Dodaj do ulubionych

Do Melby i in.w sprawie watku o zdrowiu i nie tylk

01.08.02, 17:39
Jesteś u kogoś z wizyta. Gospodarz zaczyna rozmowę o zdrowiu. Ty go
ochrzaniasz, ze o zdrowiu rozmawia się tylko w przychodni. Ponadto
stwierdzasz, ze gospodarz i jego tematy rozmowy sa głupie, ale zamiast wstać
i pojść do przychodni, siedzisz u niego nadal i obrazasz innych gości.
bardzo mnie ciekawi, dlaczego kiedy ktoś uwaza, ze jest inteligentny, to już
ni musi być kulturalny?
PS. Nie czytam Cosmo ale ten zalew chamstwa mnie wkurzył. To ma niby
świadczyć o wysokim poziomie ludzi z forum GW? Ja też lubię forum GW i proszę
się nie wypowiadać w moim iieniu, nigdy nie nazwałabym nikogo kretynką tylko
dlatego, że czyta inn ą prasę niż ja.
Obserwuj wątek
    • zuzanna_czyli_zuzka Re: Do Melby i in.w sprawie watku o zdrowiu i nie 01.08.02, 18:56
      W pełni się solidaryzuję. Nie uważam, by ktoś, kto uważa się za inteligentnego
      mial prawo automatycznie zwolnić się z obowiązku przestrzegania podstawowych
      norm zachowania...
      Ach - jeszcze jedno. Bylam na stronce nonpolitana... I nie podobalo mi sie. Ale
      nie czuje potrzeby wyzywania jego czytelniczek i czytelnikow od nadetych
      idiotow, ktorzy sa w gruncie rzeczy pseudointelektualistami i probuja na sile
      sie wyrozniac obrazajac tym samym innych.
      Pozdrawiam Deserku.
    • Gość: Melba Re: Do Melby i in.w sprawie watku o zdrowiu i nie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.02, 22:28
      Aaaaaaaaa! Z wizytą! No tak, pomerdało mi się! To ja jestem tu z wizytą, no
      tak, to ja jestem dla internetu, a nie internet dla mnie, oj
      rzeczywiście....ale gafa!
      DZIEWCZĘTA NAJMILSZE - nikogo tu nie obraziłam ani nie zwyzywałam z powodu
      czytania Cosmo ani z żadnego innego powodu też zresztą nie. Nie mój to styl
      forumowania. A Cosmo mogę nie lubić, a z głupoty wolno mi się śmiać do
      rozpuku.Tak to bywa w wolnych krainach, do których podobno i Polska należy, a
      już na pewno przestrzeń wirtualna takimi prawami się rządzi. Proszę nie
      zarzucać mi brzydkich rzeczy, których nie popełniłam. Nigdzie nikogo nie
      nazwałam kretynką. Prawda? Tak? Jakieś przeprosinki? Nie, no
      skąd....przesadzam...
      • zuzanna_czyli_zuzka Re: Do Melby i in.w sprawie watku o zdrowiu i nie 01.08.02, 23:04
        Ależ Kochanie... No widzisz? I znów nie zrozumiałaś. To jest forum
        Cosmopolitana. I jesteś tu gościem tej gazety. Nie ma znaczenia, że GW jest tu
        głównym gospodarzem. GW wyznaczyła dla Cosmo pewien rewir - tylko dla tego
        pisma. Więc jesteś tu gościem. I faktycznie obrażasz gospodarza. Jeśli nie
        pamiętasz kiedy i gdzie to zrobiłaś, trudno, może pora na Bilobil.
        Przeprosin nie powinnaś oczekiwać. Chyba, że sama się zreflektujesz i
        przeprosisz... może wtedy ktoś uzna, że też mu przykro. Nie uważam, bym w
        swojej wypowiedzi Cię obraziła. Więc przepraszać nie będę. Nie przeprasza się
        za nic, Deserku.
        Pozdrowienia.
    • Gość: Melba Re: Do Melby i in.w sprawie watku o zdrowiu i nie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.02, 23:49
      herya napisała:

nigdy nie nazwałabym nikogo kretynką tylko
      > dlatego, że czyta inn ą prasę niż ja.
      Heyra, uwierz mi, że ja też nie. I nigdzie tego nie zrobiłam. A bycie w
      gościach? Hm, dla mnie te pytania są niesmaczne i głupiutkie, no może tylko
      żenujące. Nie odpowiedziałabym koledze czy koleżance na intymne czy chamskie
      pytania, bo wpadłam do nich z wizytą i tak wypada. A Ty?
      • herya Re: Do Melby i in.w sprawie watku o zdrowiu i nie 02.08.02, 12:43
        Tekst o "kretynkach" był przykładowy i nie dotyczył Ciebie, w którymś wątku to
        padło i tyle :) Mnie to razi, tak samo jak odzywki "te redaktorki" itp., ktoś
        się z nimi zna z piaskownicy czy co?
        A czy mogłabyś mi wyjasnić, dlaczego uważasz wątek o zdrowiu za "bezsensowny"?
        Mnie też się wydaje, że wątki redackji C nie mają szczególnego kierunku, ale
        jakieś próby są i będę tu zaglądać, żeby zobaczyć co z tego wyszło. Gdyby taki
        wątek założyła pani doktor na forum eksperta albo redakcja Wyskich Obcasów na
        forum Kobieta, nikomu by to nie przeszkadzało a C zapewne też pisze o zdrowiu
        kobiet, więc po co zjadliwe komentarze i pouczanie ich co wolno?
        • Gość: Melba Heyra IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.08.02, 21:43
          Hej Heyra :) Wiesz, po całym burzliwym przyjęciu tego forum, panie redaktorki
          wystrzeliły od razu z grubej rury z pytankami ginekoligicznymi. To był strzał
          kulą w płot, o czym świadczą choćby reakcje dziewczyn. Znam wiele z nich i
          uwierz mi, nie są to ciemne i zacofane panienki, nie mające pojęcia o swoim
          zdrowiu i badaniach. A jednak zareagowały tak, jak zareagowały - jak myślisz,
          dlaczego? Moim zdaniem pewne rzeczy przystoją pewnym ludziom i w pewnych
          miejscach. Takim miejscem na pytania tego typu w sieci jest forum zdrowie
          kobiety. Tak jak są tematy, ktore omawiane w gabinecie z moją dr ginekolog są
          jak najbardziej na miejscu, a gdzie indziej są przejawem, hm, powiedzmy
          niedelikatności i niedojrzałości. Forum Cosmo ma być niby forum eksperckim, ale
          eksperckim w jakim wymiarze? Czy na pewno ginekologicznym i około-
          ginekologicznym? Dlaczego Ty ani zuzka nie odpowiedziałyście na pytania
          redakcji na wątku o zdrowiu, skoro wszystko jest takie ok i na miejscu?
          Najlepiej na tamtym wątku ujęły to chyba essie i luizjana...
          Pozdrawiam :)
          • herya Re: Heyra 05.08.02, 18:08
            Ja się w ogóle na tym forum nie wypowiadam merytorycznie, bo jako rzekłam mnie
            ono nie kręci :) Wkurza mnie kwestia formalna: że w imię swojej rzekomej
            yntelektualności ludzie (nie mówię, że Ty) obrażają innych, określając się jako
            forumowicze GW i przeciwstawiając to nieszczęsnemu Cosmo. Wolalabym, żeby nie
            kojarzono pań z forum GW z takm podejściem d życia i otoczenia. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka