• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

antybiotyki a okres Dodaj do ulubionych

  • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 16:19
    czy przez branie antybiotykow moze spozniac mi sie okres?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 16:25
      Tak, chociaż nigdy coś takiego mi sie nie zdażyło bo mam zawsze nieregularnie i
      z tego powodu biore tabletki... Ale w kazdym badz razie napewno antybiotyki
      moga wplywac na opoznienie okresu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.