Dodaj do ulubionych

Porost czy poroże? Dla policji z Białowieży jes...

12.10.12, 08:09
to inny kraj,jezyk,sposob myslenia,wlasne struktury spoleczne,sploty ukladow-dac im autonomie,tylko zabrac puszcze.
Edytor zaawansowany
  • totyczyja 12.10.12, 08:40
    Takich debili zatrudniają w policji?
    Ci policjanci zaległości z podstawówki mają.
  • Gość: jj IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.12, 08:49
    Co wy mi tu obywatelu... Ja wiem lepiej bo jestem policjantem.
    Niestety, ludzie posiadający jakąś władzę starają się pokazać swoją "wyższość".
    A swoją drogą wielu policjantów jest myśliwymi. To prawie symbioza tych dwóch środowisk.
  • wwredny 12.10.12, 10:21
    Gość portalu: jj napisał(a):

> Co wy mi tu obywatelu... Ja wiem lepiej bo jestem policjantem.
    Cos jak w dowcipie:

W Rosji jada sobie chlopi pociagiem i gadaja, obmawiaja cara - ze glupi, ze zona mu sie puszcza itd. I w penym momencie zza innej lawki wychyla sie glowa policjanta, ktory mowi
    - A, lajdaki! Za te swinstwa co o carze mowiliscie, pojdziecie na Sybir!
    - Ale my o niemieckim carze mowili - tlumacza sie wystraszeni chlopi.
    - Milczec! Juz ja wiem lepiej ktory car jest durnym rogaczem - wrzeszczy policjant.

"Molczat! Katoryj car durak, ja luczsze znaju".
  • jerzyk.eu 12.10.12, 09:32
    Policjant wykazał się kompletną niekompetencją w temacie ale niech pan dziennikarz się nie dziwi. Ja naokoło słyszę o rogach jelenich, również od ludzi z wyższą edukacją co też jest bzdurą. Taki policjant jak całe społeczeństwo.
  • wwredny 12.10.12, 10:23
    Wniosek z twojego komentarza - dziennikarz ma sie nie dziwic ze policjant glupi bo spoleczenstwo glupie i ze mamy zaakceptowac to. To oraz fakt iz policjant dziala przeciwko ludziom i w obronie kolesiowych interesow i ukladow.
    Myle sie?
  • Gość: ... IP: *.net-serwis.pl 12.10.12, 11:26
    Litości, rogi a porosty? Nie porównujmy bo to zupełnie różna skala głupoty...
  • Gość: vrnk IP: *.205.82.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.10.12, 11:40
    Gość portalu: ... napisał(a):

> Litości, rogi a porosty? Nie porównujmy bo to zupełnie różna skala głupoty...

Chyba poroże a porosty, rogi to ma krowa. Skalo głupoty...
  • wwredny 12.10.12, 11:46
    Gdybys przeczytal cos wiecej niz tylko jeden komentarz to ... bys wiedzial ze wlasnie sie osmieszyles, skalo glupoty.
  • jerzyk.eu 12.10.12, 11:52
    A może policjantowi chodziło o parostki. Ciekawe czy pan dziennikarz i wypowiadający się na forum wiedzą co to jest.
  • dzidek6666 12.10.12, 12:09
    To potwierdza że mający zerowe pojęcie o przyrodzie - drzewiarz Wasiluk - rządzi policją w Białowieży i Hajnówce. Na początku informował o elektronicznych urządzeniach do płoszenia zwierzyny, teraz o porostach na głowie jelenia.

Trzymać tak dalej, panowie policjanci : )

Jestem ciekaw jaki będzie następny rozkaz Wasiluka : )
  • martaformat 12.10.12, 12:18
    jw.:)
  • masiewo 12.10.12, 13:19
    Ależ oczywiście, że porost to rodzaj grzyba funkcjonującego w symbiozie m.in. z sinicami.
    --
    Jest co prawda gorzej niż było, ale za to dużo lepiej niż będzie.
  • jerzyk.eu 12.10.12, 12:26
    Odważny jesteś podając nazwiska. Pan dziennikarz był taki strachliwy, że nie chciał podać tego nazwiska w swoim artykule.
  • wari 12.10.12, 12:19
    Działania policji w puszczy są zaskakujące i to nie od dziś. Wydaje się, że nie chodzi bynajmniej o braki w edukacji, ale o niejasne związki biznesowo-towarzyskie i sprawa nie wygląda ani na jest błahą ani na śmieszną. Może tam by się przydało raczej Biuro Spraw Wewnętrznych a nie nauczyciel od biologii?
  • wszechpastor 12.10.12, 13:19
    a tu komiks o układach w puszczy:
    www.facebook.com/media/set/?set=a.279632205468780.57585.249250058506995&type=3
  • leo-art 12.10.12, 13:56
    Myśliwych należy zlikwidować... zabronić strzelania do zwierząt... rozpędzić znacjonalizować koła "łowieckie", a po prawdzie - koła bandyckiej POpijawy i rzezi niewiniątek.
    Ci ludzie, bandyta w bandytę, niszczą genetykę zwierząt. Odstrzeliwują co piękniejsze okazy. Banda szkodników, kopać, pluć, deratyzować. A policjantów do szkoły na delegację..
    SZok, w jakim bandyckim katolickim kraju żyjemy... katolu, poczytaj co.. poczytaj. Inaczej piekło jak murowane hehehehe aaahahahhaha Na pohybel myśliwym. Oby im się klimat polityczny zamienił w piekło.
    --
    :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.