestem zmartwiony. Bardziej tym że fakty są takie a nie inne a zawsze znajdzie się ktoś próbujący tak zakręcić tematem, aby wyszło na końcu co innego.
  • azp11 04.10.12, 22:38
    Klub pewnie powołał się na informacje z GW. Chyba już wiesz, że to była jedna osoba. Ciekawe, kto teraz przeprosi kibiców, którzy w niczym nie zawinili, a przez pieniaczy zostali zmieszani z błotem.
    --
    Nie do wiary:
  • Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.12, 23:40
    Sam poszkodowany twierdzi że był obrażany i opluty. Stowarzyszenie miało szansę wcześniej pozbyć się chwasta. Oplutego się już pozbyli. Reszta była grzeczna i się z tego powodu rozwiązała. Dobry pomysł. Przyznam że z zazdrością patrzyłem na oprawę wczorajszego meczu Borussii z Manchesterem. Jeśli dobrze pamiętam to nasi rodzimi kibice po takim wyjeździe(chyba z Arisem) wrócili zdekompletowani i zrzutę robiono na ratowanie jakiegoś debila. Ta i inne akcje, choćby z Szepietowa to wyznacznik jakości tej chołoty, a nie zbieranie nakrętek. Pieprzyć ich i ich kibicowanie. Lepszy cichy stadion niż media pełne negatywnie pokazywanego ostatnio Białegostoku.
  • azp11 05.10.12, 21:38
    Nie zawracaj kijem Wisły. Media i opluwacze tobie podobni oskarżyli kibiców za chamski wybryk jakiegoś przygłupa. Kto tych ludzi przeprosił, kiedy się okazało, że chodzi o jedną osobę?
    --
    Nie do wiary:
  • natt 01.10.12, 23:14
    azp11 napisał:
    Czy jedziesz jak staruszek Hegel pod tezę, w dupie mając fakty? Bo tam jest o wszystkim, co u siebie w poście poruszyłeś...
  • azp11 01.10.12, 23:54
    Znowu rynsztok z forum robisz.
    --
    Nie do wiary:
  • natt 02.10.12, 06:58
    azp11 napisał:

> Znowu rynsztok z forum robisz.

Aha, czyli nie czytałeś.
  • azp11 02.10.12, 13:46
    Bez komentarza.
    --
    Nie do wiary:
  • Gość: stach..konwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 13:21
    Słusznie, Nie czytałeś, to nie komentujesz, logiczne, obrońco rasistów.
  • azp11 05.10.12, 21:41
    To ty Dd i za Natta robisz?
    --
    Nie do wiary:
  • Gość: stach.konwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 23:01
    Oczywiście. Za ciebie też. Wielu tak uważa.
  • Gość: bat.na IP: *.bialnet.com.pl 01.10.12, 15:53
    Nazywając się Polakiem i katolikiem obrażasz jednych i drugich. A piłkarz nie potrzebuje być Polakiem, pewnie nawet nie chce.
  • maurycyzulicy 01.10.12, 16:15
    nie jestem z tobą ugo. jestem obrażany codziennie i nie skarżę się, nie masz jaj ugo. małystok fałsz pie...ne ludzkie maski, nie tylko kononowicz jest chamem, przeczytajcie wpisy na tym forum, Medko-Konon, Koronkiewicz0konony
  • Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 17:03
    Adaś ogarnij się.
  • wwredny 01.10.12, 17:52
    maurycyzulicy napisała:

> nie jestem z tobą ugo. jestem obrażany codziennie i nie skarżę się, ...
    Codziennie to ty obrazasz innych chocby swoja obecnoscia.
  • maurycyzulicy 01.10.12, 18:07
    W Glasgow rangers nie gra ani jeden katolik, nikomu to nie przeszkadza a UEFA nie nakłada kar. oto wasze judeostandardy
  • Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 19:14
    Może dla tego właśnie ogłaszają upadłość palancie? Masz jeszcze inne przykłady? Bo podejrzewam że za dużo już ich nie jesteś wstanie przytoczyć.
  • maurycyzulicy 01.10.12, 18:10
    faktycznie dyskusja z wami nie ma sensu. więc chyba będę was opluwał, bo słów szkoda na judealistów
  • Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 19:17
    Adaś, ty masz lekką nadwagę, przetłuszczone włosy i zbyt słaby refleks, żeby uniknąć szybkiej riposty. Jeśli znów cię spotkam na zakupach w Piotrze I Pawle to będziesz miał okazję to sprawdzić.
  • maurycyzulicy 01.10.12, 18:45
    czarnych murzynów nie wolno nawet opluć, białych murzynów można wyabortować bezkarnie
  • Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 19:20
    Z tobą jak widać się nie udało. Tak już jest, że zazwyczaj ci którym się nie powiodło w życiu będą szukać przyczyn nie tam gdzie należy. Może twój doktorkowy guru ci to jaśniej wytłumaczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.