taniec towarzyski :) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy oglądacie program "taniec z gwiazdami"? Widziałyście jak piękne,
    błyszczące włosy mają tancerki? Nie mam pojęcia jakiego produktu używają
    (myślę jednak ze to nie jest wosk).Włosy mają super lustrzany blask i
    wyglądają na zdrowe. Czy ktoś mi powie, jak można osiągnąć taki efekt, jakim
    produktem? Proszę o poważne podejście do sprawy :)
    • zona 50Centa :D hehe ja nia jestem:D dżołk :D hmm no nie wiem, maja po prostu
      zdrowe wlosy, na pewno o nie dbaja. nalezy jak najmniej uzywac suszarki,
      prostownicy etc. moze jakas brylantyna? mleczko jakies? kurde nie wiem:D
    • Stosują nabłyszczacze do włosów.
    • Podstawą jest dobry szampon,balsam i maska do włosów oraz to by je dość często
      podcinać,bo włosy mogą błyszczeć i bez wosku czy brylantyny,wystarczy,że są
      zdrowe.Ja mam bardzo błyszczące włosy,ale też poświęcam im dużo czasu,np.myję
      codziennie.Polecam profesjonalne produkty do włsów np Kadusa,albo dostępne w
      każdej drogeri Gliss kur a raz w miesiącu warto zastosować kuracje rycynową z
      dodatkiem wit.A,choć blondynkąnie nie polecam bo przyciemnia włosy.Na specjalne
      okazje można użyć nabłyszczaczy:wosku lub brylantyny,ale nie wolno przesadzić z
      ich aplikacją bo włosy będą wyglądać jak tłuste a przecież nie o to chodzi...
      Przepis na maske,którą możesz zrobić sama w domu(obciąża włosy,więc
      nie można jej zbyt często stosować,ale świetnie je odżywia i natłuszcza
      sprawiając,że intensywnie błyszczą):1jajko,0,5cytryny,łyżka oliwy z oliwek,1
      kapsułka wit.A wszystko wymieszać i nałożyć na włosy oraz wsmarować w skórę
      głowy.
    • Gość: studentka20 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 22:16
      podobno rewelacyjny jest jedwab do wlosow,nie jest drogi- ok 8 zl a starcza na
      dlugo
    • Gość: życzliwa IP: *.gorzow.mm.pl 15.11.05, 19:46
      To jest silikon do włosów:) Ciężko go dostać w Polsce i jest bardzo drogi :)
    • Gość: Natalia:] IP: *.icpnet.pl 15.11.05, 19:48
      Wyczynowo trenuje taniec towarzyski, taki "idealny wyglad" wymaga wile pracy:
      regularne solarium, na zawodach samoopalacze, fluidy bronzujace, jezeli chodzi
      o wlosy fryzury musza byc bardzo trwale, blyszcza sie z powodu znacznej ilosci
      zelu, lakieru i wosku ja osobiscie staram sie byc przynajmniej raz na 2
      tygodnie u fryzjera-stosuje maseczki odzywiajace i regenerujace. Koniecznoscia
      jest takze urzywanie produktow specjalistycznych (od fryzjera)!Nie wspomne o
      sztucznych zesach czy paznokciach- zdaje sobie sprawe, ze to waszystko zatoczy
      kiedys bledne kolo(28-letnie tancerki maja zmarszczki 60-latek), lecz czego nie
      robi sie dla wygranej...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.