Dodaj do ulubionych

tabletki na ostry dlugi sex

27.03.06, 20:27
czy ktos z was sie moze orientuje jakie tabletki mozna wspolnie zazyc z
facetem aby kochac sie dlugo i przyjemnie?aby zwiekszyc podniecenie a przede
wszystkim ochote na sex?i to jeszcze tak eby najlepiej facet o tym nie wiedzial...
Edytor zaawansowany
  • Gość: cienmotyla IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.06, 21:29
    MAX LOVE 6 szt. w opakowaniu, kosztuje 6 zł:) sa to tabletki ziołowe.
    Dostepne w drogeriach a na bank w rossmanie:) Nie pytac skad wiem:D
  • bibi.mal 28.03.06, 07:06
    O! Hm.... ;)
  • Gość: dj IP: *.ip.fastwebnet.it 28.03.06, 09:05
    a jak dokladnie dzialaja???
    .... mhhhh...to b.interesujaca kwestia....!!!
    :)))))))))
  • Gość: marchewcia19 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 08:11
    tzw. białko
  • Gość: Anula IP: *.icpnet.pl 28.03.06, 19:55
    Pix
  • cienmotyla 28.03.06, 20:27
    no to jak działaja tak??
    otóz po wzieciu jednej : NIC
    po wzieciu dwóch : jak jestes wsrod ludzi, gdzies na miescie itp to nic nie
    czujesz... zachowujeszsie normalnie, nie widac objawow..,ale jak juz jestes z
    ukochanym i zaczynacie sie dotykac to robisz sie coraz bardziej napalona,chetna
    idostepna:) chcesz jeszcze i wiecej:)
    po wzieciu trzech: patrz punkt drugi plus sama sie zaczynasz dobierac, szybciej
    mozna osiagnac orgazm:)

jeszcze jakies pytania??
    aha najwiecej to mozna wziać 3 szt. na dzien:) najlepiej pod rzad:)
  • Gość: kres IP: 46.77.124.* 28.11.13, 14:25
    Piszesz ze 3 daja dobrego kopa i najlepiej wziasc 3 pod rzad. dawkowanie na ulotce mowi zeby brac 3 dziennie ale po 1 sztuce wiec mam rozumiec ze jak wezme 1 na wieczór ,bo rozumie że 3ech na raz nie mogę.to i różnicy nie bedzie żadnej ?
  • Gość: riki11 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.09.15, 16:36
    Mój facet zaczął jakiś czas temu stosować bardzo fajny suplement diety poprawił przede wszystkim jakoś naszego seksu bo wiadomo czas się wydluzul a mój facet nigdy nie robił długich dystansie 😃 teraz seks jest genialny i ja w końcu mogę się nim nacieszyć bo dotąd nigdy Nie zdarzalam... www.climax-suplement. pl warto poczytać i się zdecydować naprawdę działanie mąja zniewalające 😊
  • kurkowska111 18.08.17, 10:19
    Najlepiej będzie jak on weźmie. Są takie tabletki na potencję, że będziesz czuła się tak podniecona, że sama będziesz kazała mu to brać. Np. taki long men ze sklepu www.wzaufaniu.pl. Serio, facet może po tym ze dwie godziny bzykać :)
  • Gość: Everl IP: *.dynamic.mm.pl 06.09.17, 10:47
    Trochę tego już testowałem i jak dla mnie najlepsze są tabletki Man tabs. Nie wiem co jest w składzie ale mam porównanie do viagry na recepte i działanie jest dokładnie takie samo. Róznicy nie widzę ( poza tymże nie trzeba bawić się w recepty przy man tabs....).
  • vennio 06.09.17, 14:23
    No włanie sam sobie man tabs kupiłem i wczoraj wieczorem przetestowałem. Trochę bylem w szoku. Po opiniach w sieci spodziewałem sie, ze zadziałają ale pała stała mi prawie 6 godzin. Bzykałem się z laską ponad 3 razy i dopiero po tym czasie opadła.To normalne?????
  • Gość: kipsor IP: *.145.180.9.5.hetzner.de 12.09.17, 10:16
    Moze po prostu nie jesteś przyzwyczajony do tak mocnych środkow. Na mnie działa to podobnie i w sumie dobrze bo tanie nie jest. A tak wystarczy tylko pól tabletki i można zabirac się do roboty bez strachu,że pała opadnie w trakcie i bedzie obciach przed laską :P
  • siette7 28.01.19, 20:33
    Chcesz powiedziec ze sie.nie.spusciles przez.3h??
  • Gość: zeros IP: *.cd-n.net 11.09.17, 14:17
    Normalne.... Na każdego działa to trochę inaczej. Ale proponowałbym nastepnym razem wziąć pół tabltetki :P
  • Gość: michealleee555 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.03.18, 11:45
    hej dziewczynki
    ja tez kiedys myslalam zeby samej cos brac i moze wtedy bedzie cos z lepszego seksu.. ale jednak mysle ze najlepszym rozwiazaniem jak to facet bierze cos na wspomaganie - polecam z reka na sercu Climax Control - rewelacja dzieki temu kobieta wcale nie potrzebuje dopalaczy :) climax-suplement.pl/ warto sie zorientowac w temacie :)
  • Gość: grubson45 IP: *.dataspace.pl 25.02.19, 10:48
    Polecam Wam cum on. Najlepsze tabletki na erekcję jakie miałem okazję wypróbować. A trochę ich przetestowałem zanim odkryłem swój ideał Produkt ratuje życie erotyczne fiutek stoi jak za młodych lat i nie muszę się stresować, ze nie zadziała w odpowiedniej chwili. Tak samo dobrze działa jak przy viagrze czy innych specyfikach a przy tym jest o wiele przyjemniejszy cenowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.