19.07.07, 23:06
Witam czy ktos moglby podac mi namiary na jakas dobra szeptuche z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
   • pawlozsiul tak, w Orli 21.07.07, 06:37
    Ulica Kleszczelowska, po lewej stronie. Nie przyjmuje w niedziele i święta
    prawosławne. Największe kolejki są w piątki i środy.

    Tak na marginesie - mamy XXI wiek.
  • nyczjagodniki Re: szeptucha 05.09.18, 09:19
   Nawet nie wiecie jak niebezpieczne i tragiczne w skutkach może być chodzenie do szeptuch. One nie uzdrawiają modlitwą, ale mają kontakty z biesami. A diabeł nie pomaga za darmo. Tutejsi ludzie prawosławni wiedzą że nie można. Niestety niektórzy nie widzą gdzie się zwrócić. Podpowiem. W 2013 roku w Zaleszanach objawiła się cudotwórcza ikona. A ikony w cerkwii w Terespolu kilka lat temu zamirotoczyły. Szukajcie pomocy w cerkwii, a nie u czarownic.
  • dubiczecerkiewne Re: szeptucha 07.09.18, 09:13
   Nawet nie wiecie jak niebezpieczne i tragiczne w skutkach może być chodzenie do szeptuch. One nie uzdrawiają modlitwą, ale mają kontakty z biesami. A diabeł nie pomaga za darmo. Tutejsi ludzie prawosławni wiedzą że nie można. Niestety niektórzy nie widzą gdzie się zwrócić. Podpowiem. W 2013 roku w Zaleszanach objawiła się cudotwórcza ikona. A ikony w cerkwi w Terespolu kilka lat temu zamirotoczyły. Szukajcie pomocy w cerkwi, a nie u czarownic
  • cerkiewne Re: szeptucha 07.02.19, 13:57
   Bywa, że szeptucha bardzo się męczy przed śmiercią, nie może odejść z tego świata, zanim nie przekaże swej mocy komuś z żyjących.
   Fizycznie szeptuchy pomagają choremu, ale duchowo prowadzą go do ruiny.
   Pewien praktykujący katolik miał raka mózgu. Zaczął jeździć do szeptuchy. Guzy na mózgu znikły. Potem jednak przemierzał pół Polski, by co najmniej raz na dwa miesiące do niej trafić. Nawet gdy zaspy unieruchamiały autobusy, brnął piechotą przez śnieg. Kilka razy nie mógł przyjechać. Skończył samobójstwem. Miał wtedy czterdzieści kilka lat i był wolny od raka.
   Wiele osób korzystało z usług szeptuch nieświadomie. Jak powinny one się zachować? Przede wszystkim wyspowiadać się – radził władyka – przyjąć Święte Dary i oczywiście prośbę o uzdrowienie kierować do Matki Bożej – tyle mamy Jej cudotwórczych ikon – do świętych, choćby dzieciątka Gabriela.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka