• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

leczenie kana這we pod mikroskopem Dodaj do ulubionych

• 15.07.08, 16:12
    Gdzie w Bia造mstoku mozna leczyc kana這wo z瑿y pod mikroskopem?Ile
    kosztuje takie leczenie?Bardzo prosz o pomoc!
    Zaawansowany formularz
    • 16.07.08, 11:31
      Wejd na stron Stomatologia Ho軼i這wicz tam s adresy gabinet闚 i
      cennik
    • 16.07.08, 16:05
      "Gwiazdeczko", a ten mikroskop jest potrzebny w jakiej fazie
      leczenia?
      Przed czy po?
      • 16.07.08, 17:38
        Mikroskop jest potrzebny dla uratowania z瑿a po nieudolnym leczeniu
        jednej z bia這stockich pa doktor...
        • 17.07.08, 09:29
          Ja leczy豉m kana這wo pod mikroskopem na ulicy Swobodnej w gabinecie
          Ho軼i這wicz,naprawd polecam-bardzo mi造 pan doktor. Ja mialam leczon
          jedynk,zap豉ci豉m chyba co ponad 100z, to zale篡 od ilosci kana堯w ile si
          p豉ci,zycz powodzenia ,bo sama wiem jakie mog by "jazdy" po nieudolnych
          leczeniach dentyst闚,bo wlasnie tak mia豉m z moim z瑿em i st康 leczenie pod
          mikroskopem.
          • 17.07.08, 20:09
            czy konsultacja w tym gabinecie kosztuje?podobno mo瞠 tez tak byc,瞠
            po otwarciu z瑿a oka瞠 si,瞠 nawet mikroskop nie pomo瞠 i co wtedy?
            p豉ci sie tyle samo co za ca貫 leczenie?
            • 18.07.08, 23:12
              Najlepiej i嗆 tam ju z wykonanym zdj璚iem RTG. Sama konsultacja chyba nic nie
              kosztuje.Ja naprawd bardzo d逝go chodzi豉m z tym swoim z帳kiem i naprawd musz
              przyznac 瞠 pan doktor robil wszystko co mozliwe by uratowa moj z帳 i nie zdar
              ze mnie kasy. Najlepiej zadzwoni i si umowic na konsultacje,nie ma co
              zwleka,a ten gabinet mog z czystym sumieniem poleci!pozdrawiam.
    • 18.07.08, 23:20
      gwiazdeczka79 napisa豉:

> Gdzie w Bia造mstoku mozna leczyc kana這wo z瑿y pod mikroskopem?

szczerze przyznam ze nie wiem. zawsze leczylem zeby w king sajzie

--
      "Wybitne umys造 s zawsze gwa速ownie atakowane przez miernoty, kt鏎ym trudno
      poj望, 瞠 kto mo瞠 odm闚i 郵epego ho責owania panuj帷ym przes康om, decyduj帷
      si w zamian na odwa積e i uczciwe g這szenie w豉snych pogl康闚."
    • 09.07.14, 20:40
      Polecam dr Szczurko na ul. Weso貫j. Namiary znajdziesz w internecie
    • 13.07.15, 17:25
      Gor帷o polecam dr Marzen Marzen Andrzejuk-Sawick z M-DENTICA w Bia造mstoku. Pani doktor ka盥y przypadek traktuje jak wyzwanie - nie ma rutyny, nie ma po酥iechu, nie ma p鎩軼ia na skr鏒y. Po prostu profesjonalizm i ch耩 wykonania swojej pracy jak najlepiej. Trafi豉m do dr Marzeny z bol帷ym z瑿em, kt鏎y dwa lata wcze郾iej zosta przeleczony kana這wo. B鏊 usta ju po pierwszej wizycie, a po kolejnej ca貫 leczenie by這 ju zako鎍zone. W przyst瘼ny spos鏏 wyt逝maczy豉 mi wszystko. Wida 瞠 jest specjalistk. Polecam bardzo gor帷o tego lekarza stomatologa.
      • 13.07.15, 17:27
        Gor帷o polecam dr Marzen Marzen Andrzejuk-Sawick z M-DENTICA w Bia造mstoku. Pani doktor ka盥y przypadek traktuje jak wyzwanie - nie ma rutyny, nie ma po酥iechu, nie ma p鎩軼ia na skr鏒y. Po prostu profesjonalizm i ch耩 wykonania swojej pracy jak najlepiej. Trafi豉m do dr Marzeny z bol帷ym z瑿em, kt鏎y dwa lata wcze郾iej zosta przeleczony kana這wo. B鏊 usta ju po pierwszej wizycie, a po kolejnej ca貫 leczenie by這 ju zako鎍zone. W przyst瘼ny spos鏏 wyt逝maczy豉 mi wszystko. Wida 瞠 jest specjalistk. Polecam bardzo gor帷o tego lekarza stomatologa.
        • 13.07.15, 22:05
          goraco polecam ci ... ginekologa bo na leczenie glowy jest juz za pozno.

cos mi mowi ze gwiazdeczka79 wyleczyla zeby dawno temu, ze nie czekala 7 lat na twoja genialna rade
          • 01.11.15, 18:46
            Jesli chodzi o kana這we to z do鈍iadczenia polecam gabinet Ortoprotex jeden z najlepszych moim zdaniem gabinet闚 w υdzi.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysy豉j powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby upro軼i zarz康zanie powiadomieniami zaloguj si lub zarejestruj si.

lub anuluj

Zaloguj si

Nie pami皻asz has豉 lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 Forum. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln. Regulamin.