STRIPTIZ DLA FACETA :P Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chcę zrobić mojemu facetowi mały prezencik :D Zawsze mowił, że chcialby żebym
    dla niego zatańczyła hehe. Dziewczyny pytanie do Was: robiłyście to
    kiedykolwiek? Jakich rekwizytów używałyście? Do jakiej piosenki tańczyłyście?
    jakiś inne porady?
    A może któryś z Panów opowie taką sytuację, w której jego dziewczyna
    zafundowala mu taką niespodziankę? Albo jak chcielibyście żeby wyglądało
    takie przedstawienie??

Czekam na podpowiedzi :)

Pozdrowionka buźka papa
    • robiłam:D na poczatku bylo ciezko sie przelamac.. ale przy przyciemnionym
      swietle, muzyczce enigmy (zawodowa striptizerka polecala w jakims programie ;))
      bez szczegolnych rekwizytow. jedynie krzeslo, szpilki, ładna bielizna,
      najlepiej taka jaka najbardziej podnieca twojego chlopaka. no i lampka wina
      moze sprawic ze bedziesz odwazniejsza, a przez to atrakcyjniejsza:) powodzenia
    • Czy żadna z Was dziewczyny tego nie robila?? a może nie chcecie pisać? :)
    • Gość: gość :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 21:28
      Enigma - polecam tak samo jeśli chodzi o muzę :D a o samo show to... zrzucaj
      ciuszki jak najwolniej i nie pozwól mu siebie dotykać :D
    • Najlepsza muzyka to maroon 5 - take what you want...albo george michael - father
      figure..odjazd totalny...ja mam ochote na sam dzwiek pierwszych taktów:)
      --
      to moja sutra serca...wyciszam sie...
    • Gość: gosiaczek IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 20.01.06, 03:45
      enigma albo sade...i co wyjsc zwanny niewytarta tylko w reczniku i tanczyc
      tanczyc tanczyc......i jak juz recznik ci opadnie,to o reszte sama musisz juz
      zadbac....
    • Najlepsza melodia do striptisu to ta ze Benny Hilla. Super extra!
      --
      Polska jest w moim sercu!
    • Gość: reniaczek IP: *.aster.pl 20.01.06, 22:28
      ja swojemu facetowi taka niespodzianke zafundowałam dwa razy :)
      nie ważne do jakiej muzki(choć spokojna, ale i taneczna jest jak najbardziej w
      porzo ;)) tak naprawde mój facet był tak rozpalony ze nie zwracał uwagi na
      takie błachostki..
      jak stwierdził najcudoniejsze było to ze taką niespodzianke wykonałam ja a nie
      zadna inna, i zrobiłam to po swojemu ;)
      • Gość: biseksualna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.06, 22:38
        Ja robię swojemu facetowi striptiz co jakiś czas. A jak? Najpiewa wybieram
        piosenki - staram się, żeby były żywiołowe, ale też w jakiś sposób
        zmysłowe...hmmm... erotyczne?... Np. "Push it" - Salt'n'Pepa, "Lady
        Marmalade", "Touch me" Samanthy Fox, czasami coś Shakiry itp. Co do ciuchów to
        polecami opinające wydekoltowane bluzeczki na guziczki lub suwak, seksowny
        staniczek, spódniczkę-wersja mini mnini, pończochy, ale Z PASEM (to działa na
        facetów), mogą być kabaretki, i długie buty na wysokim obcasie. Oczywiscie do
        tego odpowiednio ostry makijaż i fruzura. Tak mniej więcej przed nim występuję.
        Nim skończę tańczyć, on już próbuje się do mnmie dobrać, więc chyba jest
        nieźle :).
        • Gość: bastian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.06, 00:27
          OOOOO NIIIIEEEEEEE!!!
          KOBIETY JESTESCIE MEEEGAAA WYY DOKłADNIE WIEDZIEć JAK Z NAMI PSTEMPOWAC I CZYM
          NAM ZAIMPONOWAC MEGAAA
    • ja zrobilam striptiz mojemu chlopakowi - byl to zarazem moj i nasz drugi raz :)
      zrobilam to w rytm piosenki Christiny Agulilery - z nowej plyty,nie pamietam
      tytulu.najpierw mialam satynowy szlafroczek a pod spodem ladna nowa
      bielizne.tanczylam mu w sypialni moich rodzicow,mielismy cala noc dla siebie bo
      rodzicow nie bylo na noc.warto wspomniec ze moi rodzice maja szafe z takimi
      lustrami i to chyba potegowalo podniecenie mojego misia.pozniej gdy z nim o tym
      rozmawialam mowil ze podobalo mu sie jak tanczac podchodzilam do
      nioego,dotykajac itp ale nie dajac sie dotknac,pocalowac i nic z tych
      rzeczy.zadnych rekwizytow nie uzywalam.mysle teraz nad kolejnym wystepem,moze
      cit ostrzajnszym:)naprwade niesamozite przezycie.widzialam to pozadanie w jego
      oczach,po prostu dluzej by juz nie wytrzymal.polecam naprawde.majtki sciagnal
      sam:)
    • Gość: malinowakrolewna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 14:04
      "Suraj Hua Maddham"z filmu "Kabhi Khushi Kabhie Gham"-> czasem slonce czasem
      deszcz. bardzo zmyslowa piosenka. tyle ze troche dluga(7minut i 8 sekund)ale
      mozna dac popis swoich mozliwosci bez ponownego wlaczania muzyki

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.