• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

leczenie kanałowe pod mikroskopem

• 15.07.08, 16:12
    Gdzie w Białymstoku mozna leczyc kanałowo zęby pod mikroskopem?Ile
    kosztuje takie leczenie?Bardzo proszę o pomoc!
    Edytor zaawansowany
    • 16.07.08, 11:31
      Wejdź na stronę Stomatologia Hościłowicz tam są adresy gabinetów i
      cennik
    • 16.07.08, 16:05
      "Gwiazdeczko", a ten mikroskop jest potrzebny w jakiej fazie
      leczenia?
      Przed czy po?
      • 16.07.08, 17:38
        Mikroskop jest potrzebny dla uratowania zęba po nieudolnym leczeniu
        jednej z białostockich pań doktor...
        • 17.07.08, 09:29
          Ja leczyłam kanałowo pod mikroskopem na ulicy Swobodnej w gabinecie
          Hościłowicz,naprawdę polecam-bardzo miły pan doktor. Ja mialam leczoną
          jedynkę,zapłaciłam chyba coś ponad 100zł, to zależy od ilosci kanałów ile się
          płaci,zyczę powodzenia ,bo sama wiem jakie mogą być "jazdy" po nieudolnych
          leczeniach dentystów,bo wlasnie tak miałam z moim zębem i stąd leczenie pod
          mikroskopem.
          • 17.07.08, 20:09
            czy konsultacja w tym gabinecie kosztuje?podobno może tez tak byc,że
            po otwarciu zęba okaże się,że nawet mikroskop nie pomoże i co wtedy?
            płaci sie tyle samo co za całe leczenie?
            • 18.07.08, 23:12
              Najlepiej iść tam już z wykonanym zdjęciem RTG. Sama konsultacja chyba nic nie
              kosztuje.Ja naprawdę bardzo długo chodziłam z tym swoim ząbkiem i naprawdę muszę
              przyznac że pan doktor robil wszystko co mozliwe by uratować moj ząb i nie zdarł
              ze mnie kasy. Najlepiej zadzwonić i się umowic na konsultacje,nie ma co
              zwlekać,a ten gabinet mogę z czystym sumieniem polecić!pozdrawiam.
    • 18.07.08, 23:20
      gwiazdeczka79 napisała:

> Gdzie w Białymstoku mozna leczyc kanałowo zęby pod mikroskopem?

szczerze przyznam ze nie wiem. zawsze leczylem zeby w king sajzie

--
      "Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno
      pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując
      się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów."
    • 09.07.14, 20:40
      Polecam dr Szczurko na ul. Wesołej. Namiary znajdziesz w internecie
    • 13.07.15, 17:25
      Gorąco polecam dr Marzenę Marzenę Andrzejuk-Sawicką z M-DENTICA w Białymstoku. Pani doktor każdy przypadek traktuje jak wyzwanie - nie ma rutyny, nie ma pośpiechu, nie ma pójścia na skróty. Po prostu profesjonalizm i chęć wykonania swojej pracy jak najlepiej. Trafiłam do dr Marzeny z bolącym zębem, który dwa lata wcześniej został przeleczony kanałowo. Ból ustał już po pierwszej wizycie, a po kolejnej całe leczenie było już zakończone. W przystępny sposób wytłumaczyła mi wszystko. Widać że jest specjalistką. Polecam bardzo gorąco tego lekarza stomatologa.
      • 13.07.15, 17:27
        Gorąco polecam dr Marzenę Marzenę Andrzejuk-Sawicką z M-DENTICA w Białymstoku. Pani doktor każdy przypadek traktuje jak wyzwanie - nie ma rutyny, nie ma pośpiechu, nie ma pójścia na skróty. Po prostu profesjonalizm i chęć wykonania swojej pracy jak najlepiej. Trafiłam do dr Marzeny z bolącym zębem, który dwa lata wcześniej został przeleczony kanałowo. Ból ustał już po pierwszej wizycie, a po kolejnej całe leczenie było już zakończone. W przystępny sposób wytłumaczyła mi wszystko. Widać że jest specjalistką. Polecam bardzo gorąco tego lekarza stomatologa.
        • 13.07.15, 22:05
          goraco polecam ci ... ginekologa bo na leczenie glowy jest juz za pozno.

cos mi mowi ze gwiazdeczka79 wyleczyla zeby dawno temu, ze nie czekala 7 lat na twoja genialna rade
          • 01.11.15, 18:46
            Jesli chodzi o kanałowe to z doświadczenia polecam gabinet Ortoprotex jeden z najlepszych moim zdaniem gabinetów w Łodzi.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.