Jaki sklep założyć za 35 tys w Białymstoku ?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam mam na sklem 35 tys i chciałbym założyć jakiś sklep któurego jeszcze
    nie ma w Białymstoku,tylko nie wiem jaki .I chciałbym sie was poradzić co by
    tu założyć ?;Jakiego sklepu nie ma w Białymstoku ,który jest np w
    Warszawie ?? ,może jakis sklep z firmową odzieżą np. Fishbone :D ja tam w
    Warszawie dużo nakupywałem w tym sklepie .A wy jakiego sklepu chcecie w
    Białym ??
    • sklep z artykulami przeciwlotniczymi i przeciwpancernymi...
    • Za 35 tysięcy to raczej nie poszalejesz...
    • Gość: aasdf IP: 195.205.214.* 21.03.03, 13:07
      Ja to chcialbym miec sklep w ktorym mozna by bylo kupic przęsła mostowe i
      pokrowce na statki. Ale powaznie. Primo to za 35 tys. to jak przedmowca
      powiedzial nie zaszalejesz, a secundo jak masz trochę oleju w glowie to albo
      wplac do banku te pieniadze, albo inwestuj w stolicy (budka z hamburgerami).
      Bialystok pada przez zamkniete granice, wiec kokosow sie nie dorobisz a dlugow
      na pewno. Dobrze Ci radze. pozdrawiam.
      • Gość: anka1 IP: 212.33.74.* 21.03.03, 13:10
        chodzila mi po glowie propozycja sklepu z zywnoscia ekologiczna, ale z tego nie
        wyzyjesz niestety (((
        • Jak bedzie jeszcze niekoniecznie ekologiczne piwo to przetrwasz.
          Anka co to jest ekologiczna żywność?
          • Gość: anka1 IP: 212.33.74.* 21.03.03, 18:35
            nie widziales nigdy np. maki, makaronow albo warzyw w opakowaniach z atestami
            Ekolandu, PTRE, AB albo innych organizacji ? z atestowanych gospodarstw ? nie
            wierze ! podpuszczasz mnie.
            • Gość: nxa IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.03.03, 18:54
              Ja jestem taki malutki "nxa" a nie wielki NXA. Widziałem, ale nie byłem pewien
              czy to się da jeść. A tak na poważnie to dokładnie co to znaczy ekologiczna
              żywność.
              • Gość: LOWALOWA IP: *.dip.t-dialin.net 22.03.03, 03:53
                w regionie podlaskim wszystko jest ekologiczne i na 100 pro nikt tego tu nie
                kupi

co do tematu:
                za 35 tysiecy to nic nie zrobisz chyba ze nie PLN tylko EURO.
                Lepiej przepij
    • No to chyba tylko Sex Shop.
      A poważnie - 35 tys. to bardzo mało jak na start, zaproponowałbym produkty
      pszczelarskie i konfitury ekologiczne ale w naszym regionie raczej ciężko
      cokolwiek oryginalnego zaczynać.
      • Gość: anka1 IP: 212.33.74.* 22.03.03, 15:23
        da sie zjesc Nxa i smakuje tak ze w obzarstwo mozna wpasc.
        Lowa a za ekologiczne uznasz np. jajka z detreomycyna w zoltku ? ostatnio
        karmia kury antybiotykami zeby sie lepiej niosly. albo pomidory tak faszerowane
        chemia ze pare dzieci po nich zapasci dostalo ? tylko sie wydaje ze u nas
        zywnosc jest wolna od chemii .
        • Gość: nxa IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 22.03.03, 16:40
          Aniu, wydaje mi się, że z jadłem ekologicznym jest tak jak z "normami jakości"
          ISO, które wcale nie świadczą o jakości. Krótko mówiąc cena produktów
          hodowanych naturalnie musiała by być co najmniej 3-4 razy większa niż
          standardu. I skąd wziąć nasiona niezmutowane genetycznie. Mam nadzieję, że te
          ekologicznie po prostu nie przesadzają z chemią jak to ma miejsce z resztą
          produktów.
          A propos genetycznych koszmarków, to dzisiaj na targu pojawiły się truskawki z
          Hiszpanii. Łapkę mam niemałą, ale w dłoni maksymalnie zmieszczą się trzy
          sztuki! Jako model do obrazu lub fotografii wspaniałe.
          • Gość: anka1 IP: 212.33.74.* 22.03.03, 17:13
            Gość portalu: nxa napisał(a):

> Aniu, wydaje mi się, że z jadłem ekologicznym jest tak jak z "normami
            jakości"
            > ISO, które wcale nie świadczą o jakości. Krótko mówiąc cena produktów
            > hodowanych naturalnie musiała by być co najmniej 3-4 razy większa niż
            > standardu. I skąd wziąć nasiona niezmutowane genetycznie. Mam nadzieję, że te
            > ekologicznie po prostu nie przesadzają z chemią jak to ma miejsce z resztą
            > produktów.
            > A propos genetycznych koszmarków, to dzisiaj na targu pojawiły się truskawki
            z
            > Hiszpanii. Łapkę mam niemałą, ale w dłoni maksymalnie zmieszczą się trzy
            > sztuki! Jako model do obrazu lub fotografii wspaniałe.

Nxa cena jest wyzsza. a co do chemii. bylam w kilku gospodarstwach
            ekologicznych i widzialam jak sie tam hoduje zwierzeta albo np. warzywa. wiesz
            ze np. do niszczenia chwastow stosuja specjalne palniki gazowe, opalaja zielsko
            a nie uzywaja herbicydow.
            nie wszystkie rosliny sa gmo wiec nie ma zagrozenia przy uzywaniu ich nasion do
            upraw ekologicznych.
    • Gość: zorro IP: *.tkb.net.pl 22.03.03, 19:59
      obawiam się ze jedyny jeszcze intratny handel w białymstoku to handel
      narkotykami.niestety można oberwać od licznej konkurencji i od władzy.

inne pomysły się sprawdzą gdy białostocczanie zaczną wreszcie (oby !)zarabiać
      pieniądze.
    • Gość: taz IP: *.mexico.one.pl 23.03.03, 21:58
      Na początek inwestycja w słownik ortograficzny :-)
    • Gość: elka IP: *.sav.tkb.net.pl 25.03.03, 11:20
      a mi w Białymstoku brakuje sklepu z artykułami wystroju wnętrz, coś na kształt
      Bo Concept w Wawie. Jedyne miejsce, które ma dosyć szeroki asortyment z tego
      typu artykułami to chyba Leroy Merlin, ale oczywiście nie mam na myśli takiego
      rozstrzału gamy oferowanych produktów. Mogą to być np. oryginalne tekstylia,
      ceramika włoska np. ASA, ostatnio właśnie zaczyna się na nią moda ale w Białym
      widziałam tylko jakieś podróbki albo jakieś fajne obrusy, zastawa stołowa,
      pościel w jednym i tym samym deseniu, widzę że wiklina wraca do łask i jest na
      nią dużo chętnych, więc może poszukaj kogoś, kto będzie to dla ciebie wykonywał
      (mam na myśli kosze - pojemniki wypełniające półki, oprawa doniczek itd.)
      • Gość: upsyy IP: *.polcard.com.pl 25.03.03, 12:04
        Moja propozycja,
        Nie zawracaj głowy sklepem. Kup mieszkanie w Warszawie pod wynajem. Na wkład
        własny masz, a kredyt bedą spłacali wynajmujący.
        pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.