• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Szpital w Łapach Dodaj do ulubionych

• IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.03, 16:16
    No lokalni patrioci mam ja dla was nowy wątek odnośnie łapskiego szpitala,
    szczególnie dla pana Jerzego. Tak narzekał pan na Zarębe a tu się okazuje,
    że jest on narazie jedyną osobą która hamuje sprywatyzowanie oddziału dializ
    przez panią Łubową.Dla tych którzy nie wiedzą dziś do rady powiatu wpłynęło
    pismo z wnioskiem o prywatyzację z podpisem wyżej wymienionej pani
    doktor.Bardzo łakomy kąsek ok 120 tyś. miesiecznie.Prywatyzacja oznacza tyle
    że obudzicie się w mieście bez szpitala, ale już tu tacy byli np. pan Cz.
    który zarządził tak że powiatu w Łapach brak, no i coraz większe szanse są
    że będzie to jeszcze większa dziura niż jest teraz.Wywalić Zarębe który z
    łapskimi biznesmenami i samorządem stworzył nerkę, a pani Ł niech bogaci się
    na szpitalu którego nie będzie
    Zaawansowany formularz
    • Gość: kacper IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl 19.05.03, 16:51
      Gość portalu: nikt# napisał(a):

> No lokalni patrioci mam ja dla was nowy wątek odnośnie łapskiego szpitala,
      > szczególnie dla pana Jerzego. Tak narzekał pan na Zarębe a tu się okazuje,
      > że jest on narazie jedyną osobą która hamuje sprywatyzowanie oddziału dializ
      > przez panią Łubową.Dla tych którzy nie wiedzą dziś do rady powiatu wpłynęło
      > pismo z wnioskiem o prywatyzację z podpisem wyżej wymienionej pani
      > doktor.Bardzo łakomy kąsek ok 120 tyś. miesiecznie.

No właśnie po co Zarębie prywatny szpital bez takiego kąska? Wstrzyma a
      później... Nie wiem o co chodziło Jerzemu ale myślę, że miał rację.

Prywatyzacja oznacza tyle
      > że obudzicie się w mieście bez szpitala, ale już tu tacy byli np. pan Cz.
      > który zarządził tak że powiatu w Łapach brak, no i coraz większe szanse są
      > że będzie to jeszcze większa dziura niż jest teraz.

Zaraz, zaraz, za Czepego Łapy były planowane jako powiat. Dopiero pod koniec
      kadencji Mojkowskiego zostało wszystko zaprzepaszczone. A później Wróblewski z
      przyczyn politycznych (służalczych?)postanowił nie ubiegać sie o niego. Podobno
      ostatnie gradobicie też było przez Czepego!

Wywalić Zarębe który z
      > łapskimi biznesmenami i samorządem stworzył nerkę, a pani Ł niech bogaci się
      > na szpitalu którego nie będzie

A kto doprowadził szpital do takiego stanu, może Czepe?
      • Gość: nikt# IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.03, 19:06
        Człowieku Ty wiesz co to znaczy sprywatyzować szpital? Oj chyba ne.
        Za kadencji pana Czepego to się nie dorobiliśmy sądy i paru jeszcze innych
        rzeczy, jak nie wiesz o co chodzi to popatrz na Wysoki Mazowieck ok 10 tyś a
        powiat ma bo grunt był przygotowany. Zapomniałem pan Czepe kupił za duże
        pieniądze kotły do ciepłowni.Niestety nie miały atestu i przez 10 lat leżały,
        a ostatnio zostaly sprzedane na złom za symboliczną 1 zł.
        Szpital w Łapach ma jedno z najmniejszych zadłużen w wojewwództwie, i kontrakt
        na ok 9mln zł rocznie. Nawiasem m ówiąc w Wojew. Szpitalu dług wynosi 51 tyś
        zł. i oni chętnie 9 mln za usługi przejmą.A tak wogóle to radze zapaznac się z
        reformą służby zdrowai bo nie do końca wiesz o co biega.Nie dasię wziąść
        szpitala w prywatne ręce bo zjedzą go koszty bloku operacyjnego.Co innego
        nerka jeśli masz sprawny sprzęt to nabijasz kase.
        Pan Czepe niech sie lepiej wierszami zajmie i sprawdzi swoje papiery jasnego
        koloru , którymi się wszem i wobec chwali.Lokalny polityk bez winy, zbawca Łap
        i Polski??????
        • Gość: kacper IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl 19.05.03, 19:50
          Nie będę polemizował więcej, bo widzę, że mam do czynienia z zacietrzewiałym
          wyznawcą wróblowatych, a nie rozsądnym człowiekiem. A co do żółtych papierów to
          spytaj swojego idola na wysokim stanowisku czemu nie zdawał matury.
          P.S.
          Gdzie leży Wysoki Mazowieck? Bo ja o takiej miejscowości nie słyszałem!
          • Gość: nikt# IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.03, 22:47
            Wróbel taki sam jak Czepe, nic nie zrobili , ale dużo mówili.Co do matury nie
            wiem za bardzo o co biega.Za literówke w nazwie miejscowości solennie
            przepraszam.Co do sensu dyskusji zgadzam się Ty będziesz bronił pana Czepe, a
            ja na niego nastawał, ale to samo by było jak byś bronił Wróblewskiego.Ja
            tylko twierdze,że nie należy prywatyzować nerki bo przynosi zyski dla szpitala
            jako całości i że Łubowa ma z Zarębami tyle wspólnego co ja z Tobą, czyli
            miejsce zamieszkania.
            ps.szpitala nie da się sprywatyzować w całości bo za duże koszty szczególnie
            na oddziałach zabiegowych(utrzymanie bloku).Spółki miejskiej też się nie da
            zrobić , bo fundusz zrobi cięcia na usługach, jedyna możliwość to spółka
            powiatowa, ale czy to komu potrzebne
            • Gość: kazia IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl 20.05.03, 15:14
              Czy coś przeoczyłam? Zarębowie i pani Ł mają sprzeczne interesy?? A nie łączy
              ich przypadkiem viceburmistrz???????? A może ta cała sprawa ma jeszcze drugie
              dno i wszyscy wymienieni na tym by skorzystali?
              • Gość: nikt# IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.03, 15:59
                nie wiem czy łaczy ich vice czy nie , ale może mi ktoś powie o co ka chodziło
                z tą maturą bo ja nie w temacie.Co do pani Ł nie udało jej sie wejśc w
                prywatyzację zakładów ( no może jej mężowi) to nerka jest dla niej dobrym
                kąskiem.Nie łączył bym tak Zarębów z Łubą, ani też nie chołubił Czepego który
                dużo gada a nic nie robi, a Wróblowi oddam honor postawił te kotłownie co by
                nie było, ale tez więcej gada niż robi
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.