• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kto w Polsce ma prawo być kobietą. Rozmowa z An... Dodaj do ulubionych

• 10.03.13, 08:01
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Zaawansowany formularz
    • 10.03.13, 08:13
      Mi zupełnie nie przeszkadza że pani Grodzka jest kobietą, choć przedtem była mężczyzną. To jej sprawa osobista i nic mi do tego. Przeszkadza mi za to bardzo, że jej życie przed operacją ma być tabu. Jest wrażliwą transseksualistką walczącą o prawa LGBT? Ale co było wcześniej? Czy jako Krzysztof też walczyła o prawa LGBT? Nie było słychać, wiadomo natomiast że była ordynarnym aparatczykiem PZPR kształciła się (jako facet oczywiście) w ZSRR i korzystała z profitów bycia przy komunistycznym korycie. A teraz pani niby znikąd ma być wzorcem przemian obyczajowych. Może nie chodzi wcale o tożsamość płci tylko o zacieranie śladów po kolaboracji z Sowietami?
      • Gość: Bęgowska IP: *.sejm.gov.pl 11.03.13, 19:56
        Przecież to wszystko bzdury i manipulacja GP. Jak łatwo jest zepsuć komuś opinię. Mój mąż, Krzysztof Bęgowski (obecnie Anna Grodzka) nigdy nie szkolił się w ZSRR, pojechał tam na wymianę studencką. Jego działalność w PZPR w organizacji studenckiej (nie był żadnym aparatczykiem) nie przyniosła mu żadnych korzyści finansowych. Bardzo długo klepaliśmy biedę. Wszystko osiągnął swoją ciężką pracą, nigdy nie skorzystał z żadnych profitów. Mam do niego żal, że nie wytrwał w obietnicy, którą mi dał 25 lat temu, że pozwoli mi zapomnieć o swoim transseksualizmie. Ale nie mogę już wysłuchiwać tych bzdur na jego temat. A zarzucanie mu kolaboracji z Sowietami to już po prostu skandal. Pewnie, gdybym od niego nie odeszła, wciąż byłby mężczyzną i cała ta historia ze zmianą płci i jego/jej posłowaniem nigdy by się nie wydarzyła.
    • 10.03.13, 08:16
      Dzień bez homofobicznych dewiantow dniem straconym... Polecam:

Pawłowicz jak Matka Teresa: homoseksualiści muszą cierpieć jak Chrystus na krzyżu.

Słowa prof. Bartosia "Nie pomagały chorym. Napawały się własną dobrocią" wcale nie są mocne, bo Siostry Misjonarek Miłości nie własną dobrocią się napawały, lecz cudzym cierpieniem i śmiercią. Poseł Biedroń dziwi się, "jak w Polsce mogą działać takie szarlatańskie instytucje jak POMOC 2002. I informują ludzi, że potrafią z homoseksualizmu wyleczyć". To proste. Funkcjonują w otoczeniu, które zdrowym wmawia chorobę i oferuje cudowny lek.

“MT nie była przyjaciółką nędzarzy” – pisze Christopher Hitchens - ona była przyjaciółką nędzy”. “Jest coś pięknego w widoku wielu ubogich, których przyjmuję. Muszą cierpieć, jak Chrystus na krzyżu. Świat zyskuje wiele dzięki cierpieniu” – te słowa MT przypomina portal eurekalert.org. Wstrząsający jest cytowany przez Hitchensa napis, który Matka Teresa kazała zawiesić nad drzwiami do kostnicy w jednym ze swoich przytułków "Dzisiaj idę prosto do nieba".

Chcecie mocnego skojarzenia? Arbeit macht frei…

planeta-terra.blogspot.com/2013/03/pawowicz-jak-matka-teresa.html
      --
      Pussy Urban: "Przed Twe ołtarze zanosim błaganie. Polskę Bezbożną racz nam wrócić Panie."
      • 10.03.13, 08:23
        >Dzień bez homofobicznych dewiantow dniem straconym.
        Popatrz na artykuł i autora - nie ja go napisałem. Ja się nie wywnętrzam na temat moich fantazji seksualnych na łamach gazety codziennej. Tak wydaje mi się robią dewianci przy aplauzie poprawnych politycznie półgłówków.

>Pawłowicz jak Matka Teresa
        Nie znam matki Teresy. Artykuł jest o Grodzkim / Grodzkiej.

>Chcecie mocnego skojarzenia? Arbeit macht frei…

Nie rozumiem związku z artykułem.
        • 10.03.13, 08:43
          allygatorek napisał:

>
          > >Chcecie mocnego skojarzenia? Arbeit macht frei…
          >
          > Nie rozumiem związku z artykułem.

Jak rozumiem, to jest tekst o umyśle totalitarnym, który własne okrucienstwo i zamiłowanie do cudzego cierpienia tlumaczy religią.

--
          Pussy Urban: "Przed Twe ołtarze zanosim błaganie. Polskę Bezbożną racz nam wrócić Panie."
          • 10.03.13, 08:56
            Heil Gender Heil Vagina
            Harre Gey Harre Marx
            Harre Lenin Harre Stalin

Ideologia, której punktem odniesienia jest otwór w dupsku.

Nie jest od tego Sejm aby o czyimś zaropiałym annusie deliberować.

Nie obchodzi mnie to, że jacyś ludzie, pedłaując, mają dyskomfort. Jak są dorośli to im wolno.
          • Gość: petrus IP: *.fbx.proxad.net 10.03.13, 08:59
            To co pisze Bedowski vel Grodzka to lgarstowo smierdzace na kilometr. Ci co go znali jaako bedowskiego potwierdzaja ze to byl "pies na baby" i "zadnej nie przepuscil". Niech wiec glupstw dzis nie opowiada, bo dla kariry i "slawy" przrobil sie, bo inaczej nie umiaal zwrocic na siebie uwagi w SLD.
            • Gość: moe IP: *.homenett.pl 10.03.13, 10:18
              Gazeta Wyborcza nie podjęła w swoich artykułach ważkiego tematu !
              Że są zasadnicze plusy i pozytywne niuanse np. można sie raz w życiu się rozprawiczyć i dzięki nowoczesnej technice medycznej ,można sie również rozdziewiczyć :),będąc ta samą osobą !
              W sumie również jeszcze nie podjęto w GW tematu pozytywnych aspektów seksu analnego ,czyli wszystko przed nami :)
        • 10.03.13, 18:59
          Boś niemądry.
      • 10.03.13, 08:23
        Ja tam od zawsze wiedziałem, że matka Teresa to faszysta.

• 10.03.13, 08:44
          karoryfel napisał:

> Ja tam od zawsze wiedziałem, że matka Teresa to faszysta.
          >

Pawłowicz - polskie wydanie Matki Teresy - też.

--
        • 10.03.13, 09:00
          A Konklawe Ma wybrać na papieża czarną lesbijkę !

Inaczej udowodnią klery, że są faszystami!
          • 10.03.13, 09:24
            Zakochaj sie jeba.cu w Grodzkiej.
            Jezeli tego nie uczynisz - jestes faszysto !
            • Gość: wow IP: *.toya.net.pl 10.03.13, 10:26
              Jest zajęta przez faceta z plastikowym peniorem!
    • 10.03.13, 08:18
      Nie homofobem, tylko homokretynem. Jak widać nie wygląd, ale zachowanie, decyduje, kto jest kretynem.
    • Gość: DOC IP: *.adsl.inetia.pl 10.03.13, 08:18
      Rozumiem dewiancie że mówisz o swoim komentarzu, albo o wystąpieniach Pani Pawłowicz?
    • Gość: lala IP: *.v-net.com.pl 10.03.13, 08:20
      allygatorek napisał:

> Dzień bez promocji dewiantów dniem straconym. Nie dziwcie się potem że ludzie m
      > ają was dość. Do tej pory mnie nie obchodziło co tam sobie wymyślali i jak żyli
      > . Teraz niestety muszę zostać "homofobem".

Człowieku, masz okazję się czegoś nauczyć, czegoś dowiedzieć. Zamaist z automatu bezmyślnie wylewać swoją niechęć, po prostu siądź, otwórz głowę, poczytaj, zrozumiesz.
      • 10.03.13, 08:36
        Ja tam nie uwierze dotad w kobiecosc p. Anny Grodzkiej , poki jej nie zobacze z zakochanym w niej facecie .
        Zakochaj sie . Jest w kim .
        • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.13, 10:26
          A Kryśki zdjęcie to pewnie masz na nocnej szafce?
          Nie? Jej też omawiasz kobiecości?
          • 11.03.13, 09:33
            Wole w jakiejs wyimaginowanej Kryscie a nie w w pol-babie , pol-chlopie jak ty .
            Rozumiemy sie , osle ?
      • Gość: dziadek IP: 109.125.223.* 10.03.13, 08:39
        Prawa natury są nieubłagane, niema miejsca dla ludzi zboczonych, a szczególnie gdy jeszcze swoje dewiacje promują i wmawiają mi że jestem nietolerancyjny.To tak samo jakbym miał się godzić i tolerować pedofila w przedszkolu.
      • 10.03.13, 09:07
        Tacy jak ty otworzą ochoczo odbyt i się nadstawią, jak im wmówią że to TRENDY&SEXY.

A kogo obchodzą obcięte jajca jakiegoś aparatczyka?

Jak niedługo będziesz wpie...ł szczaw i mirabelki, może wtedy zrozumiesz w jakim celu te całe seanse!
        • Gość: lala IP: *.v-net.com.pl 10.03.13, 09:41
          > Tacy jak ty otworzą ochoczo odbyt i się nadstawią, jak im wmówią że to TRENDY&S
          > EXY.

Ku..., ale ty jesteś głupi.

> A kogo obchodzą obcięte jajca jakiegoś aparatczyka?

Ech, jakiego zaś aparatczyka.

Sprawa osób takich jak Anna Grodzka nie ma nic do żadnych aparatczyków.

> Jak niedługo będziesz wpie...ł szczaw i mirabelki, może wtedy zrozumiesz w jaki
          > m celu te całe seanse!

Ja wiem w jakim celu są te seanse. Nie mieszają mi się sprawy obyczajowe z ekonomicznymi.
          • Gość: wow IP: *.toya.net.pl 10.03.13, 10:29
            Bieda Polaków jest wypadkową ideologii!

Polityka jest wynikiem ideologii.

Homo - szum to zasłona dymna!
    • 10.03.13, 08:36
      Ten ma prawo kto się nią(kobietą) urodzi!!! koniec kropka. A tym dewiantom co wycieli sobie penisa wara od nazywania siebie kobietą. A tak na marginesie, ten penis w rękach Palikota to był zmumifikowany penis Bęgowskiego Vel Grodzkiej??????.
      • 10.03.13, 09:02
        "kobieta", to urzędnicy muszą to uszanować, czy mnie zignorują ? A może w formularzach urzędowych, w rubryce "płeć", mogę wpisywać w zależności od nastroju co zechcę ? Wszak wg nowych medialnych "autorytetów" kobietą ma prawo być każdy kto się nią czuje.
    • Gość: Lump z brzeskiej IP: *.home.aster.pl 10.03.13, 08:37
      www.youtube.com/watch?v=INj6HPuKJnk
    • 10.03.13, 08:43
      Niektóre komuchy ucinają sobie nawet jaja, byleby tylko zapomniano o ich wrednej przeszłości.
      • 10.03.13, 08:51
        Ciekawe czy Pan Psikutas woli Anię czy raczej Biedronek go zaspokaja (politycznie oczywiście).
    • 10.03.13, 08:48
      A czemu GWno jest HETEROFOBEM?

Moje krzesło jest KOBIETĄ a mój długopis jest mężczyzną...

Od genderu blisko do TWOREK!

Pozdrawiam Pannę Grodzką i współczuję jej z całego serca jej sytuacji.
    • 10.03.13, 08:51
      Współczuję osobom transseksualnym, które poprzez codzienne medialne błazenady "Anny Grodzkiej" zostają zepchnięte w otchłań polityczności, dziwolągowatości i niesmaku, podczas gdy ich sprawy wymagają mądrej i pełnej delikatności dyskusji - na pewno bez udziału dwuznacznych pajaców z parciem na szkło.
      • 10.03.13, 09:03
        To parcie na media, ma na celu uzyskiwanie grantów na swą działalność i "HAJ LAJF".
    • 10.03.13, 08:52
      Ewentualnie pierwszo- i drugorzędowe żeńskie cechy płciowe. Ale gwiazda "nowoczesnych" mediów uświadomiła mi, że tak nie jest. Chcieć to być. Czy jeśli od dzisiaj będę publicznie uważał się za króla Polski albo prezydenta i będę zmuszał innych by to uznali i tak mnie traktowali, to czy ludzie dostosują się do moich oczekiwań czy raczej oddadzą mnie do leczenia specjalistycznego ?
    • 10.03.13, 09:01
      Czy chciałbyś mieć dziecko z posłanką Grodzką ? Głosujemy !
      --
      ekochlebek.blox.pl/html
      • Gość: Roman IP: *.static.korbank.pl 10.03.13, 10:38
        Wszak ta katoliczka (pardon pani katolik), prawdziwy polak-patriota nie dała potomka(ów) świętej Rzeczpospolitej.
        • Gość: wow IP: *.toya.net.pl 10.03.13, 10:41
          Mam nadzieje, że twoje bachory (jeśli ich nie wyskrobiesz) poddadzą cię eutanazji, ZUS przyklaśnie i jeszcze ekolodzy podskoczą - będzie mniej tego CO2 i metanu z twojego organizmu...
      • 10.03.13, 12:48
        condor napisał:

> Czy chciałbyś mieć dziecko z posłanką Grodzką ? Głosujemy !
        Tak , ja , ja i jeszcze raz ja I
        Waze 150 kilo na jednej nodze i mam konska morde .
        Wszyscy mnie widza jako partnera p. Ani .
    • Gość: krystyna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.03.13, 09:03
      Do allygatorek.
      Ty ze swoja nienawiścią do drugiego człowieka to niby czym jesteś? Poza tym, ze kretynem oczywiście.
      • Gość: gosc 72 IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.03.13, 09:20
        mnie przeraza to ze wiekszos widzi tylko stosunek tak tez oceniacie swoje zony,kochanki, czlowiekiem mozna byc wtedy gdy widzi sie osobe ktora cos robi jest dobra kocha ludzi ma wspanialy chrakter ,uznaje innosc czlowieka ,i przestrzega sie przykazan NIE MOW ....wszak jestesmy katolikami ,JESZCZE i to zachod inaczej patrzy i nie ma to nic wspolnego z lewactwem ,
    • 10.03.13, 09:13
      uczciwego i poboznego katola był kochankiem swojego plebana
      • 10.03.13, 09:22
        Jak pleban zbok to źle a jak zdejmie sutannę, ujawni orientację i dokona apostazji to wtedy swój chłop i autorytet na całą szpaltę!

Gratuluję obiektywizmu!

• 10.03.13, 09:14
      Dzwoni Palikot do Biedronia:
      - Gdzie jesteś?
      - Na Grodzkiej!
      • 10.03.13, 09:44
        - gdzie jesteś?
        - w Kaliszu!
        winno być.
    • Gość: gwoli ścisłości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.13, 09:18
      Facet bez jaj to eunuch a nie kobieta...
    • 10.03.13, 09:25
      Wartości nowoczesnej Europy sodomici srocjaliści ćpuny emigranci
    • 10.03.13, 09:28
      Grodzka jest sobą. Nie dusi w sobie własnej osobowośći. Przełamała się, ujawniła. Masa facecików chodzi pokurczona. Ukradkiem przebierają się w damskie łaszki, uciekają do seminariów by w sukience pochodzić, przy mamusi siedzą do jej śmierci i wygłaszają opinie wbrew sobie. Brawo Pani Grodzka.
    • 10.03.13, 09:30
      Większość z was żyje by jeść pić i du_pczyć. Casus Grodzkiej jest dla was nie do przełknięcia. Bo jak można dobrowolnie wyrzec się dupczenia do końca życia? Na baby nie pójdzie, facet się do niej nie dotknie. Ot zagadka. Taka wielka, że trzeba wylewać kubły pomyj, szkalować, ośmieszać w celu... obrony własnego ego. I nie ważne jest przy tym co mówi sam/a zainteresowany/a co mówi nauka i "nauka", ważne jest, dla was niezrozumiaęe, dobre poczucie Grodzkiej/go. I to mówią faceci, którzy w sumie maja wiekszą skłonność niz kobiety do ulegania wszekim zdoczeniom. Że pissing, pożeractwo, nekrofilię, zoofilię itp wspomnę.
      pokory trochę, wobec życia, Ziemi i kosmosu. Jest wiekszy i bardziej skomplikowany niż puste łby co poniektórych.
      • Gość: zenek IP: 194.25.90.* 10.03.13, 10:20
        A ile ta "Grodzka" ma lat, bo z doswiadczenia wiem, ze "dupczenie" z wiekiem traci na znaczeniu... Ja nie widze w "jej" zachowaniu zadnego heroizmu. "Jak byla mlodsza to se nie zalowala. W koncu ma syna...
      • Gość: ola IP: *.jmdi.pl 10.03.13, 10:33
        pięknie piszesz...tylko jest jedno "ale". Dostanie stołka w sejmie tylko dlatego że jest się trans lub gejem to jednak za mało. Gdzie są kompetencje Biedronia, Grodzkiej? Czy jeśli powiem że sobie przyszyłam członka to też dostanę ciepłą posadkę 10000zł/miesięcznie od podatników i będę obiektem kultu medialnego?
        Cyrk z małpkami w tle ma się dobrze. Tymczasem podatków coraz więcej, a głupi lud ekscytuje się bohaterką próżności.
        Gawiedź, media i elyty życzą sobie aby na gó... czekolada mówić.
      • 10.03.13, 10:36
        Jak to na baby nie pójdzie, może chodzic jako lesbijka, a że ma obcięte tylko jajca, to własnym sprzętem dysponuje, żaden strap-on jej nie potrzebny. I widzicie jak sobie to to wykombinowało.... :))))
    • 10.03.13, 09:38
      zaś tą zadymą odwraca nasza uwagę od swoich przekrętów
    • 10.03.13, 09:40
      "Tożsamości psychicznej nie da się zmienić. Ona po prostu jest w nas. Jeśli czujesz się kobietą, nikt żadnymi metodami nie przekona cię, że jesteś mężczyzną. Wiem, że kobietą jest każdy, kto ma kobiecą duszę - mówi posłanka Anna Grodzka" zyli od początku Grodzka okłamywała kobietę z którą się ożeniła i spłodziła jej dzieci. Kłamała w łóżku i Urzędzie Stanu Cywilnego, kłamała syna , kłamała wszystkich, a zatem idealny kandydat na członka Ruchu Paligłupa i marszałka sejmu w ryżym państwie!
    • 10.03.13, 09:50
      Oglądałem jakiś czas temu, oparty na faktach, film "XXY" dotyczący tzw obojnactwa. Współczuję tym ludziom. O ile jednak wiem nie sposób określić płci "duszy" więc używanie określenia, ze ktoś ma kobiecą duszę jest nadużyciem, albo określeniem literackim, poetyckim. Oczywiście trzeba też wierzyć w istnienie duszy, w co akurat w tym przypadku na 100% wątpię.
      Różne są jednak ludzkie fanaberie i psychiczne odmienności. Nie istnieje jednak nic co istnieć nie powinno, zatem skoro Stwórca dopuścił to i owo, to należy Jego wole uszanować i wszystkich ludzi jednakowo traktować jako bliźnich. Inaczej jest się hipokrytą.

Inną sprawa, którą reprezentuje Klub Palikota jest kwestia związków partnerskich wśród gejów i lesbijek. Nie kwestionuje prawa do miłości osób tej samej płci, jednak zdecydowanie nie popieram zamiaru zrównania ich uprawnień ze związkami kobiety i mężczyzny.
      Jestem zdania, że jedynym sensem życie jest samo ŻYCIE przekazywanie w nie kończącej się sztafecie pokoleń. Warunku tego nie spełniają z własnego wyboru osoby żyjące (i mające do tego prawo) w związkach homoseksualnych.

A wracając do pojęcia "duszy" czy po kilkudziesięciu latach nagle dusza się zmienia czy też jest czymś stałym bo w przypadku pani Grodzkiej jej argumentacja wydaje się być raczej kwestia maniery, fobii....a nawet spektakularnego działania nakierowanego na sukces poprzez obnoszenie się z innością.

No cóż takie czasy i ...taka moda.
    • Gość: jestem żyrafą IP: *.143.242.8.ultranet.net.pl 10.03.13, 10:00
      Napoleonem/psem jest każdy, kto Napoleonem/psem się czuje.
      Każdy może być każdym - wystarczy mieć o sobie określone wyobrażenie.
      Ten woluntarystyczny solipsyzm (używając trudnych pojęć) staje się komiczny.
    • 10.03.13, 10:05
      kiedys ktos z uciupanym wackiem byl zwyczajnie kastratem, dzis to juz kobieta lol jak malo potrzeba stracic by tak wiele zyskac lol^2
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.