• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dziewczyny czy lubicie spust do ust lub na twarz

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 09:22
    chyba nie wszystkie to lubią,kiedyś dziewczyna obciągała mi i już miałem
    wyciagnąć,żeby się spuscić do ręki ale postanowiłem zrobić jeszcze parę
    ruchów i wytrysnołem jej do buzi ,najpierw była lekko zdziwiona a potem
    zaczeła pluć i mieć do mnie pretensje.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 10:34
      ja nie cierpię tego.
      • Gość: ola IP: *.238.68.234.adsl.inetia.pl 10.01.05, 11:51
        zabilabym
        • Gość: gosia IP: 80.51.250.* 10.01.05, 12:32
          podnieca mnie to bardzo i jest to takie troche perwersyjne i dodaje ostrego
          pieprzyku do seksu :))) ja lubie jak moj chlopak spuszcza mi sie na twarz, na
          piersi albo tylek, a w usta tez lubie :))) czasami ( ale to zalezy od tego jak
          akurat smakuje sperma , bo wiadomo duzo zalezy od diety :) ) robie mu tak
          z "połykiem" podnieca go to strasznie i jogolnie stwierdzam ze mnie tez moze
          nie tak bardzo jak spuszcza sie na moje cialo ale tez to lubie :))) chyba
          jestem jedna z baaardo nielicznych dziewczyn ktora to lubi.... szkoda bo jakby
          laski to lubily to podejrzewam ze faceci byliby bardziej wieni jednej kobiecie
          i nie ciagneloby ich na " taki seks" do innych lasek. ale to jest moje zdanie

pozdrawiam gosia :)
          • Gość: Greta IP: *.chello.pl 10.01.05, 13:17
            Nie tylko ty :)
            • Gość: samolotek IP: *.dynamic.chello.pl 08.12.13, 01:50
              racja
            • Gość: Tyko Ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.14, 12:14
              Zgadzam sie z Toba jak dostana to co chca w domu to nie bede szukac tego na boku:)
          • Gość: majki IP: *.238.97.166.adsl.inetia.pl 21.01.05, 17:54
            Gosiu :) jesteś jedną z nie wielu kobiet które tak myślą i masz racje,moja
            kobieta myśli dokładnie tak samo bravo!!!!
          • Gość: Aśka IP: 82.160.110.* 22.01.05, 14:23
            Ja tez to lubię:-)Pozdrawiam!
            • Gość: mega obdarzony IP: 93.175.65.* 29.04.13, 08:33
              hmmm a może ktoras z pan lubiących takie zabawy chce duże "wyzwanie" spotkać w swoim zyciu wlasnie na taka zabawe???

pozdrawiam fanki dużych i fanki lodziaszkow
          • Gość: JIRKO54 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.13, 14:09
            O KU...... A JAKIE TO ODJAZDOWE-GDY CZUJESZ KU...,JAK SPERMA TRYSKA DO PYSKA!!!
            • Gość: kala IP: *.play-internet.pl 20.11.14, 11:47
              Uwielbiam to
          • Gość: lolek IP: *.play-internet.pl 21.12.13, 19:08
            TO PRAWDA MOJA ZONA TEŻ NIE CHCE ZEBYM JEJ SIE SPUSCIL DO BUZI LUB TWARZ DLATEGO CIAGNIE MNIE DO INNYCH LASEK KTÓRE TO LUBIA I DLATEGO NIE JESTEM WIERNY ZONIE ZA TO. LOLEK
            • Gość: kala IP: *.play-internet.pl 20.11.14, 11:48
              Samo zycie do buzi jest najlepsze mmm
          • Gość: kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.14, 17:04
            Gosiu ja też lubie na twarz i do ust. To go strasznie podnieca. Ale potem chcę zeby jeszcze wszedl od tylu i spuscil sie do środka a on juz opada po tym pierwszym. Musimy odczekać i dopiero.
            • Gość: Ewa IP: *.play-internet.pl 30.05.15, 10:57
              Kochanie, possij mu słodko, to mu szybki stwardnieje. Sama tak robię i zawsze działa :*
          • 10.09.14, 04:11
            Hej Gosia twoj facet ma super tez bym chciał mieć taką niunie
          • 13.09.14, 18:38
            a ja to wręcz kocham :) uwielbiam czuć potężnego fiuta w ustach :) uwielbiam spust na buzię:) i wiecie co napaliłam się chętnie bym teraz obciągnęła jakiemuś przystojniakowi z połykiem rzecz jasna:) uwielbiam czuć tą gorącą śmietankę mmm pyszności :)
            • Gość: artek45 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.14, 20:15
              Hej uwielbiam to. Czy jest tu jakaś chętna? :)
            • Gość: artek45 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.14, 20:21
              Hejo cukiereczek305. Uwielbiam to tak jak Ty. :) Chciałbym tak z Tobą. :)
            • Gość: dominik jeż IP: *.opera-mini.net 05.07.15, 19:35
              to gdzie jesteś?
            • Gość: Michal IP: 81.219.189.* 20.10.15, 09:11
              Dalvym ci mojego:-)
        • Gość: haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 12:35
          za kilka lat bedziesz chciała i uwielbiała..
        • Gość: klausmitwoh IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.12.15, 20:51
          ja np lubię jak bije konia i w tym czasi wkład w dupę 2 3/4/5 paluszków. suped odlot
      • Gość: beti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 18:29
        ja tez uwielbiam sperme chociaz nie zawsze mam ochote wiadomo czsem ma dziwny
        smak wtedy niw polykam ale jak jestem napalona to uwielbiam ja zlizywac polykac
        ahhh.... chlopak spuszczac sie moze na piwrsi na brzuch na pupe ale NIGDY W
        ZYCIU nie pozwolilabym spuscic mu sie na twarz!!to jest dla mnie ponizeniem i
        brakiem szacunku
        • Gość: aleks IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.05, 19:13
          jak w temacie
      • Gość: 21 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 13:10
        nie ma probelmu.troche moge polknac ale wszystkiego nie bo bym zwymiotowala-
        taki naturalny odruch...tym bardziej ze sperma nie jestm ani smaczna ani ladnie
        pachnie;)
        • Gość: messalina IP: *.mt.pl 21.04.13, 12:50
          Przygotuj sobie przed robieniem loda łyżeczkę z miodem jak ci się chłopak spuści do ust pomieszaj z miodem najlepiej płynnym sukces murowany polubisz to napewno i zawsze będziesz tak praktykować to super eliksir - smacznego :-)
      • 23.01.05, 16:51
        a ja powiem wam jedno: ja to uwielbiam
      • Gość: karla IP: 5.174.68.* 08.01.16, 12:52
        Mój mi sie spuszcza na cycki i plecy zawsze jest tego dużo ale w cipke też raz na trzy miesiące bez gumy i jest ok
    • Gość: ebusia fam fatal IP: 213.77.66.* 10.01.05, 13:25
      uwielbiam. uwielbiam! kocham. ubostwiam. tak! Tak!! TAK!!!!! ;)
      nigdy sie nie moge powstrzymac ]:-> i On o tym wie:)
      poza tym.. sperma to jedyny skuteczny lek na moje gardlo, jak mnie boli..
      dlatego gardlo boli mnie rzadko, a jak zaczyna to zaraz przestaje:]

ps. jak mogla byc zdziwiona ta laska? to nei wiedziala, ze obciaganie prowadzi
      do wytrysku?:D:D hihuhihu.. no coż, są laski, co nie robią laski :] wspolczuje..
      • Gość: mega obdarzony IP: 93.175.65.* 29.04.13, 09:04
        może i wiedziała ze do wytrysku to prowadzi, ale jechala na glebokim gardle nei umiala wyczuć partnera kiedy konczy i wtrysk poszedł w przełyk bezpośrednio i ja przydusiło i zdziwiona była ;) a wystraczy wiedzieć kiedy koles dochodzi i podnieść jezyk żeby sperma wytrysla na dol jezyka a nei do gardla i nie ma mowy o złych doświadczeniach w tym temacie ;) a do tego mile panie które nie trawia smaku spermy to zależy ona od diety i kazcie pic sok z ananasa swoim facetom przez powiedzmy tydzień po litrze dziennie i zobaczycie jak penis może smakować ananasem a sperma jak sok z niego ;)

pozdrawiam fanki dużych i fanki lodzikow pelna geba ;)
      • Gość: makler IP: *.internetunion.pl 04.05.14, 18:25
        Masz faceta?
    • Gość: Ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 19:12
      Ekrit albo jestes jeszcze głupim dzieciakiem albo zboczeńcem żeby o takich
      głupotach pisać...
      • Gość: braun IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.01.05, 10:24
        ...tam zaraz glupim,
        kto mieczem wojuje... ;)))
        • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 21:49
          Ja uwielbiam to robić.Uwielbiam, kiedy mężczyzna spuszcza mi się do ust albo na
          język albo na szyję i piersi.Uwielbiam sprawiać mężczyźnie w taki sposób
          sprawiać przyjemność. Pokazuję mu wtedy,że jest mi z nim dobrze i że go
          akceptuję w całej rozciągłości.Podnieca mnie, kiedy robi się coraz grubszy i
          dłużżż...szy!Uwielbiam to...
          Zgadzam się z Gosią,że jakby laski to lubiły, to że faceci byliby bardziej
          wierni jednej kobiecie i nie ciągnęliby ich na "taki seks" do innych lasek.
          Ostatnio mój kolega powiedział,że faceci bardzo wysoko cenią sobie dobrze
          zrobioną laskę.Ale uwaga dziewczyny, faceci to czują, jeśli robicie to dla
          świętego spokoju. On przynajmniej czuł i nie chciał powtórki. Dodał też,że
          faceci oddają wszystko kobiecie i zrobią dla tej kobiety wszystko, która im
          daje wszystko, czego oni potrzebują.A oni uwielbiają i pragną dobrze zrobionego
          lodzika.
          PS.Przyjaciel mojego faceta życzył mojemu facetowi pod choinkę,żebym zrobiła
          dobrego loda mojemu ukochanemu!

• Gość: dalijka IP: *.233.233.94.devs.futuro.pl 11.01.05, 23:27
            jak mam dobrze zrobić tego lodzika?
            • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 22:09
              Spróbuję Ci udzielić kilku rad. Ja przede wszystkim czytam dużo artykułów, jak
              to robić, kocham mojego mężczyznę i go słucham. Powinnaś poznać jego czułe
              miejsca. Nie wstydź się jego i swoich pragnień. To podstawa. Powinnaś też
              pamiętać, że za pierwszym razem nie wyjdzie genialnie. Musisz poznać jego
              potrzeby i te najwrażliwsze miejsca a to wymaga trochę czasu.
              Jeśli chodzi o technikę, to nie będę posługiwała się tu terminami
              profesjonalnymi, bo ich nie używam. Przede wszystkim zaczynam od wzięcia
              członka do ust i ssię go. Mój mężczyzna lubi, kiedy go leciutko gryzę zębami,
              ale bardzo leciutko, wtedy się pręży i ja to czuję w ustach. Potem liżę i lekko
              ssię jąderka. Uwaga, bo zbyt mocno, może boleć. Najlepiej, żeby mężczyzna
              widział przesuwający się język. To bardzo go podnieci. Potem znów od jąderek
              wracam do członka. Przesuwam język w górę i w dół w różnym rytmie. Kilka razy
              kreślę językiem drogę od członka do jąderek i z powrotem. W międzyczasie
              głaszczę dłonią jąderka. Ostatnio leciutko dmuchałam na członka ciepłym
              powietrzem i było to bardzo przyjemne dla mojego ukochanego. Ale musisz skórkę
              opuścić. Do kanalików nie może dostać się powietrze, bo to bardzo
              niebezpieczne.
              Niektórzy mężczyźni uwielbiają, gdy podczas dotykania ustami członka, kobieta
              dłonią lekko masuje przestrzeń przy odbycie lub między odbytem a członkiem. Te
              miejsca warto też polizać, bo to sama rozkosz dla mężczyzny. Wracam potem do
              sedna, czyli do członka. Zwiększając stopniowo tempo przesuwam ustami lub
              dłonią w górę i w dół. Jeśli robisz to dłonią, łapiesz przy samym czubeczku
              członek i przesuwasz. Dobrze jest wtedy zdjąć skórkę i trzymać czubek członka w
              ustach lub dotykać go językiem, wtedy jest wilgotny i mężczyznę to nie boli. W
              ulubionym dla ukochanego rytmie, przesuwasz w górę i w dół aż do samego końca,
              czyli do wytrysku. Ja uwielbiam oczywiście spijać mleczko z mojej "ciężkiej
              pracy".
              Powodzenia. Życzę Wam samej przyjemności!
              • Gość: dalijka IP: *.233.233.94.devs.futuro.pl 16.01.05, 22:45
                Dzięki za wskazówki. Zazdroszczę ci trochę, że jest to dla ciebie takie
                proste :) Ja i mój chłopak jesteśmy ze sobą dość długo (4 lata) i jest nam
                dobrze ze sobą, ale nie mogę się zdobyć na wzięcie penisa do buzi, chociaż
                wiem, że on by tego chciał. Nawet jak robię to ręką, to mam wrażenie, że mi nie
                wychodzi i po paru ruchach przestaję i zabieram się za inne pieszczoty.
                • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.05, 11:13
                  Wiesz mi, łatwiej mi to zrobić niż o tym pisać jak to zrobić. Ja ze swoim
                  ukochanym jestem prawie 3 lata, czyli krócej niż Ty ze swoim. Wczoraj spytałam,
                  czy wyobraża sobie nasz seks, jeśli nie robiłabym mu lodzika. Powiedział,że
                  nie. Ja też nie wyobrażam sobie. Przyznam Ci się, że kiedyś męczyła mi się ręka
                  albo usta. Ale praktyka czyni mistrzem i teraz nie mam już takich problemów.
                  Spróbuj stopniowo zwiększać czas tych pieszczot, a i Ty się do tego przekonasz.
                  Powiedz swojemu mężczyźnie, że robisz do tego momentu, do którego chcesz i i
                  chcesz stopniowo coraz więcej go zaspokajać w ten sposób. Ja też potrzebowałam
                  czasu, ale mi się spodobało. Jestem taka, że poszukuję czegoś nowego nawet w
                  łóżku. Dlatego mi sprawia przyjemność robienie czegoś nowego (dotyku, szukania
                  wciąż nowych miejsc erogennych).
                  Przyjemności w próbowaniu i przekonywaniu się!
                  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.05, 16:47
                    w zupelnosci sie zgadzam i chyba zrobie tak jak napisalas wielkie dzieki :)
                    • Gość: mega obdarzony IP: 93.175.65.* 29.04.13, 08:46
                      ja tam uwielbiam dobrego lodzika nie za brutalnego i nie za delikatnego, ale to tez musi być klimat do tego, bo jak jest to przygodny seks np. to jak mega mnie kreci ta dziewczyna to mi go postawi ustami ale nie zdarzy dokonczyc bo ja mam już w glowie ru...ko jej i to robie ;).
                      wiec na loda najlepiej mieć stale partnerki lub stale koleżanki lodziarki które wiedza jak i w jaki sposób to zrobić żeby partenrowi dogodzić. pierwszy lodzik to zawsze jest uczenie się partnera tak jak i sex zresztą. pyt tylko czy kobieta która ci obrabia paleczke wie kiedy cie kila kiedy zadaje bol, albo kiedy to jest podniecający bol dla ciebie albo kiedy jest idealnie itd.
                      nie mniej kobiety brzydzą się w większości spermy nie chcą robic loda z wytryskiem lub polykiem itd. a to może dlatego ze większość z nich miała z tym do czynienia za małolatki gdziesz w krzakach z kolega starszym po całym dniu biegania po podworku i wiecie jaki smak spotkala??... nie musze mowic dlaczego większość kobiet mowi ze nie albo ze nie lubi itd. to tak samo jak seks analny większość mowi nieeee nigdy w zyciu to boli przecież, dlaczego tak mowi bo jej powiedziała tak kolezanka która wyruchal beszczelnie i silowo jakiś jej fagas który nie umial kochac się analnie ani jej nie rozluznil do tego ani nie przygotawal. wszystko wiec zależy od kobiety czy ma własne doświadczenia tzn czy ja stać na własne doświadczenia czy tylko powtarzac po koleżankach kanony utarte i czy po prostu po swoim pierwszym razie który w zwykłym seksie tez bywa zle kojazony przez kobiety zdobeda się na uwolnienie chorych wspomnień i spróbowaniu jeszcze raz tak jak to i ze zwykłym seksem bywa

pozdrawiam fanki dużych "wyzwan" i lodziarki w pelnym słowa tego znaczeniu ;)
          • Gość: ona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.05, 23:43
            Jestes obrzydliwa do granic przyzwoitości.Za nic składajac jakies okazjonalne
            zyczenia nie pocałowałabym cie w twarz poprostu jestes wstretna
            • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 20:42
              Jeśli byłabym wstrętna, to mój mężczyzna by mnie tak nie kochał i ubóstwiał. A
              dopóki nie zrozumiesz, że łóżko i przyzwoitość to dwie różne bajki, to będziesz
              tylko marzyła o tym,żeby Twój facet Cię uwielbiał.
              Wiem o czym mówię, bo mój chłopak dopóki mnie nie spotkał, nie cenił tak
              miłości francuskiej. (Spał z około 100 kobiet). Kiedy po raz kolejny zrobiłam
              mu lodzika, jęczał z rozkoszy i powiedział, że żałuje,że nie doceniał tak
              wspaniałego okazywania uczuć.
              • Gość: Cosmo IP: 82.160.110.* 22.01.05, 14:43
                Zgadzam się całkowicie z Tobą Joanna!Faceci uwielbiają,uwielbiali i będe
                uwielbiac seks oralny i nikt ani nic tego nie zmieni!!!Pozdrawiam:-)
      • Gość: Gosc IP: *.146.132.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.09.15, 05:50
        Jestes z pis,u od rydzyka?
    • Gość: Magdalena IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 11.01.05, 10:53
      chociaż nie zawsze mam ochotkę, to zależy od...wszystkiego ;-))
      ale wyobraźcie sobie sobie że są na tym świecie dziewczyny, które nie lubią...i
      mają do tego prawo ;-) ja np.: nie lubie barszczu ukrainskiego
      pozdr. Magdalena
    • Gość: Doświadczona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 15:16
      Większość z nas nienawidzi spustu gdziekolwiek, ani do ust ani na twarz ani
      nigdzie indziej.Czy faceci nie mają pojęcia jakie to może być obrzydliwe bleee.
      Chociaż uważają że jak kobieta sobie na to pozwoli to znaczy że musi bardzo
      kochać wybranka. Otóż bzdura!!! Większość robi to dla świętego spokoju bo boją
      się że jak będą mało oryginalne w łóżku to facet je rzuci,i znajdzie sobie inną
      laskę gotową na takie propozycje, bo kobiety mają to do siebie że często się
      beznadziejnie zakochują. Pytanie tylko w czym tu się zakochać? Chyba w głópocie
      faceta...
      • Gość: waldek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.01.05, 15:34
        "Pytanie tylko w czym tu się zakochać? Chyba w głópocie faceta..."

na pewno nie w twojej inteligencji bo powinno byc u zwykle.
      • Gość: togdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 17:55
        Opada mi. Przecież kazdy chłop LUBI strzelić z armaty na kobitke.Wstydliwie, z
        oporami, ale lubi. A tu taka informacja: ani na...gdziekolwiek. Doświadczona
        nienawidzi, ha! Zostało tylko na wznak, po bożemu i najlepiej nic nie widzieć
        oprocz barchanów.
      • Gość: gosia IP: 80.51.250.* 12.01.05, 06:24
        ja sie z toba nie zgadzam, nie robie tego dla swietego spokoju, strasznie mnie
        to podnieca, mozesz mi wierzyc lub nie ale mnie to podnieca. i powiem ci ze nie
        tylko dlatego ze ktoras tego nie lubi to tego nie robi. mi tez sie jakis czas
        temu tak wydawalo, ale od kiedy sprobowalam to uwazam ze to zbliza strasznie i
        facet jest strasznie szczesliwy :) a poza tym uwazam ze wiekszosc z tych
        dziewczyn ktore mowia ze tego nie lubia mowia tak dlatego ze, gdzies w
        podswiadomosci boja sie ze jakby to zrobily to co o nich sobie facet pomysli ze
        sa latwe ze czuja sie jak jakas pierwsza lepsza i mysla ze facet wtedy straci
        do nich szacunek no i boja sie ze facet rozpowie innym co ona mu robi, takie
        jest moje zdanie. ale takich rzeczy nie robi sie pierwszemu lepszemu kolesiowi
        albo komus komou jeszcze na 100% nie ufamy i jeszcze nie jestes pewna czy go
        kochasz. bo jesli to jest TEN to onbedzie najszczesliwszym chlopakiem na
        swiecie jak mu tak zrobisz :) i taka jest prawda, kazdy facet w stalym zwiazku
        marzy o lodzie :) nie oszukujmy sie , ale jesli ktos tego nie lubi to nie
        namawiam bo mozna sobie seks obrzydzic ale jesli nie probowala i mowi ze nie
        lubi to niech sprobuje. ja mowilam ze nidy nie zrobie loda a teraz uwiebiam
        to robic:)))))))))))))) u mnie zaczelo sie od lodzika a teraz sa spusty na
        twarz, piersi pupe brzuch gdzie tylko moj facet chce, no i nawet z "polykiem
        robie od czasu do czasu jak mam na to ochote :)))))
        • Gość: fee IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.05, 23:45
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: gosia IP: 80.51.250.* 17.01.05, 11:07
            dlaczego piszesz ty smierdzielu?? jestem kobieta i lubie spust na moje cialko
            gzdie tylko mi\oj misiek chce a to twoje ty smierdzielu zambrzmialo tak jakbys
            myslal/la ze jestem facet.
            wiec jestes w bledzie :P jestem kobieta:P
    • Gość: E@kiss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 16:17
      Kocham swojego chłopaka bardzo mnocno..I zakażdym razem on nawszelki wypadek
      mówi mi że za chwile morze być niespodzianka.Przez jakiś czas miałam opory żebo
      coś łyknąc...A teraz od cazsu do czasu pozwalm sobie na taka przyjemnośc...
    • Gość: Kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 16:18
      Zgadzam sie z Doświadczoną...Przeciez to obrzydliwe, a głupie, naiwne
      dziewczątka na wszystko sobie pozwalają. Miejcie trochę klasy dziewczyny,
      niezgadzajcie sie na każde zachciajki swoich chłopaków, oni dla was napewno by
      sie tak nie poświęcili.
      • Gość: kosmaty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 18:03
        Jak czytam Doświadczoną i Kaje to mi opada. Chyba, żeby zajęły się sobą.
        Przecież każdy chłop lubi strzelić z armatki. To co,zostało bo pobożemu i w
        barchanach? Be
      • Gość: gosia IP: 80.51.250.* 12.01.05, 06:29
        oj uwierz mi ze moj facet sie dla mnie baaardzo poswieca :))) bo mam duuuzo
        zachcianek w lozku i naprawde sie stara, i powiem ci nawet ze jak ja jestem
        strasznie podniecona to nie tylko jestm mokra ale ze mnie az cieknie, no i jak
        moj kochany robi mi minetke to tez sie tego sporo nalyka :))))) i cala buzia ma
        mokra i tez to lubi w ogole uwielbiamy francuski, a jedna z naszych ulubionych
        pozycji to 69 :))) polecam :)))
        • Gość: Greta IP: *.chello.pl 12.01.05, 16:19
          U mnie podobnie. I właśnie to lubią łobuziaki!!!
          Pozdrawiam
      • Gość: albercik IP: *.lambert.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.05, 21:47
        oczywiście SIOSTRY!!! Najlepiej niech wcale nie tryska, niech mu jądra spuchną,
        niech mu sperma wypływa oczami i nosem, niech mu ciśnienie rozerwie jajowody a
        wasza LIGA niech zabroni żeby samce się spuszczały,,, PARTENOGENEZY OBRZYDŁE!!!
        czy wam tam już całkiem zaschło czy nigdy nie miałyście wilgotno bo to
        niehigieniczne (albo nie było z kim, co?)
        • Gość: Piotr IP: *.arkonskie.v.pl 16.01.05, 19:54
          >niech mu sperma wypływa oczami i nosem, niech mu ciśnienie rozerwie jajowody<

Byłby to niewątpliwie bardzo interesuący przypadek: mężczyzna, któremu ciśnienie
          rozerwało JAJOWODY ;-)
          • Gość: Nana IP: 82.160.110.* 22.01.05, 14:57
            hahahahahahahahahahahahaha no to byłby bardzo ciekwy przypadek-facet z
            JAJOWODAMI hihihihihihihihi
    • 11.01.05, 20:20
      Powiem Ci ze dla mnie to cos normalnego, uwielbiam widziec gdy mezczyzna
      przezywa oegazm w moich ustach jęcząć z rozkoszy! dla mnie to nic wstydliwego-
      robie to co lubie i lubie sparwaiac przyjemnosc mojemu mezczyznie :D
    • Gość: gosia IP: 80.51.250.* 12.01.05, 06:38
      jak na razie to wiecej dziewczyn lubi loda robic :)))) nie bylo na tym, forum
      ani jednego faceta ktory nie lubilby lodzika a te ktore mowia ze to jest bleeee
      i te co robia nie maja klasy i sie nie szanuja uwazam ze one maja jakies
      kompleksy, i sa to jakies cnotki , ktore boja sie przyjemnosci i troche
      perwersji w lozku a o tym kazdy facet marzy i faceci takich jak one nigdy nie
      beda mieli pelnej satysfakcji z seksu, albo skocza w bok albo beda sie meczyc
      do konca zycia bez lodow no i zostala jeszcze jedna opcja albo je zostawia....
      taka jest prawda.
      F A C E C I K O C H A J A L O D Z I K I
      P O Z D R A W I A M W S Z Y S T K I C H K T O R Z Y K O C H A J A F
      R A N C U S K A M I L O S C :))))))))))))))))))

P.S. francuski to baaaardzo piekny "jezyk"

• Gość: szczęśliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 20:59
        Gość portalu: gosia napisał(a):

> w lozku a o tym kazdy facet marzy i faceci takich jak one nigdy nie
        > beda mieli pelnej satysfakcji z seksu, albo skocza w bok albo beda sie meczyc
        > do konca zycia bez lodow no i zostala jeszcze jedna opcja albo je
        zostawia....
        > taka jest prawda.
        nigdy w życiu bym sie nie zgodził na takie "zabawy" z żoną. Kocham swoją
        kobietę i bardzo ją szanuję. Więc nie pisz, że wszyscy mężczyźni o tym marzą.
        Takiej jak Ty to nawet bym ręki nie podał.
        I zapewniam Cię, że wcale się nie męczę i mam zamiar całe życie być
        tylko z żoną.

• Gość: gosia IP: 80.51.250.* 17.01.05, 07:55
          to nie wiesz co tracisz jesli powiesz mi ze nie myslisz o lekkiej perwersji w
          lozku to ci n ie uwierze, ja kiedys tez tak myslalam ze nie bede tego robic
          chlopakowi a tym bardziej mezowi bo "co on sobie pomysli i na pewno nie bedzie
          mnie szanowal" ale to jest wlasnie to co wczesniej napisalam opory psychiczne
          wlasnie przez takie myslenie. ja z moim chlopakiem bierzemy slub w sierpniu i
          po slubie nie mamy zamiaru kochac sie po bozemu bo seks powinien byc bez
          jakicholwiek oporow i powinien dawac nie 100% a 10000000000000% przyjemnosci .
          p.s. nie znam zadnego nawet najporzadniejsszego i najbardziej szanujacego swoja
          kobiete faceta ktory by nie marzyl o takim seksie :))) najczesciej to ci
          najspokojniejsi maja najbardziej zbereźne mysli :P

a ja nie mam zamiaru z moim chlopakiem zaprzestac tego seksu bo mamy do siebie
          wieeelki szacunek a za to co sobie robimy kochamy sie i szanujemy jeszcze
          bardziej niz jakbysmy takich rzeczy w lozku nie robili :)
          • Gość: Aśka IP: 82.160.110.* 22.01.05, 15:05
            Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią Gosiu!Seks francuski jeszcze bardziej
            zbliża partnerów.Sprawia,ze jeszcze bardziej sie kochaja i szamują no i miłość
            francuska jest bardzo przyjemna dla obojga:-)Pozdrawiam:-)
        • Gość: okej IP: *.150.149.94.internetia.net.pl 11.07.13, 21:02
          To Ty jakims pedałem chyba jestes,co w tym takiego człowieku ogarnij sie,fajnie od czasu do czasu zrobic cos szlanego ze tak nazwe w seksie jakies nietypowe miejsce albo cos co jest fajnego w ze stukasz swoja laske wiecznie w jednym i tym samym miejscu na te same pozycje i wgl ludzie ogarnijcie sie i weźcie troche fantazji wiadomo ze bez przesady ale ku...,dramat normlanie
    • Gość: fanka25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 08:14
      ja uwielbiam ten moment jak już stojacy trzymam go w ręce i ściągam skórkę i
      taki nabrzmiały wkładam powoli do ust chociaż opn chce szybciej wtedy tylko
      wargami go lekko ściskam i zaczynam przesuwać w dół faceci wtedy wariują ale
      jakoś nie mogę zdobyć się na połyk.
      • Gość: Faciu IP: *.bphleasing.pl 12.01.05, 15:19
        Wiecie co? Jak nie chcecie połykać, to lepiej nie róbcie loda w ogóle. Albo się
        oddajemy wzajemnie (oralnie) albo lepiej iść do kina.
        • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 23:25
          to moze najpierw sam polknij troszke??skoro taki jestes pewnien,ze to takie
          swietne dla dziewczyny polknac substancje,ktora ani w smaku,ani zapachu,ani
          konsystencji nie jest zbyt przyjemna.powodzenia!!
          ja osobiscie uwielbiam sprawiac mojemu mezczyznie przyjemnosc w taki
          sposob.uwielbiam,jak konczy w moich ustach i innych czesciach ciala.natomiast
          nie polykam( on zreszta tego nie chce) i nie zgodze sie na twarz.
          • Gość: Aśka IP: 82.160.110.* 22.01.05, 15:08
            A na usta to nie jest niby na twarz, hihihihihi:-)Pomysl co piszesz!
            • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 18:44
              W usta, nie NA usta.naucz sie czytac
    • Gość: Inka IP: *.wawa.almatur.pl / *.wawa.almatur.pl 12.01.05, 15:52
      w dobrym guście było zaytać, czy możesz skończyć w ustach...
      • Gość: dorcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 16:02
        to tak jakby zapytać: Czy mogę cie pocałować
        Całuj, nie pytaj. Najwyżej dostaniesz w pysk.
        • 12.01.05, 23:37
          Uswiadomilem sobie ile nasienia marnuje sie. Twarz, szyja, piersi, brzuch,
          pupa, w pupie, polyk (czyli do zoladka) i wiele innych miejsc tylko nie tam
          gdzie nalezy.
          Przestalem sie dziwic ze mamy ujemny przyrost naturalny.
          • Gość: lola IP: *.chello.pl 16.01.05, 18:56
            zawsze wypluwam, zreszta rzadko robie do konca, bo mecza mi sie policzki - ilez
            mozna czekac..
            na twarz nigdy nie pozwole - to upokarzajace, od pornosow facetom przewraca sie
            w lbach.
            argumenty, ze seksem oralnym kobieta wyraza uczucia i dla faceta to
            najpiekniejszy jej objaw jest bzdura, bo jak ida do dziwki na loda albo robi im
            to przypadkowa dziewczyna, to z uczuciami nie ma nic wspolnego.
    • Gość: iga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 20:00
      nie wszystkie to lubia i akceptuje - to pewne
      inne nieznosza i nigdy na to nie pozwola.

a jesli chcesz skonczyc w jej ustach to KONIEZNIE SPYTAJ wczesniej!
      dobry smak tego wymaga.
    • Gość: marzenie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 20:08
      ciekawi mnie co to za zwyczaj konczyc na twarzy:/? ja lubie final do ust z
      polykaniem i dokladnym oblizywaniem, i powtornym pieszczeniem... ale zeby
      konczyc na twarz? to nie dla mnie:|
      a co do smaku... wystarczy faceta poic sokiem ananasowym (jedna szklanka
      dziennie) i wytepic palenie ;) i wtedy jest ciekawy smaczek ;p
      :*
    • Gość: aga29wawa IP: *.chello.pl 16.01.05, 20:44
      zastanawia mnie jedno...niektore kobiety nie lubia gdy facet konczy w
      buzi...maja do tego prawo czy na buzi.. ale czy wiecie ze 90% ludzi nie zwraca
      uwagi ze gdy facet lize cipke..kobieta tez ma "wytrysk" nie tak obfity jak
      mezczyzna ale w czasie orgazmu tez z niej wydobywa sie wiecej soczkow... wiec
      moze zapytajmy panow czy oni to lubia czy nie?! :)
      • Gość: majki IP: *.238.97.166.adsl.inetia.pl 21.01.05, 17:57
        ja uwielbiam :))
    • Gość: anna IP: *.icpnet.pl 16.01.05, 22:07
      nie lubię ale kiedy słysze ze moj chłopak już dochodzi,to nie chce mu popsuc
      orgazmu i zazwyczaj połykam.
    • Gość: hahahahahah IP: *.gaworzyce.sdi.tpnet.pl 17.01.05, 15:59
      co za laski tu piszą dziwne? co w tym jest obrzydliwego? jesli kochasz faceta i
      kochasz sie z nim to po co to robisz jesli sie go brzydzisz? jego sperma to też
      wydzielina, a jak macie okrest to tez na pewno sie nie kochacie bo to obrzydliwe
      ale to też jest coś waszego... co za paranoja?! kochac kogoś to chyba znaczy
      zzaakceptowac wszystko bez wyjatków! a męska sperma to nie jakis wynalazek, bo
      kazdy toma. Dlatego uważam ze to bez róznicy czy na piersi czy na brzuch bo
      jesl;i spuszcza sie w ciebie to sperma i tak wyceci... i co wtedy robicie?
      idziecie od razu do kibla? heheheheh nie rozumiem lasek które sie tego brzydzą,
      spuszczania na nie, to po co wy sie w ogóle kochacie co? hahahahhaha same
      porządnisie
    • Gość: MrX IP: 217.97.185.* 17.01.05, 16:34
      widze ze niektorym to sie pofarciło... zgroza! pewnie jeszcze wszystko przy
      zgaszonym swietle:) czytacie czasami cosmo czy tylko obrazki przegladacie...
    • Gość: kasienka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 16:34
      uwielbiam obciagac swojemu mezowi o n tez lubi jak robie mu lodzika tryska
      wszedzie do buzi na cycuszki na tylek , uwielbiam jak wlkada mi sojego kutasa
      gleboko do gardla i rznie mnie jak opetany wiem ze nie skoczy na bok bo drugiej
      takiej uleglej i bezpruderyjnej suczki nie znajdzie w zyciu ...
      • Gość: bucz IP: *.238.97.166.adsl.inetia.pl 21.01.05, 17:59
        jesteś niezastąpiona:)hehe
      • Gość: mega obdarzony IP: 93.175.65.* 29.04.13, 08:58
        hmm a może by się nia podzielil ??? hmmm? a może ta jego suczka się dzieli sobą a on nawet nie wie? jeśli tak to odezwij się i podaj maila to pogadamy ;)

pozdrawiam wszystkie panie lubiące i robiące dobrze duże lody ;)
    • Gość: Bateryjka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 14:18
      Supersprawa!
      Zawsze polykam! To jest niesamowicie podniecajace! Pierwszy raz wyplulam ale
      zaluje tego bo moj fecet nic nie powiedzial ale bylo mu berdzo przykro. To tak
      jakbym sie go miala brzydzic. Jak byscie sie czuly gdyby facet po minetce
      zaczal pluc?
      • Gość: Natalala IP: 82.160.110.* 22.01.05, 15:42
        Byłoby mi bardzo przykro gdyby mój facet po zrobieniu mi minetki zaczał pluć i
        wycierać z niesmakiem usta:-(Dlatego zawsze połykam jak robię mojemu mężczyźnie
        lodzika bo wiem,że to dla niego oznaczy,że w pełni go akceptuję i kocham:-)
    • Gość: Kaśka IP: 195.116.203.* 22.01.05, 18:38
      Mi to nie przeszkadza i nawet to lubie, wiem jak mojego faceta to kreci, więc i
      mi się to podoba bo lubie sprawiac mu przyjemność. Zawsze wycofywał swojego
      penisa wcześniej bo myslał pewnie ze sie obraże lub cos ale raz jak chciał
      wycofać ja się do niego usmiechnełam i go przetrzymałam jak zobaczyłam wyedy
      jego usmiech to tymbardziej miałam na to ochote. Kocham mojego faceta i jego
      ciało tez ;)
    • Gość: anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 21:33
      nigdy bym sobie nie pozwoliła na to żeby facet spuścił mi się na twarz ale
      połykać uwielbiam.... nie kończymy tego zawsze w ten sposób ale wiem że jemu to
      sprawia dużo przyjemności a mnie bardzo podnieca....
    • 28.04.13, 19:13
      W Kutnie jest to naturalne.

Spytajcie panienek spod dworca.

--
      • Gość: przedmowca_lubi_w- IP: *.mnc.pl 18.02.16, 23:00
        mowisz o twojej nastoletniej matce ktora zrobila cie po pijaku ?
    • Gość: Etka IP: *.dynamic.chello.pl 28.04.13, 20:03
      bardzo lubie, do buzi na twarz i jakos tak... jeszcze ledzwie :)
    • 10.12.13, 21:18
      Byle nie w oko :P
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.