• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Utylizacja zwierząt

• 05.10.10, 18:22
    Witam. Czy ktoś z państwa oddawał swojego uśpionego pupila do utylizacji? Ile mniej więcej to kosztuje i czy możecie mi napisać jak ta utylizacja przebiega? Coś mi się wydaje że będę musiała uśpić swojego kota...
    Edytor zaawansowany
    • 06.10.10, 21:34
      ja proponuję raczej tradycyjne rozwiązanie-zakopać zwierzatko gdzieś...jeśli oddasz zwierzaka do utylizacji może spalić się razem ze zwykłymi śmieciami!!!!!
      --
      [url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15224c891de3cabc7.png[/img][/url]
    • 15.10.10, 14:45
      Zadzwoń do władz miasta. Powinni mieć podpisana umowę na utylizację.
      Mój piesek 4 lata temu -koło 60zł.
      --
      Tylko CHUCK NORRIS rozumie kobiety..
    • 06.07.11, 17:40
      Możesz swojego pupila skierować do krematorium dla zwierząt.
      • Gość: elektropsycholog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.12, 19:16
        najlepiej osobom, które zwierzęta nie szanują i nie potrafią zrobić normalnego pochówku aby zwierzęta mieli w grze jojoelektrycznym lub nosili zdjęcie jakiegoś zrobionego zwierzątka i zapisali na pendrivy aby mieli zawsze przy sobie i wówczas i zwierzęta i taki ktoś będzie szczęśliwy.
      • Gość: mirus999 IP: 82.197.42.* 04.10.12, 10:20
        zwierze też ma prawo do godności

Sektor MŚP w Polsce
        Definicja MSP
        Federacja MSP
        • 11.12.12, 09:29
          no właśnie ja tak samo uważam

Meble na zamówienie
          Szafy Wnękowe
          Drzwi przesuwne
        • 14.12.12, 11:28
          ale że o co wam biega? zgodnie z prawem zwierzę trzeba zutylizować, tak jak człowieka trzeba pochować na cmentarzu, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu się jakichś chorób. Czy waszym zdaniem to jest oznaka braku szacunku?
          • Gość: sab maj IP: *.wi-net.pl 15.01.14, 15:03
            zgodnie z prawem w polsce jest zakaz zakopywania zwierząt (z wyjatkieem miejsc do tego przeznaczonych np. cmentarz dla zwierzat), powinno sie pozostawic zwierze w lecznicy weterynaryjnej, lub na wlasna reke wezwac firme utylizacyjna...
            ja nie widze w tym braku szacunku dla zwierzecia..
            wlasnie musze uspac psa.. bernardyna..
            ciekawe gdzie mam zakopac 80 kg psa, ktory jest olbrzymii...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.