Dodaj do ulubionych

Postytucja...

29.05.07, 23:08
Mam od dziecinstwa marzenie... Sprawdzic jak to jest za pieniadze... Chcialabym sie prostytuowac... jak zrealizowac marzenie?
--
s14.bitefight.pl/c.php?uid=19230
,,Zapomnij mnie bo wszystko co masz, to chwile wspomnien , ktore znikna i tak, zapomnij
Obserwuj wątek
        • aga2229 Re: Ale towarzystwo się obruszyło... 31.05.07, 11:18
          weisz co jestes zdorwo pojeb... nie znam zadnej, ale to zadnej drugiej osoby
          ktora chciala by zostac prostytutka z własnej nie przymuszonej woli. wsumie to
          zadnej prostytutki nie znam. ale masz farta bo masz w czym wybierac tyle u nas
          drug ze codizennie mozesz stac na innej. nawet pewnie odcinki ci remontuja, to
          bedziesz stac na nowiusich :D:D niektorzy to sa po...... i toi na maxa.
            • aga2229 Re: Ale towarzystwo się obruszyło... 31.05.07, 14:37
              hehehehehehehehehehehehe ochotniczka do burdelu, buhehehehehehehehehehehe
              bez kitu bo niektorym ludziom to juz sie w głowach pierdo.... tez nie maja
              jakich sobie marzen wymyslac.. to o czym ty marzyłas o jakim prezencie jak miłas
              7 lat ?? o wibratorze ??
          • Gość: n76 Re: Ale towarzystwo się obruszyło... IP: 81.210.22.* 31.05.07, 14:35
            aga2229 napisała:
            > weisz co jestes zdorwo pojeb... nie znam zadnej, ale to zadnej drugiej osoby
            > ktora chciala by zostac prostytutka z własnej nie przymuszonej woli. wsumie to
            > zadnej prostytutki nie znam. ale masz farta bo masz w czym wybierac tyle u nas
            > drug ze codizennie mozesz stac na innej. nawet pewnie odcinki ci remontuja, to
            > bedziesz stac na nowiusich :D:D niektorzy to sa po...... i toi na maxa.

Używając Twojej nomenklatury to Ty (aga2229)jesteś dla mnie poje*ana, ponieważ:
            1. bez zastanowienia obrażasz innych [jestes zdorwo pojeb...][niektorzy to sa
            po...... i toi na maxa]
            2. nie masz pojęcia [...wsumie to zadnej prostytutki nie znam...], sama się do
            tego przyznajesz i jeszcze jesteś na tyle beszczelna, że się mądrzysz
            3. na dodatek alfoiomego masz problemy z ortografią [...tyle u nas drug...]
            • aga2229 Re: Ale towarzystwo się obruszyło... 31.05.07, 14:40
              ja obrazam innych ?? wraziłam sowja opinie hehe na teramt jej marzenia ktore
              jest dosc... hmmm nietypowe to chyba najlagodniejsze slowo jakkie mi teraz
              przychodzi do glówki. a co do pisowni moze nie jestem taka padenta ja ty ale nie
              zwracam uwagi jak pisze byle dotarło i kazdy zrozumiał. i dochodze do wniosku ze
              ty n76 tez jestes prostytutka ze jej tak bronisz bo nikt inny tego nie robi
              tylko ty. pa :):*
              • Gość: n76 Re: Ale towarzystwo się obruszyło... IP: 81.210.22.* 31.05.07, 15:05
                Wyraziłaś dość (jak na mój gust) obraźliwą opinię na JEJ temat, a nie jej
                marzenia.
                Ja z kolei dochodzę do wniosku, że to Ty jesteś prostytutką - tak ją zaciekle
                atakujesz, bo albo boisz się (przyszłej) konkurencji albo chcesz przed tymi co
                mogą Cię zidentyfikować po nicku udowodnić, że z prostytucją nie masz nic
                wspólnego.

I na koniec: moim skromnym zdaniem jesteś nawet bardzo "padenta", co by to nie
                znaczyło.
                    • czekoladka23 Re: Ale towarzystwo się obruszyło... 31.05.07, 16:00
                      A ja jej życzę, żeby się owe marzenie spełniło :D :D :D Tylko żeby potem nie
                      było krzyku: "hiv hiv hurraaa" :D :D :D Ja ,jak byłam małą dziewczynką marzyłam
                      o ślicznych zabawkach, ale widzę, że teraz dziweczynki marzą o czymś zupełnie
                      innym ... ahhh, ale się ten świat zmienia :)))) A Wy dziewczyny się nie kłóćcie
                      o błędy ortograficzne, bo każdy na tym forum je robi no i co z tego ??? Żadna
                      katastrofa !!! To jeest forum "Na luzie" a nie forum "Języka polskiego"
                      • aga2229 do N72 31.05.07, 21:14
                        Ty hehehehehehe czasami ciezko mi zrozumiec logiki twojego myslenia o ile
                        wogolemasz jakas logike,chociaz szczerze w to watpie. o dziecko 12 letnie by
                        wiedziało ze prostytucja nie jest czyms godnym pochwalenia sie przed całym
                        swiatem, a przy tym kobieta sie szanuje puszczajac sie z facetem ktorego nawet
                        nie zna imienia. ale, nie wiem nie wnikam moze ty tak lubisz :):):):):) zdarza
                        sie wypadki chodza po ludziach a po tobie to przejechal juz chyba czołg :P:P a
                        moze ty wcale nie jestes N72 tylko zmieniłas nik a jestes ta chora psychicznie
                        MERCI666 to chce bym prostytutka. ty no to smigaj na drogi jak Ci sie tak
                        spieszy do puszczania sie, tylko, byle nie pod moje drzwi bo wystrzelam Cie jak
                        kaczke :):)
                        • Gość: ewa Re: do N72 IP: *.chello.pl 31.05.07, 21:27
                          mam nadzieje ze n76 mi wybaczy ale odezwac sie musze
                          aga, z calym szacunkiem ale jak dawno jestes na tym forum?
                          chyba niedawno...
                          n76 to facet. starszy od ciebie, zdecydowanie tez madrzejszy i lepiej tez radzi
                          sobie z jezykiem polskim
                          wiec daruj sobie, tak?
                          poza tym, calkiem niedawno o ile pamietam Ty bylas tutaj atakowana za zachowanie
                          ktore wielu do gustu nie przypadlo. i co? tolerancja twoja konczy sie na twojej
                          wlasnej osobie?
                          jak na moj gust ten watek to prowakacja ale nawet jesli nie, to nie ma sie co
                          tak burzyc. jesli jest pelnoletnia to jej sprawa co ona robi i czy za to bierze
                          kase czy nie. jesli nie jest to powinna byc scigana przez prawo.
                          a jak jestes taka odwazna to podejdz do jakiejs prostytutki na ulicy i powiedz
                          jej to wszystko co tu powiedzialas. bo wiesz, w necie to zadna odwaga...
                          • aga2229 Re: do N72 31.05.07, 21:45
                            Gość portalu: ewa napisał(a):

> mam nadzieje ze n76 mi wybaczy ale odezwac sie musze
                            > aga, z calym szacunkiem ale jak dawno jestes na tym forum?
                            > chyba niedawno...
                            > n76 to facet. starszy od ciebie, zdecydowanie tez madrzejszy i lepiej tez radzi
                            > sobie z jezykiem polskim
                            > wiec daruj sobie, tak?
                            a to co jak ktos jest mlodszy to juz znaczy ze musi byc glupi jak but ?? tochyba
                            ty masz cos nie tak z rozumowaniem. i co ma do tego jezyk polski ?? pisze i nie
                            zawsze zwracam uwage jak pisze a to jest powod zeby rozbic z tego takie halo ?
                            nie wiedzialam jestes drobiazgowa. poza tym co ma to ze jajestem krotko a te N72
                            JEST DLUZEJ NA FORUM ?? osoby z mniejszym stazem maja jakies mniejsze
                            uprawnienia czy co ???
                            > poza tym, calkiem niedawno o ile pamietam Ty bylas tutaj atakowana za zachowanie
                            > ktore wielu do gustu nie przypadlo. i co? tolerancja twoja konczy sie na
                            twojej wlasnej osobie?
                            nie moja tolerancja nie ogranicza sie tylko do mojej osoby, poza tym nikt nie
                            powiedzial ze mam pisac tylko to co sie komus spodoba. to jest moje zdanie na
                            temat Prostytucji i nie mam zamiaru go zmienic tylko dlatego ze wam sie to nie
                            podoba.
                            > jak na moj gust ten watek to prowakacja ale nawet jesli nie, to nie ma sie co
                            > tak burzyc. jesli jest pelnoletnia to jej sprawa co ona robi i czy za to bierze
                            > kase czy nie. jesli nie jest to powinna byc scigana przez prawo.
                            > a jak jestes taka odwazna to podejdz do jakiejs prostytutki na ulicy i powiedz
                            > jej to wszystko co tu powiedzialas. bo wiesz, w necie to zadna odwaga...
                            sugerujesz ze co ze na necie mam odwage cos powiedziec a w realu juz nie ?? hehe
                            sory ale chyba mnie z kims pomyliłas. nie jestem osoba ktora jest odwazna tylko
                            na necie. i moze Ty i N72 nie oceniajcie innch swoja miara.
                            • Gość: Pan Dobra Rada Re: do N72 IP: *.ds14.agh.edu.pl 31.05.07, 23:45
                              Dobra aga, przyszedł czas, żeby i ciebie "wyprostować", bo zaczynasz przeginać..

Po pierwsze, nie o to chodzi, że osoby, które na forum są od miesięcy, tak jak
                              n76, mają większe prawa, niż te, które są na forum od wczoraj, taj jak Ty, ale o
                              to, że na podstawie obserwacji z jednego dnia, nie tyle śmiesznym, co wręcz
                              tragicznie głupim jest ocenianie jakiejkolwiek osoby wypowiadającej się na tym
                              forum.. Proste..? Mam nadzieję..

Po drugie, tak jak już ktoś zauważył, twoja tolerancja kończy się na Twoich
                              poglądach.. A wiesz dlaczego tak JEST, mimo, że tak twardo zaprzeczasz..? :] Bo
                              TOLERANCJA to, owszem, nie koncert życzeń, ALE, TYM BARDZIEJ, TOLERANCJA TO NIE
                              POPIS CHAMSTWA I BRAKU KULTURY.. :] To taka DELIKATNA różnica.. :] Niestety, ale
                              Twój post był trochę w stylu "agatka_to_ja".. Zamiast argumentów ubranych w
                              NORMALNE słowa - agresja w kiepskim stylu.. Szkoda, że akurat TAKIE czerpiesz
                              wzory..

A co do tematu, cóż, miałem się nie wypowiadać, bo temat raczej słaby, ale
                              jeżeli mam koniecznie dorzucić swoje 3 grosze, to powiem tak.. NIKT Z WAS NIE MA
                              PRAWA NIKOMU ZAGLĄDAĆ DO ŁÓŻKA PRZEZ PRYZMAT WŁASNYCH UPODOBAŃ Z JEDNEJ PROSTEJ
                              PRZYCZYNY! RÓŻNYCH LUDZI RÓŻNE RZECZY KRĘCĄ, A DOPÓKI ICH PRAGNIENIA INNYCH NIE
                              BOLĄ, POWINNI MIEĆ PEŁNĄ SWOBODĘ W ICH REALIZACJI, PONIEWAŻ ICH REALIZACJA
                              OZNACZA DLA NICH SZCZĘŚCIE! "Szczęście" czyli coś, do czego każdy z Was w życiu
                              dąży, MIMO, że wielu zupełnie zapomniało, gdzie tego szczęścia upatrywać.. Mam
                              nadzieję, że to jest dość proste.. Chce dziewczyna spróbować seksu za
                              pieniądze.. Ok, NA SZCZĘŚCIE, mam na tyle bujną fantazję erotyczną, że POTRAFIĘ
                              dostrzec w tym dreszczyk emocji i to wszystko, czego spodziewa się Ona doznać..
                              To, że jesteście bandą zgredów, których fantazja seksualna ogranicza się do
                              pozycji klasycznej w 15 minutowych przerwach co ważniejszych meczy lub seriali -
                              Wasza sprawa.. Ja jeszcze pamiętam dreszczyk emocji towarzyszący niektórym, co
                              odważniejszym fantazjom i, co ważniejsze, dreszczyk emocji towarzyszący ich
                              realizacji.. Dlaczego nie spojrzycie na to z tej strony..? Uwzięliście się na
                              wątek społeczno-moralny, podczas gdy, moim zdaniem, należy go rozpatrywać PRZEDE
                              WSZYSTKIM w kontekście czysto erotycznym.. Nie potraficie - przynajmniej nie
                              róbcie z siebie "bohaterów normalności", bo przez takich "bohaterów normalności"
                              ja teraz muszę żyć w państwie rządzonym przez dwa kaczory-nieloty, kretyna na
                              stanowisku ministra edukacji, Rydzyka w roli szarej eminencji i emigracji
                              wszędobylskich moherów.. Czy na prawdę rzeczywistość tak Was pokaleczyła, że
                              zapomnieliście o pragnieniach młodości..?
                            • Gość: ewa Re: do N72 IP: *.chello.pl 01.06.07, 08:31
                              1. nie sugeruje ze ktos kto jest na forum krocej ma mniejsze prawa. sugeruje
                              tylko ze warto pomyslec zanim sie cos napisze. tym bardziej jesli zamierzasz
                              obrazac kogos komu do piet nie dorastasz. warto by bylo jakos merytorycznie sie
                              przygotowac. argumenty, wiesz. bo tak rzucic pare epitetow to naprawde zaden wyczyn.
                              a to ze ktos mlodszy to tym samym glupszy to wcale nie jest regulą. choc w
                              niektorych przypadkach jednak prawda(co widac na zalaczonym obrazku)
                              a jezyk polski fajna sprawa. warto mowic tak co by wspolrozmowcy rozumieli.

2. oczywiscie masz prawo powiedziec ze twoim zdaniem prostytuacja jest zla.
                              tylko dobrze by jeszcze bylo zebys powiedziala to nie obrazajac nikogo. bo
                              pamietam ze bylas mocno oburzona jak cie nazywali puszczalska za to ze sypiasz
                              ze swoim przyjacielem.
                              a teraz sama wyzywasz innych , tylko dlatego ze ci do gustu nie przypadlo ich
                              zachowanie.

3.no i na koniec. tak, sugeruje wlasnie ze w tutaj w necie wyzywasz kogos kto
                              jest potencjalną prostytutką. to ja bym chciala zobaczyc jak tak w realu mowisz
                              do dziewczyny stojącej na ulicy.
    • aga2229 Re: do Ewy i Pana Dobra Rada 01.06.07, 09:47
      A wiec Masz racje Ewa byłam oburzona jak był ten watek o mnie, masz racje i sien
      ie wypieram bo to bez sensu. ale jest BAAAAAAAAAARDZO DUZA roznica miedzy tym ze
      ktos sypia ze swoim przyjacielem a ktos kto sie puszcza z kim popadnie, jak tego
      nie widzsz to trudno to juz nie moj problem tlyko Twoj. a do piet to moze Ty
      komus nie dorastasz bo ja sie cuzje osoba wartosciowa. Prostytucja to jest cos
      złego, i niegdy nie bede do tego podchodzic spokojnie to jest smutne ze sa takie
      czasy ze kobieta sie tak poniza zeby zarobic tylko pieniadze.
      do PANA DOBRA RADY.
      Pan to powinien dac sobie nik "PAN PSEłDO DOBRA RADA" bo chyba jest pan kolejna
      osoba ktora z choinki sie urwała. za kogo pan sie uwaza ?? za jakiego chorego
      posełdoanioła który moze nawracac złe duszyczki ?? albo kogoś umoralniac ze
      zrobił ktoś zle ?? wiesz gdzie sie pocałuj??? no włąsnie tam :):):):) a co do
      AGATKA_TO_JA, wiesz co moze i ona bardzo czesto krytykuje albo bardzo czesto ma
      racje,a pan jest jak sep, bo krytykujesz czyjes postepowanie wtedy gdy zauwazysz
      ze 2 czy 3 osoby krytykuja 1. jednym słowem lecisz tam gdzie Ci wiatr zawieje. a
      te swoje durne teksty to... heheh daruj sobie, bo sa one nuzace i niezwykle
      nudne. i moze zmien ksiazke z ktorej je przepisujesz bo juz sie staje nudne,
      pozdrawiam buziaczki papaty :):*:*:*:*:*
      • Gość: ewa Re: do Ewy i Pana Dobra Rada IP: *.chello.pl 01.06.07, 12:56
        aga2229 napisała:

> A wiec Masz racje Ewa byłam oburzona jak był ten watek o mnie, masz racje i sie
        > n
        > ie wypieram bo to bez sensu. ale jest BAAAAAAAAAARDZO DUZA roznica miedzy tym z
        > e
        > ktos sypia ze swoim przyjacielem a ktos kto sie puszcza z kim popadnie, jak teg
        > o
        > nie widzsz to trudno to juz nie moj problem tlyko Twoj. a do piet to moze Ty
        > komus nie dorastasz bo ja sie cuzje osoba wartosciowa. Prostytucja to jest cos
        > złego, i niegdy nie bede do tego podchodzic spokojnie to jest smutne ze sa taki
        > e
        > czasy ze kobieta sie tak poniza zeby zarobic tylko pieniadze.

Oczywiscie ze widze roznice pomiedzy sypianiem z przyjacielem a byciem
        prostytutką. Ale tu nie o to chodzi. Chodzi o to ze byli tacy ktorzy nazwali cie
        puszczalską( to tylko jeden z idiotycznych epitetow jakie tu padly pod twoim
        adresem) bo robilas cos co nie miesc sie w ich swiatopogladzie. Teraz ty
        wyzywasz inne osoby ktore myslą i mowią co innego od ciebie. Dobrze by bylo
        zebys sie nad tym glebiej zastanowila. Tolerancja nie oznacza tolerowania tylko
        tych zachowan ktore są nam bliskie i ktore rozumiemy. Tolerancja to cos co
        pozwala szanowac i normalnie odnosci sie do drugiej osoby pomimo tego ze
        prezentuje ona inne poglady czy styl zycia od naszego.
        A mowiac ze nie dorastasz n76 do piet mialam na mysli to ze z tego co piszesz to
        naprawde jeszcze niewiele o zyciu wiesz i tzw. madrosci zyciowej to Ty jeszcze
        za wiele nie posiadasz. Moze wlasnie dlatego ze idziesz utartymi schematami,
        zamiast chwile zastanowic sie nad tym co dookola.
        A na koniec-ta dziewczyna nie chciala tego zrobic dla pieniedzy. Tylko miala
        taką fantazję zeby to zrobic ZA pieniadze. To jednak spora roznica.
        Zreszta historie zyciowe prostytutek pewnie są rozne. Ja bym ich ani tak szybko
        nie oceniala ani nimi nie pogardzala. Bo z jakich powodow by tego nie robily to
        są biedne po prostu. po co jeszcze kopac lezacego?
        (aha-nie chcialam przez to powiedziec zeby kopac tych nielezacych;)
        • Gość: n76 Re: do Ewy IP: *.centertel.pl 02.06.07, 17:50
          Gość portalu: ewa napisała:
          > n76 to facet. starszy od ciebie, zdecydowanie tez madrzejszy i lepiej tez radzi
          > sobie z jezykiem polskim

oczywiście nie tak dużo starszy ;D

> A na koniec-ta dziewczyna nie chciala tego zrobic dla pieniedzy. Tylko miala
          > taką fantazję zeby to zrobic ZA pieniadze. To jednak spora roznica.
          > Zreszta historie zyciowe prostytutek pewnie są rozne. Ja bym ich ani tak szybko
          > nie oceniala ani nimi nie pogardzala.

Ewo, czapki z głów! Jeśli ktoś komuś tu nie dorasta do pięt to ja Tobie.

I na koniec do aga2229: jakie N72?! Dziewczynko - N76!!! no jak nic 4 lata mi
          dodała:))

• smeerfetka Re: Postytucja... 01.06.07, 13:29
      merci666 napisała:

> Mam od dziecinstwa marzenie... Sprawdzic jak to jest za pieniadze...
      Chcialabym
      > sie prostytuowac... jak zrealizowac marzenie?

Życzę spełnienia marzeń

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka