Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o firmie Kamar-Meble?

23.01.15, 11:12
Hej,

chcę sobie zrobić meble na zamówienie i znalazłam niedaleko mojego domu firmę Kamar-Meble na Towarowej. Znacie ich? Jak terminy? Ceny? Coś słyszałam, że koleś nie wywiązuje się z umów i ma jakieś zatargi z klientami w sądach, ale nie wiem czy to prawda.

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • kasiamandi 10.04.15, 16:38
    Broń Cię Panie Boże przed tą firmą! Przeciąg terminy w nieskończoność, jest niesłowny i nieodpowiedzialny.
  • uris9 30.08.15, 19:41
    Hej,

Firma robiła mi zabudowę kuchenną i szafy do 2 pokoi. Muszę przyznać, że cenowo są bardzo konkurencyjni i wykonanie jest na swietnym poziomie. NIe mialam tez problemu z kontaktem (co zdarzało mi sie w innej firmie). Mieli kilka dni obsuwy to jedyny minus jaki moge wymienic.
    Pocztą pantoflową kilka moich kolezanek sie skusilo na wspołprace z ta firma, tez nie slyszalam zeby narzekaly czy mialy jakies problemy ;)
  • kasiamandi 31.08.15, 12:45
    Rok temu robiłam u nich kuchnię. Do tej pory mi jej nie skończyli, a szef obiecywał, że za tydzień (rok temu) się odezwie i przyjedzie, by ją skończyć.
  • janekm-66 21.03.16, 11:51
    Witam,
    Firma Kamar robiła mi również zabudowę kuchenną i zabudowę wnęk na korytarzu i w pokoju.Cena nie była wygórowana , wykonanie na dobrym poziomie , kontakt bezproblemowy i dobre doradztwo. Pojawił się problem z prądem w gniazdkach jak to przy remoncie to bez problemu to sprawdzili choć jak się okazało nie była to ich wina . Opóźnienie około tygodnia spowodowane brakiem frontów .Przed tygodniem odebrałem ich prace i jak najbardziej mogę polecić tą firmę innym.
  • gosciegoscie 15.07.19, 07:37
    Witam,
    Czy coś się zmieniło z dotrzymywaniem terminowości w wykonywaniu mebli przez tą firmę? Bardzo proszę o aktualne opinie..
  • Gość: Gość IP: *.internetia.net.pl 22.08.19, 22:47
    Nic się nie zmieniło...u mnie są już pół roku i nadal nie widzę końca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka