Dodaj do ulubionych

Wschodzący Białystok wart zachodu

15.05.09, 18:58
dziś w teleekspresie widziałem nowe hasło i nowe stare logo. Nowe to
pół starego
Edytor zaawansowany
  • ultramontanist1 16.05.09, 03:51

"Nowe (logo?) to pol starego" pisze szczesliwiec, ktoremu dano szanse by obejrzec owe, calkowicie nowe logo, czyli "stach konwa".
    Czyzby zatem to cos przypominalo teraz jedynie polowke zdeflorowanej gejowej dooopy?
  • stachkonwa 16.05.09, 12:09
    Przepraszam: waRT.
    Co znaczy to RT?
  • ultramontanist1 17.05.09, 17:13
    Coscik tu kuzwa nie gra.
    Niby jest gdzies to nowe logo a jakby go kuzwa nie bylo...
    Nigdzie go zobaczyc nie nie mozna w calej jego krasie. Czy jest to rzeczywiscie stacho-konwowe "pol starego loga", czy tylko konspiracyjne plotki? Ja tam nie przepadam sam za zadnymi polowkami coby to nie wygladalo potem jak, za przeproszeniem, "pol dooopy zza krzaka".
    Choc rozumiem niechec i Eskadrowcow i Prezydenta miasta do mieszkancow miasta za to, ze to talatajstwo popsulo im zabawe w iscie miedzynarodowe logo co to mialo wcale nie tak dawno zakasac nawet nowojorskie "postepowe" ruchy (i znowu, nie mylic z jakimis odlamami podstepnych "ruchaczy").
    Skoro to nowe logo tak sie chowa przed mieszkancami za pazuche to nic dziwnego, ze ci desperaci-mieszkancy teraz daja upust swoim podejrzeniom na temat wygladu tego "cudu-niewidu", ktore i tym razem mialoby wyniesc image Bialegostoku hen, gdzies pod stratosfere slawy, jezeli nawet nie na nowojorskie szczyty to przynajmniej gdzies na wysokosc chocby takiej Barcelony.
    A tu masz ci babo placek, jakis frustrat, obejrzawszy "to nowe", nazwal owe kolorowane cos, iz to mu przypomina za przeproszeniem, "zwymiotowany ananas".
    Yik!
    Ejze, ja bym tam czym predzej poddal sie demokratycznej krytyce mieszkancow bo to w koncu jest o nich dla nich...
  • borek_13 18.05.09, 08:30
    www.bialystok.pl/ankieta/index.php
    Ciekawe, dlaczego nie ma odpowiedzi "żadne mi się nie podoba"?

Pierwsze dwie, a raczej pierwsza propozycja i jej wariant z dopiskiem "waRT
    zachodu" przedstawiają coś, czy to tylko niedokończony projekt? Następne, czyli
    zrastrowane stare logo zrobiłbym w 2 minuty podstawowym narzędziem w PS albo
    Corelu (a nie jestem grafikiem) No, a te wachlarze są paskudne. Zamiast z
    pederastami będą nas teraz kojarzyć z kurtyzanami. Brawo eskadra.

Proponuję zagłosować tutaj:
    www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090516/BIALYSTOK/938446985
    Ja wybrałem odpowiedź "żadne"
  • iwonka50 18.05.09, 16:08
    Bo magistrat nie przyjmuje takiej odpowiedzi: żadne. Oni uważają, ze co
    jedno to lepsze.
  • stachkonwa 18.05.09, 12:20
    Projekty logo można zobaczyc na stronie kuriera porannego. Pierwszy
    raz je widziałem w Teleekspresie tak, że cała Polska mogła zobaczyc
    te twory

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła