Bardzo mały biust - kompleks Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mam prawie identyczne piersi jak te na zdjęciu
    republika.pl/blog_ua_1314477/2829555/tr/male.jpg Są moim ogromnym
    kompleksem, maskuję je grubymi push-up'ami i przez bluzkę wygląda wtedy ok.
    Tylko kogo ja chcę oszukać? Chciałabym poznać głównie opinie facetów na temat
    konkretnie takiego biustu. Owszem, często się mówi, że małe jest piękne, że
    najlepiej się pieści co się w dłoni mieści... ale zależy o jak małym mówimy.
    Ja pytam konkretnie o taki :)
    • Gość: evel86 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.06, 15:56
      to zrob sobie operacje powiekszania biustu i po klopocie...
      • Zabraniam, będzie wyglądał jeszcze gorzej. Naprawdę to co jest naturalne jest
        najpiękniejsze. By the way: operacja plastyczna powiększenia piersi podobno
        boli, po operacji przez kilka dni lub tygodni ciężko się oddycha.
        A tak wogóle abstrachując od wszystkiego spójrz na te "laski" po tego typu
        operacjach np: ze Stanów. Chciałabyś tak wyglądać ??
        Zastanawiam się jak będą wyglądać za 40, 50 lat..
        • Gość: satt IP: *.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.06, 16:09
          hmmm nie zgadzam sie !dlatego,ze ja sama mialam operacje plastyczna ( tyle,ze
          nie biustu) interesuje sie tym tematem i wszystkim co zwiazane z operacjami
          plastycznymi w tym biustu tez ( biust mam C/D wiec nie bede robic
          operacje,czytam tylko dla siebie) znam bardzo duzo osob po operacjach biustu i
          kazda mowi,ze WARTO...bol jest, czasami go nie ma, zalezy od organizmu...co do
          wygladu za kilkanascie lat...kto sie tym przejmuje ?dla mnie najwazniejszym jest
          miec TERAZ ladny nos..a co bedzie za 40 lat to sie wtedy martwic bede.Wkladki
          roznych firm ( najpoplarniejsze Nagor, Mentor Eurosillicone) sa dobrej
          jakosci.zwykle wymienia sie je od 10-20 lat, niektore sa na cale zycie. JA
          jestem za tym,ze bledy natury sie poprawia...zycie jest zbyt krotkie zeby tracic
          czas na zamartwianie sie i dolowanie.
      • ale doradziłaś:| ja Ci pwoiem tyle że nie możesz mieć komleksów ze wzgledu na
        piersi bo jest bardzo duzo facetow ktorzy uwielbiaja male piersi naprzykład
        mój:] i uwiezr wystarczy że zadbacsz o nie poćwiczysz, smaruj dobrym balsaamem
        ujedrniajacym i dla twojego faceta beda napewno najpiekniejsze na swieccie.
        wiec glowa do góry i ruszaj cwiczyc:]
    • Gość: kaskader IP: *.lanet.net.pl 10.06.06, 16:05
      laska, a ile Ty masz lat? 15?
    • nie masz sie czym przejmowac,musisz go zaakceptowac i polubic,moj biust tez nie
      nalezy do najwiekszych-moze to zabrzmi teraz głupio ale ktos mi kiedys
      powiedział"przynajmniej wiecej do buzi sie zmiesci":)pozdro
    • Gość: kazetka IP: *.chello.pl 10.06.06, 18:56
      mam kolezanke ktora ma dokladnie takie wlasnie cycki ale za to bardzo fajny
      tylek i nie absolutnie nie narzeka na brak powodzenia u facetow. chodzi o
      pewnosc siebie i mily usmiech a nie o cycki. no a poza tym w wiekszosci
      przypakdow facetow bardziej kreci tylek niz cycki ;) wiec na silownie! przyda
      sie tez pojsc do kosmetyczki i na zakupy, w poszukiwaniu bluzek ktore eksponuja
      np ladne opalone ramiona zamiast biust. pozdr
    • Gość: mk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.06, 19:00
      Maly biust podoba mi sie 100x bardziej niz nawet najlepiej zrobiony sztuczny.
      Nie rob glupstwa i nie chodz na operacje. Male jest faaaajne :)
    • Gość: markoluk IP: *.pronet.lublin.pl 10.06.06, 19:07
      sluchaj to kwestia gustu,jesli masz takie jak na tym zdjeciu to sa ok(mi sie
      podobaja;))nie masz sie czego wstydzic.Moja dziewczyna tez nie ma duzego biustu
      a mi sie on podoba i ona to widzi dlatego nie ma z tego powodu kompleksu.Uwiez
      mi nie wszystkim facetom podoba sie duzy biust.Glowa do gory:)pozdrawiam
    • Gość: gwiazdkaaa IP: *.local2.pl / *.loonar.pl 10.06.06, 20:41
      pokacycki.fotolog.pl/636649,komentarze.html

Ja mam taki. Marze o opercaji ale mnie na to nie stac. Zadnemu chłopakowi się
      jeszcze nie pokazałam. Wstydze się ;((((
    • nie martw sie mika, jest wiele takich dziewczyn jak ty..=) ja rowniez do nich
      naleze! tj mam moze minimalnie wiekszy ale i tak zalicza sie to tej samej
      kategorii;) tez kiedys sie tym bardzo przejmowalam, jednak poznalam chlopaka,
      ktory mnie pokochal i nastal moment kiedy moj wstyd i opory odeszly i
      najnormalniej ukazalam mu co kryje za kurtyna push-upa ;) radze takze wejsc na
      forum prywatne "maly biust" tam tyle sie naogladasz cudzych "maluszkow" ze
      poczujesz sie juz zupelnie normalnie =) a poza tym..jak to powtarza moja mama-
      nie cycki sie licza, a bycie zadbana, wesolym i dobrym czlowiekiem =)
    • Gość: koleś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.06, 22:14
      jest spoko ja bym zaakceptował
    • Gość: bardzo IP: *.toya.net.pl 10.06.06, 22:40
      Ja osobiscie przepadam za małym biustem.. Uwazam go za bardziej ponętny i
      atrakcyjny, na widok wielkich cycków wcale nie reaguje :)
      Doskonale wiem z doswiadczenia (analiza reakcji znajomych) że małe piersi bywają
      baaaardzo ponętne, nierzadko bardziej nawet niż wielkie "balony".
      Nie rób żadnych oparacji, po prostu ciesz się tym, co masz, uważam, że na pewno
      są wspaniałe ;P
      Nie martw się, głowa do góry!
      • ja mam sredni...ale powiem ci jedno nigdy w zyciu nie zrobilabym sobie operacji
        piersi...poprostu to zalezy od czlowieka i czy sie akceptujesz...wiem ze latwo
        jest mi mowic bo ja akurat nie mam z tym problemu ale nie daj sobie tknac
        piersi...sa moze male ale wlasne i naturalne.Napewno znajdziesz chlopaka ktory
        cie pokocha i zaakceptuje twoje cialo...wtedy to bedzie prawdziwy skarb bo cie
        pokocha cala...moja rada jesli czujesz ze jesli nie bedziesz szczesliwa majac
        taki biust to zrob sobie operacje...bo po co sie meczyc...ale jesli masz silna
        wole i pragniesz siebie zaakceptowac taka jaka jestes nie rob tego!
      • Gość: Asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 12:22
        Wiesz, ja moze nie mam małych piersi, ale mi sie np. podoba w jaki sposob
        eksponuje małe piersi aktorka Eva Longoria z serialu "Gotowe na
        wszystko"...naprawde mały biust jej nic nie ujmuje, a wrecz pasuje do niej i
        wyglada to naprawde słodko :) a ma piersi wielkosci Twoich...popodgladaj ją jak
        sie ubiera i jak np. stara sie skoncentrować uwage na swoje piekne nogi i pupe:)
        Naprawde mi sie to podoba :) i głowa do góry. Tez odradzałabym operacje, bo przy
        małym biuscie silikony wygladaja fatalnie.
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 13:36
      tez mam maly biust.... no moze nie taki maly B/C i jakos zyje, chlopakom
      podobaja sie moje piersi i nalegaja bym ich nie ukrywala :P
    • Dziękuję za te miłe komentarze i te mniej ;-) Nie pomyślałabym, że aż tak mały
      biust może się podobać facetom. O operacji myslałam od dawna, ale bądź co bądź
      to nie mała kasa, nie mam na razie kilku/nastu tysięcy złotych :-) Czyli po
      prostu powinnam przyłożyć wagę to innych częsci ciała. Niestety jak pomyślę o
      wakacjach, wypadach nad wodę i basen to robi mi się słabo. Nie mam w ogole
      czego włożyć do kostiumu ajj..

Pozdrawiam
    • powinny być przede wszystkim sympatyczne i mieć jeszcze sympatyczniejszą
      właścicielkę, najlepiej taką u której występuje taki organ jak... ;>
      • Gość: sex.forma22 IP: *.mofnet.gov.pl 12.06.06, 08:55
        Kobiety z małymi piersiami są podobno bardziej zmysłowe ilepsze w łóżku od tych
        z wielkimi "balonami". Nie martw się takim małym problemem mikaa. Głowa do góry!
    • A ja napiszę tak : Po co powiększać biust? Niech sobie pomniejszą ręce :P :)
    • Ja też mam taki malutki biuśicik i go uwielbiam. Facetom też się podoba. A
      zatem głowa do góry! Nie ma sensu tracić czasu na zbędne kompleksy. Małe jest
      piękne i już :)
      • Ja mam 27 lat i 2 lata temu zrobiłam operację powiększenia biustu. Od czasów
        liceum mój mały biust spędzał mi sen z powiek i był ogromnym kompleksem.
        Skrupulatnie odkładałam pięniądze, wnikliwie przeanalizowałam kliniki chirurgii
        plastycznej w całej Polsce, jeździłam na konsultacje z lekarzami i w końcu
        zdecydowałam się na zabieg we Wrocławiu. Minęły 2 lata, a ja nadal uważam, że
        była to najbardziej trafna decyzja w moim życiu. Nabrałam pewności siebie,
        odzyskałam uśmiech na twarzy i zadowolenie z samej siebie. Regularnie robię
        USG, badania i wszystko jest super. Polecam!
    • nie wiem, czy moja opinia Cie usatysfakcjonuje, ale osluchaj.
      Jestem dojrzalym facetem i strasznym babiarzem (pisze to nie dla chwalenia sie, ale zeby podkreslic, ze
      sprawy damsko meskie nie sa mi obce). Nigdy nie interesowaly mnie Dody, Mandaryny itd. Preferuje
      egipski (w odroznieniu od rzymskiego) typ budowy. Oznacza to waskie biodra, nieduze piersi.
      Z rozmow przy piwie z facetami wiem, ze wielu ma podobne preerencje jak ja.
      Naprawde - najmilsze wspomnienia mam z takimi nieduzymie piersiatkami.
      Co prawda nie da sie z nimi kochac "po hiszpansku" czyli miedzy piersiami, ale za to nie dyndaja, nei
      podskakuja, nie obwisaja.
      Wiec - kwestia gustu.
      Co ciekawsze zauwazylem (to MOJA OBSERWACJA!) ze im facet inteligentniejszy, tym mniej mu zalezy
      na ogromnych cycach.
      Wiec wypnij dumnie swoje piersi do przodu i... pamietaj ze co drugi facet UWIELBIA takie!!!!!
      :))))
    • Gość: Nika IP: *.bater.net.pl 13.06.06, 19:55
      A chcesz wygladać jak wypchana lala?tzn sylikonowa panienka?Intelingentny facet
      nie patrzy na cycki tylko ale na inne czesci ciała a tam pewnie jest lepiej
      co?:)No i powinien patrzec na to jaka jestes!jesli widzi twoje cycki i jescze
      je krytykuje spław barana!To faceci uknuli ten stereotyp duzych cycków i gazety
      itp itd:(Ale nie zastanowili sie jak to działa i że moze to przyniesc straty
      moralne i emocjonalne.wiesz?jak facet jest porzadny wisi mu jakie one sa:)ja
      tez nie mam duzych nie przejmuj sie:)W zyciu licza sie tez inne rzeczy:)
    • Gość: agnes IP: *.ino.tvknet.pl / 217.98.71.* 13.06.06, 19:58
      kobieto może skup się raczej na nauce bo to chyba bardziej zaprocentuje na
      przyszłość nie uważasz ?
    • Wiesz co, nie jestem facetem, ale w życiu mi się nie przydarzyło, żeby mój
      biust się komuś nie podobał.. A jest naprawdę nieduży. Ale jakbym była facetem
      to wolałabym mały stojący, niż duży wiszący. Zresztą faceci i tak najbardziej
      lecą na tyłek..
    • Gość: het38 IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 14.06.06, 13:39
      Najlepsze piersi to takie kształtne małe B. Najfajniej wyglądają, nawet w wieku
      30 lat wygladają dobrze a w wieku 40 lat tez nei są za bardzo obwisłe a B tojuż
      jest co potrzymać i pogłaskać.
      Najlepiej jak się pierś da cała wciągnąć do ust - to wtedy jest zabawa.
      C z wiekiem staje się oklapłe, z resztą kobietom raczej biusty rosną.
      Nie rób operacji. Nigdy. Te nie wyglądaja źle. widoczne naczynia krwionosne
      mogą wskazywąć że posiadaczka sie odchudza, może jak coś zje to bedą nieco
      wieksze. Pewnie kiedyś bedziesz używać tabletek anty - od nich piersi się
      najczęściej powiększają, nawet o 1 numer. Więc nic tylko na razie dbać i
      masowac, będą ładne przez lata.
      A silikon, nawet najlepiej zrobiony widać zwłaszcza po dekolcie - pierś się
      inaczej układa. To tylko wydatek, ryzyko a za iles lat moze być problem
    • Gość: Narcyz IP: *.mikemi.net 14.06.06, 18:52
      mam cos w sam raz dla Ciebie:) wejdz sobie na ta stronke:
      www.herbalbreastenhancement.org/aboutus.html
      kupisz ja na allegro:)to jest herbatka ziolowa dzieki ktorej rosna piersi:)
      owszem na efekty trzeba troszke poczekac ale czego sie nie robi zeby ladniej
      wygladac:D ja ja kupilam-owszem nie jest najtansza ale warto! i to nie tylko
      moje zdanie:) pije sie ja kilka miesiecy, ja juz jej kosztuje od dwoch:D i
      widze rezultaty!:) a przede wszystkim widzi je moj chlopak:)decyzja nalezy do
      Ciebie:) ja zaryzykowalam i nie zaluje!
      • buahahahahaha.. po padne ze smiechu.... herbatka na porost cycków..
        buahahahahahahahahaha

ciekawe, ze codziennie setki kobiet decydują sie na powazną, krwawą operacje
        powiekszenia piersi wkładkami, płacą za to setki tysiec zlotych, skoro moga
        miec za kilka zlotych herbatke na porost cycków.... buahahahahahahahaha

spieprzaj marny handlarzyno gownem w kaspułkach na fora dla naiwnych panienek...

WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Nie pier.dol tu Narcyz o jakichś zasranych herbatkach!
        • Gość: Narcyz IP: *.mikemi.net 14.06.06, 20:02
          nie chcesz nie wierz! miej se male cycki:D ja wiem swoje bo widze efekty! a jak
          masz duuzo kasy to idz se na operacje! zal mi ciebie naprawde:D hehehe:D
          • heheh.. ja do rozmiaru swoich piersi nie mam zastrzezeń...

a ty nie naciagaj ludzi na gowniane rzeczy!
            nie idzie handelek na allegro?????
            kupiles gowno, a teraz wciskasz je innym ludziom???????

spieprzaj!
            • Gość: Narcyz IP: *.mikemi.net 14.06.06, 20:10
              zwisa mi to czy ktos to kupi bo to nie moj interes! jak ktos nie wierzy to nie
              kupuje i tyle! chyba logiczne nie? a gdyby to byl moj interes to bym sie
              bardziej postarala o reklame a nie tu, gdzie jest pelno malolat:P wiec nie wiem
              o co sie tak rzucasz:D hehehehe:D pamietaj ze zlosc pieknosci szkodzi:P
              • złość pieknosci szkodzi?
                no to sie tak nie denerwuj! bo nie dosc ze cycki małe to i twarz bedziesz miala
                szpetną.....

i nie pisz dziewczynko o herbatkach na porost cycków, bo tym badziewiem allegro
                jest zarzucone... a to gowno i pieniadze wyrzucone w bloto....
                • Gość: Narcyz IP: *.mikemi.net 14.06.06, 20:21
                  ja sie nie denerwuje:D a tak w ogole to dziewczynka to moze ty jestes...jak
                  mozesz tak pisac skoro mnie nie widzisz? nie chce sie chwalic ale powodzenie u
                  facetow mam i to duze! wiec niestety kochana pomylilas sie:D

aha i kazdy robi ze swoja kasa co chce...
                  • no to rob ze swoja kasą co chcesz - mozesz sobie jeszcze kupic maść na porost
                    penisa i czopki na porost włosów!

ale gowna zdesperowanym ludziom nie wciskaj!

a to, czy masz powodzenia czy nie - obchodzi mnie jak zeszloroczny snieg.
                    • Gość: Narcyz IP: *.mikemi.net 14.06.06, 20:29
                      masc na porost penisa pozostawiam tobie:D zeby ci nie zabraklo<hahaha>
                      nie wiem o co tyle krzyku???? o to ze dalam linka na pewna stronke? a czlowiek
                      zdesperowany to chyba taki ktory zachwile ma skoczyc z okna np. a nie taki co
                      ma problemy z kompleksami;/ wiec prosze cie! to ze ktos nie jest taki jakby
                      chcial to nie koniec swiata! na tym zycie sie nie konczy! co innego jak ktos ma
                      brzydkie blizny na ciele, itd.
                      z kompleksow mozna sie wyleczyc! wystaczy myslec pozytywnie!
                      • gdzie Ci to powiedzieli? na szkoleniu dla akwizytorów?
                      • no jasne! wystarczy myslec pozytywnie????? i sprzedawac ludziom gowno!
                        masc na porost penisa jesty dla ciebie - pewnie zadziala rownie dobrze jak
                        herbatka na cycki!

wypierniczaj z forum!
                        wypierniczaj z forum!
                        wypierniczaj z forum!
                        wypierniczaj z forum!
                        wypierniczaj z forum!
                        wypierniczaj z forum!
                        wypierniczaj z forum!
                        wypierniczaj z forum!
                        • Gość: Narcyz IP: *.mikemi.net 14.06.06, 20:35
                          ja mam dzis bardzo dobry dzien i nic mi go nie zepsuje:D a wasze wypowiedzi sa
                          nie wiele lepsze niz inne tutaj...wiec ta moja niczym sie nir rozni od
                          waszych:D bo to forum takie jest! pisze sie same glupoty! nic konkretnego! no
                          bo fakt tu ludzie maja OGROOOOMNE problemy...pfff<hahaha>
                          • tu nie chodzi o problemy... bo ludzie maja rozne problemy. dla kogos maly biust
                            czy krzywy nos moze byc naprawde sporym kompeksem czy problemem..

w twoim przypadku chodzi o namolną akwizycje gownianego srodka, ktory nie daje
                            nic poza oproznieniem portfela!

a takim gownem - na allegro albo na ryneczek w twojej wsi!

a z forum - WON!!!!!!!!!
                          • ale jesteś twrdy/twarda - jak mój poranny stolec ;P
                            no i chooj ze sie pisze same głupoty, jak na razie nie napisales/as nic ciekawszego
                            P.S. Swoja drogą też mam dobry dzień i zaden zadwolony z siebie debil mi go nie
                            popsuje
                      • Zwracam sie z uprzejmą prośbą do aministratora tego forum o wykasowanie wątków
                        osobnika o nazwie NARCYZ, ktory stosuje tu prymitywną akwizycję i wciska
                        ludziom badziewie za duze pieniadze...
                        • Gość: Narcyz IP: *.mikemi.net 14.06.06, 20:40
                          ja nic nikomu nie wciskam, bo niby co by mi z tego przyszlo? ok niech ci bedzie
                          powiem inaczej : Wszystkie dziewczyny, ktore maja problemy z malym biustem! nie
                          wierzcie w zadne herbatki! idzcie na operacje a jak nie macie kasy zgloscie sie
                          do AGATKI:D to wasz sponsor:D albo po prostu uwierzcie, ze faceci kochaja male
                          piersi:D
                          o to ci chodzilo? powiedzialam tak jak chcialas ze herbatka to nic w porownaniu
                          z samoakceptacja albo operacja:D hahahahaha
                          • ta herbatka to badziewie a nie nic, i nie znaczy wcale, że można sobie ją
                            wciskać komu popadnie - bo to nie jest bez znaczenia - najczęściej wykorzystuje
                            się przy tym ludzi.
                            I, o ile masz rację jeśli chodzi o samooakceptację, to z operacją jej nie masz -
                            wcale nie jest tak, że albo herbatka albo operacja, więc nie perd.ol
                          • co by ci przyszlo z reklamowania tego gowna na forum? to, ze wreszcie ktos
                            kupilby to badziewie u ciebie na allegro... a tak handelek kiepsko idzie.. nie?

won.

a czy ja zalecam operacje??????? gdzie???????????
                            ja sponsor? gdzie????????????????

idz sie leczyc idioto! bo nawet czytac nie potrafisz!!!!

• Gość: Narcyz IP: *.mikemi.net 14.06.06, 20:53
                          co ty tak ciagle o tej akwyzycji??? chyba znasz to z autopsji:D to jak ktos tu
                          mowi o jakims produkcie tzn od razu ze to jego tak? chora jestes i to niezle! a
                          te twoje zdanie ze dla niektorych osob to jest problem, ze maja male
                          piersi....wez przestan! no jasne moze jeszcze z tego powodu skoczy z okna! nie
                          warto jednak wchodzic na to forum.. pokloc sie na innym watku bo widzialam ze
                          ciebie tu pelno:D ja sie klocic nie mam zamiaru...szkoda tylko moich nerwow tym
                          bardziej ze nie mialam zlych intencji, no ale jesli cie bardzo zdenerwowala
                          moja PRZYPADKOWA propozycja to najmocniej przepraszam!...milego wieczoru..
                          • na pewno nie jestem akwizytorką... ale ty chyba tak, skoro reklamujesz tu jakas
                            gownianą herbatke na porost cycków i podajesz, ze jest na allegro..wiec nie
                            udawaj idiotki, ktora nie wie o co chodzi.... no chyba ze jestes idiotką...

Problem malych piersi moze byc kompleksem i to powaznym moze nie na tyle zeby
                            sie rzucac z okna,ale jak kazdy kompleks moze wplywac powaznie na samopoczucie
                            i psuc humor... ale jestem zdania, ze to, co natura dala jest najlepsze i nigdy
                            nie odwazylabym sobie wszczepic jakiegos silikonu. Małe piersi mają swoje
                            niezaprzeczalne plusy - są słodkie, figlarne, niezwisające, dobrze wygladaja
                            pod kazdym ciuchem... wiec wart zaakcetowac to, co sie ma :) i ewentualnie
                            kształtowac sylwetkę jakims stanikiem i odpowiednim krojem bluzek :)

i na pewno nie kupowac gownianych herbatek z allegro, ktore tylko uszczuplą
                            finanse, a najwyzej rozwalą nam zołądek.
                          • a tak w ogole to ogladam teraz mecz :)
                          • Gość portalu: Narcyz napisał(a):

> co ty tak ciagle o tej akwyzycji (...) nie
                            > warto jednak wchodzic na to forum.. (...) milego wieczoru

to spier.dalaj i miłego wieczoru ;P
          • Gość portalu: Narcyz napisał(a):

> nie chcesz nie wierz! miej se male cycki:D ja wiem swoje bo widze efekty! a jak
            >
            > masz duuzo kasy to idz se na operacje! zal mi ciebie naprawde:D hehehe:D

szkoda, że Ci ta gó..ana herbatka na porost mózgu nie zadziałała. To nie jest
            kwestia tego czy wierzę w to czy nie, to jest po prostu kwestia pierd.olenia
            głupot z Twojej strony, gó.. widzisz a nie efekty. Myslisz, że mało jest takich
            debili, co sprzedają herbatki ze stolca działające na wszystko oprócz mózgu?
            Sory ale z takim debilizmem to wyper.dalaj na jakis bazarek, albo po domach
            łazić i naciągać frajerów.
            Ach dzięki za Twoje bezcenne współczucie - jak to miło dowiedzieć się, że są
            jeszcze ludzie szczerzy i zdolni do empatii, a już myślałem, że prawie wszyscy
            do gó..ani naciągacze...
            Tak szczerze mówiąc, to mi Ciebie też żal, tak szczerze mówiąc, że musisz
            ludziom takim badziewiem dupę truć. Także poluzj szorty i nie współczuj mi aż tak.
    • Gość: Cure IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 06:40
      Nie tylko wielkość się liczy,kształt też ;-)
      Z pewnością kwestia gustu,ja wolę taki niż jakąś "milkę" z drugą "dupą" zamiast
      biustu.Tak samo jak uważam,że o wiele przyjemniej jest pieścić małe piersi
      swojej kobiety,niż duży silikon czy inne świństwo do uszczelniania okien :P
    • agatka narcyzi ktos tam jeszcze po co sie klocicie jak i tak prawdy nikt nie
      pozna....nie uwazam,zeby osobnik/osobniczka reklamowalatu jakies herbatki podala
      linka swoja opinie a resztanalezy do zainteresowanych...to tak samo sie ma jakby
      reklamowac TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE...co to za roznica...nie tlyko operacja
      powiesza biust ale odpowiedni masaz, tabletki, moze i te herbatki choc nie
      stosowalam...takwiec PO CO SIE KLOCIC TABLETKI-OPERACJA..jak tak samo mozna
      reagowac na osobe mowiacac...zapodaj tabletki mimo iz nie
      wspolzyjesz....operacja- tabletki....operacja-herbatka....moze na kazdewgo to
      inaczej dziala? Dajcie se siana.....
      • Gość: kinga23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 10:27
        Ja też mammałe, rozmiar B, ale też mam kompleksy, jak widze te dziewczyny w
        dużych dekoldach z pieknymi dużymi piersiami to też bym takie chciała, Zawsze
        marudze chłopakowi. że mam za małe. Ale on mnie utwierdził w przekonaniu, że
        wszystko jest jak najbardziej ok, są jędrne, sterczące, a i po ciązy nie
        obwisna. Chyba mnie przekonał. Postanowiłam już nie marudzić na ten temat, bo
        jeżeli cały czas mówimy, że coś mamy złego to nawet jak jest to zupełnie
        noramlne inni zaczynają też patrzeć na to w kategorii defektu. A z drugiej
        strony popatrzcie na modelki, która ma duży, jedynie te po operacjach, ale
        ogólnie modelki sa płaskie, a jednak uważane są za piękne. Ja wole być zczupła
        z niewielkim biustem niż duża z big cycem .
    • latem nos bluzki bez stanika,topy, takie ktore ledwo zalaniaja. To robi wrażenie:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.