Dodaj do ulubionych

niby głupi problem

09.05.05, 23:41
przez pewien czas wysyłałam mojemu facetowi "seksistowskie" smski. Tzn co bym
chetnie z nim zrobila, albo ze juz na niego czekam, wilgotna i gotowa... Po
czy usłyszalam, zebym tego nie robila, bo on nie lubi o "tych" rzeczach pisać
ani gadać przez telefon. Czy ja jestm zboczona, infantylna czy się za dużo
babskich gazet naczytałam?
Obserwuj wątek
    • Gość: a. zgadzam się z pamelką IP: 80.51.235.* 10.05.05, 09:10
      zgadzam się z pamelką, martini zaczytała się za dużo babskich gazet. Może
      niekoniecznie jest zboczona i nienormalna ale próbuje być ...jak to się teraz
      mówi?.... zajefajną dziewczyną ;)a faceci nie są tak prosci, że trzeba im po
      kolei streszczać cały swój dzień i wszystkie reakcje organizmu, żeby być dla
      nich pociągającą.
      • Gość: gingi Re: zgadzam się z pamelką IP: 193.0.122.* 10.05.05, 19:06
        a ja się z wami nie zgadzam. już widzę takiego faceta. Pod kołderką i przy
        zgaszonym świetle.

jak ktoś się czuje ze sobą dobrze również w "tych tematach" to takie smsy
        niezwykle pobudzają i mogą sprawić, że wyczekiwany seks jest potem cudowny.
        Tak więc stwierdzam oficjalnie, że ktos kto nie próbuje pobudzić swojej fatazji
        erotycznej jest po prostu nudny.
    • Gość: kobieta Re: niby głupi problem IP: *.gorzow.mm.pl 10.05.05, 16:37
      Cześć. Ja tez piszę mojemu Kochanemu podobe smski. Ale opisuję w nich jak się
      kochamy. Czasami w środku nocy potrafiłam mu opisać w ok 20 smskach ja się
      kochamy i to bardzo dokładnie i wiem, że go to bardzo podnieca. Lubi jak ja mu
      to piszę. Czasami nawet prosi "Kochanie napisz mi cos co tak bardzo lubię".
      Dlatego uważam, że to nie jest nic złego i nie świadczy to źle o Tobie. A może
      dla Twojego chłopaka jest to temat tabu. PS mój kochany tez mi pisze takie
      smski i jest to dla mnie bardzo przyjemne, czasami nawet dzwoni do mnie i mi to
      opowiada. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie.
        • Gość: Karolek Re: niby głupi problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.05, 19:01
          moja kobitka mi pisze takie seski i je uwielbiam ja jej pisze takie seski i tez
          ciesza sie entuzjazmem nie mozna uogolniac ludzie sie ruznia bardzo znacznie i
          to nie tylko plcia ale tez harakterem wiec jak nie lubi to tego nie rob ,za to
          uzyj tego seksualnego entuzjazmu w sytuacjach sam na sam a co do zboczenia
          gdybys wysylala zberezne seski do kolezanki byla bys zboczona w sytuacjach
          miedzy mezczyzna a kobieta nie ma mowy o zboczeniu dopuki zadnej ze stron nie
          sprawia to przykrosci, poprostu kazdy ma jakies preferencje seksualne
          specyficzne tylko dla jego osoby i tak jedni lubia to inni tamto i co w tym
          zlego? albo zboczonego? tak samo ja sobie opie..m kurczaka a wegetarianin
          krzyczy ze jestem morderca bez serca punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i
          tyle za potencjalne orty nie ponosze odpowiedzialnosci mam dysmozgowie jak ktos
          sie chce do mnie o to przywalic niech z gory wyp...dala
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka