• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jakiego wyznania jest Małysz? Dodaj do ulubionych

• IP: *.elpos.net 27.03.07, 12:17
    Mam dwa pytania:
    1. Czy ktos wie jakiego wyznania jest Malysz?
    2. I czy gdyby wiedziano w Polsce, że nie jest katolikiem to tak samo by go
    kochano?

Dziekuję za poważne odpowiedzi, które posłużą do pracy naukowej.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: mruk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 12:36
      a co ma piernik do wiatraka?? Myslisz, ze jesli okazaloby sie ze Malysz jest
      buddystą? to by cos zmienilo w nastawieniu Polakow- kibiców? nie
      sądze....Najwazniejsze by zdobywal najwyzsze pozycje i jak widac wtedy jest
      najbardziej lubiany, a nie przez to czy jest katolikiem, prawosławnym ,itp.
      • Gość: sbs IP: 80.51.228.* 27.03.07, 12:39
        Czy gdyby przez niego zginal czlowiek to czy bylby rowniez tak samo lubiany?

• Gość: mruk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 12:43
          czyżby aluzja do Otylii?
          • Gość: sbs IP: 80.51.228.* 27.03.07, 13:22
            Skad wiesz ;)?
    • Gość: hrabia Oleksy IP: *.csk.pl 27.03.07, 12:50
      po upadku Mazocha. Bije typowo polską katolicką miłością:

"Wstyd, wszystkie twoje sukcesy mam od dziś w dupie!!! Takie komentarze w
      obliczu
      tragedii. Wstyd mi że musze dzielić z Tobą narodowość. Na szczęście nie religie,
      ty ewangelkiu bezduszny karierowiczu. W dodatku jak Cie dzisiaj słuchałem to
      okazałeś się wielkim prymitywem, co ledwo zdanie skleca!!!
      Życzę Ci załamania kariery knypku i modle się za Jan Mazoha.
      Filip C."

:))))))))))))))))))))))))
      • 27.03.07, 12:56
        Gość portalu: hrabia Oleksy napisał(a):

> po upadku Mazocha. Bije typowo polską katolicką miłością:
        >
        > "Wstyd, wszystkie twoje sukcesy mam od dziś w dupie!!! Takie komentarze w
        > obliczu
        > tragedii. Wstyd mi że musze dzielić z Tobą narodowość. Na szczęście nie
        religie
        > ,
        > ty ewangelkiu bezduszny karierowiczu. W dodatku jak Cie dzisiaj słuchałem to
        > okazałeś się wielkim prymitywem, co ledwo zdanie skleca!!!
        > Życzę Ci załamania kariery knypku i modle się za Jan Mazoha.
        > Filip C."
        >
        > :))))))))))))))))))))))))

To dość zabawne, bo biorąc pod uwagę statystyki z czech, to sam Mazoch albo
        jest ateistą, albo wyznawcą któregoś z licznych tam odłamów protestantyzmu,
        niewykluczone że właśnie ewngelicko-ausburskiego
    • Gość: mały IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.03.07, 13:01
      socjalistycznego Marszałka Piłsudskiego też Polacy kochają !!! i jeszcze jako
      chyba jedynego nie katolika pochowali na Wawelu !!!
      • 27.03.07, 13:30
        Gość portalu: mały napisał(a):

> socjalistycznego Marszałka Piłsudskiego też Polacy kochają !!! i jeszcze jako
        > chyba jedynego nie katolika pochowali na Wawelu !!!

Tylko część. Po swojej śmierci bowiem, zgodnie zdaje się z właśną wolą został
        wypatroszony a jego serce powędrowało na wileńską Rosę. A może na odwrót -
        wnetrzności w krakowie, korpus w wilnie.
        • 27.03.07, 14:12
          Jakiego wyznania jest Małysz?
          To temat???!
          Rzeczywiście! Co ma piernik do wiatraka?
          Nie szukajmy może dziury w całym,a tu ,ani dziury,ani nawet szpary jakiej,nie widać.
          Nie tropmy wiecznie ciągłych podziałów.To niczemu nie służy dobremu.
          Temat aburdalny. Może to był humor? Pozdrawiam.
          • 27.03.07, 15:44
            kresowysamowar napisał:

> Jakiego wyznania jest Małysz?
            > To temat???!
            > Rzeczywiście! Co ma piernik do wiatraka?
            > Nie szukajmy może dziury w całym,a tu ,ani dziury,ani nawet szpary jakiej,nie w
            > idać.
            > Nie tropmy wiecznie ciągłych podziałów.To niczemu nie służy dobremu.
            > Temat aburdalny. Może to był humor? Pozdrawiam.

w dzisiejszych czasach nie zdziwilbym sie jakby to byla powazna praca naukowa
            najlepsze noty powinna uzyskac w wyzszej szkole kultury spolecznej i medialnej

--
            "W weekendy trzeba wiec kraść internet." - duch_zenona
        • Gość: mały IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.03.07, 17:11
          jaką wolą !? nerki przekazano do muzeum w Magdeburgu,płuca do Tokio a wątrobę
          do Moskwy !!!
        • Gość: olo IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.03.07, 17:13
          najważniejsze,że ma wąsik a nie pejsy !!!
      • 27.03.07, 15:42
        Gość portalu: mały napisał(a):

> socjalistycznego Marszałka Piłsudskiego też Polacy kochają !!! i jeszcze jako
        > chyba jedynego nie katolika pochowali na Wawelu !!!

z lema tez zrobili posmiertnie katolika
        kaczmarski na lozu smierci sie nawrocil na religie ktora byla mu obca

--
    • 27.03.07, 15:38
      to chyba bedzie praca naukowa na wysokim poziomie

inne pytanie ktore moze ci posluzyc do twojej pracy naukowej
      czy gdyby wiedziano w polsce ze buzek nie jest katolikiem to tak samo wzieto by
      go na premiera?

--
    • 27.03.07, 15:41
      Z tego, co ja słyszałem jest ewangelikiem (niestety).
      --
      "Na przekór władzy trzeba być pedałem".
      Jerzy Urban
      • 27.03.07, 15:58
        Dlaczego niestety?
        • 28.03.07, 07:32
          Bo życie bez religii jest lepsze.
          --
          "Na przekór władzy trzeba być pedałem".
          Jerzy Urban
      • 27.03.07, 16:21
        stefan.bialystok napisał:

> Z tego, co ja słyszałem jest ewangelikiem (niestety).

Powyższa wypowiedź jasno pokazuje, że post otwierający ten wątek nie jest tak
        zupełnie bez sensu.
      • Gość: idzikczortu IP: *.sub-66-174-92.myvzw.com 27.03.07, 16:25
        No prosze, jak za podniesieniem batuty przez pijanego dyrygenta, ktoremu
        popieprzyly sie partytury i zaczal glupi temat, tak i tu na forum od razu
        znalazl sie chor wujow ktory rozpoczyna sabat czarownic.
        Ten "Sekciarz" rozpoczynajacy glupi watek bo pytajacy o religie Malysza (jakby
        to mialo jakies znaczenie w uznaniu dla jego umiejetnosci), ani chybi dodatkowo
        robi sobie jaja z antycypowanych dyskutantow bo pisze, iz mu to jest potrzebne
        "do pracy naukowej". Gdyby to bylo prawda to podstawowe zalozenie takiej "pracy"
        jest absurdalne, jest to bowiem typowa kontradykcja (contradictio in adjecto).
        Od kiedy wiara mialaby byc wymierzalnym wskaznikiem badan naukowych gdzie jest
        uzywane "szkielko i oko".
        Dlaczego sabat czarownic? Ano bo juz sa oceny, rodem z Ciemnogrodu, jednej z
        najbardziej prywatnych domen doroslego czlowieka: "...jest ewangelikiem niestety..."
        • Gość: sekciarz IP: *.elpos.net 27.03.07, 16:33
          ot i mamy studium pogladów. I nie jest to tak oczywiste jak widać.
          czekqam na dalszy ciąg.
          • Gość: kristof IP: *.euro-net.pl 27.03.07, 16:36
            A ja czekam kiedy rozmowa zejdzie na temat prezia bialegostoku hehe
            • 27.03.07, 16:40
              z zawodu blacharz-dekarz
      • 27.03.07, 21:14
        Oczywiście żartujesz z tym niestety?
    • Gość: Apolak IP: 83.2.101.* 27.03.07, 18:36
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=58845822&v=2&s=0
      Karol Małłek - "Interludium mazurskie"

"A ja ci chcę dobrze poradzić, Karolu! Posłuchaj mnie! Przejdźcie jak
      najprędzej na katolicyzm, a zobaczysz, że was o niemieckość nikt nie będzie
      podejrzewał. Ty musisz zrozumieć myślenie Polaka-katolika! Katolik nie uznaje
      niekatolika za Polaka i tyle!"
      img58.imageshack.us/my.php?image=2067vs1.jpg
      • 27.03.07, 22:32
        spokojnie. poruszasz powazny temat w niepowaznym watku - mysle ze nie warto
        --
    • Gość: sbs IP: *.icm.edu.pl 27.03.07, 18:50
      Jakiego wyznania jest Dorn? Ludwik Dorn.
      • 27.03.07, 21:16
        Odczepcie się od Małysza! Albo go nie oglądajcie.
        • 27.03.07, 21:32
          jdbad napisała:

> Odczepcie się od Małysza! Albo go nie oglądajcie.

Zostaw ich szkoda słów na tych paszteciarzy z ostrym zespołem niedopchnięcia ;)
          --
          Jestem Morfi i jestem z Polski
          Hosti Pectus Cor Amico!
    • Gość: Stanisław IP: *.pools.arcor-ip.net 27.03.07, 21:33
      Może możejszowego?
      • Gość: koronek1 IP: *.207.102-84.rev.gaoland.net 27.03.07, 21:37
      • 27.03.07, 22:31

--
        • 27.03.07, 22:55
          Znowu się zaczyna. Jest tu grupka osób, którzy mają niewątpliwie wrodzony dar.
          Potrafią spieprzyć, zasmrodzić i oszpecić wszystko czego się dotkną. Taki już
          mają charakter.

Bardzo cieszyłem się z sukcesu Małysza, ale widocznie niektórym to przeszkadza.
          Muszą to w gó.. obrócić lub przynajmniej spróbować to zrobić. Oczywiście przy
          okazji oczywiście obrzydzić katolicyzm, pieprząc głupoty o rzekomej
          nietolerancji Polaków.

--
          Gdy dojdziesz do wniosku, że nie było ani Jezusa ani Mahometa ani niczego, to
          skontaktuj się z Kononowiczem albo fiatem lux.
          • Gość: sbs IP: *.icm.edu.pl 27.03.07, 23:00
            Skoro onanizowales sie myslac o sukcesach Malysza to ... po co w ogole wszedles
            w ten watek?
            • 27.03.07, 23:28
              Ponieważ od czasu do czasu lubię powku..ać takich śmierdzących półgłowków jak ty.
              --
            • Gość: idzikczortu IP: *.sub-66-174-79.myvzw.com 27.03.07, 23:29
              Na tym niewielkim bialostockim forum, gdzie co chwila autentycznie chorzy ludzie
              swoja jawna, psychiczna niedyspozycja staraja sie gwaltownie zasmrodzic
              otoczenie (patrz : rozne "apolaki", agitatorzy typu "pidlaszukow" czy inne
              obolale z nienawisci do Polski - "Mikkelsony"), przez chwile powialo swieza
              bryza po wypowiedzi "drzazgarza".
              A tu masz ci babo placek, kolejny z tej serii chorych - "sbs" pisze: "...skoro
              onanizowales sie sukcesami Malysza..."
              Nie, zebym chcial z tym dyskutowac, tylko zastanawiam sie jakim torturom trzeba
              poddac swoj mozg aby zostac takim popaprancem co to potem pluje takimi tekstami.
              • Gość: sbs IP: 80.51.228.* 28.03.07, 08:27
                Zaprawde powiadam Wam, blogoslawieni beda Ci ktorzy czytaja i rozumieja.
                • Gość: sbs IP: 80.51.228.* 28.03.07, 08:27
                  > Zaprawde powiadam Wam, blogoslawieni beda Ci ktorzy czytaja i rozumieja.
                  Rozumieja co czytaja, oczywiscie.
                  • Gość: sekciarz IP: *.elpos.net 30.03.07, 22:43
                    Nie wiem po co taki szał was ogarnął. Boicie sie, ze zaszkodzi to na jego lotów
                    długość lotów? Zadałem tema t aby jeden z drugim normalnie zareagował. Ale
                    schizofrenicznych reakcji zauwazylem naprawde sporo. Dozoba na kolejnym teście
                    psychologicznym.
                    • Gość: idzikczortu IP: *.sub-66-174-79.myvzw.com 31.03.07, 02:30
                      Wiesz co dziewczynko, pokazalas juz raz poziom swojego "testu psychologicznego".
                      Zarobilas sobie na lizaczka. I, jak mawiaja wschodni Francuzi - "chwatit'".
                      Jeszcze jestes mloda to powinnas sie tez nauczyc kiedy schodzic ze sceny.
                    • 31.03.07, 14:54
                      Ja przykład dowiedziałem się że Małysz jest protestantem ponad 5 lat temu a tu
                      jakiś beznadziejny typ przeświadczony o tym, że odkrył właśnie amerykę zadał
                      pytanie na swoim poziomie:

I czy gdyby wiedziano w Polsce, że nie jest katolikiem to tak samo by go
                      kochano? Wspomniał też o zgrozo o jakiejś tam pracy naukowej i testach
                      psychologicznych.

Ciekawi mnie z jakich źródeł "naukowych" dowiedział się ten półgłówek o tym że
                      Małysz nie jest katolikiem. Czy to nie były przypadkiem źródła polskojęzyczne?
                      Dlaczego więc wówczas nie narodziła się w jego pustej głowie taka prosta myśl,
                      że widocznie już w Polsce wiedzą, że Małysz jest protestantem, że prochu
                      "naukowiec" wcale nie wymyślił i że jego pytania w tej sytuacji są nieaktualne,
                      głupie i o kant dupy można je rozbić.

--
    • Gość: bagarmosen IP: 83.16.31.* 31.03.07, 08:30
      Malysz jest protestantem , no i co z tego?!Konstytucja zapewnia jemu
      wolnosc wyznania a on wcale sie z tym nie kryje.Kazda religia ,
      ktora nie nawoluje do nienawisci np. rasowej (jak to jest w judaizmie
      Zydzi i goje) wymaga i nalezy sie jej szacunek! Dla wiadomosci
      nawiedzonych "niby katolikow" ----katolicyzm jest najbardziej ugruntowany
      w najbiedniejszych krajach świata ,sami księżula twierdza ,ze
      wlasnie tan im najlepiej się im zyje gdzie panuje ciemnota i
      zacofanie.Kięzowskie palace blyszcza w sloncu a ich wyznawcy gniezdza
      się w norach z dykty lub blachy!Katolicyzm w Polsce? ! najlepiej
      byloby , gdyby kazdy umial sie TYLKO PODPISAC I POLICZYC DO
      DZIESIĘCIU BARANY NA KSIĘZOWSKIEJ ŁĄCE!!!!!!!!
      • 31.03.07, 15:51
        Następny nawiedzony. Zawsze myślałem że to kultura zachodnio-chrześcijańska a
        więc katolicyzm i wyznania protestanckie stworzyła najlepszą znaną cywilizację.
        Tu zaś jakiś koleś twierdzi, że

> katolicyzm jest najbardziej ugruntowany
        > w najbiedniejszych krajach świata ,sami księżula twierdza ,ze
        > wlasnie tan im najlepiej się im zyje gdzie panuje ciemnota i
        > zacofanie.

Tylko patrzeć jak Irlandczycy, Włosi czy Austriacy zaczną masowo uciekać ze
        swych zacofanych krajów na Kubę czy do ruskich.

Poza tym należy się bagarmosemowi opierdziel. Zapomniał w swoim beznadziejnym
        paszkwilu napisać o moherach, Rydzyku i RM.
        --
    • Gość: bagarmosen IP: 83.16.31.* 31.03.07, 16:43
      beznadziejny to jestes ty! do tego nie oczytany i nie znajacy
      historii!
      • 01.04.07, 17:25
        Gość portalu: bagarmosen napisał(a):

> beznadziejny to jestes ty! do tego nie oczytany i nie znajacy
        > historii!

Co ty bredzisz, człowieku? Ja znam wiele historii, ale nie chce mi się ich
        opowiadać, bo i tak większości z nich byś nie zrozumiał.

--
    • Gość: romanpidlaszuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.07, 16:58
      Malysz ma ukrainskich dziadow,wiec jest ukrainskim linoskoczkiem.
      Po nosie go poznacie... Nasz kozak!
      A tera pomolimsa.
      • Gość: idzikczortu IP: *.dyn.optonline.net 31.03.07, 18:52
        Az parsknalem ze smiechu czytajac supozycje "romanapidlaszuka", ze po nosie
        mozna poznac Ukrainca. Znalem dotad pojecie nosow burbonskich tj., krukowatych
        podle nosow krolewskiej dynastii Kapetyngow - Bourbon, albo od czasow drugiej
        Wojny Swiatowej kiedy to Niemcy w swoich broszurach pouczajacych "jak poznac
        Zyda" przytaczali fotografie i rysunki nosow lukowatych; ale zeby byly nosy
        ukrainskie?
        Chyba, ze ma na mysli historycznego Tarasa Bulbe co to mial dobrze rozwiniety
        nos zakonczony zdrowa galka jak bulba.
        • Gość: romanpidlaszuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 07:36
          Gość portalu: idzikczortu napisał(a):

> Az parsknalem ze smiechu czytajac supozycje "romanapidlaszuka", ze po nosie
          > mozna poznac Ukrainca. Znalem dotad pojecie nosow burbonskich tj.,
          krukowatych
          > podle nosow krolewskiej dynastii Kapetyngow - Bourbon, albo od czasow drugiej
          > Wojny Swiatowej kiedy to Niemcy w swoich broszurach pouczajacych "jak poznac
          > Zyda" przytaczali fotografie i rysunki nosow lukowatych; ale zeby byly nosy
          > ukrainskie?
          > Chyba, ze ma na mysli historycznego Tarasa Bulbe co to mial dobrze rozwiniety
          > nos zakonczony zdrowa galka jak bulba.
          ------------------------------------------------------------------------------

Kolego,zyc bez narodowosci w XXI wieku sie nie da!Jezeli powiesz komus z
          odlegych stron,ze nie masz narodowosci to automatycznie ten ktos wezmie pod
          uwage 2 ewentualnosci:
          1.jestes sierota,twoi rodzice nie zyja i nie wiadomo kim byli
          2.pochodzisz z rozbitej rodziny i jako niemowle zostales podrzucony innym
          przez nieustalonych rodzicow
          Tyle i tylko tyle!
          I my i Lemkowie musimy sie zastanowic jakiej jestesmy narodowosci i KONIECZNIE
          jakas wybrac-inaczej sie nie da,naprawde!Lemkowie musza wybrac czy chca byc
          oddzielnym narodem ,czy chca byc ukrainskimi goralami,tak jak mieszkancy Tatr
          sa polskimi goralami.

My tez musimy sie zdecydowac czy jestesmy narodowosci rosyjskiej,bialoruskiej,
          ukrainskiej czy podlasko-tutejszej.

Moi dziadkowie pochodzacy z Pd-Wsch. czesci powiatu hajnowskiego uwazali sie za
          Ruskich.
          1.Ja po konfrontacji jezyka moich dziadkow z jezykiem zaslyszanym w szkole na
          lekcjach jezyka rosyjskiego stwierdzilem,ze my Rosjanami nie jestesmy.
          2.Jak kazdy na Podlasiu w czasach PRL bylem bombardowany propaganda bialoruska
          ale kiedy bedac na ohladzie bielaruskoj piesni porownalem jezyk w jakim mowili
          i spiewali ludzie z okolic moich dziadkow z jezykiem w jakim mowil konferansjer-
          zrozumialem,ze to cos nie to,ze Bialorusinami tez nie jestesmy.(Kazdy moze
          przeprowadzic podobny "experyment" sluchajac w bielaruskich pieredaczach
          bialostockiego radio rozmow redaktora prowadzacego audycje z mieszkancami
          bielszczyzny i hajnowszczyzny,ktorzy nie sa i nigdy nie byli uczniami
          biellicejow)
          3.Kiedy przypadkowo zetknalem sie z jezykiem ukrainskim(przypadkowo,gdyz
          mieszkaniec Podlasia w czasach PRLu praktycznie nie mial okazji stykac sie z
          jezykiem ukrainskim,kto pamieta te czasy to wie o czym mowie)stwierdzilem ze
          zdumieniem,ze jezyk ten jest najbardziej ze wszystkich w/wym. podobny do jezyka
          moich dziadkow!
          I tak ukladanka,ktora nigdy nie chciala sie ulozyc nagle ulozyla sie,pomimo
          wszechobecnej naokolo propagandy bialoruskiej!
          Sceptycy i aktywisci bialoruscypowiedza,ze jezyki te nie sa calkowicie
          identyczne,wiec odpowiadam-moim zdaniem sa one nie mniej identyczne niz gwara
          kurpiowska i jezyk polski.
          Poza tym wydaje mi sie,ze my tak samo jak ukrainski lud wolynski
          wygladamy,spiewamy te same piosenki-to sa nasi bracia,nasza krew!!!
    • Gość: Vaclav IP: *.icm.edu.pl 31.03.07, 19:25
      Ewangelik urodzony na naszej czeskiej ziemi. Jego sukcesy to zasługa Pavla Mikeški!
      • Gość: pp31 IP: *.elpos.net 31.03.07, 20:38
        A jednak Polska godnie z wolą KK stała się krajem wyznaniowym. W normalnym
        kraju sprawa wyznania jest prywatną sprawą każdego obywatela.
        • Gość: romanpidlaszuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.07, 20:52
          Gość portalu: pp31 napisał(a):

> A jednak Polska godnie z wolą KK stała się krajem wyznaniowym. W normalnym
          > kraju sprawa wyznania jest prywatną sprawą każdego obywatela.
          -----------------------------------------------------------------

W normalnym kraju odprawia sie msze po ukrainsku,jezyku NARODOWYM.Jak sobie
          wyobrazasz mlodego Ukrainca,ktory wlasnie chce sie oswiadczyc?Robi to po
          bialorusku?Czy to jest normalne?
          Wlasnie to sprawia,ze nie jest to normalny kraj.
          • Gość: Oxana IP: 194.176.105.* 31.03.07, 22:03
            Wbrew prawom natury Malysz lata jak nietoperz.
            Widzialam taka fotogrfie, ze buddysci rytmicznie
            poruszajac posladkami, tzn miesniami w dupie,
            potafia lewitowac czyli poedskakiwac siedzac
            w pozycji lotosu. Moze wiec Malysz nalezy do tej
            sekty?
            • Gość: kasia IP: *.255.98-84.rev.gaoland.net 02.04.07, 11:15
              A kogo to boli ze Malysz jest Ewangelikiem?Ludize?Czy wy nie macie nad czym
              plakac? Polakczki jak chca to zawsze beda wyszydzali, kpili, wysmiewali itd..To
              zalosne. Czy wy nie umiecie poprostu sie cieszyc, ze mamy takie sportowaca na
              miare swiatowa? A jesli nie umiecie tego docenic to sie zamknijcie i siedzcie
              cicho, bo nic nie umiecie oprocz zastanawiania czy ktos jest taki czy
              siaki...Zalosne.
              • Gość: sekciarz IP: *.elpos.net 02.04.07, 12:24
                A skąd u Ciebie takie wywody dziecino? Przecież widzisz, że sam fakt zadania
                patania wywołal trwogę. Zapytać każdego można i o narodowość i o religię i
                wcale nie będzie to uważane za [fo pa]. Najwyżej można wykręcić sie z
                odpowiedzi a w przypadku kiedy na pytanie pada grom zlośliwych uwag staje się
                już jakimś problemem społecznym. I chcę Ci mała powiedzieć, że są w Polsce
                ludzie, których interesuje temat dlaczego nasi rodacy własnie tak się
                zachowują. W inym kraju ani nie zadanoby takiego pytania, ani nie otrzymanoby
                takich debilnych odpowiedzi. Pytanie więc "Why?".
              • 02.04.07, 16:05
                Tylko nie "Poliaczki" ty niedomyta cipo obleśna! Jak jesteś zbyt durna żeby
                poznać komu przeszkadza to, że Małysz jest protestantem, to nie zabieraj
                głosu! To przecież typowe dla tego forum jątrzenie przez debilnych
                prowokatorów-półgłówków typu sekciarz.
                --
                • Gość: kasia IP: *.255.98-84.rev.gaoland.net 03.04.07, 12:54
                  "niedomyta cipo obleśna" to okreslenie zachowaj do swojej zony albo dziewczyny
                  o ile ja wogole masz. Uderz w stol a nozyce same odezwa sie!
                • Gość: do drzazgarz IP: *.255.98-84.rev.gaoland.net 03.04.07, 13:01
                  Poza tym to jestes zakomleksionym czlowiekiem, i jedyne co potrafisz to
                  odpowiadac zboczonymi skojarzeniami, takich jak ty pozostaje jedyne olac
                  sikiem prostym i nie liczyc na cud.
    • 02.04.07, 15:50
      To co? :))
      --
      Gdy zabraknie historii, zastępują ją bajki.
      (Charles-Louis de Secondat de Montesquieu)
    • 02.04.07, 16:13
      1. Jest ewangelikiem.
      2. Tak.
      --
      "Jeden tam tylko jest porządny człowiek: prokurator, ale i on, prawdę mówiąc,
      świnia." M.W.Gogol

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25097
      • 02.04.07, 17:37
        Następny "naukowiec". Czy ty rzeczywiście wierzysz w to, że sekciarz odkrył
        właśnie wielką tajemnicę przed polskim narodem? Że nikt przedtem nie wiedział,
        że Małysz nie jest katolikiem?

Gratuluję! To już mamy dwóch "naukowców"!
        --
        • Gość: sekciarz IP: *.elpos.net 03.04.07, 10:09
          > Następny "naukowiec". Czy ty rzeczywiście wierzysz w to, że sekciarz odkrył
          > właśnie wielką tajemnicę przed polskim narodem? Że nikt przedtem nie wiedział,
          > że Małysz nie jest katolikiem?
          >
          > Gratuluję! To już mamy dwóch "naukowców"!

Rozumiem, że drzazgarz-chodząca encyklopedia wie wszystko i o wszystkich. Ale
          może inni nie wiedzą bo ich to nigdy nie interesowało. Co się tak obruszasz
          drzazgarz? Lecz się ze swoich kompleksów bo takie zachowanie ma źródło w
          głębokich kompleksach a ta rzekoma twoja ogromna wiedza jest klasycznym
          snobizmem.
        • Gość: sekciarz IP: *.elpos.net 03.04.07, 10:09
          > Następny "naukowiec". Czy ty rzeczywiście wierzysz w to, że sekciarz odkrył
          > właśnie wielką tajemnicę przed polskim narodem? Że nikt przedtem nie wiedział,
          > że Małysz nie jest katolikiem?
          >
          > Gratuluję! To już mamy dwóch "naukowców"!

Rozumiem, że drzazgarz-chodząca encyklopedia wie wszystko i o wszystkich. Ale
          może inni nie wiedzą bo ich to nigdy nie interesowało. Co się tak obruszasz
          drzazgarz? Lecz się ze swoich kompleksów bo takie zachowanie ma źródło w
          głębokich kompleksach a ta rzekoma twoja ogromna wiedza jest klasycznym
          snobizmem.
    • Gość: cc IP: 80.240.172.* 03.04.07, 09:00
      Jak to? Nie jest prawosławnym ani nawet katolikiem. Jak tak to my na podlasiu
      go nie lubimy. A jak nie jest ukraińcem nie lubi go i Romek Pidlaszuk.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.